|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
26.10.2010 19:07:33   
Niobe
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: Niobe

''Još doji??????!!!''-praćeno facom-> user posted image

a sta bi rekli kad bi nas(zVrk+ja) vidjeliuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
26.10.2010 19:15:39   
manuela RR
Kad će drugo???(misle na drugo dijete)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma šta te briga kad će a i kad bude tebi sigurno neću reći, kao da se MORA imati dvoje djece.


< Poruku je uredio manuela -- 26.10.2010 19:16:58 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
26.10.2010 19:17:49   
jasmin

IZVORNA PORUKA: manuela

Kad će drugo???(misle na drugo dijete)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma šta te briga kad će a i kad bude tebi sigurno neću reći, kao da se MORA imati dvoje djece.




Ma kazi im:Kad ce kod vas...i vi ste jos mladi :):):) i nasmijesis se.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
26.10.2010 19:22:14   
manuela RR
....ma u posljednje vrijeme invazija takvih pitanja pa se nepotrebno moram objašnjavati...pa i ovo user posted image user posted image user posted image sam tek dobilauser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
26.10.2010 19:32:11   
lejna_
stavlja ruke u usta, gladna ti je!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
26.10.2010 23:42:23   
new mama
IZVORNA PORUKA: manuela

Kad će drugo???(misle na drugo dijete)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma šta te briga kad će a i kad bude tebi sigurno neću reći, kao da se MORA imati dvoje djece.


user posted image user posted image to je i kod mene sad aktuelno


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
26.10.2010 23:45:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: manuela

Kad će drugo???(misle na drugo dijete)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma šta te briga kad će a i kad bude tebi sigurno neću reći, kao da se MORA imati dvoje djece.


user posted image user posted image to je i kod mene sad aktuelno






mlada sta cekasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 857
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
26.10.2010 23:50:15   
Medić*
za razliku od rijeci vise me neka nedolicna ponasanja i pametovanja mogu izbaciti iz takta!

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
26.10.2010 23:58:39   
new mama
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: manuela

Kad će drugo???(misle na drugo dijete)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma šta te briga kad će a i kad bude tebi sigurno neću reći, kao da se MORA imati dvoje djece.


user posted image user posted image to je i kod mene sad aktuelno






mlada sta cekasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Evo veceras startamuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:00:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: manuela

Kad će drugo???(misle na drugo dijete)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma šta te briga kad će a i kad bude tebi sigurno neću reći, kao da se MORA imati dvoje djece.


user posted image user posted image to je i kod mene sad aktuelno






mlada sta cekasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Evo veceras startamuser posted image user posted image user posted image user posted image





ja cu sutrauser posted image haj sacekaj pa da zajednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 860
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:02:01   
new mama
Noa dogovorenouser posted image ,ionako je onaj moj u carstvu snovauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:04:54   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: lejna_

stavlja ruke u usta, gladna ti je!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e ovo me user posted image user posted image user posted image user posted image milion putauser posted image

a zaista nisam neka cjepidlaka al me iritira strašno kad e koristi izraz ''hin'' umjeto ''ih''....još uvijk ne mogu da skontam kako ne skontaju da je to pogrešnouser posted image kaže kolegica na poslu: jer sam hin ostavila na stolu.user posted image misleći na predmete koji su joj se rasuli.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:10:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: klemzi

Mene nerviraju komentari na fb poput: swatko, vojim, jubim... Jezik nam, polako ali sigurno, propadauser posted image user posted image


user posted image user posted image  a mene OMG..Jedem, tusiram se, tu sam, nisam tu, maltam, perem, i milion nekih bezveznih glagola, koga zanima jeli neko u wc ili ne...

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 863
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:13:07   
DM

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: klemzi

Mene nerviraju komentari na fb poput: swatko, vojim, jubim... Jezik nam, polako ali sigurno, propadauser posted image user posted image


user posted image user posted image  a mene OMG..Jedem, tusiram se, tu sam, nisam tu, maltam, perem, i milion nekih bezveznih glagola, koga zanima jeli neko u wc ili ne...

A tek kad se muž i žena dopisuju na fb, a jedno pored drugog, ma da se valjaš od smijeha-na šta su brakovi spaliuser posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:13:45   
mamma mumi
Mene nervira kad mi se mijesaju u odgoj djeteta, pa trebala bi ovako, ili ja nisam tako, a sto mu ovo ili ono.Ma jauser posted image   Nervira me kad cujem da govori,NUTO, OTAJ,BUNARIJA( buranija),TUDIKAN. Nervira me kad mi mm familija dodje i pocne govoriti, ma isti otac, i on je tako, ma i beba ce tako ko i otac, uhuser posted image  Mrzim licemjerne osobe,ljude koji su pakosni....Znam reci cete jes ova naka neuroznauser posted image , ali sta cu kad me puno toga izbacuje iz takta, a najvise kad mi se papak kofrci

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:19:09   
sara.at
"a ne dojis ga, NIKAKO" user posted image user posted image   grizem na ove rijeciuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:22:17   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: sara.at

"a ne dojis ga, NIKAKO" user posted image user posted image   grizem na ove rijeciuser posted image


Isto!! Ili "Imas li ti mlijeka"????user posted image user posted image user posted image Imam, kojeg vam treba, megle, zbregov, alpskouser posted image user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:24:01   
DM

IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: klemzi

Mene nerviraju komentari na fb poput: swatko, vojim, jubim... Jezik nam, polako ali sigurno, propadauser posted image user posted image


user posted image user posted image  a mene OMG..Jedem, tusiram se, tu sam, nisam tu, maltam, perem, i milion nekih bezveznih glagola, koga zanima jeli neko u wc ili ne...

A tek kad se muž i žena dopisuju na fb, a jedno pored drugog, ma da se valjaš od smijeha-na šta su brakovi spaliuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image što se čita rr sa strane


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:25:15   
sara.at
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: sara.at

"a ne dojis ga, NIKAKO" user posted image user posted image   grizem na ove rijeciuser posted image


Isto!! Ili "Imas li ti mlijeka"????user posted image user posted image user posted image Imam, kojeg vam treba, megle, zbregov, alpskouser posted image user posted image



najbolje od svega "a ZASTO ga ne dojis" da mi se cice ne okese eto zasto grrruser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:32:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Mene nervira kad mi se mijesaju u odgoj djeteta, pa trebala bi ovako, ili ja nisam tako, a sto mu ovo ili ono.Ma jauser posted image   Nervira me kad cujem da govori,NUTO, OTAJ,BUNARIJA( buranija),TUDIKAN. Nervira me kad mi mm familija dodje i pocne govoriti, ma isti otac, i on je tako, ma i beba ce tako ko i otac, uhuser posted image  Mrzim licemjerne osobe,ljude koji su pakosni....Znam reci cete jes ova naka neuroznauser posted image , ali sta cu kad me puno toga izbacuje iz takta, a najvise kad mi se papak kofrci


Da dodam u rijecnik Sapni se-zakopcaj dugmice, sprati se-podigni hlace i utrpaj podkosulju...Ne diraj dijeta, Ja sam hin pobijedio..Snimi cipele-skini cipele...Ima toga mali vagon ne mogu da se sjetim...Al od najgorih mi je a milion puta sam  cula, je: Sprati se halomate, majka se dere na malo dijeteuser posted image user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
  Neposredna veza do poruke: 870
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:39:07   
mamma mumi
Marina DK, e ove jos nisam culauser posted image user posted image user posted image , svasta.,a sta joj znaci ta zadnja recenica, ne kontam. Uh mogli bi rijecnik napisati da se bolje razumijemouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:41:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Marina DK, e ove jos nisam culauser posted image user posted image user posted image , svasta.,a sta joj znaci ta zadnja recenica, ne kontam. Uh mogli bi rijecnik napisati da se bolje razumijemouser posted image




taman ja posla da pitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 3 puta citam al ne kontamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
  Neposredna veza do poruke: 872
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:44:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Marina DK, e ove jos nisam culauser posted image user posted image user posted image , svasta.,a sta joj znaci ta zadnja recenica, ne kontam. Uh mogli bi rijecnik napisati da se bolje razumijemouser posted image


Sprati se znaci utrpaj kosilju u hlace ili podigni hlace, a sta znaci halomat, to stvarno ne znam, ali sam to milion puta cula...
Sjetit cu se ja ima jos ...Mi smo ovdje u Dk prije zivjeli u centrima crvenog kriza, bilo je naroda iz cijele B&H , svakakvih rijeci user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
  Neposredna veza do poruke: 873
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:46:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Marina DK, e ove jos nisam culauser posted image user posted image user posted image , svasta.,a sta joj znaci ta zadnja recenica, ne kontam. Uh mogli bi rijecnik napisati da se bolje razumijemouser posted image


Sprati se znaci utrpaj kosilju u hlace ili podigni hlace, a sta znaci halomat, to stvarno ne znam, ali sam to milion puta cula...
Sjetit cu se ja ima jos ...Mi smo ovdje u Dk prije zivjeli u centrima crvenog kriza, bilo je naroda iz cijele B&H , svakakvih rijeci user posted image user posted image user posted image user posted image


Podebljano crnim su rijeci a pored je prevod hahhaaha

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 874
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
27.10.2010 0:50:24   
SailorMoon
Ja se divim ljudima koji misle da se kaze:
kompir (krompir), ondak (onda), djedo (dedo), haka (tetka, sestra od oca) itd...

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Na radno mjesto nakon porodiljskog odsustva.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *