|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
4.11.2010 15:25:56   
marinčii
mya drago mi je da ste kući znam da je u bolnici grozno zua izdržat i ja sam bila kao i ti u tjedan dana 3 kile izgubila niti sam jela niti spavala al hvala bogu sad ćeš se ti brzo oporavit čim vidiš svoj7 curicu veselu i zdravu

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
4.11.2010 15:29:08   
iv@ncica
user posted image user posted image mya  ..bas  smo  se  bili  zabrinuli  za  vas...a  i  za  onu  anidlu  isto..sad  odmorite  i  nek  mama mazi  i  pazi soje  cureuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
4.11.2010 15:30:48   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neka ste vi nama dosle kuci is is bolnice nevidile ih oci vase vise nikada.
Superr da si kod mame ,odmori se istusiraj najedi i lezi spavaj ako nemozes zaspat drmniuser posted image apaurin i ima da odmoris ko mala beba jer ti,sigurno fali odmora i snage.
Minjicu malu,sarmerku nasu ljubimo punoooooo,sad ce nju baka draga da pazi,mazi....
dusa mila....user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
4.11.2010 22:00:15   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
4.11.2010 22:54:26   
enna
Prelijepa vijest sada uzivajte ti mama dobro odmori jer Mnji trebas odmorna i zdrava ljubimo vas i mi:)))user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
5.11.2010 2:04:24   
sporty mamaa
Superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 19:54:05   
rose
moja curica koja je rodjena prije tri dana danas zadrzana na pedijatriji radi visokog bilirubina...ja jos u defetku od epiziotomije, ne mogu je ni obici....mlijeko jos nije nadoslo pa je bila vise gladna nego sita i bilirubin skocio...znam da nije ozbiljno...ali mi tako tesko pada user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 20:00:10   
maja78 RR
rose sta da ti kazem osim user posted image
brzo ce to proci, a moj ti se savjet da izvlacis pumpicom da ti se ne povuce mlijeko dok je gore vec da fino nadodje da se beba narucki kad dodje svojoj mamici

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 20:19:41   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: rose

moja curica koja je rodjena prije tri dana danas zadrzana na pedijatriji radi visokog bilirubina...ja jos u defetku od epiziotomije, ne mogu je ni obici....mlijeko jos nije nadoslo pa je bila vise gladna nego sita i bilirubin skocio...znam da nije ozbiljno...ali mi tako tesko pada user posted image


rose znam kako ti je, i moja curica je bila na predijatriji, a ja kuci... Tako nekih 7 dana, al ja sam nekako isla dva puta dnevno nosila mlijeko, iako me rez od carskog bolio... Bit ce to ok, probaj se malo odmarati, kad se beba vrati da ne budes preumornauser posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 20:23:21   
Meri29
Rose mila dobro ti sve zenice kazu, odmaraj se koliko mozes, pij cajeve, jedi supice i sl. da ti mlijeko nadode, nadam se da ce se tvoja curica brzo vratiti mami i tati user posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 20:24:53   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

brzo ce to proci

(odgovor članu Meri29)
  Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 20:25:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image user posted image user posted image user posted image

brzo ce to proci

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 20:32:00   
Hannan
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

rose sta da ti kazem osim user posted image
brzo ce to proci, a moj ti se savjet da izvlacis pumpicom da ti se ne povuce mlijeko dok je gore vec da fino nadodje da se beba narucki kad dodje svojoj mamici


Potpisujem!
Jedan veliki virtualni zagrljaj, brzo ce to ako Bog da proci.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 20:33:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

rose sta da ti kazem osim user posted image
brzo ce to proci, a moj ti se savjet da izvlacis pumpicom da ti se ne povuce mlijeko dok je gore vec da fino nadodje da se beba narucki kad dodje svojoj mamici

potpisujem  i naravno brz oporavak mai i bebi

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 20:50:29   
Anoniman
rose mila drzi seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prosla sam tu razdvojenost od tek rođene bebeuser posted image znam kako ti je tesko i zelim ti da je sto prije ponovo zagrlis..

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 20:53:15   
anidla
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

user posted image user posted image mya  ..bas  smo  se  bili  zabrinuli  za  vas...a  i  za  onu  anidlu  isto..sad  odmorite  i  nek  mama mazi  i  pazi soje  cureuser posted image user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 21:01:09   
rose
drage moje hvala na podrsci...vidim da ste neke i same prosle isto i znate kako je tesko...pokusavam izdajati mlijeko ali i nakon nekoliko pokusaja to je kolicina manja od 20 ml iz obje dojke sto je par kasikica ...jos moja malena iz jedne ne zna vuci nikako pa se jako ljutila...pokusat cu zadrzati mlijeko, nemam nista ni protiv dohrane samo da mi se oporavi i dodje kuci brzo

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 21:04:16   
marinčii
rose draga baš mi je žao da kroz to prolaziš znam da je grozno jer sam i ja to doživila i prošla,drži se i odmaraj što više možeš dok bebica dođeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 21:44:33   
tekja
rose - slican slucaj, s tim sto je moj bebac imao i nizak secer, 1,0user posted image ...bio tri dana, ja sa epijem isla cetiri puta da ga dojim, ali skoro pa uzalud, jer on nije uopce mogao da se razbudi od visokog bilirubina niti da normalno povuce, ali jako puno mi je znacilo sto sam kuci svaka tri sata izdajala, pa po 5 ml, pet...evo i dan danas dojimo. Zato iako ne budes mogla ici stalno izdajaj se, bez obzira koliko je to mlijeka...ljubim te i tvojoj bebici zelim brzi oporavak. Hvala Bogu zutilo je stanje, nije bolestuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 22:06:56   
rose

IZVORNA PORUKA: tekja

rose - slican slucaj, s tim sto je moj bebac imao i nizak secer, 1,0user posted image ...bio tri dana, ja sa epijem isla cetiri puta da ga dojim, ali skoro pa uzalud, jer on nije uopce mogao da se razbudi od visokog bilirubina niti da normalno povuce, ali jako puno mi je znacilo sto sam kuci svaka tri sata izdajala, pa po 5 ml, pet...evo i dan danas dojimo. Zato iako ne budes mogla ici stalno izdajaj se, bez obzira koliko je to mlijeka...ljubim te i tvojoj bebici zelim brzi oporavak. Hvala Bogu zutilo je stanje, nije bolestuser posted image


hvala puno, sutra cu se izorganizovatim oko izdajanja...jako se tesko krecem i po kuci pa bi mi bila prava drama i jednom otici mada to zelim...gledat cu da ne izgubim mlijeko, da se malo oporavim dok mi ne dodje i da joj se mogu fino posvetiti...lutka moja tako je mala a ja uopste nisam bila spremna na ovo sto se desilo al bolje da je pod nadzorom


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
16.11.2010 22:07:06   
Mya_81 RR
Rose, mila, drži se user posted image user posted image user posted image

I kao što sama kažeš, najbitnije je da bebica ozdravi i što prije dodje kući, a kako ćeš je hraniti sada je sporedna stvar. Naravno, bilo bi idealno da dojenje uspije, ali mislim da je sada najpotrebnije da ti ostaneš stabilna i pribrana. Ovaj period poslije poroda je zaista osjetljivo razdoblje.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
17.11.2010 7:25:02   
Hanady RR
Rose milauser posted image
žao mi je da ste razdvojeni i na trenutak ali opet sve za bebino dobro i za mamino je dobrouser posted image
nemoj da brineš...brzo će ti doći, a mlijeko ako ide ide ako ne ne brini...opusti se i pokušaj odmarati. sada si jako osjetljiva i nemoj da tui teret stvara način hranjenja bebače.

Čuvaj se i brzo nam se javi da je pila milo sa tobomuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
17.11.2010 8:34:47   
mala86
rose bit ce malena uskoro kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image ,a ti se trudi da izdajas pa kasikicu,kasikicu i zbog mlijeka,i zbog malene,jer i kod zutice joj je bas vazno majcino mlijeko

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
17.11.2010 8:54:53   
acudesa
IZVORNA PORUKA: rose

moja curica koja je rodjena prije tri dana danas zadrzana na pedijatriji radi visokog bilirubina...ja jos u defetku od epiziotomije, ne mogu je ni obici....mlijeko jos nije nadoslo pa je bila vise gladna nego sita i bilirubin skocio...znam da nije ozbiljno...ali mi tako tesko pada user posted image

maca mala..ali, kao sto kazes, bolje je da je pod nadzorom, bit ce to sve uredu, aBduser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
17.11.2010 9:05:52   
Apotekarka
Rose draga ne sikiraj mi smo zaglavili bili isto u bolnici blurubin mu bio oko 400 u zadnji trenutak smo dosli 10 dana od poroda bolje sto su odmah tvoju bebu zadrzali mi s tolikim bilurubinom izasli smo nakon 5 dana pa prema tome kod vas je sigurno manji pa ce ona za 2-3 dana kuci,ne sikiraj po danu ako mozes otidji do nje,sve ce biti ok,odmaraj jer kad se beba vrati potrebna si joj odmorna i naspavana

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

djeca u gostima
milenium

kako izlazite na kraj s djecom koja vam dođu a ponašaju se:razbacuju,urlaju,otvaraju i zavirivaju svugdje itd?

ne znam što bih (47%)

poludila bih (3%)

opomenula bi ih (39%)

rekla bi njihovim roditeljima da je to nedopustivo (8%)

otjerala bi ih :( (2%)


Broj svih glasova: 87

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *