|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  502 503 [504] 505 506   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 19:00:34   
Anoniman
iman , mislim da smo mi imali sl . u nosu dobite ceete kapi za nos samo mislim si ....moguce da je iz vrtica pokupila ....


(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 12576
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 19:01:01   
Anoniman
Jelena, mnogo srece, da se sto prije vratite kuci zivi i zdraviuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 12577
   [Obrisana poruka]
9.12.2011 19:06:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 12578
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 19:09:45   
Anoniman

e jbg . neznam ti postaviti link al imas temu o toj bakt. ukucaj samo gore odma ce ti izbaciti link .

< Poruku je uredio felix -- 9.12.2011 19:11:25 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12579
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 19:19:30   
Honey3
veceuser posted image eto vam malo i nasuser posted image rijetko smo se javljali,mama neke nalaze gOnjala pa nemadosmo kaduser posted image
vidim Jela nam u brigama sa svojom curom,nadam se da ce sve biti ok aBd a hoce lavice su oneuser posted image Iman moj sin je imao tu bakt.kao mali kad je trebao u vrtic,eto negdje je kod kuce zaradio i dobili smo neke kapi od dr.u apoteci naprave nekakav mix,uglavnom prodje brzouser posted image ljubac veliki za rajuuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12580
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 19:30:34   
bananica
da vas pitamuser posted image

sad mi D kaze da joj se zacepilo uho, i ja pogledam, i vidim da ima u dubini,al ipak ne toliko duboko one smole iz uha, pokusala ja polako sa maramicom izvaditi,al ne ide, zna li neko sta mogu uraditi da to izadje??

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 12581
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 19:36:17   
Amani12
Zaha,zeno,falis mnogo user posted image
Jelena,hebemu misa,pa sta je sad bilo...
Da sve sto prije prodje,da dobijete pravu dijagnozu ,prije svega i da curetak ozdravi cim,cim prije...
Drz se,zeno lavice user posted image
Mi smo cijeli dan goste imali.Drage nase...user posted image
Lady,Selebriti,Mala Selma vama jedan poseban user posted image Voljeli bismo da smo 'tu' ...user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12582
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 19:59:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

da vas pitamuser posted image

sad mi D kaze da joj se zacepilo uho, i ja pogledam, i vidim da ima u dubini,al ipak ne toliko duboko one smole iz uha, pokusala ja polako sa maramicom izvaditi,al ne ide, zna li neko sta mogu uraditi da to izadje??

imas li babyvacuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 12583
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 20:03:03   
Anoniman
bananice nemoj ti caprkat samo ces joj gurniti i dalje joj dolje zatvoriti stim cepom u uhu
Meni je orl rekla jer sam prije imala problema sa usima da NIKAKO ne cistim stapicima za usi , uho vec sa gazom .....ne gurat stapice samo ocistis ko fol, a ustvari samo taj cep gurnes dublje u uho i moze se joj uho zacepiti ...


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12584
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 20:11:38   
rose 87
cao drage moje
udjem da vidim sta ima i procitam ovo za Jelenu,bas mi je zao,djevojcica od moje jetrve je imala nedavno ovaj virus,vjerovatno ga pokupila u obdanistu preko cucle tako im je rekla ped.,ona se izborila s tim i hB na vrijeme je otkriveno pa nije imala nikakvo ostecenje jetre,znam da je malena morala mirovati i imala neku dijetalnu prehranu,nadam se da ce se i A. brzo izboriti i da ce sve proci bez posljedica,saljemo joj mnogo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12585
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 20:35:18   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

da vas pitamuser posted image

sad mi D kaze da joj se zacepilo uho, i ja pogledam, i vidim da ima u dubini,al ipak ne toliko duboko one smole iz uha, pokusala ja polako sa maramicom izvaditi,al ne ide, zna li neko sta mogu uraditi da to izadje??

imas li babyvacuser posted image



nemamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12586
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 20:39:10   
bananica
sad sam ja to malo maramicom i stapicem provrtila, malo izvadila i dijete kaze da joj se otcepilo, eto bar malo,valjda ostalo samo izadje, imaju li kakve kapi il nesto drugo da nakapam user posted image  

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12587
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 20:43:34   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

bananice nemoj ti caprkat samo ces joj gurniti i dalje joj dolje zatvoriti stim cepom u uhu
Meni je orl rekla jer sam prije imala problema sa usima da NIKAKO ne cistim stapicima za usi , uho vec sa gazom .....ne gurat stapice samo ocistis ko fol, a ustvari samo taj cep gurnes dublje u uho i moze se joj uho zacepiti ...





sve znam, al vidis kad se stapici ne koriste da se nataloziuser posted image
kako je danas prosao dan u vrticu?
jesi li ti rijesila svoje ginekoloske probleme?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12588
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 21:41:37   
Anoniman
vjerovale il ne anel od 8 sati sjedi igra se al sa kuhanjemuser posted image user posted image stavila mu dvije serpe uzeo posudu rize i pahuljice i sve istreso u jednu posudu i privadjo
Ja sklonila oprala jedva zakorilo , on poce histerisat da mu vratima aja sve bacila oprala .
Pa sam mu dala , sada nesto drugo al i dalje sjedi za serpamauser posted image user posted image
Mada mi je malo, vako neobicno kad miruje bas sam mu nasla mirnu tockuuser posted image


(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 12589
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 21:45:12   
Apotekarka
Vecer...Je li nas tko pozelio,pitao za nas nije nas bilo 10-ak dana...Antonio nesto zeznuo komp pa bio na popravci,a na poslu strasna guzva bila nisam se stgla javiti....
Kako ste svi redom hocu kratki rezime.....


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12590
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 22:04:49   
m.i.n.a.
Vidim da se veci dio iz prve godine prebacio ovdje...pa samo da vam svima mahnemo nas dvoje...nadam se da ste sve dobro,zdravo,veselo...znate..idila:-p

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 12591
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 22:08:27   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: m.i.n.a.

Vidim da se veci dio iz prve godine prebacio ovdje...pa samo da vam svima mahnemo nas dvoje...nadam se da ste sve dobro,zdravo,veselo...znate..idila:-p


minooooooooooouser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 12592
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 22:10:54   
Honey3
veceuser posted image Amani sad cemo biti redovnije obecavamuser posted image bananice samo joj kani dvije do tri kapi ulja u uho ali ne zagrijanog,to je nama dr.rekla, cisti smolu iz usiju,jer moja E imala problemauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 12593
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 22:12:21   
bananica
IZVORNA PORUKA: zaha

veceuser posted image Amani sad cemo biti redovnije obecavamuser posted image bananice samo joj kani dvije do tri kapi ulja u uho ali ne zagrijanog,to je nama dr.rekla, cisti smolu iz usiju,jer moja E imala problemauser posted image


znaci hladno ulje da kanem? hvalauser posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 12594
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 22:30:47   
salmy
Samo da Vas pozdravimo,mi smo superiska(druzimo se sa nanom)dok mama rinta..od zvjezde do zvjezdeuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12595
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 22:32:08   
Anoniman
Samo da vam mahnemo, hvala vam svima od srca na podrsci, puno mi znaci stvarno. rasplakale ste me danas pozivima, porukama, a za malo i sad vasim postovima.

Mi smo kuci sa dijagnozom infektivna momonukleoza i gnojna angina, terapija penicilini, oko kojih sam se ja premisljala da li da ih ukljucim ili ne, ali ipak hocu, ne smijem toliki rizik na sebe preuzeti ipak je dijete u pitanju. Mi trenutno nemamo temp ali mama manita, tj ja je u dva ipo sata dala dva puta voltaren cepic cijeli, toliko sam psihicki izmorena da sam gledala u lupocet, a mahinalno uzela voltaren i dijetetu stavila i tek maloprije skontam sta sam uradila.
Mi smo jutros otisli na kontrolu posle cjelonocne temperature koja je varirala od 39,5 do 41,1, dvije pedijatrice je pogledale i ova nasa pedijatrica kaze da je stanje gore nego na pocetku. Prvo je bilo samo gnojni cepici na jednoj strani, danas na obje strane, cak i na jeziku. Izmjere joj temperaturu ona 41,1, daju joj lupocet, nista nije spadala posalju nas na infektivno sa napomenom da se uradi analiza krvi na mononukleozu i ostali laboratorijski nalazi i da se skine infuziono sa analgetikom temperatura. Dolazimo gore, dijete bunca bukvalno, prime nas odmah, sestra da toplomjer izmjerim joj ono 39,9, ulazi dr i napada mene sto mi dijete kenka, sto place sto je ne smirujem. Potom nas primi, pa tu krece ludnica, da mi nije dijete bilo u pitanju ubila bih je na licu mjesta, napala me stoi sam joj dosla bez nalaza, kako ona ne prima pacijente bez nalaza, a tu joj ja kazem da je pedijatrica rekla da se urade kod njih jer dijete ima jaku temp i ne moze da ceka, da bi me napala i rekla kako oni nisu laboratorija, kako su pedijatri ovakvi i onakvi, kaze mi da skinem dijete skroz, pa i pelenu, ja kako sam je skidala zaboravim da joj skinem oblogu oko vrata koju su joj stavili u DZ, tu je pocela da histerise kako mi je rekla sve da skinem, kako ona nema vremena da se ona bakce oko skidanja djece i ostalo, a napominjem kad smo usli u ordinaciju igrala je pasijans. Tu joj pogleda grlo, ispipa vrat, stomacic, poslusa pluca. Tri puta je printala nalaz i cijepala, iskreno ni ona sama nije znala sta da napise. Napisala gore navedenu dijagnozu i poslala me da uradim nalaze i joj napisala u ponedjeljak i da kad budu gotovi nalazi da dodjem njoj pa ce dijete hospitalizovati i smirivati stanje, i opet naglasila kako oni nisu laboratorija. Peniciline propisala, mi opet u Omer Maslic, pedijatrica i nije i jeste za peniciline, ali ipak kao da ih isprimamo. Posalje nas bar da izvadimo leukocite i dks, leukociti niski, limfociti poviseni, ali dijete je u 40 dana pod cetiri antibiotika bila sto znaci da nalazi nisu nikakvo mjerilo.

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 12596
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 22:36:07   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image

ja jelena ne znam šta da ti kažem...al stavrno

da vam želim sve najbolje i da što prije sve bude iza vas...

ako mogu ičim pomoći javi se...ja stavrno od čotanja ovoga posta poželjeh da doem da zadavim doktoricu na pedijatrijiuser posted image što je i za mene previše previše je stavrnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12597
   [Obrisana poruka]
9.12.2011 22:36:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12598
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 22:40:12   
Honey3
jelenauser posted image bas mi je zao sto su vas toliko navozali i sto si dozivjela te neprijatnosti,dovoljno ti je sto ti je dijete bolesno pa se nadju tako pametnjakovici da te u svoj muci napadaju i drze pridikeuser posted image da nasa Anuska samo sto prije ozdraviuser posted image a njima na dusu njihova humanostuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12599
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.12.2011 22:41:49   
Apotekarka
Jelena tak vidjeh stanje,zao mi je draga....Ja sam prebolovala mononukleozu nek odmara sto vise(ja nisam odmarala kad sam je prebolovala otkrili je)zato imam posljedica vjerovatno samo nitko nece da prizna....I ja sam pila antibiotike od 1000 mg i penciline primala ne znajuci da je mono u pitanju....Uglavnom nije to toliko strasno nisam se ni hranom cuvala ali eto zivim i prilicno sam ok zanemarujuci neke boljke ali ja sam i trihinelozu odbolovala a to i nije bas neki spoj...Ne sikiraj se daji joj tecnost i skidaj temp....ja dsam temp samo dan imala

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  502 503 [504] 505 506   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  502 503 [504] 505 506   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *