|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.4.2010 22:47:49   
rokoko
i sve zajedno...

user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 676
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.4.2010 22:49:43   
rokoko
Hvala vam!!!U ime svih nas.

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 677
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.4.2010 22:52:06   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
oooooo rokoko prekrasno....bude li tebi ženo žao kad ovo stanu sjeći...meni se čini ja bih zaplakala...kakva ljepota user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitamo krštenje i rođendane princu i princezi....zaista si divna...blago njima na tebi. i znaš šta kad porastu ako te nebudu slušali...samo se javi da im ispričam kako je mama noći provodila user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 678
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.4.2010 22:52:45   
Nunichi
Prekrase su tortice... user posted image user posted image user posted image
A slavljenici jos sladji. user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 679
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.4.2010 22:53:28   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: rokoko

Mašina tortica
user posted image

user posted image


e pa ljepse torte u zivotu nisam vidjela svaka cast!

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 680
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.4.2010 22:56:24   
iv@ncica
ooooooooooooooo divno rokoko ...stavrno...ali se je vrijedilo truda..neka...svaka cast user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 681
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
12.4.2010 23:02:11   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Hanady....bude li tebi ženo žao kad ovo stanu sjeći..



Baš sam sad htjela napisati da mi je žao što nisam slikala kako je izgledalo kad su se svjećice ugasile,kad su se male ruke razletile po cvjetićima,listićima,brisačima...
NIJE MI ŽAO!!!!
Hvala svima na čestitkama!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 682
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.4.2010 15:46:23   
ivana st
Rokoko user posted image user posted image user posted image user posted image , riječi hvale su suvišne user posted image , ove slike govore sve!

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 683
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.4.2010 21:03:15   
Anoniman
Rokokokoko wooooooooooooooowuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivana st)
  Neposredna veza do poruke: 684
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
13.4.2010 21:54:10   
Anoniman
rokoko, predivne su, a djecica su jos medenijauser posted image , cestitamo i mi mala slavljauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 685
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
14.4.2010 8:48:03   
ivanak
I mom malome se brzo bliži godina dana i ja bi mu htjela sama napraviti takvu tortu - obloženu fondatom, ukrasima...
ali ne znam koji bi lik stavila na tortu. Pa i nije da baš ima omiljenog, kao neki Fifija, Spužva Bob...

Što onda vi stavljate????


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 686
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
14.4.2010 9:48:38   
Mostarka*
Posla sam staviti sliku ali ne ide :-) dok procitam kako se stavlja pa cete je vidjeti


< Poruku je uredio Mostarka* -- 14.4.2010 9:50:22 >


_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 687
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
14.4.2010 9:52:59   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ivanak

I mom malome se brzo bliži godina dana i ja bi mu htjela sama napraviti takvu tortu - obloženu fondatom, ukrasima...
ali ne znam koji bi lik stavila na tortu. Pa i nije da baš ima omiljenog, kao neki Fifija, Spužva Bob...

Što onda vi stavljate????


ivanek...ja sam zaista vidjela divnih torti koje nisu u vezi sa nekim likovima. baš mi se čini da je tajra stavila kod svoje male toru na sprat vrteška je bila...prelijepo. a imaš i more torti na intenetu koje ti mogu biti ideje...nema likova samo da su šarene i vesele.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 688
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
14.4.2010 9:55:27   
malena27 RR
rokoko, tortica je preslatka i prelijepa! 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 689
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
14.4.2010 10:15:04   
taurus
Može li mi neko reći gdje mogu pogledati ove prelijepe torte od naše forumašice iz Sarajeva i kako se poručuju

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 690
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
14.4.2010 14:37:09   
Mostarka*
Joj kako ja nisam znala za tetu Ruzu, mada je i nasa bila super twity ali njene su odlicne, jos zivim na bijelom B. (blizu nje) i nisam znala za nju. Uff. A super je i ova crveno bijela torta zao bi mi je bilo pojesti

_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 691
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
14.4.2010 15:12:35   
rokoko
IZVORNA PORUKA: ivanak

I mom malome se brzo bliži godina dana i ja bi mu htjela sama napraviti takvu tortu - obloženu fondatom, ukrasima...
ali ne znam koji bi lik stavila na tortu. Pa i nije da baš ima omiljenog, kao neki Fifija, Spužva Bob...

Što onda vi stavljate????


I ja sam za ono što ti je Hanady napisala,neka je šareno,veselo...nema potrebe za nekim likovima iz crtaća,možda neke mede,mace i sl..A poslije će oni sami sebi birati.U nedjelju je prvi rođendan našoj maloj drugarici,znam da će biti ljubičasta,šarena,eventualno neki medo,maca,cuko...

I još jednom kome se nismo zahvalili,HVALA!user posted image  

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 692
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
14.4.2010 15:50:04   
ivanak
Pa to je najbitnije - da je šareno i veselo. Ma smislit ću već nešto.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 693
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
14.4.2010 15:54:48   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: Mostarka*

Joj kako ja nisam znala za tetu Ruzu, mada je i nasa bila super twity ali njene su odlicne, jos zivim na bijelom B. (blizu nje) i nisam znala za nju. Uff. A super je i ova crveno bijela torta zao bi mi je bilo pojesti


anemoj mi reci da si mi i ti susjeda ko marijana ;))) salji na PP, gdje si..iz ciji si zgradauser posted image user posted image

ivanak- meni je bilo bitno da je vesela, sarena..zanimljiva, proljetna...i da se dxjeci svidila..sa svim tim điđama..a nisam za prvi rođ. nikakav lik uzela..on ce iducih godina sam birati..a vidjela si slike..famozna je i vesela..djeci se poravo svidjela..i ja zadovoljna;)

< Poruku je uredio iv@ncica -- 14.4.2010 15:58:28 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 694
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
15.4.2010 17:26:29   
škorpija
žene ja naručila torrtu kod mame1 ali ne znam koju vrstu da uzmem, odnosno od čega, hajde vi što ste već jele dajte mi prijedlog, neku super dobruuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 695
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
15.4.2010 20:27:09   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

žene ja naručila torrtu kod mame1 ali ne znam koju vrstu da uzmem, odnosno od čega, hajde vi što ste već jele dajte mi prijedlog, neku super dobruuser posted image

ma čokolada samo kaži...tako sam i ja i zaista je bila ultra ukusna. nisma se pokajal ni sekunde. najviše mi se dopada što je torta bila toliko lijepa a opet savršeno prirodnog okusa jer je fil bio super.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 696
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
17.4.2010 10:18:13   
ivanak
sad sam skontala da on uopće neće imati djece na rođendanu, nego sve starije pa onda volila bi prilagoditi

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 697
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
20.4.2010 20:45:11   
rokoko
Naša drugarica Nađa je proslavila svoj prvi rođendan.
user posted image

a Maša nije računala da je torta Mini od prošle subote bila za rođendan jer je rođendan bio prekjuče tako da smo napravili ovo za pravi rođendan i morala je biti ljubičasta.

user posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 698
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
20.4.2010 20:53:01   
maja78 RR
e pa rokoko vec te svrstavam u umjetnikeuser posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 699
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
20.4.2010 21:37:55   
R&T@
["uote]IZVORNA PORUKA: rokoko

Naša drugarica Nađa je proslavila svoj prvi rođendan.


a Maša nije računala da je torta Mini od prošle subote bila za rođendan jer je rođendan bio prekjuče tako da smo napravili ovo za pravi rođendan i morala je biti ljubičasta.



[''"uote]
user posted image user posted image user posted image user posted image
Svaka ti cas_t, zeno!
Ja uvijek pomislim ne moze bolje, a ti me iznanadis!

Kad moja Tajra vidi ovu ljubicas_tu, morat ces poslati jednu u Sa!

Obje ljubicas_te "lutke" na drugoj slici su preslatke.user posted image

< Poruku je uredio tajra -- 20.4.2010 21:40:57 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *