|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  819 820 [821] 822 823   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:35:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: selebriti

. user posted image user posted image


i zasto ja nemam ove crvene covjeculjke sto placu??? hocu ih i ja pa da se pohvalim user posted image

fakat ih nemam medju smajlicima user posted image



idi bona vamo sa strane u više smješaka...pa 7 red 1 džep je onuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20501
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:35:45   
selebriti

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nije jasno kako vi tako mlade imate tolike probleme sa zubima user posted image
od malena treba redovito ići kod stomatologa i nema zime, pa iako iskrsne neki problem na vrijeme će se otkloniti
Ja se zijanim kad vidim da neko od npr 25-30 godina ima navlake na zubima i to kec, dvicauser posted image



kod mog supruga je ovako, pljunute zube ima ko i njegov otac. opet, genetika....a dosadan je vise koliko boravi u toaletu dok pere zube, smori




heh ja sam jedna od tih...a navlake sam stavila jer su moje jedinice potamnile...u ratu imala gangrenu na jedinicama pa sam na stomatologiju u pauzama granatiranja i kad ima vode/struje isla i to lijecila...elem oko 2000-e potamnile i ja stavim navlake radi estetike...s tim da 2009 otkrih kako mi jedan kanal nikad nije bio napunjen i da sam svo vrijeme imala neki proces na korjenu...elem moj me stomatolog spasio resekcije a ja napravih nove navlake (zbog toga sam i isla jer su iste bile stare)


Ma na kojoj si to ti strani, ... oklen vesela opet user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20502
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:36:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Selebriti daj i ti koju reci o sebi... imas se Bogami cime pohvaliti user posted image
ja cu samo da zaista ozbiljno pohvalim njenu curicu. MashAllah medenjaka, a tek kako je veselo dijete user posted image user posted image user posted image



user posted image Ljubi je majka ... preslikana ja user posted image user posted image user posted image user posted image
Naravno. user posted image

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 20503
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:36:10   
DM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Evo ja ti poklanjam-pa kad ti zatreba -traži (a pored slonke su )1


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20504
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:37:33   
Hanady RR
rose za predsjednikauser posted image user posted image

ona ide redom dokel je došla posljednji put i čitauser posted image user posted image user posted image

kraljicauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 20505
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:39:24   
anidla
user posted image user posted image user posted image

aaaaaaa

2.5 godine sam u uvjerenju da ja nemam ovog ciku sto suze lije user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20506
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:39:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Moke spavaju sa mnom otkako je mm otisao...Samo kad me ne slusaju bas bas posaljem ih u njihovu sobu. 


pahuljo,gdje ti je muz? nisam upratila user posted image

U Abu Dhabiju, bere lovuuser posted image user posted image user posted image (i Meho je otisao sa njim, kako to ne znas?)



Nemam pojma majke mi user posted image a nisam se ja s M. cula 100 godina nit mi je kuma sta R. sta spominjala ....

Pa kad ti dolazi?



svako pola godineuser posted image user posted image Dolazi aBd krajem aprila

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 20507
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:39:50   
Hanady RR
ma ništa to djeca hvala...moje dijete glumica...
prekosurra u predstavi na akademiji glumi i to ne nekoj nako nego Ibsenova Norauser posted image

za anu user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20508
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:40:10   
Anoniman
Anidla a nasla i ti na bebe od 0 do 1 pitati za seriju, tamo zene vecinom gledaju u kake, piše i couser posted image . Moguce jedino Palachinken da ti odgovoriuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 20509
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:41:43   
selebriti
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20510
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:41:49   
Anoniman
A da se poValim i ja, pocela sam da vjezbam da skinem ovo stomaka sto mi ostalo, pa cu onda i ja ko pahuljica user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20511
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:42:32   
anidla
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Anidla a nasla i ti na bebe od 0 do 1 pitati za , tamo zene vecinom gledaju u kake, piše i couser posted image . Moguce jedino Palaserijuchinken da ti odgovoriuser posted image


molim?user posted image


ja mislila post mi se obrisao pa opet ovdje napisem a on zavrsio tamo??? user posted image nije mi jasno?


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20512
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:42:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

A da se poValim i ja, pocela sam da vjezbam da skinem ovo stomaka sto mi ostalo, pa cu onda i ja ko pahuljica user posted image


kuku jelo ne nabijaj nama komlekse...pa bona oklen tebi stomak...ti s akrvetom vagaš 45 kilauser posted image
ti moš odmha sa pahuljim u duetu da se hvališuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20513
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:42:55   
DM
Moj Jurić je evo već u bračnomm-prije mene i mm-valjda dok ima slobodnih mjesta da se parkirauser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 20514
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:43:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

A da se poValim i ja, pocela sam da vjezbam da skinem ovo stomaka sto mi ostalo, pa cu onda i ja ko pahuljica user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20515
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:43:58   
rose

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: MALA1994

noJa, selebriti neka vas ovdje cuvajte nam ledja


Ma citavu noc ulijecem i vidim da je tema o zubima i nekako mi mrsko pisat.... i vidim odužilo se, .. reko hajd da još malo pročitam, ono samo da preletim, da sam u toku, kad ono hop "frka" user posted image user posted image

E, ja imam fine zube, genetika, .. niš mi nisu u trudnoci otisli, .. laki mi user posted image . Imam samo vječiti problem sa donjim jedinicama... ne moze plomba da mi se zadrži dugo user posted image , a inače sve za 5.
I u ratu sam vadila zub, bilo je groooznoooo user posted image user posted image


i ja...al je vec biokraj rata...6-cu koja je btw prvi popravljen zub u mom zivotu,,,napatilame jos kad sam dijete bila...izdrzala nekih 10 godina ipod upalom izvadjena...i onda 2009-e impaktirani umnjak...ostali su svi moji...sem 5 navlaka user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 20516
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:44:16   
Anoniman
Vagam kilazom 51kg, ali stomaka ostalo i to preko reza kipiuser posted image . Sve sam kudila zaovu sto kupuje one sprave za vjezbanje, a nema grama viska, a sad kad joj se u sobu preselim samo govorim neka si ovo uzela, super ovouser posted image

Anidla ja procitah tamo da si pitalauser posted image


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 20517
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:44:20   
Anoniman
Ne znam kome bih se prije smijala. Kidam se ko budalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20518
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:44:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: selebriti

user posted image user posted image user posted image




ovako smo jednom hanady i ja do 3 se pozdravljale svako malouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 20519
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:45:07   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: jelenaT

A da se poValim i ja, pocela sam da vjezbam da skinem ovo stomaka sto mi ostalo, pa cu onda i ja ko pahuljica user posted image


kuku jelo ne nabijaj nama komlekse...pa bona oklen tebi stomak...ti s akrvetom vagaš 45 kilauser posted image
ti moš odmha sa pahuljim u duetu da se hvališuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20520
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:45:35   
anidla
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Moke spavaju sa mnom otkako je mm otisao...Samo kad me ne slusaju bas bas posaljem ih u njihovu sobu. 


pahuljo,gdje ti je muz? nisam upratila user posted image

U Abu Dhabiju, bere lovuuser posted image user posted image user posted image (i Meho je otisao sa njim, kako to ne znas?)



Nemam pojma majke mi user posted image a nisam se ja s M. cula 100 godina nit mi je kuma sta R. sta spominjala ....

Pa kad ti dolazi?



svako pola godineuser posted image user posted image Dolazi aBd krajem aprila



svaka vam cast! divim vam se....

user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20521
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:46:50   
Hanady RR
noa i seleberti će...eno sad cuko bježi sad opet kometira postoveuser posted image

al hajmo malo stata d anas rose stigneuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 20522
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:47:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Moke spavaju sa mnom otkako je mm otisao...Samo kad me ne slusaju bas bas posaljem ih u njihovu sobu. 


pahuljo,gdje ti je muz? nisam upratila user posted image

U Abu Dhabiju, bere lovuuser posted image user posted image user posted image (i Meho je otisao sa njim, kako to ne znas?)



Nemam pojma majke mi user posted image a nisam se ja s M. cula 100 godina nit mi je kuma sta R. sta spominjala ....

Pa kad ti dolazi?



svako pola godineuser posted image user posted image Dolazi aBd krajem aprila



svaka vam cast! divim vam se....

user posted image

Da mi je neko rekao da se moze, ne bih vjerovala. Al' izdrzi 'Mujo' sve...jos malo..user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 20523
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:47:19   
selebriti

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Moke spavaju sa mnom otkako je mm otisao...Samo kad me ne slusaju bas bas posaljem ih u njihovu sobu. 


pahuljo,gdje ti je muz? nisam upratila user posted image

U Abu Dhabiju, bere lovuuser posted image user posted image user posted image (i Meho je otisao sa njim, kako to ne znas?)



Nemam pojma majke mi user posted image a nisam se ja s M. cula 100 godina nit mi je kuma sta R. sta spominjala ....

Pa kad ti dolazi?



svako pola godineuser posted image user posted image Dolazi aBd krajem aprila



svaka vam cast! divim vam se....

user posted image



I ja...!!! Svaka čast, ja ne znam kako bih, ... al vjerovatno ko i vi!

A hoćel neko Rose poslat PP user posted image user posted image Ona ne odustaje....user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20524
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:47:22   
Anoniman
Joj pahuljo cesto sam citala o vasem "odvojenom zivotu" i divim ti se, mm je trebao ici isto u Abu Dhabi kad sam ja ostala trudna sa Anom, ali srecom odustao je. Mada i ovako koliko je kuci i koliko se vidjamo dodje mi kao da je otisaouser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 20525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  819 820 [821] 822 823   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  819 820 [821] 822 823   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Kolica za bebe
dea_dea

Koja kolica za bebe koristite ?

Graco (26%)

Peg Peregro (13%)

Cam (3%)

Neonato (3%)

Chicho (25%)

neka druga (31%)


Broj svih glasova: 190

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *