|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  504 505 [506] 507 508   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:00:25   
Anoniman
A jesu joj ista smjeli prepisati za jetru?
pitaj za cink
ako nista da uporedo obnavljate jetru
i jelo...ako ni sutra ne bude imala temp...ima li smisla pencilin...porazgovaraj molim te sa jos nekim

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12626
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:01:21   
Anoniman
Spava, 38,4 joj je temp vec nekih sat vremena otprilike, ne ide gore hvala Bogu, moje vrijeme za dezurstvo pa je pratim.

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 12627
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:02:10   
Hanady RR
hebla ih mononukleoza...
što ne smisle kakav efikasniji i brži nalazuser posted image

e vala znaš šta...user posted image

sad se tipkah s akolegicom u zagerbu ejr se sjećam d aje njana seka u drenjoj školi fasovala...i haman po razreda...šo kaže ne pitaj kako bili na istom derenkuuser posted image
i ona kaže 10-15 dana čekali su nalaz da potvrdi istuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12628
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:03:33   
Anoniman
Jelena, draga, neka vas Bog dragi cuva, ovo je stvarano prestrasno, mislim na ljekare, stvarno prestrasno, saljem ti ogromni zagrljaj podrskeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12629
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:04:47   
bananica
dobro je, nikad ne bih povjerovala da cu za tu temp reci da je dobro, al za razliku od 41 izgleda kao i da je nema
samo vi veceras u slucaju da joj skoci temp na pedijatriju pa nek i oni iznesu svoje misljenje, opet je drugacije kad ih cujes vise

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12630
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:05:11   
Anoniman
DAdada zvala sam Miru, ona mi je sama rekla ako je infektolog bez obzira kakav propisao penicilin da ga dam dijetetu, jer kao on je najmanje toksican i njegovi uticaju na jetru su zanemarljivi skroz. Razgovarala je i mama sa pedijatricom u DZ u kome ona radi i ona sama kaze da za obostranu gnojnu anginu sumamed i nije bas neko rijesenje jer ona se tesko lijeci i potreban je antibiotik duzeg djelovanja. Zatim isto kontaktirala sam jos jednu prijateljicu, musteriju od zaove i ona isto kaze da dajem peniciline, stvarno pored toliko doktora ne smijem se usuditi da je ne odvedem, sta da bude gnojna koja se primirila od sumameda, ali ne i zalijecila, sta onda da radim na recidiv???

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12631
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:09:00   
Anoniman
Velika koincidencija moze postojati i kod gnojne i kod mono. Npr njoj je jetra palpatorno uvecana, moze biti od mono, moze biti od toliko antibiotika sto je ispila u kratkom periodu, nalaz brisa uredan, sto moze biti da je mono, moze biti da je uredan jer je dijete pod tolikim antibioticima radila bris, leukociti irni moze biti mono, moze biti da antibiotici skrivaju pravu sliku i milion nekih drugih stvari.

< Poruku je uredio jelenaT -- 10.12.2011 0:11:05 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12632
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:11:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jelenaT

DAdada zvala sam Miru, ona mi je sama rekla ako je infektolog bez obzira kakav propisao penicilin da ga dam dijetetu, jer kao on je najmanje toksican i njegovi uticaju na jetru su zanemarljivi skroz. Razgovarala je i mama sa pedijatricom u DZ u kome ona radi i ona sama kaze da za obostranu gnojnu anginu sumamed i nije bas neko rijesenje jer ona se tesko lijeci i potreban je antibiotik duzeg djelovanja. Zatim isto kontaktirala sam jos jednu prijateljicu, musteriju od zaove i ona isto kaze da dajem peniciline, stvarno pored toliko doktora ne smijem se usuditi da je ne odvedem, sta da bude gnojna koja se primirila od sumameda, ali ne i zalijecila, sta onda da radim na recidiv???

e pa onda te razumijem...samo je ti na dijetu stavi...da joj dodatno neopterecujes jetru

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12633
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:14:55   
Anoniman
Ma na dijeti je sama od sebe jadna. Danas je tek malo nesto pojela, juce i prekljuce nije pet kasika pojela. Samo cu reci da u srijedu je imala 13,400 kad su je vagali za sumamed, a danas kad su je vagali za penicilin 12,350 toliko o njenom jelu i o tome koliko sve to nju iscrpljuje. Nikad u zivotu nisam pomislila da cu kukati sto mi dijete mirno, cijelo vrijeme se pitam gdje je onaj moj mali vragolancic sto nema mira nikako, ne mogu vam opisati koliko me boli kad je vidim pod temperaturom od 41 koja ne spada od voltarena i nju kako lezi i bulji u neku zamisljenu tacku.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12634
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:20:56   
bananica
pisem, brisem, pisem ,brisem
jelena draga, budi i hrabrija nego sto vec jesi, jos malo ,jos samo malo pa ce i to proci

zovi bilo sta da trebas

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12635
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:23:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma na dijeti je sama od sebe jadna. Danas je tek malo nesto pojela, juce i prekljuce nije pet kasika pojela. Samo cu reci da u srijedu je imala 13,400 kad su je vagali za sumamed, a danas kad su je vagali za penicilin 12,350 toliko o njenom jelu i o tome koliko sve to nju iscrpljuje. Nikad u zivotu nisam pomislila da cu kukati sto mi dijete mirno, cijelo vrijeme se pitam gdje je onaj moj mali vragolancic sto nema mira nikako, ne mogu vam opisati koliko me boli kad je vidim pod temperaturom od 41 koja ne spada od voltarena i nju kako lezi i bulji u neku zamisljenu tacku.

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12636
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:36:34   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma na dijeti je sama od sebe jadna. Danas je tek malo nesto pojela, juce i prekljuce nije pet kasika pojela. Samo cu reci da u srijedu je imala 13,400 kad su je vagali za sumamed, a danas kad su je vagali za penicilin 12,350 toliko o njenom jelu i o tome koliko sve to nju iscrpljuje. Nikad u zivotu nisam pomislila da cu kukati sto mi dijete mirno, cijelo vrijeme se pitam gdje je onaj moj mali vragolancic sto nema mira nikako, ne mogu vam opisati koliko me boli kad je vidim pod temperaturom od 41 koja ne spada od voltarena i nju kako lezi i bulji u neku zamisljenu tacku.

user posted image procice...misamu...ja cu jos sutra nazvati tatu da vidim kako je to sa mojom Esmom teklo..psto je i ona mala bila...a brzo ce Anuska opet bitiuser posted image pa ces pisati da te izludilauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12637
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:51:10   
Anoniman
ja jedva s ovom skalamerijom upadam na internetuser posted image sve vas punouser posted image user posted image user posted image
Jelena drzite se,ne znam sta da kazem..mislim na vas i nadam se da ce vec od sutra sve biti boljeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12638
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:53:07   
Anoniman
Evo nepuna dva sata 38,4... joj srce mi kao planeta... 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12639
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 0:59:34   
dafri
jelena user posted image nadam se da temp.neće rasti

_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12640
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 1:02:57   
ziki
Jelo budi hrabrauser posted image user posted image da malena razbojnica sto prije ozdravi

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 12641
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 1:16:59   
Visnja RR
iako nisam iz vase grupice user posted image Jelena drzi se!!
ja evo bdim nad asjom jer samo ima jak neproduktivni kasalj pa se sekiram a mogu zamisliti kako je tebi...uz tebe smo user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 12642
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 1:20:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Evo nepuna dva sata 38,4... joj srce mi kao planeta... 


dobro je da ne raste...
sretno curek noćas...javljate se ujutro...
baš baš me ovo potreslo...pa miša mu user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12643
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 1:39:23   
Anoniman
Jbga mojoj sreci kraj, temperatura skocila na 39,6

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 12644
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 1:42:04   
Hanady RR
user posted image
a ja kontam javlja kako stoji ili spada...

jelene stavrno ne znam...
dal d aidete sad opet na pedijatriju...
mislim čemu to i koliko je pametno...nalaz neće uraditi noćas...
ono u vezi pencilina tako si lijepo sve poredla...
ne znam...voltaren opet i do jutrauser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 10.12.2011 1:43:52 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12645
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 2:17:09   
Anoniman
Voltaren vise ne smijem, svu sam dozu ispucala za danas. Dala sam joj dalsy, opet onaj tupi pogled u prazno, joj dusa me boli. Pedijatrica u dz nam je rekla da pokusamo skinuti kuci, ako ne uspijemo ili se brzo vrati da je vodimo jer i gore da ne pokupi jos sta strah je, a kao nocas je dezurna neka i ne bas detaljna doktorica.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 12646
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 2:27:44   
DM
user posted image user posted image user posted image Znam da ti nije nikakva utjeha-ali mi same kape...
Mislim na vas svakog trena user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12647
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 8:16:29   
bebacha
a joj.vi se bas patite uzas.a za doktorici nemam rjeci.
kako je jutros Anuska.ja nebi da zovem il saljem poruku pa ako se neko cuje nek nas obavjesti.
ja u nekom blagom soku-jutros ustane kad stigla user posted image (prosli put bila 16,pretprosli 17)nekontam ta sad ranije)jel to ok.
a drugo stvar je sto sam  se smijala u 5 ujutru.Ajla plkala i hoce da legnes s njom u njen krevet i ja ododem a Alen ostane s mm u spavacoj.kad bubi mene nesto,ja mislila Ajla se vrti,.kad ono Alen,prede preko Ajle,leze kraj mene,zagrli me i zaaspa,bez cuceuser posted image user posted image
kako je on skonta da sam ja tu nemam pojma i sto nije plakao kad je vidio da me nema u krevetu.bio je divan prizor,na troje na jednom krevetu(koji je za jednu osobu).mm se sokiraouser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 12648
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 9:03:52   
new mama
Draga Jelena samo da vam posaljemuser posted image podrske,a ljepotici maloj sto brze ozdravljenje.Dusa mala da je makar tura popustiuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 12649
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
10.12.2011 9:11:02   
R&T@
Dobro jutro, mile moje...user posted image

Tako sam se "zestoko" posvadjala s "gospodom" iz kablovske za internet user posted image pa se iskreno nadam da nije tacna ona da se po jutru dan poznajeuser posted image

Moram iscitati, ali da prvo posaljem jeleni i ani user posted image user posted image user posted image

i da kazem tekji i MALOJ da imaju divnu djecuuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 12650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  504 505 [506] 507 508   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  504 505 [506] 507 508   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *