|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  809 810 [811] 812 813   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:38:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

elmex? ja znam da je signal, ali ne ovaj sto dolazi iz rumunije od unilevera vec pravi signal najbolji kaladont s najmanje stetnih sastojaka...
elmex i aronal...sad sde ne mogu sjetiti koja se navece koristi...a koja ujutro...kod nas nisam nasla aronal...zijanila sam se sto sam na elmex naletila...def. jedina pasta koja zaista stiti od karijesa

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 20251
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:39:00   
teacher75

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: leona81

a aj ih ne volim, nikad ne nosim satove, i rijetko nakit...cak ni veru ne nosimuser posted image
ista sam user posted image user posted image user posted image cak ni mindjuse kuci jedino kad gdje idem ak ne zaboravim inace nisam luda za tim djindjurijama user posted image



ja nausnice nosim samo zato sto ih ne skidam nikad (sem kad ih hocu ocistiti) inace bi ih redovno zaboravljala user posted image

ja ne bih mogla izaci iz kuce bez nausnica imam ih milion i gledam uvijek da sparim sa garderobom a kad nemam vremena za razmisljanje nosim srebrene halkeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20252
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:41:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: teacher75

ma nema sanse da prodje zubni konac izmedju tih mojih donjih zubi- to je ko zacementirano jedan uz drugi. i stalno mi krvare desni kad ih peremuser posted image

a koju četkicu i kaladont koristiš

korisitla sam dugo sensodyne pa sam skontala da nista ne pomaze i sada trenutno koristim signal a cetkica mi je oral b
bitno ti je mekoca cetkice...ti moras najmeksu uzeti...i ne "panicno" prati zube...tako barem ja peremuser posted image ...nego navlaciti zubno meso preko zuba...polako...znaci nekefatiuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 20253
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:41:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

ja veru nosim kada izazlazim iz kuce, a poslije trudnoce sam je dala prosiriti za jedan broj i sada mi je odlicna i nausnice samo.a prije sam nosila i narukvice ali mi se stvore kao ekcemi od njih i ne nosim vise

meni nisu prsti naticali u prosloj trudnoci tako da sam i na porod otisla sa prstenjem- skinula ih pred porod. sad za sad nemam s tim problema ni u ovoj trudnoci al imam jos skoro 2 mjeseca do kraja pa da ne ureknem, vidjecemo sta ce biti ovaj putuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20254
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:41:57   
rose
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: teacher75

ma nema sanse da prodje zubni konac izmedju tih mojih donjih zubi- to je ko zacementirano jedan uz drugi. i stalno mi krvare desni kad ih peremuser posted image

a koju četkicu i kaladont koristiš

korisitla sam dugo sensodyne pa sam skontala da nista ne pomaze i sada trenutno koristim signal a cetkica mi je oral b



najbolje cetkice su ti curaprox (u apotekama ih ima)...meni je to moj stomatolog preporucio, njezne su za desni, nisu pretvrde a imas ih s nekoliko nivoa tvrdoce

< Poruku je uredio rose -- 12.1.2012 22:42:31 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20255
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:42:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: teacher75

ma nema sanse da prodje zubni konac izmedju tih mojih donjih zubi- to je ko zacementirano jedan uz drugi. i stalno mi krvare desni kad ih peremuser posted image

a koju četkicu i kaladont koristiš

korisitla sam dugo sensodyne pa sam skontala da nista ne pomaze i sada trenutno koristim signal a cetkica mi je oral b
bitno ti je mekoca cetkice...ti moras najmeksu uzeti...i ne "panicno" prati zube...tako barem ja peremuser posted image ...nego navlaciti zubno meso preko zuba...polako...znaci nekefatiuser posted image


meni je ova dosta tvrda i skuplja kaladont, ne mogu ga fino saprati pa se valjda ukoci od kaladonta, moracu uzeti neku drugu, i probati tu elmex pastu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20256
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:43:01   
teacher75
znaci curaprox i elmexuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20257
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:43:38   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: MALA1994

ja veru nosim kada izazlazim iz kuce, a poslije trudnoce sam je dala prosiriti za jedan broj i sada mi je odlicna i nausnice samo.a prije sam nosila i narukvice ali mi se stvore kao ekcemi od njih i ne nosim vise

meni nisu prsti naticali u prosloj trudnoci tako da sam i na porod otisla sa prstenjem- skinula ih pred porod. sad za sad nemam s tim problema ni u ovoj trudnoci al imam jos skoro 2 mjeseca do kraja pa da ne ureknem, vidjecemo sta ce biti ovaj putuser posted image


meni su prsti bili kao buhtle i u jednoj i u drugoj trudnoci a i noge puna vode bila zima nisam cizme mogla posteno obuci kako su mi noge oticale ali tamo od 7-og mjeseca mozda vise

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20258
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:43:42   
leona81
ja sam sa tvrdom prala pa mi non sto desni krvarile...uzmi meku cetkicu, razlika drasticna, sad ne krvare, a uzimala sam i sensodyne i corsodil i svasta nesto...i pravo pazimuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20259
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:45:00   
rose

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: MALA1994

ja veru nosim kada izazlazim iz kuce, a poslije trudnoce sam je dala prosiriti za jedan broj i sada mi je odlicna i nausnice samo.a prije sam nosila i narukvice ali mi se stvore kao ekcemi od njih i ne nosim vise

meni nisu prsti naticali u prosloj trudnoci tako da sam i na porod otisla sa prstenjem- skinula ih pred porod. sad za sad nemam s tim problema ni u ovoj trudnoci al imam jos skoro 2 mjeseca do kraja pa da ne ureknem, vidjecemo sta ce biti ovaj putuser posted image


ja pocela oticati u 17 sedmici...do poroda sam nosila obucu 2 broja vecu i neke stare razvucene cipele ...onako sportske user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20260
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:45:39   
leona81
IZVORNA PORUKA: teacher75

znaci curaprox i elmexuser posted image


ma cetkicu uzmes najobicniju, sve je to isto, a ime placas...kao kod odjece...za elmex ne znam fakat moram istraziti to dublje

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20261
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:47:51   
Malenaoduvijek
 
IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: MALA1994

ja veru nosim kada izazlazim iz kuce, a poslije trudnoce sam je dala prosiriti za jedan broj i sada mi je odlicna i nausnice samo.a prije sam nosila i narukvice ali mi se stvore kao ekcemi od njih i ne nosim vise

meni nisu prsti naticali u prosloj trudnoci tako da sam i na porod otisla sa prstenjem- skinula ih pred porod. sad za sad nemam s tim problema ni u ovoj trudnoci al imam jos skoro 2 mjeseca do kraja pa da ne ureknem, vidjecemo sta ce biti ovaj putuser posted image


ja pocela oticati u 17 sedmici...do poroda sam nosila obucu 2 broja vecu i neke stare razvucene cipele ...onako sportske user posted image


kod mene su ruke bile kriticne i noge navece kad sjednem kriza prava a kupila jedne vece gleznjerice i samo njih nosila naravno bez da ih skroz zakopcam sega skroz.ali srecom vratila sam se u svoju obucu opet user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20262
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:48:13   
teacher75
meni su u prosloj trudnoci stopala oicala samo zadnja 2 mjeseca al je bilo bas toplo- nosila glavnom croxice, srecom vratila mi se ista velicina stopala nakon poroda (moja drugarica je morala za broj veci i nakon poroda sve kupovati). sad jos nista ne osjecam al tek sam 8. vidjecemo u 9. nosim ove timberland- posirok model ,nadam se da cu ih moci do kraja nosit

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20263
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:48:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: teacher75

ma nema sanse da prodje zubni konac izmedju tih mojih donjih zubi- to je ko zacementirano jedan uz drugi. i stalno mi krvare desni kad ih peremuser posted image

a koju četkicu i kaladont koristiš

korisitla sam dugo sensodyne pa sam skontala da nista ne pomaze i sada trenutno koristim signal a cetkica mi je oral b
bitno ti je mekoca cetkice...ti moras najmeksu uzeti...i ne "panicno" prati zube...tako barem ja peremuser posted image ...nego navlaciti zubno meso preko zuba...polako...znaci nekefatiuser posted image


meni je ova dosta tvrda i skuplja kaladont, ne mogu ga fino saprati pa se valjda ukoci od kaladonta, moracu uzeti neku drugu, i probati tu elmex pastu
samo se nemoj prepasti kada vidis cijenu...ima ga u konzumu...ima i za djecu...ja sam samo meni i A. kupila tu...ostalim ukucanima, obicnuuser posted image ...pravo sam bRezobrazna...znamuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 20264
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:49:30   
Malenaoduvijek
meni se cini da sam elmex i aronal vidjela u apotekama sarajevo,ali nisam sigurna.kod mog zubara su bili prospekti sa imenom uvoznika i distributera ali ne bih se sada mogla sjetiti

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20265
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:50:48   
teacher75
posto je? sensdine je od 7-10km, kako koji

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20266
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:52:42   
rose

IZVORNA PORUKA: MALA1994

 
IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: MALA1994

ja veru nosim kada izazlazim iz kuce, a poslije trudnoce sam je dala prosiriti za jedan broj i sada mi je odlicna i nausnice samo.a prije sam nosila i narukvice ali mi se stvore kao ekcemi od njih i ne nosim vise

meni nisu prsti naticali u prosloj trudnoci tako da sam i na porod otisla sa prstenjem- skinula ih pred porod. sad za sad nemam s tim problema ni u ovoj trudnoci al imam jos skoro 2 mjeseca do kraja pa da ne ureknem, vidjecemo sta ce biti ovaj putuser posted image


ja pocela oticati u 17 sedmici...do poroda sam nosila obucu 2 broja vecu i neke stare razvucene cipele ...onako sportske user posted image


kod mene su ruke bile kriticne i noge navece kad sjednem kriza prava a kupila jedne vece gleznjerice i samo njih nosila naravno bez da ih skroz zakopcam sega skroz.ali srecom vratila sam se u svoju obucu opet user posted image



i ja sam al jos uvijek nosim ove kao gojzerice koje sam kupila pred porod (41 br.) a inace nosim 39...e jedino u ljetne sandale 41 ne mogu jer mi noga leta pa sam ljetos morala kupiti jedne 39 user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20267
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:53:22   
leona81
ja sam od 39-40 dosla na 41user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20268
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:54:57   
Malenaoduvijek
rose kod mene noga 36-37 zavisi od modela ali ja sam malena tako da ne bi ni valjalo da mi je noga veca

tiki meni je moja zubarka davno rekla da je najbitnije pravilno cetkanje zuba 3 minute,pasta za zube manje vise po meni je to u danasnje vrijeme sve ubleha.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20269
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:55:24   
Anoniman
vece i od nasuser posted image .
Kod nas stanje i dalje u down-u, Luki izgleda ove inhalacije nista ne pomazu, dijete ubi kasalj, a kako se nakaslje tako u vrisku, valjda ga boli, a nema glasa, skroz izgubio pa jadan kad place kao da pijuče. Ana je hvala Bogu bolje, izgleda prodjosmo bez antibiotika ovaj putuser posted image . Mm pod temp, ja pod temp, ma uglavnom veselo nam bas, a nesto se oduzilo, pa nikako da prodje.

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 20270
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:55:40   
leona81
IZVORNA PORUKA: MALA1994

rose kod mene noga 36-37 zavisi od modela ali ja sam malena tako da ne bi ni valjalo da mi je noga veca

tiki meni je moja zubarka davno rekla da je najbitnije pravilno cetkanje zuba 3 minute,pasta za zube manje vise po meni je to u danasnje vrijeme sve ubleha.


bravouser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20271
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 22:59:02   
Malenaoduvijek
moja jelena sta je to kod vas,zaredalo pravo.user posted image user posted image

jesi razmisljala da vodis Luku negdje jos da ga pogledaju,znas koga bih ti ja preporucila,ona mi je oba momka izlijecila uspjesno hB.

nasa teta Irma opet na inekcijama ima bronhitis, nema tri sedmice da je primala penciline user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20272
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:00:07   
vjestica
uh zubi, tema još bolnija nego depilacija user posted image
ja sma na odmor ovu i sljedeću sedmicu i isplanirala sam tokom odmora da popravim zube tj zajenim stare plombe
trebam li spomenuti da mi prođe ova sedica,a ja još nisma nazvala zubara user posted image
i meni su rekli da četkica treba biti meka, nema veze koja je pasta, bitna je tehnika četkanja, od desni prema zubu tj gornji odozgo prema dole, a donji odozdo prema gore, da se ne povlači zubno meso
za naf naf tablete su mi rekli da su ih prije preporučivali dok nisu skontali da je od njih više štetet nego koristi


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 20273
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:00:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MALA1994

rose kod mene noga 36-37 zavisi od modela ali ja sam malena tako da ne bi ni valjalo da mi je noga veca

tiki meni je moja zubarka davno rekla da je najbitnije pravilno cetkanje zuba 3 minute,pasta za zube manje vise po meni je to u danasnje vrijeme sve ubleha.

meni mrsko 3 minute, ja to sfuserim za minutuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20274
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 23:00:32   
anidla
vecer user posted image

Vidim pricate o zubima?Uh... ja sam digla majke mi kredit da mm stavlja mostove, imao 3 operacije (ciste) sve ga izaslo 3000 KM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dvije rate- jedan zub user posted image svaku platnu listu kad dobijem place mi se user posted image

i da bi prekljuce nazvao mene mm i kaze: hej zeno, ja na skijanju i povucem zubima rukavicu da skinem i otpadne mu i kec user posted image user posted image

jucer lagano dao 350 km...sve sto je zaradio ode u zub user posted image

Samo molim Boga da Noini zubi budu na moje, jer ak budu na mm tesko mi se valja placati fakultet + zube user posted image


Andrej user posted image nek si se proveo, sta te briga user posted image

lady, masanla user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  809 810 [811] 812 813   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  809 810 [811] 812 813   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

nakit


gdje cuvate vi vas nakit???

u sefu kuci (35%)

u sefu u banci (9%)

neko tajno mesto u kuci (16%)

nemam nakit to sto imam nosim (13%)

ostalo (26%)


Broj svih glasova: 85

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *