|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  716 717 [718] 719 720   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:22:09   
Lady26
Jesi vidjela mene, haman cijeli odmor nisam pisala/tipkala (ne pišala user posted image ) i odvikla se, al na poslu se naviknem opet user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17926
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:23:15   
koka i po
misteriiiiiiuser posted image
bebacha...ne zezaj user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17927
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:23:28   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bebacha

ma sve ok,hvala Bogu.samo jednostavno ispala sam iz nekog stosa pa pokusavam se odviknut od ove zaraze.izgleda bezuspjesnouser posted image
al et vise mi nije to kao nekad i osjecam da je sve vise gubljenje vremena


pa naravno da je gubljenje vremena u većini slučajeva..meni je internet generalno zlo i svjesno prihvatanje ovisnosti ali dobro...nekad i pomaže, ruku na srce..
sve bitno dozirati i naci pravo vrijeme..vidis kako vecina nas to s posla obavlja user posted image (naravno, kada bas nemamo posla-bar ja)..ja kuci ne mogu na internet, ma nema šansi..vrlo rijetko...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17928
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:24:40   
Lady26

IZVORNA PORUKA: koka i po

ja znam.
a cudo ti ne znas Ladyuser posted image
bdw...bebacha....ja sam negdje na nekoj temi napisala a veze nemam gdje..uglavnpm nesto ovako:
ne guraj se da dosjes preko reda...naci ces svoje mjesto i bez toga..
a oni koji su te vrijedni pamtice te i kada nisi tuuser posted image

Ma bjez ba user posted image user posted image user posted image
Ja sam ti ljubomorna do djavola....na sve user posted image user posted image user posted image
Djes bona Koko user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 17929
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:24:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

ma sve ok,hvala Bogu.samo jednostavno ispala sam iz nekog stosa pa pokusavam se odviknut od ove zaraze.izgleda bezuspjesnouser posted image
al et vise mi nije to kao nekad i osjecam da je sve vise gubljenje vremena



a joj hebote što me prepadoste...

ama žene drage šta vam je ...pa forum je ovo...
pa nedo mi Bog d anam šta golemo zatreba sve bi i jedna za drugu u vatru skakale da treba...
pa i ne zanmo se al smo dio poebnog svijeta...


Rr jeste zaraza al brate i odmor za dušu...
ja više volim s avama palamudit ovdje nego se nervirat komenatrima svoijih radnih kolega i kolegica...

ajde boga vam...kakav tuga...pa nismo djecauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17930
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:26:30   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: koka i po

ja znam.
a cudo ti ne znas Ladyuser posted image
bdw...bebacha....ja sam negdje na nekoj temi napisala a veze nemam gdje..uglavnpm nesto ovako:
ne guraj se da dosjes preko reda...naci ces svoje mjesto i bez toga..
a oni koji su te vrijedni pamtice te i kada nisi tuuser posted image

Ma bjez ba user posted image user posted image user posted image
Ja sam ti ljubomorna do djavola....na sve user posted image user posted image user posted image
Djes bona Koko user posted image user posted image



u prolazu...ko Mija Aleksicuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 17931
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:26:36   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: koka i po

ja znam.
a cudo ti ne znas Ladyuser posted image
bdw...bebacha....ja sam negdje na nekoj temi napisala a veze nemam gdje..uglavnpm nesto ovako:
ne guraj se da dosjes preko reda...naci ces svoje mjesto i bez toga..
a oni koji su te vrijedni pamtice te i kada nisi tuuser posted image

Ma bjez ba user posted image user posted image user posted image
Ja sam ti ljubomorna do djavola....na sve user posted image user posted image user posted image
Djes bona Koko user posted image user posted image


ja ne mogu da vjerujem da se neko naljuti i nasekira živ što neko ovdje u ovom virtualnom svijetu tobože nije pitao za nekoga ili ignorise zbog zbrke postova i haosa koji ovdje nastupi--heloooooo..pa fakat niđe veze... user posted image
ja obično upadnem kao padobranac, ukljucim se u zafrkanciju, pomognem ako mogu, pitam i galamim ako treba i ako odmah ne dobijem odgovor...a sad da se ljutim sto je neko iskulirao moj post...o Bozeee...šega živa user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 17932
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:28:44   
bananica
javlja li se noa??? jesu li joj gotovi nalazi??

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17933
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:28:45   
pocahontas
a meni su najjače one sto se naljute pa ih nema neko vrijeme, pa kad ispušu opet se vrate i upadnu kao da nista nije bilo, ili promjene nick totalno...pa ih ko fole ovdje neko kao poželio user posted image  

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17934
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:30:36   
bebacha
ma nije nikakva tuga nego stvar je u tome sto se u zadnje vrijeme rjetko sta moze procitat normalno,kao sto je prije.sad nesto vazda neke izmiljenje situacije,gluposti i slicno.najvise se javljam na ovoj temi.a i ovdje cesto ti treba vremena da se ubacis u pricu.jednostavno nesto mi se ovi dana neda pisat 3-4 pa da bi neko nesto odg.ovo nije nikakva kritika ni nista slicno.samo et nije mi to vise furka.ovo naravno ne znaci da sad demostrativno napustam forumuser posted image tu sam ja ,redovno citam,i pisat.
al et pokusavam se distancirat koliko je moguce od interneta jer sad skontala d bas puno vremena provodim  za comp.


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17935
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:31:11   
koka i po
cccc ne Poky biti tako kriticna user posted image
ajoj....
postoje virtuelna prijateljstva i virtuelno-stvarna user posted image
bebacha za ovo drugo postoji sms ili fiksni tel...jeftinije je user posted image user posted image
jel tako drugarice moje user posted image
stvorila sam malo "pometnje" odoh da se opet foliram user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17936
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:31:12   
Hanady RR
mene nije bilo nekoliko dana...
a mješam se u sve ko onaj zvjezdin margarin sa reklameuser posted image

za mene ne mora nikada niko d apita...
a ja nekaa za nekog pitam a nekad ne...sve mi zavisi i kako sma raspoložena...

mislim svi mi imamao dušu...ja znam namjerno ne tovoriti neke teme ako sa dan prije plakala jer mi je do suprugovog rođaka žena obolila pa bi me još neka info slična tome dodutka...
šta da radim nisma u stanju uvijek boriti s esa vjetrenjačamauser posted image


a sama svijet ja spasiti ne mogu...da mogu ja bih radouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17937
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:33:03   
koka i po

IZVORNA PORUKA: pocahontas

a meni su najjače one sto se naljute pa ih nema neko vrijeme, pa kad ispušu opet se vrate i upadnu kao da nista nije bilo, ili promjene nick totalno...pa ih ko fole ovdje neko kao poželio user posted image  


sve je moguce Poky...sve je moguce user posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17938
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:33:44   
ladyblue RR
meni da nema rr-a ja ne znam šta bih na poslu radila po ciejli danuser posted image
Lady i ja se lomimo od poslauser posted image
a Boga mi, volim i naveče, kada sve smirim sjesti, laptpo u krilo, cigara u usta i opleti po rr-u. muški vazda gledaju neke idiotske filmove pa se ja sa vama baš super zabavim.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17939
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:34:03   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bebacha

ma nije nikakva tuga nego stvar je u tome sto se u zadnje vrijeme rjetko sta moze procitat normalno,kao sto je prije.sad nesto vazda neke izmiljenje situacije,gluposti i slicno.najvise se javljam na ovoj temi.a i ovdje cesto ti treba vremena da se ubacis u pricu.jednostavno nesto mi se ovi dana neda pisat 3-4 pa da bi neko nesto odg.ovo nije nikakva kritika ni nista slicno.samo et nije mi to vise furka.ovo naravno ne znaci da sad demostrativno napustam forumuser posted image tu sam ja ,redovno citam,i pisat.
al et pokusavam se distancirat koliko je moguce od interneta jer sad skontala d bas puno vremena provodim  za comp.



to mi je ok sasvim, tvoji razlozi..i ja tako nekad..ali nemoj sad očekivati da cemo plakati za tobom..,ne daj Boze takve situVacije...user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17940
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:35:34   
bebacha
skonta da moze i takohajdi sad nastavte kad sam vas prekinulauser posted image user posted image

odma se paliteuser posted image user posted image
nije meni ba krivo sto niko ne pita za mene(a pitaju zeneuser posted image )nit sto me ignorisete nego et doslo mi tako,imam vaznijeg,pametnijeg i korisnijeg poslauser posted image
mozda je svemu ovome doprinjela situacija da nam je tajo bio slobodan 4 dana pa smo bili svi zajedno pa nam bilo lijepouser posted image skonta da moze i tako hehe




_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17941
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:35:49   
bananica
o kakvim autorskim pravima je bilo rijec??? tema zakljucana, a ja je tek nadjohuser posted image zasto neko hoce da se izbori za svoju sliku??
je li to povezano sa onom vrecom sa BB?? uh jesam neupucena, pojasnite miuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17942
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:35:51   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mene nije bilo nekoliko dana...
a mješam se u sve ko onaj zvjezdin margarin sa reklameuser posted image

za mene ne mora nikada niko d apita...
a ja nekaa za nekog pitam a nekad ne...sve mi zavisi i kako sma raspoložena...

mislim svi mi imamao dušu...ja znam namjerno ne tovoriti neke teme ako sa dan prije plakala jer mi je do suprugovog rođaka žena obolila pa bi me još neka info slična tome dodutka...
šta da radim nisma u stanju uvijek boriti s esa vjetrenjačamauser posted image


a sama svijet ja spasiti ne mogu...da mogu ja bih radouser posted image


ja se zaista rastužim na tužne priče i situVacije (one stvarne, ne zaHebancije)...poput nase Nejre i Fatimice i sl. to mogu osjećati i pitati za njih..ali sto se neko naljutio na nekoj tamo temi bezveznoj i otisao i vratio se s drugim nickom a nista mu ne fali u životu hB e pa stvarnouser posted image ....da se rokneššššš user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 4.1.2012 13:36:56 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17943
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:36:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

javlja li se noa??? jesu li joj gotovi nalazi??




nalazi gotovi al na jednom odjelu pao sustav a na drugom sef na godisnjem pa nema ko da potpise nalazuser posted image user posted image user posted image
tacno mi muka od svega i pitam se gdje zivimo i kako zivot nista ne vrijediuser posted image user posted image user posted image
da sam znala da ce ovako biti uzela bi pare i put Sarajeva ili Splita privatno uradila i vec imala terapiju ili sta vecuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 17944
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:36:59   
Hanady RR
ma dajte bogavam ta nismo djecauser posted image

čemu ovo...


pa ja ne mogu vjerovat...user posted image


svašta...
sad još zakuhajte da moram brista postove pa da stanem vrištata iza glasa jer horna nisam...
šta je meni na duši i šta mi se dešava i ne pišem a došla mozak odmorit ...sad ću još brisat postoveuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 17945
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:38:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

o kakvim autorskim pravima je bilo rijec??? tema zakljucana, a ja je tek nadjohuser posted image zasto neko hoce da se izbori za svoju sliku??
je li to povezano sa onom vrecom sa BB?? uh jesam neupucena, pojasnite miuser posted image user posted image user posted image


neće ti niko pojasniti tema je zaključana sa razlogom...
ako trebaš pojašnjenje imate PPuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 17946
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:38:14   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica

o kakvim autorskim pravima je bilo rijec??? tema zakljucana, a ja je tek nadjohuser posted image zasto neko hoce da se izbori za svoju sliku??
je li to povezano sa onom vrecom sa BB?? uh jesam neupucena, pojasnite miuser posted image user posted image user posted image



bananice, bananice joj joj joj tebe user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 17947
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:38:40   
bebacha
Pocy ne ocekujem ni sekunde da neko place za mnom.vjerujem da kad me neb bilo mjesec dana da bi se totalno zaboravilo da sam postala.
al neka meni foruma,ipak sam ja clan 4 godina. svasta prosla sa ovim forumom,hiljadu put mi pomagao.tako da ja ostajem jos uvjek


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17948
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:39:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

javlja li se noa??? jesu li joj gotovi nalazi??




nalazi gotovi al na jednom odjelu pao sustav a na drugom sef na godisnjem pa nema ko da potpise nalazuser posted image user posted image user posted image
tacno mi muka od svega i pitam se gdje zivimo i kako zivot nista ne vrijediuser posted image user posted image user posted image
da sam znala da ce ovako biti uzela bi pare i put Sarajeva ili Splita privatno uradila i vec imala terapiju ili sta vecuser posted image


user posted image user posted image
užas....

e heboga patak d asi znala trebala si ovamo doć i radit...al hajd blizu si nalaza...valjda budu do sutra potpisaniuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17949
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:39:20   
Lady26
Stos bona brisati postove?
Nema potrebe, bas caskamo lijepo user posted image
Ja volim da se neko sjeti mene i mog djeteta i pita za nas....tako se i ja trudim upitati za koga se sjetim user posted image ...ha ja....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  716 717 [718] 719 720   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  716 717 [718] 719 720   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *