|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  824 825 [826] 827 828   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:21:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Lady26

Dobar vam dan...citam ravno pola sata user posted image user posted image
Al ste bile vrijedne u sitne sate...
Meni jutros zaledilo sve na autu, brave, vrata....dosla sam na posao u pola 10....
Ni onaj sprej nije pomogao, na kraju je svekar izvukao produzni kabal pa smo FENOM user posted image user posted image grijali bravu user posted image i kad smo uspjeli otkljucati, nisam mogla svoja vrata otvoriti nego sam usla kroz vrata iza vozaca, pa se provlacila... user posted image
Elem veselo....


Drugi put nalozite vatru zacas ide user posted image user posted image user posted image user posted image



pa zar je toliko hladno aaaaaa ja pojma nemam


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20626
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:22:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: chuci

a i ja sam se iznenadila kad je obukla pogotovo majicu, hajd gaćice i nije problem, samo joj ja okrenem koji dio ide gore user posted image , a trenerka isto nije problem.
šarape samo skida nikako ne oblači user posted image user posted image ali to većina djece zna


i moja pije iz čaše s kljunom mlijeko, a ostalo ili na slamku (ako je sokić na slamku) ili iz obične čaše


nego de mi recite da li da se sikiram. ajša od početka ljeta ne nosi pelenu po danu, uglavnom se ne upiški, osim nekih vanrednih situacija par puta. ali navečer pije mlijeko prije spavanja i još uvijek se piški u pelenu noću. ne smijem joj skinuti pelenu jer se jednostavno ne zna još probuditi da traži da piški. ponekad u toku noći traži da piški, nekad joj mi nudimo a ona se ljuti kaže spavaaaaaam. obzirom da se podavno odvikla od dnevne pelene, da li da se sikiram što još noćnu nosi?

Vec sam pisala na anketi da je moja F. jos oko pola godine, nakon sto je naucila na tutu, nosila nocnu jer je nocna pelena bila mokra, a nije mi se dijete budilo da je vodim na tutu. Postepeno, pelena je postajala sve suhlja i suhlja i tako smo je skinuli. Nadamo ste da ce ti nas primjer olaksatiuser posted image


fazon je i u kontroliranju koliko dijete popije napitka pred spavanje
moja popije od 0,5 - 1 litar mlijeka
a ja zaista ne bi da joj to uskratim, sve kontam sama će dobiti osjećaj za probudit se i piškiti

Moja F. je pred spavanje pila flasicu mlijeka cca 250ml i to bi samo bilo to. Izbjegavali smo poslije iza 5h piti puno tecnosti...No jednostavno pelena je pila puna oko 6 mjeseci nakon sto smo naucili na tutu

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 20627
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:23:56   
veeseelaa
Moja F. je pred spavanje pila flasicu mlijeka cca 250ml i to bi samo bilo to. Izbjegavali smo poslije iza 5h piti puno tecnosti...No jednostavno pelena je pila puna oko 6 mjeseci nakon sto smo naucili na tutu


i ja bi vako rado al ne ide, moja Ajša bi stalno nešto pijuckala user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20628
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:24:07   
Malenaoduvijek
ja nemam osjecaj da je tako hladno a kazu da ce padati snijeg.
a kod mene pise -2,ali je vjerovatno hladnije user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20629
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:24:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: chuci

a i ja sam se iznenadila kad je obukla pogotovo majicu, hajd gaćice i nije problem, samo joj ja okrenem koji dio ide gore user posted image , a trenerka isto nije problem.
šarape samo skida nikako ne oblači user posted image user posted image ali to većina djece zna


i moja pije iz čaše s kljunom mlijeko, a ostalo ili na slamku (ako je sokić na slamku) ili iz obične čaše


nego de mi recite da li da se sikiram. ajša od početka ljeta ne nosi pelenu po danu, uglavnom se ne upiški, osim nekih vanrednih situacija par puta. ali navečer pije mlijeko prije spavanja i još uvijek se piški u pelenu noću. ne smijem joj skinuti pelenu jer se jednostavno ne zna još probuditi da traži da piški. ponekad u toku noći traži da piški, nekad joj mi nudimo a ona se ljuti kaže spavaaaaaam. obzirom da se podavno odvikla od dnevne pelene, da li da se sikiram što još noćnu nosi?

Vec sam pisala na anketi da je moja F. jos oko pola godine, nakon sto je naucila na tutu, nosila nocnu jer je nocna pelena bila mokra, a nije mi se dijete budilo da je vodim na tutu. Postepeno, pelena je postajala sve suhlja i suhlja i tako smo je skinuli. Nadamo ste da ce ti nas primjer olaksatiuser posted image


fazon je i u kontroliranju koliko dijete popije napitka pred spavanje
moja popije od 0,5 - 1 litar mlijeka
a ja zaista ne bi da joj to uskratim, sve kontam sama će dobiti osjećaj za probudit se i piškiti


Moja F. je pred spavanje pila flasicu mlijeka cca 250ml i to bi samo bilo to. Izbjegavali smo poslije iza 5h piti puno tecnosti...No jednostavno pelena je pila puna oko 6 mjeseci nakon sto smo naucili na tutu

Ovo hzaboravih komentarisatiuser posted image
I meni je bilo bitnije da pred spavanje popije mlijeko, nego da joj e stavljam pelenu. Vodila sam se tim da ce kad bude malo veca nauciti sam kontrolisati  mjehur i po noci. Tako je i bilo.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20630
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:24:59   
anidla
dobro jutro user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20631
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:26:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: anidla

dobro jutro user posted image





jestel vi naručili budjenje u 10,30?
pa ustaj mrčo user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20632
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:26:20   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: anidla

dobro jutro user posted image





uranila zoru prevarila user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20633
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:27:39   
dubravka01
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

s tim da O. nikad još sam sebi ne drži flašicu dok pije user posted image uvijek mu je ja ili mm pridrzavamo on se napije koliko hoce i to je TO!


e čuj to
moja A od četvrtog mjeseca sama drži flašicu i ta uvijek bi sve sama



i moji sami drze flasice,Luka je prvo to naucio user posted image


Mi smo sa flašicom počeli oko 9-10mjeseca, prvih 6m. mu nije trebala jer je iskljucivo dojio.
Ma nije da ju ne zna drzati ali onda je to igra, ako me razumijete, ovako kad trazi da pije mi mu dajemo, inače, drzat ce on sam ali će sadrzaj sigurno izmusti na pod ili gdje vec stigne.


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20634
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:29:36   
Anoniman
Nego ima li nas u Avazu, ja evo online listam i nista...pa sve sebi ne vjerujemuser posted image Iman bi trebala izaci u GRO planuuser posted image

(odgovor članu dubravka01)
  Neposredna veza do poruke: 20635
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:33:17   
anidla
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: anidla

dobro jutro user posted image





jestel vi naručili budjenje u 10,30?
pa ustaj mrčo user posted image



user posted image grozna sam, znam....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20636
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:34:01   
anidla
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: anidla

dobro jutro user posted image







pa cekala sam sinoc da silni pretisi prosistaju, nisam htjela drugarice same ostaviti user posted image
uranila zoru prevarila user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 20637
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:37:19   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a moja malena koristi flašicu a prije petnaestak dana je napunila 3 godine
šta vi o tome mislite???
zna ona piti iz čaše naravno al voli flašicu, osobito kad legne voli da pijucka
šta da radim?



ja bih je pod hitno odvikavala..ista stvar je i sa cuclom...mislim da većina karijesa nastaje upravo radi toga sto ostaju naslage hrane(mlijeka) iz flasice i dijete tako neopranih zuba zapravo zaspe!!!
moja mama kao dječiji specijalista stomatolog kad vidi da joj na predškolski sistematski dodje dijete sa flašicom u ruci hoće šlag da strefi.obavezno očita bukvicu roditeljima..pa mislim stvarnouser posted image ...po meni (mozda grijesim) ta djeca traže neku vrstu utjehe u toj flašici..
a da ti legnes kraj nje pred spavanje da se mazite, citate price, držite za ruku umjesto sto se sama uspavljuje s flasicom?user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20638
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:38:40   
emi7908
Jutro i od mene... Kako ste svi redom, kako dječica?

Hanady ima li tog telefona? Ja čekam user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20639
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:39:25   
veeseelaa
po meni (mozda grijesim) ta djeca traže neku vrstu utjehe u toj flašici..
a da ti legnes kraj nje pred spavanje da se mazite, citate price, držite za ruku umjesto sto se sama uspavljuje s flasicom?user posted image user posted image


ona legne pored mm i sve to rade uz flašicuuser posted image a nekada nam neda prosto da ležimo do nje, ona voli komociju user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20640
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:39:28   
škorpija
pahuljice izašla je iman na 7. strani avazauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20641
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:40:04   
anidla
IZVORNA PORUKA: emi7908

Jutro i od mene... Kako ste svi redom, kako dječica?

Hanady ima li tog telefona? Ja čekam user posted image



lijepa, kupon?

nemoj da i meni i tebi propadne user posted image

ljubi nam drugarstvo!


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 20642
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:41:33   
veeseelaa
moja mama kao dječiji specijalista stomatolog


e pa ti nam onda možeš odgovoriti na mnoga pitanja user posted image
ne reče slažeš li se sa ranije mojim iznesenim postovima a vezano za zube, kod odraslih u tom slučaju?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20643
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:41:40   
anidla
IZVORNA PORUKA: škorpija

pahuljice izašla je iman na 7. strani avazauser posted image


nek ti nas nisi stavila, kozo user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 20644
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:42:08   
emi7908
Škorpija kako da ja dođem do dr. Zvizdića? Da li on radi samo u Sanasi ili i na Koševu, mislim može li se direktno doći do njega ?

Anidla kako si ti ljepojko? user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 20645
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:42:12   
tekja
dobro jutrouser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20646
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:42:29   
Lady26

IZVORNA PORUKA: škorpija

pahuljice izašla je iman na 7. strani avazauser posted image

Jel ono ti naleti k'o vjetar juce i ode?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 20647
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:43:28   
emi7908
nek ti nas nisi stavila, kozo


hahahhahaha ona ne može nikako da oprosti... user posted image
Škorpija na.....user posted image si k'o žuti...user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 20648
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:44:21   
Leena
Jutro, dame!

Ja sam danas groooozna, ujedamuser posted image ! Pri tome mi je presla ona viroza od Esme, pa sam i ovakvauser posted image

Meni dosla sveki sinoc, pa je Esma sva sretna, skakuce cijeli dan od sreceuser posted image

Skorpijo, pozeljeli smo vas! Javimo se kad ozdravimo svi skupa, pa da se vidimouser posted image



_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20649
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 10:44:45   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

po meni (mozda grijesim) ta djeca traže neku vrstu utjehe u toj flašici..
a da ti legnes kraj nje pred spavanje da se mazite, citate price, držite za ruku umjesto sto se sama uspavljuje s flasicom?user posted image user posted image


ona legne pored mm i sve to rade uz flašicuuser posted image a nekada nam neda prosto da ležimo do nje, ona voli komociju user posted image



hebi ga, jednu noć se napravi luda i samo lezi pored nje..skreni joj pažnju da ne traži flasicu..znam kako je ovo odprilike, jer sam imala slicnu peripetiju oko odvikavanja od cucle..tražio je, ali ja ga mazim, kazem kako sam tuzna jer me ne benda i hoce cuclu umjesto mene, mog mazenja bla bla..ti znas najboljes voje dijete, ali udari joj na emocije i skreni paznju...pricaj pricu da nije mala beba, da ce joj zubi ispasti, boliti i sl...kod mene je ovo upaliouser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  824 825 [826] 827 828   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  824 825 [826] 827 828   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

bljuckanje
malena.

ako su vase bebe puno bljeckale.kada je to prestalo

nakon 1 mj (49%)

nakon 2 mj (10%)

nakon 4 mj (11%)

nakon 6 mj (14%)

vise... (16%)


Broj svih glasova: 81

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *