|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 19:06:18   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

IZVORNA PORUKA: acudesa

Pahuljičice mojauser posted image , ja tebe volim punouser posted image  i ne ljuti se na meneuser posted image , ali ja jednostavno ne mogu a da ne komentarišem na ovoj temi, pa makar i tebe milu i draguuser posted image

A duse....user posted image
Nama "pashe" kad ti komentarises na ovoj temi...svaka ti "sohu" vuceuser posted image user posted image user posted image
(Shala)


uj..uj..uj...
ubi ti meneuser posted image user posted image user posted image  sohomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 19:12:53   
Anoniman
Ooooo, više nas riječi ne OZBACUJU nego IZBACUJU iz takta user posted image user posted image user posted image
Mene izbacuje iz takta riječ SINOĆŠNJI u obližnjoj radnji u koju svakodnevno navraćam!

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 19:14:40   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pingpong

Ooooo, više nas riječi ne OZBACUJU nego IZBACUJU iz takta user posted image user posted image user posted image
Mene izbacuje iz takta riječ SINOĆŠNJI u obližnjoj radnji u koju svakodnevno navraćam!

evo mahera, sad pazite šta pišete, lako vam je sa mnomuser posted image user posted image user posted image
kako samo prelomi jezik da ovo izgovori-svaka častuser posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 30.10.2009 19:15:34 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 19:16:59   
Anoniman
Ma, piše krupnim slovima SINOĆŠNJI ROLAT 2 KM...

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 19:18:32   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pingpong

Ma, piše krupnim slovima SINOĆŠNJI ROLAT 2 KM...

pa, ovo se samo može i zapisati-teško da se može izgovoritiuser posted image user posted image
ah, bitno je da je frišak, pa sad...user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 30.10.2009 19:19:09 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 19:19:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa
evo mahera, sad pazite šta pišete, lako vam je sa mnomuser posted image user posted image user posted image
kako samo prelomi jezik da ovo izgovori-svaka častuser posted image user posted image

Nemoj, bona, pa će meni krv piti ako šta (namjerno ili slučajno) napišem pogrešno. Kako rekoh na anketi o pravopisu... ocjenjujem pravopis i gramatiku kad sam na poslu... a ovdje sam da "kuliram"... i kupim savjete iskusnih hanuma.

< Poruku je uredio pingpong -- 30.10.2009 19:20:23 >

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 20:54:32   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pingpong

IZVORNA PORUKA: acudesa
evo mahera, sad pazite šta pišete, lako vam je sa mnomuser posted image user posted image user posted image
kako samo prelomi jezik da ovo izgovori-svaka častuser posted image user posted image

Nemoj, bona, pa će meni krv piti ako šta (namjerno ili slučajno) napišem pogrešno. Kako rekoh na anketi o pravopisu... ocjenjujem pravopis i gramatiku kad sam na poslu... a ovdje sam da "kuliram"... i kupim savjete iskusnih hanuma.

draga pingpong, ovo je tvoja oblast-a, ti se skoro pa nisi ni javila-to sve govori o tebi, ko tebi šta kaže-taj obraza nema
(ja ti se divim da si mogla čitati naša lupetanja i ne javiti seuser posted image , 19 stranica je na temu koju ti "u malom prstu", ženo, imaš i nisi niti jednom pokušala da se praviš pametna-nego, hajd, sve na zezuuser posted image )

leeeeeeeeeggggeeeeeeenddddddoooooouser posted image

ps-a, sve ovo što sam tebi napisala, za mene, primadonu, važi suprotno, hihihi
(nije moja oblast, javljala se i kad treba i ne treba, nisam mogla mirno čitati naša lupetanja i stalno se pravim pametna, a nemam čim user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 20:59:56   
reallove
hajd sto se ti pravis pametna al sto ja,nemam sta pametno reci pa jedan post saljem 100 puta

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:01:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa
draga pingpong, ovo je tvoja oblast-a, ti se skoro pa nisi ni javila-to sve govori o tebi, ko tebi šta kaže-taj obraza nema
(ja ti se divim da si mogla čitati naša lupetanja i ne javiti se[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image], 19 stranica je na temu koju ti "u malom prstu", ženo, imaš i nisi niti jednom pokušala da se praviš pametna-nego, hajd, sve na zezuuser posted image )

Kakva lupetanja?! Pa, ja sam se pošteno ismijala riječima koje ste izvukle "sa dna kace"... svaka vam čast...
...eh, sjetih se još jedne koja me "izbaciva iscipela": MEŠĆINI!!!
Jednom je jedna majka poslala mojoj mami (učiteljici) pisamce: Mešćini ti mom sinu voliš davat jedinice! user posted image

< Poruku je uredio pingpong -- 30.10.2009 21:03:28 >

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:03:17   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pingpong

IZVORNA PORUKA: acudesa
draga pingpong, ovo je tvoja oblast-a, ti se skoro pa nisi ni javila-to sve govori o tebi, ko tebi šta kaže-taj obraza nema
(ja ti se divim da si mogla čitati naša lupetanja i ne javiti se[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image], 19 stranica je na temu koju ti "u malom prstu", ženo, imaš i nisi niti jednom pokušala da se praviš pametna-nego, hajd, sve na zezuuser posted image )

Kakva lupetanja?! Pa, ja sam se pošteno ismijala riječima koje ste izvukle "sa dna kace"... svaka vam čast...
...eh, sjetih se još jedne koja me "izbaciva iscipela": MEŠĆINI!!!
Jednom je jedna majka poslala mojoj mami (učiteljci) pisamce: Mešćini ti njemu voliš davat jedinice! user posted image

hihihh
hahahaha
joj, što me nasmijauser posted image user posted image user posted image
ma, mešćini, tako ti je to


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:04:59   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

hajd sto se ti pravis pametna al sto ja,nemam sta pametno reci pa jedan post saljem 100 puta

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hajd, briga te, važno je da ti misliš da si pametnauser posted image user posted image user posted image user posted image
šalji ti, koliko ti volja-imaš pravouser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:06:11   
Anoniman
Jah, jah... reallove, sakupljaš bodove za SMS... ko te ne zna...

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:07:50   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pingpong

Jah, jah... reallove, sakupljaš bodove za SMS... ko te ne zna...

hihihiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image
uh, profesorka, što ti znaš biti opasnauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 30.10.2009 21:08:20 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:08:16   
reallove
mescini da cu hi skupit,kako sam navalilauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:08:30   
Anoniman
Acudesa, valja li mi potpis???

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:08:59   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

hajd sto se ti pravis pametna al sto ja,nemam sta pametno reci pa jedan post saljem 100 puta

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hajd, briga te, važno je da ti misliš da si pametnauser posted image user posted image user posted image user posted image
šalji ti, koliko ti volja-imaš pravouser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:09:20   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

mescini da cu hi skupit,kako sam navalilauser posted image user posted image

joj, reallove, mene hoće sohom po glavi, a tebe nema da me branišuser posted image user posted image user posted image
(rafalnim postovimauser posted image user posted image )

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:09:40   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: reallove

mescini da cu hi skupit,kako sam navalilauser posted image user posted image


Nije HI nego HIN

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:10:04   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pingpong

Acudesa, valja li mi potpis???

hihiihuser posted image user posted image user posted image user posted image
jojuser posted image user posted image
pingi, jesi ....
stomak me, bukvalno, zaboli od smijeha
pa, ženo svaku si izvrnula-svaka ti častuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 30.10.2009 21:11:56 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:19:01   
ena23
Dijeca su voiska naj jaća!!!


Joooooooj kad ne upadoh sa stolce kad vidjah user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:23:30   
acudesa
IZVORNA PORUKA: ena23

Dijeca su voiska naj jaća!!!


Joooooooj kad ne upadoh sa stolce kad vidjah user posted image


hej, možeš ti nju zamisliti šta radiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a, nije ni tebi maneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:23:34   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: reallove

mescini da cu hi skupit,kako sam navalilauser posted image user posted image

joj, reallove, mene hoće sohom po glavi, a tebe nema da me branišuser posted image user posted image user posted image
(rafalnim postovimauser posted image user posted image )

nedam je tebe bona sve cu HIN ja srediti da UPADNU

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:24:45   
reallove

IZVORNA PORUKA: pingpong


IZVORNA PORUKA: reallove

mescini da cu hi skupit,kako sam navalilauser posted image user posted image


Nije HI nego HIN

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:25:12   
Niobe
vidi e, promijenjen naslov user posted image user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2009 21:27:08   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Niobe

vidi e, promijenjen naslov user posted image user posted image user posted image


znam da se raduješ, ali u mom srcu će uvijek biti-OZBACUJUuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *