|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  825 826 [827] 828 829   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:45:03   
emi7908
ijepa, kupon?

nemoj da i meni i tebi propadne

ljubi nam drugarstvo!


Pa rekla si mi jučer da ćeš se javiti i nigdje te ... kao duh si user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 20651
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:45:26   
teacher75
meni bi bilo onda gore da se navikne da spava s nama, kad nije nikad do sad

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20652
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:45:30   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moja mama kao dječiji specijalista stomatolog


e pa ti nam onda možeš odgovoriti na mnoga pitanja user posted image
ne reče slažeš li se sa ranije mojim iznesenim postovima a vezano za zube, kod odraslih u tom slučaju?



a šta ti ono bijaše, ljubim ti, pitanjeuser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20653
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:47:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

pahuljice izašla je iman na 7. strani avazauser posted image
Hvaaala. Odoh napokon kupiti Avazuser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 20654
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:47:34   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni bi bilo onda gore da se navikne da spava s nama, kad nije nikad do sad


ama ni moj R. ne spava s nama...ali zaspe pored mene u dnevnom boravku, pa ga ja prenesem kad utvrdi..i tako vrlo često..ne pomakne se...i onda se i mi lagano preselimo u spavaćuuser posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 13.1.2012 10:48:09 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20655
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:48:16   
anidla
IZVORNA PORUKA: emi7908

Škorpija kako da ja dođem do dr. Zvizdića? Da li on radi samo u Sanasi ili i na Koševu, mislim može li se direktno doći do njega ?

Anidla kako si ti ljepojko? user posted image




Draga, dr.Zvizdic ti radi i u Sanasi i na Kosevu, tj.djecjoj hirurgiji. Idi kod pedijatra i trazi uputnicu, ali mislim da ces i gore platiti Op. zahvat jer sunet nije nesto sto se mora. To je vasa volja....osim ako dodje do komplikacija pa se dijete mora osunetiti, mislim da je ovako....

Moj radni kolega je prekljuce sunetio sina u Sanasi kod dr. Zvizdica, sve super proslo....

hajde da se i vi rijesite akBgda....

zovi ako sta bude trebalo....

ljubim



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 20656
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:49:59   
emi7908
Pochy ja sam stvarno pokušavala i to je užas bio, znam da nije dobro jer sam mu cucu prekinula sa 5 mjeseci ( ee da baš sam grozna user posted image ) ali flašice ženo draga to su scene bile u pokušaju da ga zavintam da je ne traži...
Nisam više pametna šta da radim.?user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20657
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:51:40   
škorpija
anidla ma metnut ću te u novine pa makar mi to zadnje bilo u životuuser posted image

lady jeste ja sma uletjela i izletjela iz importanea, mm se parkirao na mevlidovom proširenju pa odmah oni policajci izletjeli van pa sam morala da požurim

leena zar ste bolesni, nisam znala, mislila vas zvati džematile da nam dođete u nedjelju

pocy, a što cuca ne valja za zube, jel se kvare iliuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20658
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:53:06   
emi7908
Draga, dr.Zvizdic ti radi i u Sanasi i na Kosevu, tj.djecjoj hirurgiji. Idi kod pedijatra i trazi uputnicu, ali mislim da ces i gore platiti Op. zahvat jer sunet nije nesto sto se mora. To je vasa volja....osim ako dodje do komplikacija pa se dijete mora osunetiti, mislim da je ovako....

Moj radni kolega je prekljuce sunetio sina u Sanasi kod dr. Zvizdica, sve super proslo....

hajde da se i vi rijesite akBgda....

zovi ako sta bude trebalo....

ljubim


Ej hvala na info. uzela sam ja uputnicu i bila kod pedijatrice ali ona predlaže samo na pregled da odem i ako može čekati da sačekam proljeće....
joj nemaš pojma koliko mi to visi iznad glave i koliko razmišljam o tome user posted image a tako me strah ali moram to uraditi čim prije.. i baš mi je drago da je sve dobro prošlo a koliki je dječak?

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 20659
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:54:00   
salmy
Mi smo se rijesili cuce,i nemam problem.Flasicu koristi jos uvijek.A desi se cjeli dan da je ne trazi.Pije iz case.Samo meni je problem noc,probudi se cesto zedan(a nece vodu)Tako da uvijek imam caj na radijatoru da mu ponudim.Uzme gutljaj dva i nastavi spavat.Znam da to nije dobro zbog secera,ali sta mogu

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 20660
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:54:51   
emi7908
anidla ma metnut ću te u novine pa makar mi to zadnje bilo u životu


Pazi da ti baš ne bude zadnje user posted image

Lady draga Škorpija ti je uvijek k'o vjetar...user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 20661
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:55:05   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: emi7908

Pochy ja sam stvarno pokušavala i to je užas bio, znam da nije dobro jer sam mu cucu prekinula sa 5 mjeseci ( ee da baš sam grozna user posted image ) ali flašice ženo draga to su scene bile u pokušaju da ga zavintam da je ne traži...
Nisam više pametna šta da radim.?user posted image


vi najbolje znate svoje dijete..način postoji, sasvim sam sigurna u to..samo je sada sve individualno..ja mogu samo reci sta je nama pomoglo i to samo u odnosu na cuclu, jer i R. kao i Lana tičerkina nikad nije dofatio flašicu..ali je dojio 2 godine..to ti je haman pa to...

pricala mu price da cemo cucle baciti u rijeku patkama, pricala mu price da je to za male bebe i da cemo jednoj pokloniti (da on to sam uradi-da svjesno sam da nesto sto je njegovo kada bude spreman, ali moras ti to malo poguratiuser posted image ), pa kad ovo ne pali, kazes uh kako ce ti svi zubi biti ruzni i krivi i nikakvi i bolni...kako ce mu ih pojesti gric i grec (karijes iz slikovnice)...ako vam treba literature u te svrhe, javite se, imamo toga hejbet user posted image uglavno, poenta je da kazes da je to za male bebe koje nemaju zube pa ih nema sta boliti niti se pokvariti..a njemu se to moze desiti jer ima zube i veliki je djecak


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 20662
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:55:38   
Leena
Ma Esma bila prehlađena, taman nju prošlo, evo danas Armin i jauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 20663
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:56:04   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: škorpija

pahuljice izašla je iman na 7. strani avazauser posted image
Hvaaala. Odoh napokon kupiti Avazuser posted image



nije samo Iman, izašle smo Lady26, Višnja i jauser posted image

< Poruku je uredio ladyblue -- 13.1.2012 10:57:50 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20664
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:57:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moja mama kao dječiji specijalista stomatolog


e pa ti nam onda možeš odgovoriti na mnoga pitanja user posted image
ne reče slažeš li se sa ranije mojim iznesenim postovima a vezano za zube, kod odraslih u tom slučaju?



a šta ti ono bijaše, ljubim ti, pitanjeuser posted image user posted image



ma pisale smo sinoć o kvalitetu zuba i sl, ja sam rekla da bez obzira na genetiku ukoliko se od malena redovito posjećuje stomatolog da se mnoge bolesti zuba mogu izbjeći il na vakat započeti sa liječenjem istih, tako da se ne dodje u situaciju da se kod zubara pojavimo u momentu kad je sve gotovo il su zubi za vadjenje il za navlake i sl a mi mlade, smatram mladom osobom ženu sa 30 godina

inače nemam veze sa zubarstvom user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20665
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:57:32   
anidla
IZVORNA PORUKA: škorpija

anidla ma metnut ću te u novine pa makar mi to zadnje bilo u životuuser posted image



pocy, a što cuca ne valja za zube, jel se kvare iliuser posted image



user posted image dodjem ti na kafu ovaj koji dan dok sam sama....

a ovo za zube i cucu....u nasem vrticu su dolazili stomatolozi i uzimali otiske od djece, ona koja nose cucu su vec puno krenuli prema naprijed.....i onda su tete samoincijativno (uz odobrenje roditelja) pocela sakrivati cuce, bar preko dana dok su budni, daju im kad krenu spavati ako neko dijete bas ne moze bez cuce...

a i mi kad smo bili kod moje strine i kad joj se Noa nasmijao,prvo sto je pitala: jel Noa jos uvijek nosi cucu? odmah mu je primjetila da zubici blago idu ka naprijed....mada me je utjesila i rekla da su joj uvijek kod njih mekane desni (one kosti) pa da se to vrati, ali bolje sto prije baciti cucu....

mi cemo cim se Noa vrati otici kod nje na pregled i idemo malo staviti na zubice zastite.


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 20666
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:59:43   
taurus
pocy hajde onda virni na temu ispadanje mliječnih zuba, pitaj mamu pa nam javiuser posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20667
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 11:00:04   
Mya_81 RR
Ah, mi smo se cucle rijesili bezbolno, sama ju je izbacila. Eto, bar se s nečim nismo patili user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20668
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 11:00:25   
anidla
IZVORNA PORUKA: salmy

Mi smo se rijesili cuce,i nemam problem.Flasicu koristi jos uvijek.A desi se cjeli dan da je ne trazi.Pije iz case.Samo meni je problem noc,probudi se cesto zedan(a nece vodu)Tako da uvijek imam caj na radijatoru da mu ponudim.Uzme gutljaj dva i nastavi spavat.Znam da to nije dobro zbog secera,ali sta mogu


mi smo se bez problema rijesili flasice, ali cuce? a-a, dijete je opsjednuto s njom...

ne znam vise sta da radim user posted image

bili smo cak jedan dan bacili sve cuce iz kuce...i jedva je zaspao bez cuce, ali kad se probudio u 4 ujutro, vristi dijete, trazi cucu, place,moli....pretesko majke mi....to je trajalo 2 sata!

na kraju smo morali dizati bracni krevet da vidimo da nije koja ostala ispod, i nadjemo jednu...jao te njegove srece,ljubi cucu, pa mene pa mm, i sve tako dok nije zaspao


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 20669
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 11:02:46   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ah, mi smo se cucle rijesili bezbolno, sama ju je izbacila. Eto, bar se s nečim nismo patili user posted image user posted image


mi se prsta nećemo riješiti dok ona to ne odluči. jedini način je da ga odsjećemouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 20670
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 11:03:48   
emi7908
Anidlice bujrum user posted image moram ti i nešto slatko pripremiti...

Pochy ja kad mu kažem da je to samo za bebe, onda on meni lijepo kaže " Pa mama ja sam mala beba" user posted image i onda se tako ubjeđujemo dok ne krene plakati ali definitivno sam odlučila da ću mu prekinuti tu večernju flašicu jer on inače je i ne koristi.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20671
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 11:06:26   
Neca xxx
Pocahontans, da tebe onda pitam posto ti je mama strucnjak. user posted image  Kada je vrijeme za prvi pregled kod stomatologa. Moja L ce uskoro napuniti dvije godine i jos uvijek nismo isli. Ne znam da li bih je trebala odvesti, a ne znam ni kod koga da idem. user posted image  Zubice redovno peremo i fini su i bez nekih znakova kvarenja. Da li bih je trebala odvesti da joj stave zastitu na krajnje zubice i kako se to radi?

Cucu volimo najvise na svijetu, ali cini mi se da je sinoc bila prekretnica jer smo izgubili sve cuce i zaspala je bez cuce. MM i mene je prosto panika uhvatila kako cemo je uspavati. user posted image  Ali prezivjeli smo pa sam rekla teti da danas pokusa da joj ne daje cucu. Javim vam kako ide odvikavanje. user posted image  

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20672
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 11:06:33   
škorpija
emy hajde dodji i ti sa aldinom kad te ona već ne zove, al povedi malca

aldina hoćemo i mi kod tvoje strine da stavimo zaštitu, a gdje ona

leena javite se čim ozdravite, ljubac za esmuljka

jooj ja imam osjećaj nikad se cuce nećemo rješiti, ne pali priča to je za bebe i ostalo, ali on je traži samo kad mu se spava, ali svakako planiram da je se rješimo do 3. godine



_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 20673
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 11:09:28   
veeseelaa
Kada je vrijeme za prvi pregled kod stomatologa. Moja L ce uskoro napuniti dvije godine i jos uvijek nismo isli.


ja sam išla jednom, negdje kad je malena imala mislim 1,5 godinu...
sad smo kontali sljedeće sedmice aBd otići na pregled
što ranije to bolje, treba se dijete upoznati sa instrumentima, sa doktorom, opustiti se itd
ne mora biti ništa konkretno al čisto upoznavanje je sasvim ok jako rano po meni obaviti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 20674
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 11:14:13   
teacher75
i nama ce biti problem da se rijesimo cuce i dekice, sa sikom nismo imale nikakvih problema, jednostavno cuca zamijenila siku, al sada obavezno kad hoce da zaspi trazi cucu i dekicu i histerise, ili kad se udari, padne itd... odamh pita gdje je cuca i dekica i tako se smiruje. a dekica odrpana, krpljena 100 puta, isflekana, jedva je operem, ninasta ne lici. probudi se nocu uvijek 1-2 puta i trazi cucu kad joj skonta da je ispala


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  825 826 [827] 828 829   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  825 826 [827] 828 829   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dinosaurusi
veeseelaa

idete li vidjeti dinosauruse?

ne (44%)

da (36%)

karte su preskupe (20%)


Broj svih glasova: 144

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *