|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 22:31:11   
muaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nemogu da skontam tu rijec ne upotrebljavam je bas

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1051
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 22:33:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: muaaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nemogu da skontam tu rijec ne upotrebljavam je bas

ni jauser posted image al najdrazi mi je turcizam definitivno rijec "merak"user posted image jest da nije to tema, al moram je spomenutiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1052
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 22:37:13   
Ninushka
IZVORNA PORUKA: tekja

...ne izbacuju me iz takta, ali se jedva suzdrzim da ne ispravim moju dragu svekrvu kad kaze:
devlastiran, autanazija, vrućo (joj jest mi vrućouser posted image ),
a od ovog sam nedavno oplakala od smijeha - kaze moja strina, legenda: haj bolan šćeri posalji joj esemese - smsuser posted image user posted image user posted image


jojjj tekja al me nasmija sa ovim esemese aaaaaaaaaaaaahahahaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 1053
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 22:37:26   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: muaaa

sporty mama
nejse-nema veze
maksuz-sa namjerom
haman-gotovo sve
e ovo vas neznam na sta se misli,nema rasprave samo objesnjenjeuser posted image




vas-savuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Evo noa je odgonetnulauser posted image user posted image Kad neko kaze: "e vas sam se umorio" meni bi odmah nesto bilouser posted image   I da s drvim, objasnjenje, sa drvimauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1054
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 22:46:26   
Galicia
Moja draga mamica koristi rijec bezbeli. Nije samo da mi je ofirna ta rijec, nego je ne volim cuti. Bas mi zvuci prljavo. Ali' s vremenom sam se navikla i postala mi je simpaticna, samo kad je ona koristi i niko vise.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1055
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 22:47:35   
Niobe
Ja volim zdrvima.

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1056
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 22:52:11   
salmy
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Rijec cinom, umjesto vecinom, rijec vele koju bi objasnila kao puno, mnogo, i golemo....
A rijec gori koju mi znamo upotrijebiti kad je nesto dobro mi je simpaticna, jednom ja prijatelju rekla ma ovdje sve gori, on se prepao mislio da se nesto zapalilo hehe....
I da, bez uvrede neke rijeci sa foruma, koje bas i ne razumijem a to su, nejse, maksuz, vas, haman....
Ne zelim sad potaknuti raspravu, nekome je to simpaticno, mene eto ponekad malo izbaci iz taktauser posted image user posted image Forum je za vecinu samo oblik razonode i naravno da pritom ne paze hoce li nesto reci ispravno ili neuser posted image
Nista ne obicno....rijeci koje  su vrlo ceste u narodu 
Helem nejse kao nebitno...
Maksuz....posebno,maksuzija...
vas ( sav dunjaluk....)
Haman okasnih....
Meni mnogo drage:ašćare i bezbeliuser posted image user posted image user posted image Stari izrazi su pravo osvjezenje u ovom danasnjem "vaktu" posebno kad ih upotrebljavaju mladje generacijeuser posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1057
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 22:58:01   
teacher75
mm nervira rijec "bakcili" umjesto "bacili"user posted image mene nervira kad neko kaze "njiha" umjesto njih ili "hin" umjesto ih,npr. Eno hin!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1058
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:08:32   
škorpija
mrzim kad neko napiše MAICA, aaaaaaa, baš mrzim zato četo an status stavljam - majica, majica, majica.
ja često koristim riječ jarane, što je fakat grozno, i koristim riječ fakat što je isto groznouser posted image , a kad sam došla studirati u sa, od kolegice iz kaknja prvi put sam čula izraz hele nejse (znači nije helem, već baš hele) i to mi je bilo tako simpatično i neobično da sam je često ponavljala i sad je i ja koristimuser posted image


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1059
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:10:29   
škorpija
jooj i volim riječ ahbab, to često sarajlije koriste umjesto drug, prijatelj, i  baš mi je simpatično čuti mlade momke kako se ahbabaju

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1060
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:11:15   
teacher75
IZVORNA PORUKA: škorpija

jooj i volim riječ ahbab, to često sarajlije koriste umjesto drug, prijatelj, i  baš mi je simpatično čuti mlade momke kako se ahbabaju

ja to nikad nisam culauser posted image znam za rijec jaranuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 23.1.2011 23:13:22 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1061
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:12:42   
salmy
IZVORNA PORUKA: škorpija

jooj i volim riječ ahbab, to često sarajlije koriste umjesto drug, prijatelj, i  baš mi je simpatično čuti mlade momke kako se ahbabaju
user posted image
a sto ja mrzim kad neko kaze čoek u meneuser posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1062
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:15:05   
teacher75
a dijet umjesto dijete?user posted image user posted image user posted image npr: nema mi dijeta!! (umjesto: nema mi djeteta)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1063
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:17:25   
teacher75
uh, al sto me nervira glagol "turiti" umjesto "staviti"!!!user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1064
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:17:31   
škorpija
IZVORNA PORUKA: škorpija

jooj i volim riječ ahbab, to često sarajlije koriste umjesto drug, prijatelj, i baš mi je simpatično čuti mlade momke kako se ahbabaju

ja to nikad nisam cula znam za rijec jaran


ma to ovi, sa čaršijeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1065
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:17:54   
muaaa
a u mene mi djecauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislim moja djeca kad pricaju koriste rijec jarane i fakat....i sa mnom i sa mm...recimo bla bla bla jarane fakat je to bilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1066
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:19:21   
Galicia
MM je disleksicar, i umjesto ahbab on kaze habab. Sad mu je to ostao nadimak habab.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1067
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:19:47   
salmy
IZVORNA PORUKA: teacher75

a dijet umjesto dijete?user posted image user posted image user posted image npr: nema mi dijeta!! (umjesto: nema mi djeteta)
hahahah utece mi djetuser posted image user posted image

Volim cuti Tz naglasak i njihove presimpaticne rijeci: dol,de-ba,upadam.....meni je to vrhuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1068
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:19:50   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija

jooj i volim riječ ahbab, to često sarajlije koriste umjesto drug, prijatelj, i baš mi je simpatično čuti mlade momke kako se ahbabaju

ja to nikad nisam cula znam za rijec jaran


ma to ovi, sa čaršijeuser posted image

pa i ja sam rodom sa carsije, mora da se nisam puno druzila sa carsijanerimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1069
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:21:53   
škorpija
mene iskreno najviše neviraju riječi visočije i pantole, to još nisam sažvakala ni poslije  godina u Sarajevu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1070
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:22:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: teacher75

a dijet umjesto dijete?user posted image user posted image user posted image npr: nema mi dijeta!! (umjesto: nema mi djeteta)
hahahah utece mi djetuser posted image user posted image

Volim cuti Tz naglasak i njihove presimpaticne rijeci: dol,de-ba,upadam.....meni je to vrhuser posted image user posted image user posted image

jest, to je bas tuzlanski, ja umrla od smjeha kad sam to culauser posted image user posted image user posted image al sta je ovo sad moderno govoriti da nesto sto je dobro "gori"user posted image jednoj mojoj mladoj kolegici svaka druga rijec "gori", "goris" itd...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1071
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:22:26   
jasmin
gorekan,goram-gore
doljekan,dolam-dolje

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1072
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:23:02   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

mene iskreno najviše neviraju riječi visočije i pantole, to još nisam sažvakala ni poslije  godina u Sarajevu

hahah, i ja tako govorimuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1073
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:23:58   
jasmin

IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija

jooj i volim riječ ahbab, to često sarajlije koriste umjesto drug, prijatelj, i baš mi je simpatično čuti mlade momke kako se ahbabaju

ja to nikad nisam cula znam za rijec jaran


ma to ovi, sa čaršijeuser posted image

ahbab je cista arapska rijec i znaci drug

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1074
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
23.1.2011 23:24:36   
muaaa
vrh vrhova,nema dalje- za nesto dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Povratak na posao nakon porodiljskog odsustva.
Admin

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *