|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  811 812 [813] 814 815   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:16:42   
anidla
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nije jasno kako vi tako mlade imate tolike probleme sa zubima user posted image
od malena treba redovito ići kod stomatologa i nema zime, pa iako iskrsne neki problem na vrijeme će se otkloniti
Ja se zijanim kad vidim da neko od npr 25-30 godina ima navlake na zubima i to kec, dvicauser posted image



kod mog supruga je ovako, pljunute zube ima ko i njegov otac. opet, genetika....a dosadan je vise koliko boravi u toaletu dok pere zube, smori


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20301
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:16:44   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: leona81

koji aparat? fiksni? pa zubar mi rekao da mi je caklina totalno unistena od aparata, da su mi sestice propale od silnog zatezanja...


aaa nije kod mene bio fiksni, kod mene bio onaj na zicu user posted image ja i zaboravila da imaju ti fiksni, toga nije bilo u moje doba kad sam bila mlada user posted image



ja sam isto nosila taj klasicni i u moje vrijeme nije bilo onog fiksnog...anidla bas si ti starija ne bih rekla user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20302
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:17:41   
anidla
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: leona81

koji aparat? fiksni? pa zubar mi rekao da mi je caklina totalno unistena od aparata, da su mi sestice propale od silnog zatezanja...


aaa nije kod mene bio fiksni, kod mene bio onaj na zicu user posted image ja i zaboravila da imaju ti fiksni, toga nije bilo u moje doba kad sam bila mlada user posted image



ja sam isto nosila taj klasicni i u moje vrijeme nije bilo onog fiksnog...anidla bas si ti starija ne bih rekla user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

to sam ja nako rekla, u subotu ce mi akBgda 28 user posted image i imam sve zube, wow user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20303
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:19:17   
leona81

nidje veze vesela i ti lupas ko martin po diviziji...ja sam cijeli zivot kod stomatologa i svi su mi zubi bili super dok odjednom nisu skontali da mi je trica mlijecni zub a odozgo krece stalni koji nema mjesta, jer niko od svih bajnih stomatologa ovdje i u hrvatskoj nije skontao da mi je to mlijecni? nidje veze...i nakon toga krece agonija, vadi osmice, i to zdrave, imala 2 operacije da ih izvade, pa stavljaj fiksni gore pa dole, pa nosila to godinu i po, i krece zajebancija zbog unistene cakline i sestica...a imam super kvalitet zuba, dakle njihova je greska...moja baba od 80 godina ima sve svoje zube, mama, tata, sestra, brat...


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20304
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:19:46   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nije jasno kako vi tako mlade imate tolike probleme sa zubima user posted image
od malena treba redovito ići kod stomatologa i nema zime, pa iako iskrsne neki problem na vrijeme će se otkloniti
Ja se zijanim kad vidim da neko od npr 25-30 godina ima navlake na zubima i to kec, dvicauser posted image



genetika,ja se nikada nisam bojala zubara i redovno prala zube medjutim kvalitet zuba nula tako da tu nema nista cudno user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20305
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:20:33   
veeseelaa
kod mog supruga je ovako, pljunute zube ima ko i njegov otac. opet, genetika....a dosadan je vise koliko boravi u toaletu dok pere zube, smori


ne valja ni pretjerivanje, i mm je isti, ima opremu bolju nego moj stomatolog, meni to šega
održavanje zuba da al pretjerivanje ne, jer prevelikim četkanjem se mogu oštetiti desni pa i zubna caklina
slažem se da i genetika ima veze al Bgm i do vođenja računa o istim
Moj rahmetli otac je imao divne zube, kao bisere, nikad nikakvih problema al Boga mi i održavao ih je
osmijeh i zubi su mi prvo  što zapažam na ljudima


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20306
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:21:12   
anidla
IZVORNA PORUKA: leona81


nidje veze vesela i ti lupas ko martin po diviziji..



user posted image user posted image user posted image

Joj, al se nasmija slatko hahahah


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20307
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:21:28   
Malenaoduvijek
ti kao moja kona tu negdje vucka niste zapamtile,ma bjazi tamo user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20308
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:21:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nije jasno kako vi tako mlade imate tolike probleme sa zubima user posted image
od malena treba redovito ići kod stomatologa i nema zime, pa iako iskrsne neki problem na vrijeme će se otkloniti
Ja se zijanim kad vidim da neko od npr 25-30 godina ima navlake na zubima i to kec, dvicauser posted image



ti sad hoćeš reći da ja snima išla kod stomatologa od malenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20309
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:21:56   
leona81
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: leona81

koji aparat? fiksni? pa zubar mi rekao da mi je caklina totalno unistena od aparata, da su mi sestice propale od silnog zatezanja...


aaa nije kod mene bio fiksni, kod mene bio onaj na zicu user posted image ja i zaboravila da imaju ti fiksni, toga nije bilo u moje doba kad sam bila mlada user posted image



pa ja sam stavila fiksni 95 godineuser posted image  a mladja si od mene. nosila sam i ja onaj na zicu, i ne moze se porediti nesto sto se stavlja i vadi normala i nesto sto stoji godinu i po na zubima, tj kalemi se na njih...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20310
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:22:19   
taurus

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Joj taurus ja ne nadjoh cipelice, izvini molim te, potrazicu sutra obecavam.

ok nije problem
ako ne nađeš javi da tražimo daljeuser posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20311
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:23:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: leona81


nidje veze vesela i ti lupas ko martin po diviziji...ja sam cijeli zivot kod stomatologa i svi su mi zubi bili super dok odjednom nisu skontali da mi je trica mlijecni zub a odozgo krece stalni koji nema mjesta, jer niko od svih bajnih stomatologa ovdje i u hrvatskoj nije skontao da mi je to mlijecni? nidje veze...i nakon toga krece agonija, vadi osmice, i to zdrave, imala 2 operacije da ih izvade, pa stavljaj fiksni gore pa dole, pa nosila to godinu i po, i krece zajebancija zbog unistene cakline i sestica...a imam super kvalitet zuba, dakle njihova je greska...moja baba od 80 godina ima sve svoje zube, mama, tata, sestra, brat...



aj ne se*i user posted image i sama reče da je do stomatologa, nisu skužili da su trice mliječne? pa zar nisu tvoji znali da se nisu promjenile trice? ne kontam
kod tebe je spektar svega
I čemu operacija za osmice? nedostupne za izvadit il šta?

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.1.2012 23:24:18 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20312
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:24:01   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nije jasno kako vi tako mlade imate tolike probleme sa zubima user posted image
od malena treba redovito ići kod stomatologa i nema zime, pa iako iskrsne neki problem na vrijeme će se otkloniti
Ja se zijanim kad vidim da neko od npr 25-30 godina ima navlake na zubima i to kec, dvicauser posted image


kod mm su zubi otisli u ratu, kaze da su mu vec sa 20 godina otisle i jedinice i dvojkeuser posted image valjda kombinacija genetike i ratne ishrane i nedovoljne higijene zuba, ko ce znatiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20313
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:24:40   
Malenaoduvijek
hanady pisesss opet naopakoooo svaku recenicu citam 2x srecom nema veceras duzih savjeta inace nista opet ne bih skontala user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20314
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:25:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nije jasno kako vi tako mlade imate tolike probleme sa zubima user posted image
od malena treba redovito ići kod stomatologa i nema zime, pa iako iskrsne neki problem na vrijeme će se otkloniti
Ja se zijanim kad vidim da neko od npr 25-30 godina ima navlake na zubima i to kec, dvicauser posted image



ti sad hoćeš reći da ja snima išla kod stomatologa od malenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




šta je snima?
ja inače jesam išla kod stomatologa odmalena, to se kod mene i primjeti user posted image šta ti nisi?

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.1.2012 23:26:55 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20315
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:26:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nije jasno kako vi tako mlade imate tolike probleme sa zubima user posted image
od malena treba redovito ići kod stomatologa i nema zime, pa iako iskrsne neki problem na vrijeme će se otkloniti
Ja se zijanim kad vidim da neko od npr 25-30 godina ima navlake na zubima i to kec, dvicauser posted image


kod mm su zubi otisli u ratu, kaze da su mu vec sa 20 godina otisle i jedinice i dvojkeuser posted image valjda kombinacija genetike i ratne ishrane i nedovoljne higijene zuba, ko ce znatiuser posted image


da i vjerovatno ishrane


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20316
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:26:44   
Hanady RR
ja sam toliko umorna da mi se ništa i ne tipka...al ne mogu kora na rande pa moradoh user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20317
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:26:51   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nije jasno kako vi tako mlade imate tolike probleme sa zubima user posted image
od malena treba redovito ići kod stomatologa i nema zime, pa iako iskrsne neki problem na vrijeme će se otkloniti
Ja se zijanim kad vidim da neko od npr 25-30 godina ima navlake na zubima i to kec, dvicauser posted image



genetika,ja se nikada nisam bojala zubara i redovno prala zube medjutim kvalitet zuba nula tako da tu nema nista cudno user posted image


vesela ti ga bas pretjerujes, ne mogu sviljudi imati dobar kvalitet zuba, ne razumijem cemu toliko cudjenje

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20318
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:27:39   
vjestica
meni je klomifen zeznuo zube user posted image
sreća pa sam imala samo 4 stimulacije
da sam išla na IVF mislim da bih ostala bez zuba

< Poruku je uredio vjestica -- 12.1.2012 23:29:05 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20319
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:27:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nije jasno kako vi tako mlade imate tolike probleme sa zubima user posted image
od malena treba redovito ići kod stomatologa i nema zime, pa iako iskrsne neki problem na vrijeme će se otkloniti
Ja se zijanim kad vidim da neko od npr 25-30 godina ima navlake na zubima i to kec, dvicauser posted image



ti sad hoćeš reći da ja snima išla kod stomatologa od malenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




šta je snima?
ja inače jesam išla kod stomatologa odmalena, to se kod mene i primjeti user posted image šta ti nisi?


da bi me ti imala šta pitat...
kod nas u sarajevu kasno se stomatolozi pojaviliuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20320
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:28:14   
Malenaoduvijek
hanady dobro je kako zna biti user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20321
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:28:25   
anidla
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: leona81

koji aparat? fiksni? pa zubar mi rekao da mi je caklina totalno unistena od aparata, da su mi sestice propale od silnog zatezanja...


aaa nije kod mene bio fiksni, kod mene bio onaj na zicu user posted image ja i zaboravila da imaju ti fiksni, toga nije bilo u moje doba kad sam bila mlada user posted image



pa ja sam stavila fiksni 95 godineuser posted image  a mladja si od mene. nosila sam i ja onaj na zicu, i ne moze se porediti nesto sto se stavlja i vadi normala i nesto sto stoji godinu i po na zubima, tj kalemi se na njih...


ovo boldirano je trebalo biti smijesno user posted image

naravno da je bilo tih fiksnih, inace meni je stric oralni hirurg, strina djeciji stomatolog i uvijek sam isla kod njih (za veselu-odmalena user posted image ), i oni nisu vidjeli potrebu za fiksnim aparaticem vec samo onaj sa zicom godinu dana i to je to.

a znam po mm kako je to sa zubima, kad krene-krene....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20322
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:29:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MALA1994

hanady dobro je kako zna biti user posted image

user posted image user posted image

nego kad ćete neku kafu praviti da dođem...nešto bi tebe upoznala...sve mi muka vas forum znam a tebe jokuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20323
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:29:45   
veeseelaa
aman nako pišem, prosto me i ne zanima situacija u svijetu sa zubima
Samo kažem da ima dosta do higijene, posjete stomatologu redovite, ishrane pa i genetike
Ne možemo mi na ogledalu vidjeti kakva je situacija sa zubom i sami procijeniti dal trebamo kod dr-a il ne
Znamo da kod našeg naroda postoji strašna bojazan od stomatologa, dok ne zaboli većina ne ide, a tad zna biti kasno
O tome sam govorila, a o tvojoj situaciji nemam pojma


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20324
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:29:46   
anidla
joj ja padam od smjeha user posted image user posted image user posted image user posted image nije mi odavno bilo zabavnije na RR-u user posted image

hanady, vesela user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  811 812 [813] 814 815   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  811 812 [813] 814 815   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Roditelji i poslušnost
veeseelaa

da li ste bili poslušni, i da li ste u cjelosti respektovali svoje roditelje kako sad tako i prije udaje (pri tom mislim da je njihova zadnja)

Pa i ne baš (47%)

Da (20%)

Ma ne, bila sam vragolasta i radila mnogo toga na svoju ruku (24%)

Poslušna bila i ostala, njihova je amin (9%)


Broj svih glasova: 112

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *