|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  821 822 [823] 824 825   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:04:58   
Hanady RR
I laku noć i do mene...tako sam bila umorna i napeta...me ova humanitrana kcija em milion obaveza što poslvnih što privatnih u ovoj sedmici...baš mi je godilouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20551
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:06:02   
DM
user posted image Ništa onda-imam supu za sutra(samo živih ljudi u njoj fali-mislim, kako sam svega u nju stavilauser posted image ) a moja djeca vole piteuser posted image redovno se sa oklagijom družim-sutra će možda pita biti.....
Nego -brišeš li ove postove večeras -da još jedan bacim-pa meti?user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20552
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:06:05   
Anoniman
Ipak da ja jedan sendvic pojedemuser posted image . Ja sam non stop gladna, da mi tetka iz crvenke nije u posjeti rekla bih da sma trudna. Ovako mi bilo sa Lukom na pocetku trudnoce, hunjavica, temperatura, svi simptomi gripe, a meni bili simptomi trudnoce, a jela za petorouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 20553
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:07:22   
Anoniman
Doublemum sto se tice oklagije ista sam ti, non stop pita.

ps, ne hvalim se da znam pitu praviti vec kazem da mi je dijete voli, ali i ja Boga miuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20554
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:09:01   
DM
ma kad se svi nečim hvale-da se i pitom pohvalimo-ne možemo svi lijepe zube imatiuser posted image
P.S A i zubi su mi lijepiuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20555
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:09:50   
rose

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nije jasno kako vi tako mlade imate tolike probleme sa zubima user posted image
od malena treba redovito ići kod stomatologa i nema zime, pa iako iskrsne neki problem na vrijeme će se otkloniti
Ja se zijanim kad vidim da neko od npr 25-30 godina ima navlake na zubima i to kec, dvicauser posted image



kod mog supruga je ovako, pljunute zube ima ko i njegov otac. opet, genetika....a dosadan je vise koliko boravi u toaletu dok pere zube, smori




heh ja sam jedna od tih...a navlake sam stavila jer su moje jedinice potamnile...u ratu imala gangrenu na jedinicama pa sam na stomatologiju u pauzama granatiranja i kad ima vode/struje isla i to lijecila...elem oko 2000-e potamnile i ja stavim navlake radi estetike...s tim da 2009 otkrih kako mi jedan kanal nikad nije bio napunjen i da sam svo vrijeme imala neki proces na korjenu...elem moj me stomatolog spasio resekcije a ja napravih nove navlake (zbog toga sam i isla jer su iste bile stare)


Ma na kojoj si to ti strani, ... oklen vesela opet user posted image user posted image



hehe pa kad ste expresno nakucale 10 strana a ja uredno iscitavam sve redom i citiram kako sta pozelim komentarisati user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 20556
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:10:46   
Anoniman
Od svih zuba na forumu sto sam "vidjela"user posted image . Ladyblue ima najbolje po meni, ali ona ima najbolje i ( . )user posted image , nije joj ih muz prodaouser posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 20557
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:10:50   
rose

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

rose za predsjednikauser posted image user posted image

ona ide redom dokel je došla posljednji put i čitauser posted image user posted image user posted image

kraljicauser posted image



jeje pa ja...nemoj da me sta fuli kad se zakuhalo user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20558
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:12:43   
rose

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ne znam kome bih se prije smijala. Kidam se ko budalauser posted image user posted image user posted image



evo i ja sad kad redom ciram moje upade na temu user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20559
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:14:10   
rose

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

noa i seleberti će...eno sad cuko bježi sad opet kometira postoveuser posted image

al hajmo malo stata d anas rose stigneuser posted image



ja mislim da ti je do sada pretis prosistao...il je trebao sistat nekom drugom? user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20560
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:17:01   
Anoniman
Rose kraljica si zivota miuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 20561
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:18:44   
rose
dobro je stale su...sad mogu vidjeti sta ima na drugim temama... user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20562
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 1:34:56   
DM
http://www.youtube.com/watch?v=FINWfjnmI9c
Evo da se još malo nasmijeteuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20563
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 8:04:58   
pocahontas
prvo da kazem:"Tita mi vi niste normalne", a sad odoh da vas citam do podne vjeTrovatno user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 20564
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 9:00:41   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Od svih zuba na forumu sto sam "vidjela"user posted image . Ladyblue ima najbolje po meni, ali ona ima najbolje i ( . )user posted image , nije joj ih muz prodaouser posted image


ne može ih prodati kad ih on nije platio. sama sam ih zaradila i platilauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20565
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 9:03:26   
ladyblue RR
dobro jutro....

jeste se raspisale sinoć, jedva sam vas iščitala.

ja sinoć zaspala k'o tuka u 22:30h. imala sam jučer dug i prilično naporan dan pa sam pala k'o da me snajper pogodio.

danas idemo na Bjelašnicu. ostajemo preko vikenda. mrzim planine i snjieg ali moram malo Nađu na zrak izvesti. dijete mi ne izlazi nikako. odvedem je ujutro u vrić, vratim kući, dok odspava već je mrak i ništa od izlaska.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 20566
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 9:11:22   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

dobro jutro....

jeste se raspisale sinoć, jedva sam vas iščitala.

ja sinoć zaspala k'o tuka u 22:30h. imala sam jučer dug i prilično naporan dan pa sam pala k'o da me snajper pogodio.

danas idemo na Bjelašnicu. ostajemo preko vikenda. mrzim planine i snjieg ali moram malo Nađu na zrak izvesti. dijete mi ne izlazi nikako. odvedem je ujutro u vrić, vratim kući, dok odspava već je mrak i ništa od izlaska.



super, lijepo se provedite user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 20567
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 9:27:05   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma kakav pumpica, pa anel je klipanuser posted image , samo babay vac tu pomaže

ja sam ovo isto htjela reći, ali reko hajd bolje i to obzirom da nije ničim do sada vadila..ne znam kako si deverala bez ičega do sada iskrenouser posted image
baby vac i nista drugo dok ne nauči puhati user posted image a svako dijete se naravno boji usisivača i baby vaca, ali ko ih pita, ha ja user posted image

IZVORNA PORUKA: teacher75

ovakav isti samo je crni, nije metalik
http://www.amazon.co.uk/Esprit-ES101562003-Ladies-Quartz-Analogue/dp/B001ULCP42


tiki, sat je lijep..i ja sam prošle godine sebe počastila za položen pravosudni ispit sa odličnim satom - ne smijem ni reći koliko me koštalouser posted image , samo totalno drugi tip od ovoga...vidi se na slici od jucer iz importanea koga zanima user posted image ..ja volim velike metalik satove sa cirkončićima, onako malo muški djeluju na prvu, ali Boga mi su meni baš pravo ženstveni user posted image uh bas volim satove...zapikala sam jedan rolex od 24 000 dolara, pa eto, aBd, poručujem roleksiču:"baby you''ll be mine soon" user posted image

IZVORNA PORUKA: dadada
moj se A. danas privalio na rodjendan...ko im je kriv pa prave otvorenog tipa ...elem, dijete mi se najelo...napilo...provelo...a ja molila...zemljo otvori se ...al hajde...bi normalni ljudi...pa su mene naljepili sto se sekiram...neka ga...i bla...bla...tako da...ne sekiram se za mog A. on svojoj guzi zna ascare ugoditi...jest da je bio jedini nepozvan gost koji se bukvalno sam ugostio...sva druga djeca su se drzala podalje od stolova...pa cak i ona koja su bila pozvana ...jedino moj A. ko da je iz etiopije...ma haos jos fino sjeo pored slavljenice ...curica sva zbunjena ...e jedino nije svjecicu ugasio



dadada, oplakah user posted image user posted image smaljlikojilupašakom od stol od smijeha user posted image

IZVORNA PORUKA: ladyblue

danas idemo na Bjelašnicu. ostajemo preko vikenda. mrzim planine i snjieg ali moram malo Nađu na zrak izvesti. dijete mi ne izlazi nikako. odvedem je ujutro u vrić, vratim kući, dok odspava već je mrak i ništa od izlaska.


ladyblue, lijep provod user posted image isankaj se i za nas


a vidim pričaste o zubima - e ja vala imam najbolje pa nek crkne ova anidla i ladyblue user posted image ko nije nikad u životu imao niti jedan karijes i ko nije nikad, nikad popravio zub nek se javi tralalallaaaauser posted image user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 13.1.2012 9:29:12 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 20568
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 9:34:59   
mama2009
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: škorpija

ma kakav pumpica, pa anel je klipanuser posted image , samo babay vac tu pomaže

ja sam ovo isto htjela reći, ali reko hajd bolje i to obzirom da nije ničim do sada vadila..ne znam kako si deverala bez ičega do sada iskrenouser posted image
baby vac i nista drugo dok ne nauči puhati user posted image a svako dijete se naravno boji usisivača i baby vaca, ali ko ih pita, ha ja user posted image

IZVORNA PORUKA: teacher75

ovakav isti samo je crni, nije metalik
http://www.amazon.co.uk/Esprit-ES101562003-Ladies-Quartz-Analogue/dp/B001ULCP42


tiki, sat je lijep..i ja sam prošle godine sebe počastila za položen pravosudni ispit sa odličnim satom - ne smijem ni reći koliko me koštalouser posted image , samo totalno drugi tip od ovoga...vidi se na slici od jucer iz importanea koga zanima user posted image ..ja volim velike metalik satove sa cirkončićima, onako malo muški djeluju na prvu, ali Boga mi su meni baš pravo ženstveni user posted image uh bas volim satove...zapikala sam jedan rolex od 24 000 dolara, pa eto, aBd, poručujem roleksiču:"baby you''ll be mine soon" user posted image

IZVORNA PORUKA: dadada
moj se A. danas privalio na rodjendan...ko im je kriv pa prave otvorenog tipa ...elem, dijete mi se najelo...napilo...provelo...a ja molila...zemljo otvori se ...al hajde...bi normalni ljudi...pa su mene naljepili sto se sekiram...neka ga...i bla...bla...tako da...ne sekiram se za mog A. on svojoj guzi zna ascare ugoditi...jest da je bio jedini nepozvan gost koji se bukvalno sam ugostio...sva druga djeca su se drzala podalje od stolova...pa cak i ona koja su bila pozvana ...jedino moj A. ko da je iz etiopije...ma haos jos fino sjeo pored slavljenice ...curica sva zbunjena ...e jedino nije svjecicu ugasio



dadada, oplakah user posted image user posted image smaljlikojilupašakom od stol od smijeha user posted image

IZVORNA PORUKA: ladyblue

danas idemo na Bjelašnicu. ostajemo preko vikenda. mrzim planine i snjieg ali moram malo Nađu na zrak izvesti. dijete mi ne izlazi nikako. odvedem je ujutro u vrić, vratim kući, dok odspava već je mrak i ništa od izlaska.


ladyblue, lijep provod user posted image isankaj se i za nas


a vidim pričaste o zubima - e ja vala imam najbolje pa nek crkne ova anidla i ladyblue user posted image ko nije nikad u životu imao niti jedan karijes i ko nije nikad, nikad popravio zub nek se javi tralalallaaaauser posted image user posted image




jel moze brat, moj brat nikad nije popravio zub niti imao karijes, al taj vodi racuna opasno o zubima...

ako je oprao zube navecer, ne mozes ga natjerati pa da opet nesto pojede nema sanse...

cesto mu kazem pa pojedi i operi ponovo al no no...taj je bas ba...

ne pije gazirano, alkohol, ne pusi, povremeno slatko, nece vruce, hladno i sl

ma ukratko komplikovan hahhahahhah (tesko njegovoj zeni) mozda se zato nije ni ozenio jos


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20569
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 9:37:32   
taurus
jutrouser posted image

uh ja se probudila s glavoboljomuser posted image sreća pa je moja E dobra beba pa mogu kafu na miru popiti

ladyblue blago vama, uživajte na planini....ja inače ne skijam i ne volim zimske sportove, ali volim planinu i šetnje po čistom zraku

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20570
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 9:38:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nije jasno kako vi tako mlade imate tolike probleme sa zubima user posted image
od malena treba redovito ići kod stomatologa i nema zime, pa iako iskrsne neki problem na vrijeme će se otkloniti
Ja se zijanim kad vidim da neko od npr 25-30 godina ima navlake na zubima i to kec, dvicauser posted image



kod mog supruga je ovako, pljunute zube ima ko i njegov otac. opet, genetika....a dosadan je vise koliko boravi u toaletu dok pere zube, smori




heh ja sam jedna od tih...a navlake sam stavila jer su moje jedinice potamnile...u ratu imala gangrenu na jedinicama pa sam na stomatologiju u pauzama granatiranja i kad ima vode/struje isla i to lijecila...elem oko 2000-e potamnile i ja stavim navlake radi estetike...s tim da 2009 otkrih kako mi jedan kanal nikad nije bio napunjen i da sam svo vrijeme imala neki proces na korjenu...elem moj me stomatolog spasio resekcije a ja napravih nove navlake (zbog toga sam i isla jer su iste bile stare)


Ma na kojoj si to ti strani, ... oklen vesela opet user posted image user posted image



hehe pa kad ste expresno nakucale 10 strana a ja uredno iscitavam sve redom i citiram kako sta pozelim komentarisati user posted image


činjenica je da se zbog neadekvatnog liječenja, nemogućnošću posjete stomatologu a kod nekih zbog nemarnosti dešavaju ovakve stvari, nažalost
kad se redovito ide zubaru osobito stručnom dosta toga se može spriječiti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20571
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 9:46:25   
pocahontas
ko o čemu vesela o zubima i sexu (i svekrvama) user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20572
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 9:47:21   
veeseelaa
eno saduser posted image
u biti pričam o svekrvama forumašica, moja je sveki extra user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20573
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 9:48:52   
chuci
ih ko je gdje bio u ratu da popravlja zube

ja imam navlake na jedinicama i dvicama
razlog bili su mi krivi zubi, gornji jer ih je donja vilica gurala vani
moja vilica je tako oblikovana i postavljena da iako sam nosila aparatić godinu dana i zubi su mi se ispravili, nakon nekog vremena ponovo je donja vilica počela gurati vani gornje zube
rekli mi da ako ponovo budem nosila aparatić to se može opet vratiti ali da će se opet gornji zubi vratiti vani te da mi je trajno rješenje da napravim navlake na jedinicama i dvicama



opletoh ja o zubima a došla sam samo da se pohvalim kako se maloprije ajša potpuno sama skinula iz pidžame i obukla majicu, promijenila veš i obukla donji dio trenerke
duša moja malena


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20574
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 9:50:21   
veeseelaa
moja rodica... kad su joj počele rasti osmice, počele su joj izgurivati jedinice i dvice, nosila aparat godinu dana i sve ok sad

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 20575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  821 822 [823] 824 825   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  821 822 [823] 824 825   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

indigo djeca
marny

da li ste čuli za termin indig dijete?

da (74%)

ne (26%)


Broj svih glasova: 86

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *