|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  692 693 [694] 695 696   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 16:00:15   
Hanady RR
Ženice moje...ja sam spremna i aBd krećem u roku do pola sata.
ospratila sma dijecu i nanu na veseli čas u vrtić pa će one sa nanom do BBi na autić i kolač a onda neka taksijem idu kući kod nane...

ja vas lijepo pozdravljam...želim lijep porvod...

naću ja već net il sms poruku prikladnu poslati vam čestitke...

svakoj pojedinačno želim zdravlje i njoj i najmilijim...da nam dječica astu u zdravlju i sreći...da nam nove bebe u 2012 doću lagano i porastu zdravo ....

da nam one koje žele mame biti to ubrzo postanu

da one koje su nedavno doživjele boli gubitka najmilijih budu jake u ove praznike kao i sve ostale dane...da svoje bebe grle i paze i ode računa o sebi da uz njih što duže ostanuuser posted image

sve vas ljubim user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17326
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 16:01:19   
teacher75
blago tebi, hanady,uzivaj. sretno!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17327
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 16:03:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

blago tebi, hanady,uzivaj. sretno!


i ti ćeš mila moja uživatiuser posted image hvalauser posted image

i ja sam 5 godina čamila čekajućiuser posted image
ni sada ih nebi mjenjala ni za šta na svijetu...al red je red...imama dušu i idem da je naharnim d anarenih 5 budem opet dobra mama svojim curama user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17328
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 16:05:05   
ladyblue RR
moja cura oko 13h ustala, izmjerim temperaturu - 39. spremim se, jedva dođem do Vrazove jer su gužve nevjerovatne, pregledala je doktorica, izvadili smo joj leukocite, pogledala stomak, ovaj osip itd. i došla sam do zaključka da nema potrebe da idem doktoruuser posted image  kad znam šta joj je.
leukociti niski - nema upale. desni upaljene, otečene - rastu zubi. crvenilo na koki - gljivice s tim što ona preporučuje da se uradi nalaz urina pa ga možda i uradim ali iza praznika. za kašalj dobila bisolvon. i da, jutros mi se probudila sa konjuktivitisom pa smo dobile kapi i mast koju ne možemo da nađemo u apotekama.
elem, prođosmo bez antibiotika kje ja i onako ne bih dala jer mi je dijete rastureno od istih. dala bi da mi je rekla da je neka strašna upala grla i sl. a na sve manje od strašnog više i ne reagujem.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17329
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 16:15:11   
Anoniman
idite molim vas na "proljev"...ladyblue ti si ga nazalost doktorirala...pisi..

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 17330
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 16:15:34   
bebacha
Hanady hvala ti na lijepim zeljama.
Sretan put,lijepo se provedi.Sve najbolje u novoj godini ti zelimo,da cure super slusaju nanu i da te zdrave docekuju.


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17331
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 16:16:44   
Anoniman
Hanady...SRETNOuser posted image user posted image user posted image
Ladyblue...izvini...ja uopste ne citam...vidim da je i tvoja opet pod tempuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17332
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 16:39:26   
ladyblue RR
dadada,daj mi link,ne mogu da pronadjem temu

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17333
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 16:47:58   
škorpija

IZVORNA PORUKA: ladyblue

dadada,daj mi link,ne mogu da pronadjem temu

ako je dobila tobrex mast i kapi mi smo ih uvijek nalazili u apoteci pored doma zdravlja Omer Maslić

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17334
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 16:49:53   
škorpija
lenaaa kad ćete nam doći na kafu, sutra ne vjrujme da ćemo doći do vas, pozvala sma neke prijateljcie koje nisu planirale nigdje za N.G da dodju kod nas, reko bit će nakoso meza i tv zabava

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 17335
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 16:56:12   
Leena
lenaaa kad ćete nam doći na kafu, sutra ne vjrujme da ćemo doći do vas, pozvala sma neke prijateljcie koje nisu planirale nigdje za N.G da dodju kod nas, reko bit će nakoso meza i tv zabava


A joj, ne znam, zao mi je sto necete doci, kod nas je ista varijanta, samo 8 velikih i 4 djeceuser posted image . Mozemo se skontati nesto iza Nove, samo kad ti ne budes radila, a mozete i vi kod nas, na vas je reduser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 17336
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 16:58:17   
škorpija
ok dogovorit ćemo se, il još bolje nek ljudovi dogovoreuser posted image . ljubi mi snahu najljepšu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 17337
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 17:55:16   
anidla
JelenaT, molim te kad budes imalavise vremena napisi mi za te krajnike,gdje si planirala raditi operaciju? zar se moze prije 3 rodjendana? mi jedva da imamo 13 kg a imamo 2 godine i mjesec.....

meni je danas dr. Gordana rekla cim napuni tri godine, ali vidim po tebi da moze i ranije...

nas slomise krajnici, prije 5 dana ispio sumamaed a sad je opet na pencilinskom sirupu user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 17338
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 18:02:06   
teacher75
mi kontali ujutro na planinu, kad vec necemo nigdje naveceruser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 17339
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 18:04:15   
Leena
ok dogovorit ćemo se, il još bolje nek ljudovi dogovore . ljubi mi snahu najljepšu

_____________________________


Ma ja, neka se njih dvojica dogovaraju, na nama je samo da uzivamouser posted image . Ljubi i ti mog zeta, i ako se predomislite, bujrum sutra!user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17340
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 18:06:17   
DM
Anidla i jelena-ne zamjerite mi-ali dok jelena bude on line...
Jelena(koliko je pisala) Anušku vodi kod dr Geže zbog ušiju....
A u moje zaove je oboje djece operisalo krajnike-curica prije trećeg rođendana( jer je doc ustanovio da je veća "šteta" za nju da ih ostave), i za oboje su radili kod dr Geže!
Anidla-imaš temu o operaciji krajnika,pa ako ti šta pomogneuser posted image
http://http://www.ringeraja.ba/forum/m_543834/mpage_1/key_/tm.htm

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 17341
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 18:13:48   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

blago tebi, hanady,uzivaj. sretno!


i ti ćeš mila moja uživatiuser posted image hvalauser posted image

i ja sam 5 godina čamila čekajućiuser posted image
ni sada ih nebi mjenjala ni za šta na svijetu...al red je red...imama dušu i idem da je naharnim d anarenih 5 budem opet dobra mama svojim curama user posted image



user posted image user posted image

lijepo se ti provedi i uživaj! zaslužila si!

jao ljudi dragi snijegaaaaaaaaaaaaaaaa..odoh da se valjam vani s djetetom..ili ipak mozda necu jer je jucer zavrsio sa posljednjom dozom Ospenauser posted image user posted image
što kaže tiki, moglo bi se sutra malo na planinu otici..ili ovih dana praznika dok malo rasčiste cestu..a ni ja ne radim do srijedeuser posted image



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17342
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 18:25:34   
DM
jao ljudi dragi snijegaaaaaaaaaaaaaaaa.

Je li to kod vas pada?
Mm hoće djecu da izvede vani, a ja neštouser posted image -magla "k''o tijesto"user posted image
Moram vas pitati nešto(ovdje će te najprije vidjeti)-šta je ono jeleni doc preporučio da pije Ana kad je imala probleme sa jetrom(ne znam kako da se izrazim,a ada ne pogriješim)-sirutku i...?
Drugarica mi imala tešku upalu pluća i klljukali su je raznim antibioticima-pa su joj povećane vrijednosti transaminaza....

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17343
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 18:34:31   
mama2009
IZVORNA PORUKA: doublemum

jao ljudi dragi snijegaaaaaaaaaaaaaaaa.

Je li to kod vas pada?
Mm hoće djecu da izvede vani, a ja neštouser posted image -magla "k''o tijesto"user posted image
Moram vas pitati nešto(ovdje će te najprije vidjeti)-šta je ono jeleni doc preporučio da pije Ana kad je imala probleme sa jetrom(ne znam kako da se izrazim,a ada ne pogriješim)-sirutku i...?
Drugarica mi imala tešku upalu pluća i klljukali su je raznim antibioticima-pa su joj povećane vrijednosti transaminaza....


da sirutka, mladi sir ....


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 17344
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 19:15:49   
R&T@
Kako je lijepo vaniuser posted image

Mislim da smo zavrsile s gospodinom Mrazom za ovu godinu, i neka smo...
Dosadili su mi paketici...

Moja R. danas se muci s proljevomuser posted image , nadam se da cemo se brzo izboriti...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 17345
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 19:56:44   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

moja cura oko 13h ustala, izmjerim temperaturu - 39. spremim se, jedva dođem do Vrazove jer su gužve nevjerovatne, pregledala je doktorica, izvadili smo joj leukocite, pogledala stomak, ovaj osip itd. i došla sam do zaključka da nema potrebe da idem doktoruuser posted image  kad znam šta joj je.
leukociti niski - nema upale. desni upaljene, otečene - rastu zubi. crvenilo na koki - gljivice s tim što ona preporučuje da se uradi nalaz urina pa ga možda i uradim ali iza praznika. za kašalj dobila bisolvon. i da, jutros mi se probudila sa konjuktivitisom pa smo dobile kapi i mast koju ne možemo da nađemo u apotekama.
elem, prođosmo bez antibiotika kje ja i onako ne bih dala jer mi je dijete rastureno od istih. dala bi da mi je rekla da je neka strašna upala grla i sl. a na sve manje od strašnog više i ne reagujem.


koja je mast? ja imam neku pa da nije ta


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17346
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 20:01:26   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: selebriti

Možda i ja dođem sutra u Importanne ak se organizujem,,,, gdje planirate sjedit?
I ja bih bez djeta da šta progovorim user posted image


vjerovatno dole oko igraonice



mene nema sutra pa bit ce p0rilike valjda...mm mi sutra radi od 3 a i da radi od 6 opet ne bih mogla...elem imate mahanje od mene pa se i ja nekad pridruzim user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17347
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 21:25:18   
Anoniman
Anidla i ja vodim Anu Gordani pedijatru, a ORL nema gdje je nisam vodila, i van bih. S obzirom na njeno stanje gdje su krajnici prouzrokovali ostecenje sluha u dogovoru sa doktorima i pedijatrom i orl Ana ce se operisati cim napuni dvije godine ukoliko bude imala 14 kg. S tim da se radi laserski, jer laserski smije prije tri godine. Posto Ana sada, da kucnem od drvo ima gotovo 14kg nadam se da nas nece kilazom unazaditi neka bolest, posto cim se razboli 1-2kg ide nadole, operacija ce biti cim prodje drugi rodjendan kod Geze na Dobrinji. Operacija privatno sa svim pregledima, kontrolama, nalazima, operacijom kosta nesto manje od 700KM, tako je nama receno.

Doublemum pored ishrane dobar je B vitamin za jetru unositi, beviplex sam ja Ani uvela.

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 17348
   [Obrisana poruka]
30.12.2011 21:43:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17349
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 21:44:25   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Iman83

gljivice



Plymicol


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  692 693 [694] 695 696   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  692 693 [694] 695 696   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *