|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  691 692 [693] 694 695   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 14:55:44   
teacher75
evo da sa i ja prijavim, nastava konacno gotova jeeeeeeeeuser posted image sinoc nakon sto godina zaspala oko 10 kad vidim svasta bilo, nekakvi banovi itd... ma znalasam daje ona tema fake, odmah sam napisala, al eto mnoge se zenice upecale nazalostuser posted image svakakvih bolesnika imauser posted image dadada, juce mi drugaricinog malog od 6 godina nicim izazvanog ugrizao pas ovdje na grbavici. sankao se s rajom i na njega se zaletio i ugrizao gauser posted image srecom mali ja imao skijasko odijelo i termo pantole tako da jezavrsio sa velikom modricom, nijem u ogulio kozu, al je dozivio traumu i sada nece uopce da izlazi iz kuce. ionako se prije bojao pasa a sad je jos gore. zvali su nadlezne i rekli su da ce doci da uspavaju tog psa, moraju im pokazati koji je

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17301
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:00:14   
DM
Pozzz i od mene..
Teacher-koliko vi imate pauze?



_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17302
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:02:13   
Anoniman
Neki dan je i prijatelja od mm koji je trcao na derivi napao copor pasa i izujedali ga, frajer u bolnici zavrsio.

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 17303
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:03:32   
Apotekarka
Dan...Je li nas itko pozelio....Spremate li se zene za NOvu gdje cete?
Kako su mi djecica sva

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17304
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:03:46   
bananica
e bas mi je snijeg trebaouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17305
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:07:45   
Anoniman
Anidla ja jedva cekam kad cu svojoj djevojcici operisati krajnike, toliko cekam da je zezam da cu joj kao poklon za rodnjendan platiti op krajnika, jer ako bude imala 14kg posle drugog rodjendana vadimo sva tri krajnika. Bolje operacija krajnika nego non stop problemi. Ja sam ih nazalost operisala tek sa 21-22godine i preporodila sam se, do tada sa po bolnicama lezala od problema koji su krajnici izazivali, cak sam i od angine fasovala i reumatsku groznicu, tako da ja njih smatram visak organom u organizmu.

Bananice sto si nam ti utajila u zadnje vrijeme, da nisi ti anonimna, a? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17306
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:07:48   
*pcelica*
Pa bananice bona sta cemo raditi naredna cetiri dana ako necemo razgrtati snijeg user posted image user posted image
Moja starija bolesna user posted image Evo joj temperatura 39 Ima jaku upalu grla Ja sam ko prebijena macka i mene nesto bubrezi i mokracni kanali zezaju. Dobro mi je da je svekrva uzela ovu malu i cijeli dan je s njom da bar oko nje nemoram igrati i ovako neznam gdje udaram

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 17307
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:09:49   
DM
Ovo je izgleda virusna upala grlauser posted image
I mene malo zeza-mad nije odavno-a svi se redom žale na grlobolju!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 17308
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:12:51   
bananica
nisam jos, spremam se da i ja pod anonimno otvorim kakvu temu za kvalitetnu diskusijuuser posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 17309
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:15:30   
vjestica
pozdrav od nas
cura još ima prolivi laganu temperaturu
dobili smo enterofuril sirup, valjda će on malo pomoći
ma nije ništa strašno, ali se me više iznervirali mm i teta čuvalica  user posted image
s njima sam se posvađala
mm mi ne vjeruje dok ne čuje mišljenje ljekara (a isto mu kažu što i ja) a teta čuvalica se toliko miješa i pametuje, njoj govorila iili ne govorila na isto mi dođe user posted image ko za tepanje ja joj stalno govorim da maloj ne tepa ,i uvijek me ubjeđuje da ona njoj ne tepa, nego pravilno govori, i za 5 min joj kaže odi lucaj ili ide mama poso user posted image
toliko me iznervira da bih je najradije u vrtić dala, mada znam da bih i tad imala zamjerke na tete u vrtiću

a vidim  da sam dosta toga propustila sinoć
nego zna li iko ko je još dobio ban?


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17310
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:20:32   
megi
Tiki, blago tebi na odmoru, moracu i ja malo u januaru bas mi je dosadilo
a sto se tice pasa lutalica ja sa strahom idem na posao jer ih bas ima puno i nisu ni malo "ljubazni"

vjestice samo laganini, a sa tetom ostro ja isto nisam dala da se Adni tepa, doduse sad je ona pocela otkako zna da nam stize jos jedna bebica ali cim je opomenem ona se ispravi

jesi li probala da joj pecenu jabuku pomijesas sa sluzi od rize ili gotovom kasicom od jabuke to je isto dobro za proljev, a bude i ukusno

mada ako su zubi mi nijedan nismo dobili a da nismo imali proljev i crvenu guzu user posted image  da sto prije prodje

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 17311
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:23:19   
Apotekarka
Ja pred Bozic popila antibiotik radi grla i temp.od jucer me opet krajnici bole i grlo....grozna sam a slajm izbacujem ima mjesec i Antonio kasljuzca isto toliko kao i mm mislim da nam je problem vlaga u kuci preko zime ali pmoci nema

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 17312
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:27:50   
vjestica
megi sve sam joj probala dati za proliv, ali ništa od toga neće, samo pobaca (i jabuku, i rižu i čaj od šipurka) a samo bi dojila, hajd makar to, da nadoknadi tečnost

a teti stalno govorim za tepanje, danas sam i mm rekla da joj i on kaže
a snjom sam se posvađala jutros jer mi je počela pametovati šta da radim,a šta ne zbog proliva, još se na kraju i našla ko uvrijeđena, kaže dobro eto radi kako ti hoćeš, pa naravno da ću radiit kako ja hoću, moje je dijete user posted image
mm nisam puno zamjerila jer znam da iz brige za malu tako reaguje, (dali joj sirup za temperaturu i on bi sad obloge od sirćeta ili tako nekako, aja nisma za te onloge, pa se naljutio kako sam ja protiv narodne medicine, pa kako su se ljudi dosad liječili i sl, i od obloga je odustao kad mu je dr rekla da obloge djeluju smao lokalno, da nemaju uticaja na tjelesnu temperaturu, smao na lokalnu temperaturu,a mala se samo traumirala bezveze zbog hladnih obloga i plakala kad joj se približi sa istim)


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 17313
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:34:25   
megi
vjestice, dobro je dok unosi tecnost
moja je srecom voljela i jos voli pecenu jabuku pa mi to inace cesto pravimo user posted image

sto se tice tm sto kazes to je samo od brige, ja sam obloge koristili u slucajevima kad sam vec dala sirup a temperatura porasla pa nisam imala izbora, mi smo stavljali sirce na noge, senf isto i pomoglo joj je


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 17314
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:35:42   
teacher75
imacemo sjednice par dana pa cemo 2 sedmice dolaziti onako od 9 do 14h a onda imam pravo jednu seedmicu godisnji i onda u februaru idem na bolovanje

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 17315
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:41:56   
škorpija
vještice koliko je curici, ne znam smije li enterofuril sirup, nama je to jedina pomoć nila kod proljeva jer A. nije htio nikakave čajeve, riže hape i ostalo domaće pripravke.

Što se tiče obloga, ja ih nikad ne stavlja, ne vjeurjm u njih, nikad nma nisu pomogle i samo maltretiram dijete koje bolesno vrišti i dodatno gubi snagu, nekad ga istuširam ali ni to nam nikad nije bilo od prevelike pomoći


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17316
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:43:23   
škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija

vještice koliko je curici, ne znam smije li enterofuril sirup, nama je to jedina pomoć nila kod proljeva jer A. nije htio nikakave čajeve, riže hape i ostalo domaće pripravke.

Što se tiče obloga, ja ih nikad ne stavlja, ne vjeurjm u njih, nikad nma nisu pomogle i samo maltretiram dijete koje bolesno vrišti i dodatno gubi snagu, nekad ga istuširam ali ni to nam nikad nije bilo od prevelike pomoći


ee tek sad vijdeh da ste dobili taj sirup, super, sigurno će pomoći

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 17317
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:45:50   
škorpija
eee blago vama prosvjetarima, ja nemam niti jedan slobodan dan ni za N.G. u ponedjeljak nam normalni radni dad, i kalendar se urotio protiv nasuser posted image . MM dobio sa vikendom 5 slobodnih dana, pa se samo svađam s njim, ko da je on jadan krivuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 17318
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:47:34   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

eee blago vama prosvjetarima, ja nemam niti jedan slobodan dan ni za N.G. u ponedjeljak nam normalni radni dad, i kalendar se urotio protiv nasuser posted image . MM dobio sa vikendom 5 slobodnih dana, pa se samo svađam s njim, ko da je on jadan krivuser posted image

al zato mi je mm kao kod tebe pa bez njega ionako ne mogu nigdjeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 17319
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:51:24   
škorpija
ma iskreno ja bih voljla da sam pet dana kući sa ajdinom pa makar muža ne vidjela cijelo to vrijemeuser posted image , ali eto sve naopako

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17320
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:51:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

vještice koliko je curici, ne znam smije li enterofuril sirup, nama je to jedina pomoć nila kod proljeva jer A. nije htio nikakave čajeve, riže hape i ostalo domaće pripravke.

Što se tiče obloga, ja ih nikad ne stavlja, ne vjeurjm u njih, nikad nma nisu pomogle i samo maltretiram dijete koje bolesno vrišti i dodatno gubi snagu, nekad ga istuširam ali ni to nam nikad nije bilo od prevelike pomoći





kod mene isto ovako,ja kad citam neke savjete bas pomislim da sam nemajka jer djetetu mi samo cepici skidaju temperaturu a proljev zaustavlja enterofyril nikakva narodna medicina kod mog djeteta ne djelujeuser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 17321
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:52:31   
vjestica
teacher znači i vi ćete sjediti i naprdivati od 9-2
a nekad je bilo završiš posao i onda si slobodan
i sad ima, ali smao u nekim školama


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17322
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:53:25   
Leena
Lady, Iman, Dzenana, drage moje, ja sam potpuno smetnula s uma da je sutra Nova godina, pa ne mogu u 5, dolaze mi gosti oko 7 vecuser posted image user posted image

Škorpija, dobili smo i ja i mm slobodno 5 dana, ne znam je li bolje tako ili ovako, nigdje ne mozemo ici, jer on ima od kuce raditi, tako da mislim da cemo se treci dan vec poubijati, nismo 5 dana bili po cijeli dan kuci svi skupa otkad se esma rodilauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17323
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:53:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

teacher znači i vi ćete sjediti i naprdivati od 9-2
a nekad je bilo završiš posao i onda si slobodan
i sad ima, ali smao u nekim školama


da, nazalost, ovako je godinama, ispijanje kafa

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 17324
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 15:57:14   
vjestica
i mene napraviše nemajkom što nedam da mi maltretiraju dijete oblogama , čajevima i ostalim narodnim pripravcima, engo kljukam dijete lijekovima
i što je ne vodim svaki dan kod ljekara
i što ne pitam na silu dijete koje ne može jesti zbog temperature (pa ko to može jesti kad ima temperaturu?)
zbog toga sma se i
danas posvađala


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  691 692 [693] 694 695   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  691 692 [693] 694 695   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *