|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  810 811 [812] 813 814   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:00:34   
taurus

IZVORNA PORUKA: teacher75

znaci curaprox i elmexuser posted image


upravo tako tebi treba mekna četkica. uzmi curaprox ultra soft
a ne znam kako ti pasta ne pomaže, meni se u trudnoći javilo krvarenje desni, koristila sam paradontax pastu i nakon mjesec dana sve se smirilo

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20276
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:01:30   
rose

IZVORNA PORUKA: jelenaT

vece i od nasuser posted image .
Kod nas stanje i dalje u down-u, Luki izgleda ove inhalacije nista ne pomazu, dijete ubi kasalj, a kako se nakaslje tako u vrisku, valjda ga boli, a nema glasa, skroz izgubio pa jadan kad place kao da pijuče. Ana je hvala Bogu bolje, izgleda prodjosmo bez antibiotika ovaj putuser posted image . Mm pod temp, ja pod temp, ma uglavnom veselo nam bas, a nesto se oduzilo, pa nikako da prodje.



jesi ga probala u zaparenom kupatilu inhalirati i jesu ti dali fenistil ili flonidan?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20277
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:02:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: vjestica

uh zubi, tema još bolnija nego depilacija user posted image



user posted image
poDapisujem...
ova nam teacher sve bolne teme zadade...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 20278
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:02:52   
Anoniman
Ma njega vise laringitis muci nego bronhitis, a kako je prestao sa antibiotikom prije osam dana zbog bas visokih leukocita za koje nismo skontali od cega su, a danas nalazi uredni nije mu antibiotik ukljucilauser posted image . Danas primio injekciju u dz, kad smo dosli kuci ja ga inhalirala jutros i evo veceras, kako nisam imala iskustva sa tim laringitisom nemam pojma koliko inhalacija treba da prodje da bi se pocelo poboljsanje vidjeti. Ona nam je rekla najmanje met dana ujutru i uvece, a u ponedjeljak kontrola, do ponedjeljka da ne prekidamo pa ce vidjeti sta dalje. Rekla je ako bude islo na gore da ga vodim na jezero, hvala Bogu nije gore, ali nije nesto specijano ni bolje. Vidjecu nocas kako ce noc proci.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 20279
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:03:44   
Malenaoduvijek
tiki ja ti samo kazem sta su meni savjetovali,a ti kako hoces..

a te tbl,jeli to fluor ili sta,ja to nisam pila u trudnoci user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20280
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:05:39   
taurus
hanady kako mi je glumica, spava li, stvarno je preslatkauser posted image

moj glumac tek prije 15 minuta zaspaouser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20281
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:05:45   
leona81
ja sam pila i moja mama je pila i ja i brat i sestra kad smo bili mali...ja imam najvece probleme sa zubima jer sam nosila aparat, a sestra i brat nemaju ni plombe, mislim da nemaju ni karijes...jel to genetika jer tata ima super zube il je i do tabletica nemam pojma

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20282
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:06:27   
Anoniman
Rose za flonidan je on mali, a i fenistil u bas iznimnim situacijama se daje tako malim bebama...ej pa nama je danas 5mjeseciuser posted image . Dala sam mu ja veceras na svoju ruku tri kapi fenistila, ali ne primjetim poboljsanje iskreno. Parila sam ga i u kupatilu i iznad kljucale kamilice i inhalirala fizioloskom vise puta danas. Toliko njemi to prija da dok radi inhalator dijete spava, a cim nestane fizioloske unutra, cim prestane pariti on se probudi.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 20283
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:06:51   
anidla
IZVORNA PORUKA: leona81

ja sam pila i moja mama je pila i ja i brat i sestra kad smo bili mali...ja imam najvece probleme sa zubima jer sam nosila aparat, a sestra i brat nemaju ni plombe, mislim da nemaju ni karijes...jel to genetika jer tata ima super zube il je i do tabletica nemam pojma


ja sam nosila aparat, i imam uvijek iste zube,kvalitetne...mislim da je to prije do genetike.


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20284
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:07:20   
Anoniman
Joj taurus ja ne nadjoh cipelice, izvini molim te, potrazicu sutra obecavam.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20285
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:08:01   
leona81
koji aparat? fiksni? pa zubar mi rekao da mi je caklina totalno unistena od aparata, da su mi sestice propale od silnog zatezanja...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20286
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:08:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: vjestica

uh zubi, tema još bolnija nego depilacija user posted image



user posted image
poDapisujem...
ova nam teacher sve bolne teme zadade...user posted image

ispadoh ja jezdimir uskokovic

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20287
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:09:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: vjestica

uh zubi, tema još bolnija nego depilacija user posted image



user posted image
poDapisujem...
ova nam teacher sve bolne teme zadade...user posted image

ispadoh ja jezdimir uskokovic

nisi ti jezdimir već smo mi strahomiriuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20288
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:11:24   
leona81
zelim da izmisle aparat u koji udjes i nestanu sve dlake s tijela osim kose, obrva i trepavica:) ta neko ko patentira to, zaradit ce milijarde
plus zelim da nadju nacin da nam izrastu bezbolno novi zubi:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20289
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:12:40   
veeseelaa
meni nije jasno kako vi tako mlade imate tolike probleme sa zubima user posted image
od malena treba redovito ići kod stomatologa i nema zime, pa iako iskrsne neki problem na vrijeme će se otkloniti
Ja se zijanim kad vidim da neko od npr 25-30 godina ima navlake na zubima i to kec, dvicauser posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.1.2012 23:14:25 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20290
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:12:48   
Malenaoduvijek
leona svasta ti nesto zelis,prosao deda mraz zakasnila si user posted image ...salim se a dobro bi bilo za te dlacice a i za zube

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20291
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:12:48   
rose

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Rose za flonidan je on mali, a i fenistil u bas iznimnim situacijama se daje tako malim bebama...ej pa nama je danas 5mjeseciuser posted image . Dala sam mu ja veceras na svoju ruku tri kapi fenistila, ali ne primjetim poboljsanje iskreno. Parila sam ga i u kupatilu i iznad kljucale kamilice i inhalirala fizioloskom vise puta danas. Toliko njemi to prija da dok radi inhalator dijete spava, a cim nestane fizioloske unutra, cim prestane pariti on se probudi.



ne znam stvarno...za fenistil provjeri nemoj mu davati na svoju ruku (ja ne znam sta pise na uputstvu za tako male bebe)...moja je tih dana do inhalacija spavala u polulezecem polozaju, meni na rukama, pa u kolicima pa se onda zakaslje jedva do daha dodje...imali smo srece pa joj je prva inhalacija vec pomogla

i sretan mali rodjendanko user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20292
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:13:18   
anidla
IZVORNA PORUKA: leona81

koji aparat? fiksni? pa zubar mi rekao da mi je caklina totalno unistena od aparata, da su mi sestice propale od silnog zatezanja...


aaa nije kod mene bio fiksni, kod mene bio onaj na zicu user posted image ja i zaboravila da imaju ti fiksni, toga nije bilo u moje doba kad sam bila mlada user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20293
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:14:11   
teacher75
imam i ja kvalitetne zube, prilicno osim sto su krivi- naslijedila od mame (nadam se da necu i paradentozu od nje naslijediti ,al dabogda da neuser posted image )a kod mm su katastrofa kvalitet- navlake, operacije ,vadjenja, mostovi,kocici, i on se istrosio do sad na zube koliko hoces a vec kad je imao 20 godina mu otisle i jedinice i dvojke. nadam se da lana nece imati na njega zube, nek ne budu krivi ko moji al ni losi kao njegovi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20294
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:14:53   
anidla
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nije jasno kako vi tako mlade imate tolike probleme sa zubima user posted image


joj vesela user posted image

to je isto kad ja kazem operisala zuc sa 17 godina, pa mi kazu pa kako tako mlada?? genetika kod mene definitivno.

zubi super, al kamenac se u meni talozi user posted image ne na zubima nego u organima user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20295
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:14:55   
Malenaoduvijek
vesela se odjednom pojavi, nigdje je i onda paf neki komentar user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20296
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:15:00   
bananica
pozdrav svimauser posted image

bas mi je drago da je akcija bila veoma uspjesnauser posted image , a i drago mi je sto smo se vidjele i kafu popileuser posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20297
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:15:58   
veeseelaa
krivi zubi znaju biti simpa kao i razdvojeni :-)
nekim ljudima to pristaje
ja sam npr ničim izazvana napravila otisak zuba da imam za ne daj Bože, ukoliko nekad ispadnu, valja iste napraviti user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20298
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:16:36   
Anoniman
Ma pise u uputstvu da se daje djeci od mjesec dana, ali u konsultaciji sa dr. Mama je pitala ovu svoju koleginicu pedijatricu i ona joj rekla da tri kapi ne mogu odmoci, vec samo pomoci, jer to je minimum koji beba od mjesec dana pa nadalje moze koristiti. Ja sam pod dijagnozom Astme pa sto se tice bronhitisa milon nekih stvari znam, jer svasta sam prosla, samo tri anafilakticka soka, a dva puta me otpisali skroz bili, ali sa laringitisom bas nemam iskustva nikako. Ma i on spava u AS nakacenoj na kolicima i evo ga pored mene, ljuljuskam ga kako se zakaslje, pokusala i u onoj ljuljasci gracovoj, ali nece u nju jer bi mi bilo lakse iskreno da ona ljulja, a ne ja.

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 20299
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:16:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MALA1994

vesela se odjednom pojavi, nigdje je i onda paf neki komentar user posted image


ja, đe ću to user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  810 811 [812] 813 814   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  810 811 [812] 813 814   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Kupanje i prehlada.
Hannica

Da li trebam kupati dijete koje je prehladjeno?

Da (56%)

Ne (44%)


Broj svih glasova: 96

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *