|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  823 824 [825] 826 827   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:08:51   
chuci
a i ja sam se iznenadila kad je obukla pogotovo majicu, hajd gaćice i nije problem, samo joj ja okrenem koji dio ide gore user posted image , a trenerka isto nije problem.
šarape samo skida nikako ne oblači user posted image user posted image ali to većina djece zna


i moja pije iz čaše s kljunom mlijeko, a ostalo ili na slamku (ako je sokić na slamku) ili iz obične čaše


nego de mi recite da li da se sikiram. ajša od početka ljeta ne nosi pelenu po danu, uglavnom se ne upiški, osim nekih vanrednih situacija par puta. ali navečer pije mlijeko prije spavanja i još uvijek se piški u pelenu noću. ne smijem joj skinuti pelenu jer se jednostavno ne zna još probuditi da traži da piški. ponekad u toku noći traži da piški, nekad joj mi nudimo a ona se ljuti kaže spavaaaaaam. obzirom da se podavno odvikla od dnevne pelene, da li da se sikiram što još noćnu nosi?


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20601
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:09:07   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MALA1994

vesela duda moze napraviti problem,odnosno prije je pravila a flasica nece joj nista biti.
kod mene su jedinice bile izbacene radi dude...


misliš da joj od flašice neće ništa biti? ja sam kontala s malenom ovih dana posjetiti stomatologa da se konsultujem oko ovog problema, bojim se da isti ne utiče na izgled zuba
inače dudu nikada nismo koristili, mislim samo prvi mjesec dana po rođenju

ima li neko kom dijete sa 3 godine koristi flašicu? osjećam se usamljeno u ovom problemu



evo imam ja,Luki ce iduce sedmice 3 godine i bice veliki problem odvici ga od flasice.user posted image
mi smo bili kod stomatologa ljetos i cekamo petice da niknu pa da mu premaze fluorom.
a bitno je samo da ne dudla flasicu na prazno a dok pije samo i ne igra se s njom nije problem (po meni)

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20602
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:09:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a moja malena koristi flašicu a prije petnaestak dana je napunila 3 godine
šta vi o tome mislite???
zna ona piti iz čaše naravno al voli flašicu, osobito kad legne voli da pijucka
šta da radim?


moja nikada nije pila iz flasice, samo one s kljunom ili iz case


jao pa to je divno, a moja nema šanse da zaspe ako ne pijicka čaj il mlijeko iz flašice



al moja se zato uspavljuje uz cucu i dekicu, ne koristi je kad je budna, samo kad hoce da zaspi, a caj i mlijeko nece ni da okusiuser posted image to mi je pravo zeznuto kad je npr prehladjena i hoce da pije samo vodu, nije ni ljubitelj sokova

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20603
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:09:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

lana me maloprije pukla tvrdom slikovnicom pored oka, pravo me zaboljelo i malo mi natecenouser posted image automatski sam pocela plakat, suze me oblile, pa joj bilo zao, pocela me ljubiti i govoriti: "namaze lana"


jao divna je user posted image
tako i moja Ajša, puše bolu svojoj mami, maže, ljubi i masira user posted image
a već duže ima fol kad mm krene negdje mora nas obje poljubiti u guzu user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20604
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:10:25   
Anoniman
Jutrooo pusa svimaaa...


Ladyyy26 hajde ako me procitas malo na msn 5 minuta , trebas mi ....

Ako je ko vidi da sara , nek je uputi na pravu stranu
....


< Poruku je uredio MarinaDK -- 13.1.2012 10:12:21 >

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 20605
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:11:08   
veeseelaa
nego de mi recite da li da se sikiram. ajša od početka ljeta ne nosi pelenu po danu, uglavnom se ne upiški, osim nekih vanrednih situacija par puta. ali navečer pije mlijeko prije spavanja i još uvijek se piški u pelenu noću. ne smijem joj skinuti pelenu jer se jednostavno ne zna još probuditi da traži da piški. ponekad u toku noći traži da piški, nekad joj mi nudimo a ona se ljuti kaže spavaaaaaam. obzirom da se podavno odvikla od dnevne pelene, da li da se sikiram što još noćnu nosi?


moja nosi noću a ima 3 godine, svako jutro pelena je punauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 20606
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:12:07   
dubravka01
Jutro i od nas,

Vidim o dudama i flašicama jutros.
Mi dudu ukinuli kad ju je O. sam počeo da lansira iz usta..vidim nije mu više zanimljiva i jednostavno mu je prestanemo davati.
A flašica,ima onu s kljunom i ne voli je, ma ni naopako s njom, tako da smo na ovoj običnoj s tim da O. nikad još sam sebi ne drži flašicu dok pije user posted image uvijek mu je ja ili mm pridrzavamo on se napije koliko hoce i to je TO!


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20607
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:12:37   
veeseelaa
a caj i mlijeko nece ni da okusiuser posted image to mi je pravo zeznuto kad je npr prehladjena i hoce da pije samo vodu, nije ni ljubitelj sokova


ni moja nije ljubitelj sokova a slatkiša ni pod razno al zato čaj, mlijeko eee to tamami


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20608
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:12:44   
chuci
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: MALA1994

vesela duda moze napraviti problem,odnosno prije je pravila a flasica nece joj nista biti.
kod mene su jedinice bile izbacene radi dude...
i ne mora znaciti od moje rodice blizanci skoro do 3,5 god i flase i dude nosali a zubici im bolji nego kod anela bjele se ko biseri ravni ko pod spaguuser posted image



znam,zato napisah prije je pravila,sada su dude drugacijeg oblika tako da se ja zbog toga ne brinem uopste.
moj Luka voli flasicu isto jer dudu nije nikada koristio i mi bili vani a neka ce zena meni "nisi ti nikakva majka kad ti iz toga pije".ja sam toliko sokirana bila da nisam uspjela da joj odgovorim jer je vec prosla ali svasta bih joj rekla stvarno


pa da znaš da moja Ajša izgleda smiješno s flašicom, mislim tolika cura a koristi flašicu, još je i povisoka pa izgleda starije
ono što je dobro jeste da joj u vrtiću već duži period istu ne daju
al ona čim mene vidi traži i histeriše, plače i kuka i ja prosto dam user posted image



ovako ajša iskorištava mm. kod mene nema problema kod njega samo daj babo mlijeko s medom i da nju nosa dok se to ugrije, pa da ona miješa da se med rastopi itd. ali njemu traži u svako doba dana bez obzira je li jela prije toga ili pila. on popušta a ja mu govorim iskorištavaće te dok god može user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20609
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:13:36   
Malenaoduvijek
tiki poslala bih je i ja da sam stigla ali mi je zbrisala...user posted image

chuci koliko je Ajsi sada?ja ne znam moji piju po noci jos uvijek i budu im pelene bas pune..ne znam kako cemo to rijesiti user posted image

mame koje su odvikle djecu od pelene kazu da su odmah i nocnu a ja ti nisam bas pametna po tom pitanju



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20610
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:13:50   
veeseelaa
s tim da O. nikad još sam sebi ne drži flašicu dok pije user posted image uvijek mu je ja ili mm pridrzavamo on se napije koliko hoce i to je TO!


e čuj to
moja A od četvrtog mjeseca sama drži flašicu i ta uvijek bi sve sama


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 20611
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:13:54   
Lady26
Dobar vam dan...citam ravno pola sata user posted image user posted image
Al ste bile vrijedne u sitne sate...
Meni jutros zaledilo sve na autu, brave, vrata....dosla sam na posao u pola 10....
Ni onaj sprej nije pomogao, na kraju je svekar izvukao produzni kabal pa smo FENOM user posted image user posted image grijali bravu user posted image i kad smo uspjeli otkljucati, nisam mogla svoja vrata otvoriti nego sam usla kroz vrata iza vozaca, pa se provlacila... user posted image
Elem veselo....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 20612
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:14:23   
chuci
a veeseelaa jel ona ne nosi po danu pelenu?

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 20613
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:15:44   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

s tim da O. nikad još sam sebi ne drži flašicu dok pije user posted image uvijek mu je ja ili mm pridrzavamo on se napije koliko hoce i to je TO!


e čuj to
moja A od četvrtog mjeseca sama drži flašicu i ta uvijek bi sve sama



i moji sami drze flasice,Luka je prvo to naucio user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20614
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:16:33   
Malenaoduvijek
a moja kono sta je to...kod tebe sibir meni se cini..

marina te trazi jesi vidjela?

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 20615
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:17:13   
chuci
IZVORNA PORUKA: MALA1994

tiki poslala bih je i ja da sam stigla ali mi je zbrisala...user posted image

chuci koliko je Ajsi sada?ja ne znam moji piju po noci jos uvijek i budu im pelene bas pune..ne znam kako cemo to rijesiti user posted image

mame koje su odvikle djecu od pelene kazu da su odmah i nocnu a ja ti nisam bas pametna po tom pitanju




još malo pa 2god i 4 mjeseca
mislim mala je ona, ali kontam ako se tako davno odvikla od dnevne pelene da ne bude problem sa noćnim mokrenjem
šta ja znam
a i kod nje puna pelena. nekada ustane da piški oko pola 6, pa neće pelenu, pa je stavimo bez ali onda ustaje opet oko pola 8 pa piški kad ustane i ne upiški se. ali kad je vidim da se vrti u 2-3 znam da joj se piški a plače ako je dižem da ustane, kaže neću piškiti, spavaaaaam (malo nasilno, ko ono pusti me)


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20616
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:17:16   
ladyblue RR
Lady, ja sam se jutros sje*** guleći mraz sa auta. 'bem ti, sve sledilo. otpale su mi ruke!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20617
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:17:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: chuci

a i ja sam se iznenadila kad je obukla pogotovo majicu, hajd gaćice i nije problem, samo joj ja okrenem koji dio ide gore user posted image , a trenerka isto nije problem.
šarape samo skida nikako ne oblači user posted image user posted image ali to većina djece zna


i moja pije iz čaše s kljunom mlijeko, a ostalo ili na slamku (ako je sokić na slamku) ili iz obične čaše


nego de mi recite da li da se sikiram. ajša od početka ljeta ne nosi pelenu po danu, uglavnom se ne upiški, osim nekih vanrednih situacija par puta. ali navečer pije mlijeko prije spavanja i još uvijek se piški u pelenu noću. ne smijem joj skinuti pelenu jer se jednostavno ne zna još probuditi da traži da piški. ponekad u toku noći traži da piški, nekad joj mi nudimo a ona se ljuti kaže spavaaaaaam. obzirom da se podavno odvikla od dnevne pelene, da li da se sikiram što još noćnu nosi?

Vec sam pisala na anketi da je moja F. jos oko pola godine, nakon sto je naucila na tutu, nosila nocnu jer je nocna pelena bila mokra, a nije mi se dijete budilo da je vodim na tutu. Postepeno, pelena je postajala sve suhlja i suhlja i tako smo je skinuli. Nadamo ste da ce ti nas primjer olaksatiuser posted image

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 20618
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:18:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: chuci

a veeseelaa jel ona ne nosi po danu pelenu?


ma ne, ne nosi dnevnu odavno, mislim da ima već 8-9 mjeseci

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 20619
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:18:57   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Lady, ja sam se jutros sje*** guleći mraz sa auta. 'bem ti, sve sledilo. otpale su mi ruke!

Ja dok sam izasla sveki ostrugala user posted image al zato nismo molge uci u auto user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 20620
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:19:42   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: chuci

a i ja sam se iznenadila kad je obukla pogotovo majicu, hajd gaćice i nije problem, samo joj ja okrenem koji dio ide gore user posted image , a trenerka isto nije problem.
šarape samo skida nikako ne oblači user posted image user posted image ali to većina djece zna


i moja pije iz čaše s kljunom mlijeko, a ostalo ili na slamku (ako je sokić na slamku) ili iz obične čaše


nego de mi recite da li da se sikiram. ajša od početka ljeta ne nosi pelenu po danu, uglavnom se ne upiški, osim nekih vanrednih situacija par puta. ali navečer pije mlijeko prije spavanja i još uvijek se piški u pelenu noću. ne smijem joj skinuti pelenu jer se jednostavno ne zna još probuditi da traži da piški. ponekad u toku noći traži da piški, nekad joj mi nudimo a ona se ljuti kaže spavaaaaaam. obzirom da se podavno odvikla od dnevne pelene, da li da se sikiram što još noćnu nosi?

Vec sam pisala na anketi da je moja F. jos oko pola godine, nakon sto je naucila na tutu, nosila nocnu jer je nocna pelena bila mokra, a nije mi se dijete budilo da je vodim na tutu. Postepeno, pelena je postajala sve suhlja i suhlja i tako smo je skinuli. Nadamo ste da ce ti nas primjer olaksatiuser posted image


fazon je i u kontroliranju koliko dijete popije napitka pred spavanje
moja popije od 0,5 - 1 litar mlijeka
a ja zaista ne bi da joj to uskratim, sve kontam sama će dobiti osjećaj za probudit se i piškiti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20621
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:19:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Dobar vam dan...citam ravno pola sata user posted image user posted image
Al ste bile vrijedne u sitne sate...
Meni jutros zaledilo sve na autu, brave, vrata....dosla sam na posao u pola 10....
Ni onaj sprej nije pomogao, na kraju je svekar izvukao produzni kabal pa smo FENOM user posted image user posted image grijali bravu user posted image i kad smo uspjeli otkljucati, nisam mogla svoja vrata otvoriti nego sam usla kroz vrata iza vozaca, pa se provlacila... user posted image
Elem veselo....


Drugi put nalozite vatru zacas ide user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 20622
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:20:01   
chuci
moram sad na posao pa vas čitam kad tamo stignem

pahuljice i ona je početkom ljeta prestala nositi dnevnu. zato kontam šta se više piški noću. hajd valjda i ona umanji uskoro


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20623
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:20:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: ladyblue

Lady, ja sam se jutros sje*** guleći mraz sa auta. 'bem ti, sve sledilo. otpale su mi ruke!

Ja dok sam izasla sveki ostrugala user posted image al zato nismo molge uci u auto user posted image


baš je zeznuto kad je zimi auto vani


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 20624
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:20:49   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: ladyblue

Lady, ja sam se jutros sje*** guleći mraz sa auta. 'bem ti, sve sledilo. otpale su mi ruke!

Ja dok sam izasla sveki ostrugala user posted image al zato nismo molge uci u auto user posted image


a ja ubacila N u auto i stružem a ona se dere iz auta i doziva me! 100 me golih voda oblilo

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 20625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  823 824 [825] 826 827   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  823 824 [825] 826 827   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

prošlost
joni

kad bi ste mogli šta bi promjenili u svojoj prošlosti

mnogo toga (57%)

nešto malo (30%)

ništa (13%)


Broj svih glasova: 206

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *