|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 0:11:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa družiš li se sa Sandžaklijama? hahahah

ne basuser posted image moramo se vise druzitiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1101
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 0:18:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa družiš li se sa Sandžaklijama? hahahah

ne basuser posted image moramo se vise druzitiuser posted image


a nisam ti ja baš neki primjerak hahahah


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1102
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 0:18:50   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa družiš li se sa Sandžaklijama? hahahah

ne basuser posted image moramo se vise druzitiuser posted image


a nisam ti ja baš neki primjerak hahahah


al eto, znas te rijeci pa da me naucisuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1103
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 0:33:24   
veeseelaa
user posted image user posted image e to jest

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1104
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 12:24:08   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: salmy

Volim cuti Tz naglasak i njihove presimpaticne rijeci: dol,de-ba,upadam.....meni je to vrhuser posted image user posted image user posted image


dol, upadam user posted image možeš li mi prvo prevesti?
Vjeruj, Tuzlaci ih ne koriste user posted image
de ba user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1105
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 12:33:17   
salmy
IZVORNA PORUKA: w.pooh


IZVORNA PORUKA: salmy

Volim cuti Tz naglasak i njihove presimpaticne rijeci: dol,de-ba,upadam.....meni je to vrhuser posted image user posted image user posted image


dol, upadam user posted image možeš li mi prvo prevesti?
Vjeruj, Tuzlaci ih ne koriste user posted image
de ba user posted image user posted image user posted image
mjesto u Tz Slatina....pa kao" idem dol niz Slatinuuser posted image user posted image
A upadam je izraz kao umirem od segeuser posted image  kolegica (poslovna) ga je stalno koristila i padali smo od smijeha skupa sa njom! simpa priznaj  
hahhahaha ma mene puno toga sto privatno sto poslovno vezalo i veze za Tz!!
ljudi su vise nego susterljiviuser posted image user posted image prosto sam odusevljenauser posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 1106
   [Obrisana poruka]
24.1.2011 12:45:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 1107
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 13:01:02   
Anoniman
 Salmy ma Slatina je ravna ne može se nikako ići dole niz slatinu , a bez de ba, bolan, bona ne znam govoritiuser posted image ...

Ja sam imala kolegicu iz Zenice ona je meni tako simpatična bila sa svojom "siiiiirnicom, bagavim prstima"user posted image a kolegica iz Bihaća nas je ispravljala što mi izgovaramo brzo imena, nije se mogla prilagodituser posted image pa kaže da se mi njoj prilagodimo a oni malo otežu npr Ameeeela, Miiiiirela

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 1108
   [Obrisana poruka]
24.1.2011 13:04:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1109
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 13:19:16   
emi7908

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Breskva

Salmy ma Slatina je ravna ne može se nikako ići dole niz slatinu , a bez de ba, bolan, bona ne znam govoritiuser posted image ...

Ja sam imala kolegicu iz Zenice ona je meni tako simpatična bila sa svojom "siiiiirnicom, bagavim prstima"user posted image a kolegica iz Bihaća nas je ispravljala što mi izgovaramo brzo imena, nije se mogla prilagodituser posted image pa kaže da se mi njoj prilagodimo a oni malo otežu npr Ameeeela, Miiiiirela


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

Meni je bilo simpa kad sam bila u Tuzli na obuci za posao i mom kolegi naša učiteljica kaže: De ba, pusti je, 'nadoće' ona? Reko, šta ću?
Kod nas samo kruh nadolazi...user posted image  



Joj dobra si...user posted image  i dobro pitanje za Škorpiju user posted image . Ma ja mislim da kupuje kruh....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1110
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 13:22:40   
emi7908
Zaboravila sam reći da me izbacuje iz takta kad mm kaže "Daj ba pusti to.........." user posted image user posted image  

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 1111
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 13:22:44   
ziki
Kad sam prvi put došla u Gračanicu ja pola nisam razumjela baš zbog akcenta, doduše nisu ni mene baš najbolje razumjeli iz istog razlogauser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1112
   [Obrisana poruka]
24.1.2011 13:23:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 1113
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 13:24:47   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: w.pooh


IZVORNA PORUKA: salmy

Volim cuti Tz naglasak i njihove presimpaticne rijeci: dol,de-ba,upadam.....meni je to vrhuser posted image user posted image user posted image


dol, upadam user posted image možeš li mi prvo prevesti?
Vjeruj, Tuzlaci ih ne koriste user posted image
de ba user posted image user posted image user posted image
mjesto u Tz Slatina....pa kao" idem dol niz Slatinuuser posted image user posted image
A upadam je izraz kao umirem od segeuser posted image  kolegica (poslovna) ga je stalno koristila i padali smo od smijeha skupa sa njom! simpa priznaj  
hahhahaha ma mene puno toga sto privatno sto poslovno vezalo i veze za Tz!!
ljudi su vise nego susterljiviuser posted image user posted image prosto sam odusevljenauser posted image


Ja sam sa Slatine user posted image user posted image ravna kao dlan user posted image
pa salmy navrati ponekad user posted image user posted image
A ovu riječ hadalj prvi put pročita a još je nisam čula user posted image user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1114
   [Obrisana poruka]
24.1.2011 13:27:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu w.pooh)
  Neposredna veza do poruke: 1115
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 13:27:56   
salmy
IZVORNA PORUKA: w.pooh


IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: w.pooh


IZVORNA PORUKA: salmy

Volim cuti Tz naglasak i njihove presimpaticne rijeci: dol,de-ba,upadam.....meni je to vrhuser posted image user posted image user posted image


dol, upadam user posted image možeš li mi prvo prevesti?
Vjeruj, Tuzlaci ih ne koriste user posted image
de ba user posted image user posted image user posted image
mjesto u Tz Slatina....pa kao" idem dol niz Slatinuuser posted image user posted image
A upadam je izraz kao umirem od segeuser posted image  kolegica (poslovna) ga je stalno koristila i padali smo od smijeha skupa sa njom! simpa priznaj  
hahhahaha ma mene puno toga sto privatno sto poslovno vezalo i veze za Tz!!
ljudi su vise nego susterljiviuser posted image user posted image prosto sam odusevljenauser posted image


Ja sam sa Slatine user posted image user posted image ravna kao dlan user posted image
pa salmy navrati ponekad user posted image user posted image
A ovu riječ hadalj prvi put pročita a još je nisam čula user posted image user posted image

Ako Bog da planiramo naletiti! malo nas Kalaura zezauser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 1116
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 15:43:16   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Breskva

Salmy ma Slatina je ravna ne može se nikako ići dole niz slatinu , a bez de ba, bolan, bona ne znam govoritiuser posted image ...

Ja sam imala kolegicu iz Zenice ona je meni tako simpatična bila sa svojom "siiiiirnicom, bagavim prstima"user posted image a kolegica iz Bihaća nas je ispravljala što mi izgovaramo brzo imena, nije se mogla prilagodituser posted image pa kaže da se mi njoj prilagodimo a oni malo otežu npr Ameeeela, Miiiiirela


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

Meni je bilo simpa kad sam bila u Tuzli na obuci za posao i mom kolegi naša učiteljica kaže: De ba, pusti je, 'nadoće' ona? Reko, šta ću?
Kod nas samo kruh nadolazi...user posted image  


pa ovo i mi u sarajevu koristimo, nadoce u smislu "skontace, shvatice"user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1117
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 19:25:58   
malena sharena
Apropo kruha, hljeba - ne izbacuje mene, ali je izbacivalo mog komsiju koji je imao granap. Dodje moja drugarica kod njega i kaze, daj mi jedan hLeb. Iza njega pune rafe hljeba/kruha, a on mrtav-hladan: Nemamo hleba. Tek nakon toga ona ukapira da treba traziti hLJeb user posted image .

< Poruku je uredio malena sharena -- 24.1.2011 19:26:42 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1118
   [Obrisana poruka]
24.1.2011 22:23:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu malena sharena)
  Neposredna veza do poruke: 1119
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
24.1.2011 22:30:08   
neki
Meni je vrh kad kazu oktombar i umjesto onda,kazu ondar,pa ranila bih se kad to cujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1120
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
25.1.2011 7:56:07   
jasmin

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Breskva

Salmy ma Slatina je ravna ne može se nikako ići dole niz slatinu , a bez de ba, bolan, bona ne znam govoritiuser posted image ...

Ja sam imala kolegicu iz Zenice ona je meni tako simpatična bila sa svojom "siiiiirnicom, bagavim prstima"user posted image a kolegica iz Bihaća nas je ispravljala što mi izgovaramo brzo imena, nije se mogla prilagodituser posted image pa kaže da se mi njoj prilagodimo a oni malo otežu npr Ameeeela, Miiiiirela


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

Meni je bilo simpa kad sam bila u Tuzli na obuci za posao i mom kolegi naša učiteljica kaže: De ba, pusti je, 'nadoće' ona? Reko, šta ću?
Kod nas samo kruh nadolazi...user posted image  


pa ovo i mi u sarajevu koristimo, nadoce u smislu "skontace, shvatice"user posted image



Meni je ispravnije reci da ce neko `nadoci` u smislu doci sebi,shvatiti.....
nego za hljeb da ce nadoci iako i sama koristim taj izraz.Mislim da je ispravnije uskvasati :D.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1121
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
25.1.2011 8:28:11   
veeseelaa
ja mom mužu dok tušira malenu kažem: pazi nemoj je poparit a on user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
popariti - opeći user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1122
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
25.1.2011 10:12:17   
vjestica
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Apropo kruha, hljeba - ne izbacuje mene, ali je izbacivalo mog komsiju koji je imao granap. Dodje moja drugarica kod njega i kaze, daj mi jedan hLeb. Iza njega pune rafe hljeba/kruha, a on mrtav-hladan: Nemamo hleba. Tek nakon toga ona ukapira da treba traziti hLJeb user posted image .

ovo je bezobrazluk, ja mu nikad ne bih više ušla u granap


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1123
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
25.1.2011 10:22:30   
Anoniman
user posted image
IZVORNA PORUKA: neki

Meni je vrh kad kazu oktombar i umjesto onda,kazu ondar,pa ranila bih se kad to cujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ondak , Marjaaaanaa kad me neko zovne hoce nesta da mi bude, umjoesto Marijana

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 1124
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
25.1.2011 10:26:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Apropo kruha, hljeba - ne izbacuje mene, ali je izbacivalo mog komsiju koji je imao granap. Dodje moja drugarica kod njega i kaze, daj mi jedan hLeb. Iza njega pune rafe hljeba/kruha, a on mrtav-hladan: Nemamo hleba. Tek nakon toga ona ukapira da treba traziti hLJeb user posted image .


Tako je i meni bilo dok sam zivjela u Hrvatskoj svako jutro ja trazila hljeb a ona u ducanu govorila nemamo hljeba,aali ja sam obavezno svako jutro dolaila  i sva moja raja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena sharena)
  Neposredna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *