|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  820 821 [822] 823 824   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:47:37   
anidla
IZVORNA PORUKA: jelenaT


Anidla ja procitah tamo da si pitalauser posted image




hvala Jelo,odmah sam se otisla izvinuti....joj nije mi dobro majke mi, pricinjava mi se

user posted image user posted image user posted image (samo da provjerim dali ga jos uvijek imam) user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20526
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:48:49   
Anoniman
Ko hoce kilograme da skida samo vam posudim moju djecu na par dana, ne treba bolja dijetauser posted image

mada mm kaze da je do njega, a ne do djeceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20527
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:49:23   
Anoniman
Sta da vam kazem? Bude kriza...fakat...narocito ih je bilo u pocetku...ali nekako prodje sve. Euri ostajuuser posted image salim se. Ispala dobra prilika, zagazili u sve to...i evo nas...guramo. Za bolje sutrauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20528
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:49:39   
Anoniman
Ali da dodam mm ne posudjujem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20529
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:51:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ko hoce kilograme da skida samo vam posudim moju djecu na par dana, ne treba bolja dijetauser posted image

mada mm kaze da je do njega, a ne do djeceuser posted image

Isto. Nije da se hvalimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20530
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:51:47   
Anoniman
Pahuljice vidjeces da ce sad da nam kazu da je do genetike...ali ja cu da se tjesim da su zavidneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20531
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:52:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ali da dodam mm ne posudjujem user posted image



pih skrticeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20532
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:53:03   
anidla
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Sta da vam kazem? Bude kriza...fakat...narocito ih je bilo u pocetku...ali nekako prodje sve. Euri ostajuuser posted image salim se. Ispala dobra prilika, zagazili u sve to...i evo nas...guramo. Za bolje sutrauser posted image


i jos na to sve ovako lijepo pises, optimisticno,pozitivno....user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20533
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:53:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pahuljice vidjeces da ce sad da nam kazu da je do genetike...ali ja cu da se tjesim da su zavidneuser posted image

user posted image user posted image user posted image

naravno da je genetika...

ja sam lijepo i fino da mi s emama i tata ne uvrijede u jednom trenutku imala zbih njihovih kila poštujući genetikuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20534
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:53:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ali da dodam mm ne posudjujem user posted image



pih skrticeuser posted image user posted image user posted image user posted image

cekaj, mozda ga proda na BBuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20535
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:54:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Sta da vam kazem? Bude kriza...fakat...narocito ih je bilo u pocetku...ali nekako prodje sve. Euri ostajuuser posted image salim se. Ispala dobra prilika, zagazili u sve to...i evo nas...guramo. Za bolje sutrauser posted image


i jos na to sve ovako lijepo pises, optimisticno,pozitivno....user posted image





vidi nje...
žena se ko lav bori...ona je gura dole...
neka bona...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20536
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:55:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ali da dodam mm ne posudjujem user posted image



pih skrticeuser posted image user posted image user posted image user posted image

cekaj, mozda ga proda na BBuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20537
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:55:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Sta da vam kazem? Bude kriza...fakat...narocito ih je bilo u pocetku...ali nekako prodje sve. Euri ostajuuser posted image salim se. Ispala dobra prilika, zagazili u sve to...i evo nas...guramo. Za bolje sutrauser posted image


i jos na to sve ovako lijepo pises, optimisticno,pozitivno....user posted image





vidi nje...
žena se ko lav bori...ona je gura dole...
neka bona...user posted image
ma neka je...user posted image ovako mi cuvamo brakuser posted image Sto smo manje zajedno bolje nam jeuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 20538
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:56:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ali da dodam mm ne posudjujem user posted image



pih skrticeuser posted image user posted image user posted image user posted image

cekaj, mozda ga proda na BBuser posted image





user posted image user posted image user posted image neka stavi sliku prvouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20539
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:56:24   
Anoniman
Jos nisam nista pocela prodavati na bb, a vidite mozda bi on mogao biti prvi. Sad da vam ispricam jedan biser. Kupio on meni auto i malo udaren i sad uzeo on to pravi, dosao njegov drug i govori daj prodaj mi ga i on uzeo i dogovara s anjim, pogadjaju cijenu. Ja tu uredno cutim.Uvece legli i sad radio upaljen i reklama za neku kliniku rekonstruktivne hirurgije kao silikoni 30% snizeni, on meni kao hoces da ti "kupim"...reko pa mogla bih ja ali bojim se i njihg ces mi u prodaju stavitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20540
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:56:38   
selebriti
Bile ste divno društvo večeras.... Gudbaj .. treća sreća user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20541
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:58:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Jos nisam nista pocela prodavati na bb, a vidite mozda bi on mogao biti prvi. Sad da vam ispricam jedan biser. Kupio on meni auto i malo udaren i sad uzeo on to pravi, dosao njegov drug i govori daj prodaj mi ga i on uzeo i dogovara s anjim, pogadjaju cijenu. Ja tu uredno cutim.Uvece legli i sad radio upaljen i reklama za neku kliniku rekonstruktivne hirurgije kao silikoni 30% snizeni, on meni kao hoces da ti "kupim"...reko pa mogla bih ja ali bojim se i njihg ces mi u prodaju stavitiuser posted image

user posted image user posted image user posted image

tako mi na posao idemo kad reklama na radiju za karabega...novogodišnji popust...
kaže hoš za poklon novogodišnji ima poposuta...
reko jel ti to meni il sebi poklon kupuješuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20542
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:58:45   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Sta da vam kazem? Bude kriza...fakat...narocito ih je bilo u pocetku...ali nekako prodje sve. Euri ostajuuser posted image salim se. Ispala dobra prilika, zagazili u sve to...i evo nas...guramo. Za bolje sutrauser posted image


i jos na to sve ovako lijepo pises, optimisticno,pozitivno....user posted image





vidi nje...
žena se ko lav bori...ona je gura dole...
neka bona...user posted image


jok, nego fascinira me cinjenica sta sve ljudi rade za dobrobit porodice...moj naklon! user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20543
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 0:58:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: selebriti

Bile ste divno društvo večeras.... Gudbaj .. treća sreća user posted image user posted image user posted image


lonac pišti dobro je...još 10 minuta i ja mašemuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 20544
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:00:38   
DM

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: selebriti

Bile ste divno društvo večeras.... Gudbaj .. treća sreća user posted image user posted image user posted image


lonac pišti dobro je...još 10 minuta i ja mašemuser posted image

Nego šta je u pretisu-da pokupim ideju-počela mi djeca jestiuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20545
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:00:46   
Anoniman
Bjezite odoh u krevet, mm i ja se dogovorili on dezura oko Luke do dva sata, a ja posle dvauser posted image , a Luka se sad smirio, a mm drinjca, a ja gubim vrijeme ovdje, a kad ja budem dezurala Luka ce biti budan kao da gledam, a vi cete sve hrkati user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 20546
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:01:07   
anidla
IZVORNA PORUKA: selebriti

Bile ste divno društvo večeras.... Gudbaj .. treća sreća user posted image user posted image user posted image


potpis

laku noc i od mene...




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 20547
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:02:03   
anidla
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Bjezite odoh u krevet, mm i ja se dogovorili on dezura oko Luke do dva sata, a ja posle dvauser posted image , a Luka se sad smirio, a mm drinjca, a ja gubim vrijeme ovdje, a kad ja budem dezurala Luka ce biti budan kao da gledam, a vi cete sve hrkati user posted image


Jelo,mirnu noc zelim i tebi i Luki...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20548
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:02:58   
Anoniman
user posted image Papa i od mene. Bile ste ugodno drustvo, smijala sam se ko ludauser posted image Ljubim vas sve user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20549
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:03:52   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: selebriti

Bile ste divno društvo večeras.... Gudbaj .. treća sreća user posted image user posted image user posted image


lonac pišti dobro je...još 10 minuta i ja mašemuser posted image

Nego šta je u pretisu-da pokupim ideju-počela mi djeca jestiuser posted image



teleća koljenica...

sad je soatvim ap ču ujutro sa satavim bamju sa njom da mama dokuha
a supu sastavim pa je mama dokuha...

etouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 20550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  820 821 [822] 823 824   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  820 821 [822] 823 824   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Portable Playstation


kada detetu kupiti , kada je po vama " to vreme" . Moj mali puni iduce sedmice 5 godina i zeli to jer je vidjao kod ostale dece al mu necu uzeti vise se sa knigama druzimo , sta mislite vi dal bi uzele tad ili mnogo kasnije

sa 5 god poklonila sinu (39%)

ne , ne bih kasnije tamo od 10 (28%)

ako stvarno zeli uzela bih al po malo mu davala da igra (20%)

kad sam zaradi ehehehe (13%)


Broj svih glasova: 82

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *