|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  818 819 [820] 821 822   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:27:20   
selebriti
Joj, neumorne ste!!!... Laku noć

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20476
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:28:01   
Anoniman
Noa jesi li radila bakterijsku analizu cerviksa, jer se zna cesto desiti cin 2 zbog prisustva bakterija.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20477
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:28:06   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: anidla

hej zene,

zna li neko zasto nema serije Revenge na Fox Life-u? Jel gledao iko?

Ja se navukla od pocetka i odjednom je nema user posted image



pa zar ne ide utorkom u 23user posted image

ja sma 2-3 upratila...neznam dokle stigla u osvetiuser posted image


jok, svakim cetvrtkom u 22:00.

A bolje ne pitaj dokle je dosla,  ne zna ni ona sama, sva se zapetljala user posted image

sad citam da je slijedeca epizoda tek 20.01 u 02:00 user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20478
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:28:14   
bananica
IZVORNA PORUKA: selebriti

Joj, neumorne ste!!!... Laku noć

user posted image user posted image user posted image


i tebi user posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 20479
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:28:18   
Anoniman
Moke spavaju sa mnom otkako je mm otisao...Samo kad me ne slusaju bas bas posaljem ih u njihovu sobu. 

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 20480
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:28:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: doublemum

Ja i stariji sin smo mjesec dana bili bez mm(kad je na Hadžu bio) i ni jednu noć nije sa mnom u krevetu spavao,ali ovo drugo-uh poslije njega mi treće nće zadugo na um pastiuser posted image


meni sve mama govori...da ti je faraha bila prvo dijete nebi ti drugo zadugo ridla...a nema ona pojma jadna šta se dešava ustvariuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 20481
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:29:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: anidla

hej zene,

zna li neko zasto nema serije Revenge na Fox Life-u? Jel gledao iko?

Ja se navukla od pocetka i odjednom je nema user posted image



pa zar ne ide utorkom u 23user posted image

ja sma 2-3 upratila...neznam dokle stigla u osvetiuser posted image


jok, svakim cetvrtkom u 22:00.

A bolje ne pitaj dokle je dosla,  ne zna ni ona sama, sva se zapetljala user posted image

sad citam da je slijedeca epizoda tek 20.01 u 02:00 user posted image

ja ti to nista ne gledam na tv, sve sto me zanima poskidam.user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 20482
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:29:24   
Anoniman
Selebriti daj i ti koju reci o sebi... imas se Bogami cime pohvaliti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20483
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:30:14   
anidla
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Moke spavaju sa mnom otkako je mm otisao...Samo kad me ne slusaju bas bas posaljem ih u njihovu sobu. 


pahuljo,gdje ti je muz? nisam upratila user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20484
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:30:22   
DM
Hajd' sad ozbiljno pitanje-na tom nj krevetu(mislim staiji sin što ima veliki i na nj smo mislili "sprat podići"user posted image ) je nobil madrac-nije ni jeftin bio, i meni je extra-1-2 noći sam spavala na nj-i baš jeuser posted image ali neko je pisao  da se razočarao u nj madraceuser posted image Ne znam šta da radim sad za drugi krevet?!
A ja bi da im budu " do ženidbe"user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 20485
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:30:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Selebriti daj i ti koju reci o sebi... imas se Bogami cime pohvaliti user posted image

a i pretis nije još propištaouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20486
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:30:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Selebriti daj i ti koju reci o sebi... imas se Bogami cime pohvaliti user posted image
ja cu samo da zaista ozbiljno pohvalim njenu curicu. MashAllah medenjaka, a tek kako je veselo dijete user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20487
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:30:50   
rose

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma pise u uputstvu da se daje djeci od mjesec dana, ali u konsultaciji sa dr. Mama je pitala ovu svoju koleginicu pedijatricu i ona joj rekla da tri kapi ne mogu odmoci, vec samo pomoci, jer to je minimum koji beba od mjesec dana pa nadalje moze koristiti. Ja sam pod dijagnozom Astme pa sto se tice bronhitisa milon nekih stvari znam, jer svasta sam prosla, samo tri anafilakticka soka, a dva puta me otpisali skroz bili, ali sa laringitisom bas nemam iskustva nikako. Ma i on spava u AS nakacenoj na kolicima i evo ga pored mene, ljuljuskam ga kako se zakaslje, pokusala i u onoj ljuljasci gracovoj, ali nece u nju jer bi mi bilo lakse iskreno da ona ljulja, a ne ja.


prvi put kad je s provela noc u ljulji bilo je kad je nesto bilaprehladjena...a ljulja imala vibracuju (nije bila hi-tech ko ta tvoja user posted image ) a ja malo prije toga dobila onu dekicu za kolica s rupama pa sam je mogla svezat i umotat...elem tome tada spasilo

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20488
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:31:11   
anidla
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: anidla

hej zene,

zna li neko zasto nema serije Revenge na Fox Life-u? Jel gledao iko?

Ja se navukla od pocetka i odjednom je nema user posted image



pa zar ne ide utorkom u 23user posted image

ja sma 2-3 upratila...neznam dokle stigla u osvetiuser posted image


jok, svakim cetvrtkom u 22:00.

A bolje ne pitaj dokle je dosla,  ne zna ni ona sama, sva se zapetljala user posted image

sad citam da je slijedeca epizoda tek 20.01 u 02:00 user posted image

ja ti to nista ne gledam na tv, sve sto me zanima poskidam.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20489
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:31:36   
selebriti

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Selebriti daj i ti koju reci o sebi... imas se Bogami cime pohvaliti user posted image


Moram ic spavat ima 2 sata user posted image user posted image .... a falila sam se kak ima lijepe zube al me donje jedinice hebu... user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20490
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:32:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Moke spavaju sa mnom otkako je mm otisao...Samo kad me ne slusaju bas bas posaljem ih u njihovu sobu. 


pahuljo,gdje ti je muz? nisam upratila user posted image

U Abu Dhabiju, bere lovuuser posted image user posted image user posted image (i Meho je otisao sa njim, kako to ne znas?)

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 20491
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:32:22   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: doublemum

Hajd' sad ozbiljno pitanje-na tom nj krevetu(mislim staiji sin što ima veliki i na nj smo mislili "sprat podići"user posted image ) je nobil madrac-nije ni jeftin bio, i meni je extra-1-2 noći sam spavala na nj-i baš jeuser posted image ali neko je pisao  da se razočarao u nj madraceuser posted image Ne znam šta da radim sad za drugi krevet?!
A ja bi da im budu " do ženidbe"user posted image user posted image user posted image



kod mene je nobil i kod bebe u krvetiću...od hanadi njoj znači 5 i pol godina na njemu s espava...i sad ko nov...
kod H u krevetu nobil isto...evo 2i pol godine super...
i kod nas bračni nobil...6 godina...

ja sma baš zadovoljna i nešto nemam saznanja u razočaranjeauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 20492
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:32:46   
Anoniman
Doublemum mi imamo na nasem "mracnom"user posted image nobilov, a i Luki u krevetcu je njihov i ja sam prezadovoljna sa njim. Samo njihove posteljine su katastrofa bukvalna, nikad ih ispeglati, jos mm kad je kupovao dusek kupi mi sedam onih plahtih sa gumom, odrah se peglajuci, tako se zguzvaju kao da ih je krava zvakala, a nekakvi su grubi pravo.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 20493
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:33:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Noa jesi li radila bakterijsku analizu cerviksa, jer se zna cesto desiti cin 2 zbog prisustva bakterija.




radila hpv-tip al ne pokazuje ni jedan strasniuser posted image user posted image a ja sam imal ceste upale m.kanala dok sam bila manja i imala neku bakteriju na koju niti jedan antibiotik nije djelovaouser posted image pojavila bi se,mucila me,oni me kljukali antibioticima i ona nestane nakon 15-ak dana pa onda opet ponovo...ja mislim da je ona uzrok svog ovog sranja dolaMuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20494
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:33:39   
anidla
IZVORNA PORUKA: selebriti

. user posted image user posted image


i zasto ja nemam ove crvene covjeculjke sto placu??? hocu ih i ja pa da se pohvalim user posted image

fakat ih nemam medju smajlicima user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 20495
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:34:11   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Selebriti daj i ti koju reci o sebi... imas se Bogami cime pohvaliti user posted image
ja cu samo da zaista ozbiljno pohvalim njenu curicu. MashAllah medenjaka, a tek kako je veselo dijete user posted image user posted image user posted image



user posted image Ljubi je majka ... preslikana ja user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20496
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:34:33   
rose

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nije jasno kako vi tako mlade imate tolike probleme sa zubima user posted image
od malena treba redovito ići kod stomatologa i nema zime, pa iako iskrsne neki problem na vrijeme će se otkloniti
Ja se zijanim kad vidim da neko od npr 25-30 godina ima navlake na zubima i to kec, dvicauser posted image



kod mog supruga je ovako, pljunute zube ima ko i njegov otac. opet, genetika....a dosadan je vise koliko boravi u toaletu dok pere zube, smori




heh ja sam jedna od tih...a navlake sam stavila jer su moje jedinice potamnile...u ratu imala gangrenu na jedinicama pa sam na stomatologiju u pauzama granatiranja i kad ima vode/struje isla i to lijecila...elem oko 2000-e potamnile i ja stavim navlake radi estetike...s tim da 2009 otkrih kako mi jedan kanal nikad nije bio napunjen i da sam svo vrijeme imala neki proces na korjenu...elem moj me stomatolog spasio resekcije a ja napravih nove navlake (zbog toga sam i isla jer su iste bile stare)

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20497
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:35:31   
Anoniman
Ja reko pahuljice falis moje dijete, pa reko gdje je vidjeuser posted image user posted image user posted image

A nisam vam se pohvalila da mi je dijete pocelo "ici" na fitnes, ali je bolest zahebala. Tetka je vodi na fitnes sa sobom, isla je tri puta do sada i prvi put kad je odvela teta rekla da mogu samo djeca od tri godine, ali kao nek sada ostane, ali kad je tetka dosla po nju teta je dala svoju saglasnost da je uvijek dovodi jer je bila divna i nije je ni osjetilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20498
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:35:38   
anidla
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Moke spavaju sa mnom otkako je mm otisao...Samo kad me ne slusaju bas bas posaljem ih u njihovu sobu. 


pahuljo,gdje ti je muz? nisam upratila user posted image

U Abu Dhabiju, bere lovuuser posted image user posted image user posted image (i Meho je otisao sa njim, kako to ne znas?)



Nemam pojma majke mi user posted image a nisam se ja s M. cula 100 godina nit mi je kuma sta R. sta spominjala ....

Pa kad ti dolazi?




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20499
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:35:40   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: doublemum

Hajd' sad ozbiljno pitanje-na tom nj krevetu(mislim staiji sin što ima veliki i na nj smo mislili "sprat podići"user posted image ) je nobil madrac-nije ni jeftin bio, i meni je extra-1-2 noći sam spavala na nj-i baš jeuser posted image ali neko je pisao  da se razočarao u nj madraceuser posted image Ne znam šta da radim sad za drugi krevet?!
A ja bi da im budu " do ženidbe"user posted image user posted image user posted image



kod mene je nobil i kod bebe u krvetiću...od hanadi njoj znači 5 i pol godina na njemu s espava...i sad ko nov...
kod H u krevetu nobil isto...evo 2i pol godine super...
i kod nas bračni nobil...6 godina...

ja sma baš zadovoljna i nešto nemam saznanja u razočaranjeauser posted image


isto nobil user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  818 819 [820] 821 822   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  818 819 [820] 821 822   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

crtani filmovi
marny

koji crtani je najdraži vašem djetetu ?

koji ? (94%)

koji :-) (6%)


Broj svih glasova: 53

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *