|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  717 718 [719] 720 721   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:40:15   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

javlja li se noa??? jesu li joj gotovi nalazi??




nalazi gotovi al na jednom odjelu pao sustav a na drugom sef na godisnjem pa nema ko da potpise nalazuser posted image user posted image user posted image
tacno mi muka od svega i pitam se gdje zivimo i kako zivot nista ne vrijediuser posted image user posted image user posted image
da sam znala da ce ovako biti uzela bi pare i put Sarajeva ili Splita privatno uradila i vec imala terapiju ili sta vecuser posted image



ajojjjj pih
pa znaju li oni koliko zivaca to kostauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17951
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:40:17   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bebacha

Pocy ne ocekujem ni sekunde da neko place za mnom.vjerujem da kad me neb bilo mjesec dana da bi se totalno zaboravilo da sam postala.
al neka meni foruma,ipak sam ja clan 4 godina. svasta prosla sa ovim forumom,hiljadu put mi pomagao.tako da ja ostajem jos uvjek



naravno boničko, nisam ni mislila lično na tebe jer si objasnila da te neJma jer ti je muzek bio slobodan..bas divno..tako i treba...bolje tako kvalitetno provesti vrijeme kada vec mozete..a mi smo "vazda" ovdje, ha ja..niš nećeš propustit osim tako neke situVacije user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17952
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:41:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

Pocy ne ocekujem ni sekunde da neko place za mnom.vjerujem da kad me neb bilo mjesec dana da bi se totalno zaboravilo da sam postala.
al neka meni foruma,ipak sam ja clan 4 godina. svasta prosla sa ovim forumom,hiljadu put mi pomagao.tako da ja ostajem jos uvjek



ma ovo nije istina...
pa ima ih koje ne svarćaju mjesecima pa na njih stalno mislimo i pitamo...acudesa, bambi, baterflay itd...
mislim na ovome dorumu ostavila si traga...
evo mala nam nije tu mejsec dana...javile se 2 puta ...ečkamo ko ozeblo sunce d ajoj laptop proradi...
pa i felix...ona sama sebe malo banuje pa doće nam opet...mislim ovaj forum nije baš tako zaboravanuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17953
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:41:19   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ladyblue

meni da nema rr-a ja ne znam šta bih na poslu radila po ciejli danuser posted image
Lady i ja se lomimo od poslauser posted image
a Boga mi, volim i naveče, kada sve smirim sjesti, laptpo u krilo, cigara u usta i opleti po rr-u. muški vazda gledaju neke idiotske filmove pa se ja sa vama baš super zabavim.

A slabo se pise na rr pa se ubih na poslu od dosade user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17954
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:42:29   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

Stos bona brisati postove?
Nema potrebe, bas caskamo lijepo user posted image
Ja volim da se neko sjeti mene i mog djeteta i pita za nas....tako se i ja trudim upitati za koga se sjetim user posted image ...ha ja....



ok mi je kad neko pita za nekoga, to mogu shvatiti jer se neke od nas i licno poznaju..ali da se neko naljuti jer mu je post zanemaren ili mu neka tema ili tretman ovdje generalno ne odgovara, sta li, nije dio raje, outsider je, sta ja znam..e to mi je malo čudno user posted image



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 17955
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:43:08   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: ladyblue

meni da nema rr-a ja ne znam šta bih na poslu radila po ciejli danuser posted image
Lady i ja se lomimo od poslauser posted image
a Boga mi, volim i naveče, kada sve smirim sjesti, laptpo u krilo, cigara u usta i opleti po rr-u. muški vazda gledaju neke idiotske filmove pa se ja sa vama baš super zabavim.

A slabo se pise na rr pa se ubih na poslu od dosade user posted image user posted image


hajmo mi sebi nać' još neku temu da ne skapamo od dosadeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 17956
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:44:09   
Lady26
Ajde zadaj, al nemoj o sexu, ta mi je bolna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17957
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:44:21   
bebacha
Hanady ti si mi zena od prirodeuser posted image user posted image kontas sta hocu reci:) znas li sta za herpes na usni,poludit cu.kud je grozan,kud uzas boli.mazem neki melen al slavo prolazi.otkad sad i onuser posted image



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17958
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:44:51   
bananica
je li ostao dogovor da idete pod sator i na Goranauser posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 17959
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:46:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady ti si mi zena od prirodeuser posted image user posted image kontas sta hocu reci:) znas li sta za herpes na usni,poludit cu.kud je grozan,kud uzas boli.mazem neki melen al slavo prolazi.otkad sad i onuser posted image






bijeli lukuser posted image raspolovi pa namaziuser posted image hvalile nedavno zene na RR kako to pomaze.

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 17960
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:47:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady ti si mi zena od prirodeuser posted image user posted image kontas sta hocu reci:) znas li sta za herpes na usni,poludit cu.kud je grozan,kud uzas boli.mazem neki melen al slavo prolazi.otkad sad i onuser posted image




ama herpes je vazda pad imuniteta user posted image
ja narodni lijek jedna znam i vdijela sma kako prođe do njega al ja sebi nisam koristilauser posted image
al jest moja zaova majkemi u trundoći...ona smola iz uha namažeš i porđeuser posted image

a ja koristim kremu virolex ua herpes i baš brzo prođe, ima u apotekama nije mu ni neka cijena...ja uvijek imama u tašni...

ja sma nedavno imala u nosu herpes...ničim nisma mogla do njega doć da namažem kad nisma sebi nos otkinulauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17961
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:48:06   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: bananica

je li ostao dogovor da idete pod sator i na Goranauser posted image


jes

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 17962
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:48:13   
bebacha
probamuser posted image hvala.smori me
tebi sretno s tim testom 


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17963
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:48:29   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady ti si mi zena od prirodeuser posted image user posted image kontas sta hocu reci:) znas li sta za herpes na usni,poludit cu.kud je grozan,kud uzas boli.mazem neki melen al slavo prolazi.otkad sad i onuser posted image






bijeli lukuser posted image raspolovi pa namaziuser posted image hvalile nedavno zene na RR kako to pomaze.



uh, jesi li probala?? pece li to??
ja srecom nikad nemam herpes, bar do sada nisam imala,al eto da znam i taj lijekuser posted image

pravila monte, margarin umutila u vruc puding, krema ispala extra, ma bolja nego kad miksas u hladno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17964
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:48:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

je li ostao dogovor da idete pod sator i na Goranauser posted image


ama neće ove izrade...

ja hoći i ladblue hoće moramo mlaenuu sačekat pa čekamo još prijava...
ja idem pod šator...a na karana ću dok vidim ko sve die sa pocyuser posted image imal smisla da im tamo bahnemuser posted image
i sa šatora sve s amnom naravnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 17965
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:49:31   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ajde zadaj, al nemoj o sexu, ta mi je bolna user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 17966
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:49:57   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica

je li ostao dogovor da idete pod sator i na Goranauser posted image


nisi u toku
idu sve, a ja sam izrada user posted image
ja idem samo na Karana, uplatih jučer rezervaciju

e hajd sad tema sta ce te obuci user posted image još podmažite slikama da ove "dame" ne crnku od dosade na poslu user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 17967
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:51:13   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

je li ostao dogovor da idete pod sator i na Goranauser posted image


ama neće ove izrade...

ja hoći i ladblue hoće moramo mlaenuu sačekat pa čekamo još prijava...
ja idem pod šator...a na karana ću dok vidim ko sve die sa pocyuser posted image imal smisla da im tamo bahnemuser posted image
i sa šatora sve s amnom naravnouser posted image


pa rekoh ti..idemo Viki i ja sa muzevima, bracom poderanih gacauser posted image bahni, sto da ne..ali moras platiti 30 kerma sjediste user posted image mi smo tik do bine...al cu da flertujem sa Goranom user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17968
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:51:54   
bananica
imal smisla da im tamo bahnemuser posted image
i sa šatora sve s amnom naravnouser posted image


cuj ima li smisla? pa to je logicno da se tako uraditi treba, najvaznije je biti uljudan i pozdraviti se kad na nekoga slucajno naidjesuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17969
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:52:00   
bebacha
kupit cu onda to kremu.ja sam koristila neke ranijeal slabo pomazu al ja puno ocekujem.
jos mi samo ovaj pad imuniteta trebaouser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17970
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:52:08   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Lady26

Ajde zadaj, al nemoj o sexu, ta mi je bolna user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Nije smijesno user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17971
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:52:54   
Visnja RR

OT
pik Goran moj ... opcy mator je on za tebe ...uzmi ti Breda kad drugi put dodjeuser posted image

al sta cu oobuuucii user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17972
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:53:05   
bananica
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

je li ostao dogovor da idete pod sator i na Goranauser posted image


nisi u toku
idu sve, a ja sam izrada user posted image
ja idem samo na Karana, uplatih jučer rezervaciju

e hajd sad tema sta ce te obuci user posted image još podmažite slikama da ove "dame" ne crnku od dosade na poslu user posted image



sve mi je ovih dana promaklouser posted image mrzim praznikeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17973
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:53:09   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica

imal smisla da im tamo bahnemuser posted image
i sa šatora sve s amnom naravnouser posted image


cuj ima li smisla? pa to je logicno da se tako uraditi treba, najvaznije je biti uljudan i pozdraviti se kad na nekoga slucajno naidjesuser posted image



i kad te taj neko ponudi da im se pridružiš, ti uredno prihvatiš uz malo kurtuaznog nećkanja user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 17974
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:53:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady ti si mi zena od prirodeuser posted image user posted image kontas sta hocu reci:) znas li sta za herpes na usni,poludit cu.kud je grozan,kud uzas boli.mazem neki melen al slavo prolazi.otkad sad i onuser posted image


Neko je ovdje govorio da je najbolje za herpes iscijediti soka iz bijelog luka i malo prislonuti taj luk na bolno mjesto. Kazu, prolazi odmah, ja nisam probala, jer eto jos ga hB ne dobihuser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 17975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  717 718 [719] 720 721   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  717 718 [719] 720 721   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *