|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  827 828 [829] 830 831   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:19:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

jesam uzasna i ljuta sama na sebeuser posted image user posted image user posted image
samo se meni moze desiti da izgubim kreditnu karticuuser posted image


user posted image
jesi prijavila...

da nisu našli u bankomatu nekom...sjeti se...
ako je u bankomatu brzo je dobiješ opet

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20701
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:21:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Mi imamo karton u DZ Omer Maslic. Da li to znaci da moramo tamo ici i stomatologu?
Da li neko od vas vodi dijete u Omer Maslic? Znate li mi preporuciti nekog dobrog stomatologa?


Ti dijete možeš voditi gdje hoćeš...

ja svoje vodim u kumrovac tamo sma im otvorila kartone ...


a aBd dok mi velika krene u školu pirpadamo centru pa ćemo kod pocy-ine mameuser posted image
da njoj samoj bude bliže ići zubaru od kuće dok porasteuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 20702
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:23:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Mi imamo karton u DZ Omer Maslic. Da li to znaci da moramo tamo ici i stomatologu?
Da li neko od vas vodi dijete u Omer Maslic? Znate li mi preporuciti nekog dobrog stomatologa?


tako bi trebalo
moj brat i snaha svoju kći su vodili kod stomatologa u Omer Maslić i zadovoljni su


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 20703
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:25:19   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ah, mi smo se cucle rijesili bezbolno, sama ju je izbacila. Eto, bar se s nečim nismo patili user posted image user posted image


mi se prsta nećemo riješiti dok ona to ne odluči. jedini način je da ga odsjećemouser posted image user posted image user posted image


Auuuuuuuu....to je bas gadna navika user posted image
Znam po sebi...stid me je i reci do koje sam godine cuclala prst user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 20704
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:25:23   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

jesam uzasna i ljuta sama na sebeuser posted image user posted image user posted image
samo se meni moze desiti da izgubim kreditnu karticuuser posted image


user posted image
jesi prijavila...

da nisu našli u bankomatu nekom...sjeti se...
ako je u bankomatu brzo je dobiješ opet



nisam nista prijavila, tek maloprije primjetih da je nema u novcanikuuser posted image
ona meni inace samo sluzi za transfer novca, na njoj se dugo lova ne zadrzavauser posted image ,tako da mi uopce nije neophodna, trebam li prijaviti ili da danas potrazim po kuci, mozda je D nekad izvadilauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20705
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:27:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

jesam uzasna i ljuta sama na sebeuser posted image user posted image user posted image
samo se meni moze desiti da izgubim kreditnu karticuuser posted image


user posted image
jesi prijavila...

da nisu našli u bankomatu nekom...sjeti se...
ako je u bankomatu brzo je dobiješ opet



nisam nista prijavila, tek maloprije primjetih da je nema u novcanikuuser posted image
ona meni inace samo sluzi za transfer novca, na njoj se dugo lova ne zadrzavauser posted image ,tako da mi uopce nije neophodna, trebam li prijaviti ili da danas potrazim po kuci, mozda je D nekad izvadilauser posted image



ako imaš love na njoj...prijavi...
ako nema potraži po kući pa onda prijaviuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20706
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:28:15   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Mi imamo karton u DZ Omer Maslic. Da li to znaci da moramo tamo ici i stomatologu?
Da li neko od vas vodi dijete u Omer Maslic? Znate li mi preporuciti nekog dobrog stomatologa?


Ti dijete možeš voditi gdje hoćeš...

ja svoje vodim u kumrovac tamo sma im otvorila kartone ...


a aBd dok mi velika krene u školu pirpadamo centru pa ćemo kod pocy-ine mameuser posted image
da njoj samoj bude bliže ići zubaru od kuće dok porasteuser posted image


mi u vrazovu idemo kod pedijatra, tamo nam je karton, a zubaru sam je par puta vodila privatno,al sad cu u vrazovuuser posted image , trebam li i za zubara otvarati karton ili taj jedan vaziuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20707
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:29:06   
veeseelaa
trebam li i za zubara otvarati karton ili taj jedan vaziuser posted image


jedan važi, bar u ovom na Vojničkom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20708
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:29:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Mi imamo karton u DZ Omer Maslic. Da li to znaci da moramo tamo ici i stomatologu?
Da li neko od vas vodi dijete u Omer Maslic? Znate li mi preporuciti nekog dobrog stomatologa?
Taman podjoh da pisem nase iskustvo sa stomatologo, kad ugledah tvoje pitanje.
Naime, Farah je otisla prvi put kod stomatologa sa 4 godine. Idemo u DZ Omer Maslic kod dr. Maje. Zena je DIVNA da divnija ne moze biti. tako zna sa djecom, blaga je, detaljna...moracu je pitati da i ja idem kod nje(ne znam da li se mi mozemo progurati kod djecjeg stomatologauser posted image user posted image )Ispala su nam tri mlijecna zuba(sve jedinice, donje dvije i gornja desna) potpuno zdrava. Imali smo kvarove(kao tackice) na donjim cetvorkama i gornjoj petici, uspjesno smo ih popravili, da F. nije rekla ni A, a kamo li zaplakala. Mama ponosnauser posted image Nikle su nam donje sestice, pa smo ih zastitili...Redovno idemo kod zubarkeuser posted image I ja idem svakih 6 mjeseci do godinu. Cisto pregleda radi, da  popravi ako sta ima,ali najcesce je to samo ciscenje...

(odgovor članu Neca xxx)
  Neposredna veza do poruke: 20709
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:29:43   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

jesam uzasna i ljuta sama na sebeuser posted image user posted image user posted image
samo se meni moze desiti da izgubim kreditnu karticuuser posted image


user posted image
jesi prijavila...

da nisu našli u bankomatu nekom...sjeti se...
ako je u bankomatu brzo je dobiješ opet



nisam nista prijavila, tek maloprije primjetih da je nema u novcanikuuser posted image
ona meni inace samo sluzi za transfer novca, na njoj se dugo lova ne zadrzavauser posted image ,tako da mi uopce nije neophodna, trebam li prijaviti ili da danas potrazim po kuci, mozda je D nekad izvadilauser posted image



ako imaš love na njoj...prijavi...
ako nema potraži po kući pa onda prijaviuser posted image


ma ima nesto malo, koliko se ja sjecam ne bi trebalo biti preko 200KM, potrazit cu ja danas, pa ih sutra zovem, hvalauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20710
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:30:17   
Anoniman
A sto se tice kartona...Mi imamo poseban na pedijatriji, a poseban na stomatologiji u istom DZ.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20711
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:30:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

jesam uzasna i ljuta sama na sebeuser posted image user posted image user posted image
samo se meni moze desiti da izgubim kreditnu karticuuser posted image


user posted image
jesi prijavila...

da nisu našli u bankomatu nekom...sjeti se...
ako je u bankomatu brzo je dobiješ opet



nisam nista prijavila, tek maloprije primjetih da je nema u novcanikuuser posted image
ona meni inace samo sluzi za transfer novca, na njoj se dugo lova ne zadrzavauser posted image ,tako da mi uopce nije neophodna, trebam li prijaviti ili da danas potrazim po kuci, mozda je D nekad izvadilauser posted image



meni je moja malena uzela iz tašne štednu i zagubila je
ja otišla u banku i sa LK prebacila novac na moj račun
nešto počeše peglat kako trebam prijaviti u službeni list i bla bla bla rekoh pa šefica mi je rekla da se samo javim na šelter i prebacim novac user posted image tako i bi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20712
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:30:50   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

trebam li i za zubara otvarati karton ili taj jedan vaziuser posted image


jedan važi, bar u ovom na Vojničkom



superuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20713
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:30:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

A sto se tice kartona...Mi imamo poseban na pedijatriji, a poseban na stomatologiji u istom DZ.


ovo nisam znala


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20714
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:31:56   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

trebam li i za zubara otvarati karton ili taj jedan vaziuser posted image


jedan važi, bar u ovom na Vojničkom



superuser posted image



Pahuljica napisa da oni imaju dva kartona..... pa kad dodješ kos stomatologa odmah možeš i izvaditi drugi karton ako bude trebalo, nije to niš strašno
mada to meni nema logike user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20715
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:32:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Mi imamo karton u DZ Omer Maslic. Da li to znaci da moramo tamo ici i stomatologu?
Da li neko od vas vodi dijete u Omer Maslic? Znate li mi preporuciti nekog dobrog stomatologa?


Ti dijete možeš voditi gdje hoćeš...

ja svoje vodim u kumrovac tamo sma im otvorila kartone ...


a aBd dok mi velika krene u školu pirpadamo centru pa ćemo kod pocy-ine mameuser posted image
da njoj samoj bude bliže ići zubaru od kuće dok porasteuser posted image


mi u vrazovu idemo kod pedijatra, tamo nam je karton, a zubaru sam je par puta vodila privatno,al sad cu u vrazovuuser posted image , trebam li i za zubara otvarati karton ili taj jedan vaziuser posted image



kod nas je pedijatara na jednom spartu zubar na drugom u starom gradu...elem i tamo trebaju različiti kartoni...kao što recimo ja imam kod doktorice opće prakese (medicine rada) jedna a na ginekologiji drugi....
međutim ja sma djeci katrtone u kumrovcu otvorila kod zubara jer sam imala dobru preporuku zubarke koja mi s ehanadi nebi prepala pa sma i F tamo dovela ...
sad ću aBd u vrazovu preći al to se radi službeno samo zahtjevom pismenim da se kartoni prebace tamo...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20716
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:32:56   
veeseelaa
I ja idem svakih 6 mjeseci do godinu. Cisto pregleda radi, da popravi ako sta ima,ali najcesce je to samo ciscenje...


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20717
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:33:46   
bananica
ja sam totalno neupucena oko tih kartona i DZ-a, ne znam ni imam li gdje karton, ne znam ni kad sam zadnji put otisla doktoru, zubaru idem privatno, a tako i ginekologu, kod njega i ne idemuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20718
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:35:24   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Mi imamo karton u DZ Omer Maslic. Da li to znaci da moramo tamo ici i stomatologu?
Da li neko od vas vodi dijete u Omer Maslic? Znate li mi preporuciti nekog dobrog stomatologa?
Taman podjoh da pisem nase iskustvo sa stomatologo, kad ugledah tvoje pitanje.
Naime, Farah je otisla prvi put kod stomatologa sa 4 godine. Idemo u DZ Omer Maslic kod dr. Maje. Zena je DIVNA da divnija ne moze biti. tako zna sa djecom, blaga je, detaljna...moracu je pitati da i ja idem kod nje(ne znam da li se mi mozemo progurati kod djecjeg stomatologauser posted image user posted image )Ispala su nam tri mlijecna zuba(sve jedinice, donje dvije i gornja desna) potpuno zdrava. Imali smo kvarove(kao tackice) na donjim cetvorkama i gornjoj petici, uspjesno smo ih popravili, da F. nije rekla ni A, a kamo li zaplakala. Mama ponosnauser posted image Nikle su nam donje sestice, pa smo ih zastitili...Redovno idemo kod zubarkeuser posted image I ja idem svakih 6 mjeseci do godinu. Cisto pregleda radi, da  popravi ako sta ima,ali najcesce je to samo ciscenje...



pahuljice da li se mora naruciti i moze li tel ili moramo licno ici da i karton otvorimouser posted image cula sam i aj da je ta dr divna,mislila sam kod nje da odemo


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20719
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:37:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Mi imamo karton u DZ Omer Maslic. Da li to znaci da moramo tamo ici i stomatologu?
Da li neko od vas vodi dijete u Omer Maslic? Znate li mi preporuciti nekog dobrog stomatologa?
Taman podjoh da pisem nase iskustvo sa stomatologo, kad ugledah tvoje pitanje.
Naime, Farah je otisla prvi put kod stomatologa sa 4 godine. Idemo u DZ Omer Maslic kod dr. Maje. Zena je DIVNA da divnija ne moze biti. tako zna sa djecom, blaga je, detaljna...moracu je pitati da i ja idem kod nje(ne znam da li se mi mozemo progurati kod djecjeg stomatologauser posted image user posted image )Ispala su nam tri mlijecna zuba(sve jedinice, donje dvije i gornja desna) potpuno zdrava. Imali smo kvarove(kao tackice) na donjim cetvorkama i gornjoj petici, uspjesno smo ih popravili, da F. nije rekla ni A, a kamo li zaplakala. Mama ponosnauser posted image Nikle su nam donje sestice, pa smo ih zastitili...Redovno idemo kod zubarkeuser posted image I ja idem svakih 6 mjeseci do godinu. Cisto pregleda radi, da  popravi ako sta ima,ali najcesce je to samo ciscenje...



pahuljice da li se mora naruciti i moze li tel ili moramo licno ici da i karton otvorimouser posted image cula sam i aj da je ta dr divna,mislila sam kod nje da odemo

ne trebas se narucivati prvi put. Bar mi nismo. Mi smo samo nazvali DZ, pitali je li ona u smjeni i tada 'bahnuli'. Zena nas bez problema primila. Poslije, ona ti da termin. Karton ti oni otvore naknadno...Momoj F. karton otvorili tek drugi put kad smo otisli...user posted image

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 20720
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:38:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

ja sam totalno neupucena oko tih kartona i DZ-a, ne znam ni imam li gdje karton, ne znam ni kad sam zadnji put otisla doktoru, zubaru idem privatno, a tako i ginekologu, kod njega i ne idemuser posted image user posted image


ja moram imati svoj karton...ja sma sa studentske poliklinike svoj do rođenja prenijela u vrazovu kod doktora medicine rada...odatle na sedrenik u ambulantu...
koliko god ja privatno šta htjela opet moram radi bolovanja i doznaka ići državno...

kod zubara nemama svoj karton u državnoms sektoru...meni zube održava doktorica Zina na grbavici već godinama u zinadentu...( uratu kad je bila vani sa liječenjem muža samo smo se prešalatli zubaru u ulici našoj dr. aliji)

inače smo i kućni prijatelji i ja i mama i seka a sad oba zeta idu kodemo kod nje ...naravno redvono ...nisam imbecil da me ko tome treba naučiti


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20721
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:39:01   
bebacha
dobar dan.trebalo mi sat vremena da sve procitamuser posted image jeste vrijedneuser posted image user posted image
kod vas skupi ti zubi,ja radila dvice,i naravno morali brusit i trice.jedan zub je 100 KM.ja prezadovolja,nema razlike i ovim i mojim.
Alen nije lud za flasicom koliko za cucom.sinoc mu ja odsjekla vrh cuce a on se prvo cudio,vraco mi je i onda nastavio cuclatuser posted image user posted image

Emica_sa sta je s njom


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20722
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:41:41   
Neca xxx
Pahuljice, puno ti hvala na preporuci. user posted image  Idemo onda i mi kod dr. Maje. Svakako idemo pedijatru u O. Maslic pa cemo tamo i kod stomatologa. Bas mi je trebala necija preporuka, cisto da mi kaze da je stomatolog fino pristupa djeci. Ne bih zeljela da se L uplasi pa da kasnije imamo problem sa posjetama stomatologu. Tnx jos jednom.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 20723
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:43:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Pahuljice, puno ti hvala na preporuci. user posted image  Idemo onda i mi kod dr. Maje. Svakako idemo pedijatru u O. Maslic pa cemo tamo i kod stomatologa. Bas mi je trebala necija preporuka, cisto da mi kaze da je stomatolog fino pristupa djeci. Ne bih zeljela da se L uplasi pa da kasnije imamo problem sa posjetama stomatologu. Tnx jos jednom.
Vidjeces kako je blaga i divna. Samo provjeri kad je u smjeni user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
  Neposredna veza do poruke: 20724
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 12:43:53   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa mogu se deformisati ako se koriste max nakon 3 godine zivota (preporučljivo je da se svega kutarišete do 2 godine ko može)...
a flašica je još gora..hem ostaju naslage mlijeka po zubima i dijete s tim zaspe neopranih zuba i Bog te veselio dobije tzv. "karijes flašice" (googlajte sta je to user posted image - oni crni zubi, crne linije preko frontalnih zuba tipične za mliječne zube!) -


a može li se isto skinuti kod stomatologa????



kakvo crno skidanje...to je već karijes!!!user posted image crno  - karijes flašice = karijes!!!!

hanady, javi se ako ti sta treba za dijete..jer doktorice su podjeljenje po skolama u vrazovoj user posted image

a vezano za cuclanje prsta, znam da mi mama prica stalno da ona primjeti i to kada joj dijete dodje na pregled..jednostavno se taj prst godinama kod djece istanji u odnosu na isti na drugoj ruci (uglavnom palac) user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  827 828 [829] 830 831   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  827 828 [829] 830 831   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Sex u troje
teacher75

Da li ste probali sex u troje?

Da i svidjelo mi se (16%)

Ne, ne bih nikada (67%)

Ne, ali bih voljela (17%)

Da, ali mi se nije svidjelo (1%)


Broj svih glasova: 114

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *