|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  682 683 [684] 685 686   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 23:10:11   
Anoniman
doublemum  user posted image user posted image user posted image , ali moram i user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 17076
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 23:13:17   
DM
I sad on "frajer"nahranio djecu naromuser posted image
Još će mi se ujutru faliti koliko su pojeli


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17077
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 23:13:29   
InLove

IZVORNA PORUKA: doublemum

Ja malo prije dođoh kući-družila se sa svojim prijateljicama-i tek sad zavirih u kuhinjuuser posted image
Djeca ostala sa mm i dođe mi da ih svu trojicu probudim da kuhinju čiste(ko me sinoć upratio-zna da sam joj "spucala" generalku i legla tek u 2 sata)a on mi naš'o glumiti Jamija Olivera(ne znam kako se piše)dok djeci čisti naruser posted image
Isprsk'o je i pločice i kuhinju i zid...ma pritisak mi skoči!
ako ne znate za tu metodu-to vam je da popolovite nar i da ga lupate drvenom kašikom da zrnca ispadaju u posudu.....



user posted image user posted image user posted image , moram iako znam kako ti jeuser posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 17078
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 23:14:37   
DM
Ma znam -ja se prvo ljutila, pa kontala šta da uradim....a onda spucala 2 oblande i smijem se sa vamauser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 17079
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 23:17:46   
Anoniman
dobro je da nisi i ti nar nastavila pucati, ali metodom tvog muzauser posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 17080
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 23:18:16   
R&T@
doublemum, u mojoj kuci takve kulinarske gluposti samo ja radimuser posted image

Jelena, izlazis iz krizeuser posted image ...hvala Bogu...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 17081
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 23:22:51   
selebriti
Super žena Jelena, ... o plizzzz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A mene ona oduševila kako s Anom pleše, a Luku ljulja user posted image , ... i sve s osmijehom..., a linija za deset....

Eto, nahvalismo se.... user posted image user posted image user posted image

Doublemum user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17082
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 23:23:25   
Anoniman
Cudno ali ja sam u krizi samo kad su bolesni, ali samo u trenutcima kad bolest prolazi, kad je naintenzivnija ja sam cvrsto na nogama, tek kad pocinju bolje biti tada me dotuce. manita pa zivi user posted image

Da i da nagovjestim sama sam bila sa oboje djece u javnosti...veliki poduhvat. Do sad smo samo bilu u setnji samo nas troje, a veceras bilo i vise od setnjeuser posted image . Srce mi ko tepsijauser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17083
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 23:25:55   
DM
A slušaj nastavak, kad krenuh u daljnju inspekcijuuser posted image (jer malo nije bilo zaspalo kad sam došla, a bio u fazi uspavljivanja) nađoh nj i dijete u dnevnoj spavaju, on pokriven dječijom dekom, a dijete velikomuser posted image
A kontrola domaće zadaće-nije završenauser posted image e tu ga moradoh probuditi...kaže -pa bilo već 15 do 9, morao je na spavanje......
E onda mu i za kuhinju izbrojah....
Skoči mi na nos onaj večerašnji smijehuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17084
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 23:32:31   
R&T@
Jelena, najteze je krenuti, izaci iz kuce...
dokazali si da mozes...
jeste tesko izaci, ali lakse prodje dan...user posted image


Doublemum, ja veceras skontah da se pod tvojim nickom krije moj muz...
Kod mene sve moze kasnije, sutra, nekaduser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 17085
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.12.2011 23:44:39   
DM
Doublemum, ja veceras skontah da se pod tvojim nickom krije moj muz..

Ma bjaaaaaaažiuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17086
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 1:51:43   
Hanady RR
Joj mahaluše moje ok sve iščitah...slomih seuser posted image

Ja sam upravo zvršila ture kolača za sutrašnju zabavu svoje djece, pa za prkeosutra u vrtići ...
a tortu koju im planiram ostaviti kod nane...e nju ću sutra navečer završavati al sma figurice od fondata napravila...

Eh i sarmu sam naparvila...količina biće je sigirno i iduće godineuser posted image
sutra ujutro još kiflice za zabavu sutra...
a navečer bih trebala mami naprviti i onaj zeleni rolaz...hoće ga i rusku salatu...al me maltretirajuuser posted image
al neka sve az ''bježaniju''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 17087
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 8:28:14   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: doublemum

Ja malo prije dođoh kući-družila se sa svojim prijateljicama-i tek sad zavirih u kuhinjuuser posted image
Djeca ostala sa mm i dođe mi da ih svu trojicu probudim da kuhinju čiste(ko me sinoć upratio-zna da sam joj "spucala" generalku i legla tek u 2 sata)a on mi naš'o glumiti Jamija Olivera(ne znam kako se piše)dok djeci čisti naruser posted image
Isprsk'o je i pločice i kuhinju i zid...ma pritisak mi skoči!
ako ne znate za tu metodu-to vam je da popolovite nar i da ga lupate drvenom kašikom da zrnca ispadaju u posudu.....



user posted image jojjjjjjjjjjjjjjjjjj valjam se user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 17088
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 8:28:19   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Zarauser posted image



meni bas i nije drago jer su cijene u zari vani wow, pravo visoke tak oda cu slabo moci sta sebi i maloj priustiti a ako se otvore ovdje bojim se da ce se azel ukinuti a tamo uglavnom kupujem sve za lanuuser posted image


neće ukinuti sigurno..pa nije lud! osim toga, samo je bitno da uvozi orginale i nema zime za njega user posted image to se zove "paralelni uvoz robe" (eksluzivni uvoznik po licenci uvozi i paralelno imas ove poput azela i harisa sto kupuju kontejner robe originalne na rasporodajama u tvornicama i sl, i onda uvoze i prodaju po znatno nizim cijenama)..


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17089
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 8:50:26   
ladyblue RR
jutro....

ja nenaspavana. legla iz 1h, jutros trka kroz kuću, danaa paketići, većeras dernek sa rajom s posla....ako ne odspavam poslije podne mrtva sam žena.

Hanady, sad iščitah sve oko male. reci im ima li ona proljeve? ako ima, nikakvo mlijeko, čak ni AD pa ni Humanu ne davati djetetu. sve sam ovo doktorirala. dok proljev ne stane, nikakvo mlijeko nego samo riža i rižina sluz, pečena jabuka, čaj od šipka. može grisini, keks, dvopek. kada proljev stave onda Humanu HN 7 dana i onda polako uvoditi mlijeko.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17090
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 8:51:46   
ladyblue RR
baš mi je žao što nismo dobacile do Importanea jučer. nas dvije ustale, bilo 18:15 i već mi je bilo kasno za bilo kakav izlazak. dok sam je nahranila, malo se igrale i stavila je ponovo na spavanje a mi išli u goste.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17091
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 9:13:55   
Mala Selma
Jutro drage zenice....

meni danas godisnjica braka i to cetvrta, pa nek smo zivi, zdravi i sretni kao i do sadauser posted image user posted image takodjet mi je mami i tati danas 38 godisnjica braka, pa nek su mi i oni zivi, zdravi i sretni i veliko im hvala sto postojeuser posted image user posted image user posted image
e mi smo bili sinoc u importanu na pekaticima u igraoni, ma koja je guzva bila ludnica majkemiuser posted image Vidila sam Lady al iz dalekauser posted image I A.nije bio zanimljiv Troka tj.Deda Mraz hoce on tamo gdje je puno raje i fifi i nody, jedva ga smirih.
Pa smo otisli do mog brata i snahe po paketic i dobio je velikooooog jurica, Boze moj srece, ma to je strasno , a kaze meni: Hvala dajdji sto je otisao na sjeverni pol po ovog jurica, sigurno mu je tezak biouser posted image  mm i ja se valjali od smijeha!!
Eto odo sad malo raditi

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17092
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 9:21:12   
teacher75
i mi juce bile na DM ali u mojoj skoli, obzirom da je bilo u jednoj vecoj ucionici,bila je guzva i prevruce, crkla sam od vrucine, lana rumena sa svim slikama, jedva smo uspjeli napraviti par slika, vazda nam neko uleti u kadar, pa slike nisu nesto. prepala se glasnih zvukova- mikrofon, pa sam je morala nositi jedno vrijeme (mm pokusavao slikati). na kraju je ipak sjela DM u krilo, al nije bila odusevljena. obradovala se strasno ogromnom medi kojeg smo dobili od mojih maturanata, medo veci od nje, pa se valja s njim po podu, grli ga i nosauser posted image lego kockice je nisu bas nesto posebno odusevileuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 17093
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 9:32:04   
Emica_sa
Jutro,joj kako vani smrdi fuj,ovog smogauser posted image

Tiki i mi imamo Lego kockice,ali nisu nam uopce interesantne,mali su oni za to josuser posted image

Bravouser posted image user posted image za tvoje ucenike,divno od njihuser posted image


Ja juce nisam htijela voditi djecu u importane,znala sam da ce biti guzva i puno virusa,samo bi mi falila neka temperatura za novuuser posted image



Tekja kako je djecak jutros?

< Poruku je uredio Hanady RR -- 29.12.2011 11:09:14 >


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17094
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 9:41:24   
teacher75
ma ona se vec mjesecima igra s najobicnijim jeftinim kocikicama iz robota, pravi kocke, kule, nije joj dosadno, zna se bas zabaviti s njima duze vremena, pa sam mislila da ce joj se i lego svidjeti-uzela joj pakovanje za djecu od 1.5-5 godina, al nije se bas nesto igrala. mozda ce kasnije, sad joj ovaj medo zanimljivijiuser posted image uzasno sam pospana , jedva gledam, sinoc je zaspala iza 9, jos puna utisaka sa DM, nadala sam se da ce jutros duze spavati kad ustade u 7user posted image a ja u stanju komeuser posted image radim popodne, a najradije bih prespavala citav dan, al tjesim se jos danas i sutra pa raspustuser posted image imacu neke sjednice, al sve je super samo nek nema vise ucenikauser posted image sto se tice importana, potpisujem te,i ja sam u strahu od guzve i virusa, jos se nisam psihicki oporavila od one njene upale pluca, pa izbjegavamo koliko mozemo okupljanja

< Poruku je uredio teacher75 -- 29.12.2011 9:42:08 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 17095
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 9:43:59   
teki
jutro svima. sva sam se nesto ukocila valjda nezgodno spavala.
djecak se sinoc sa fifi u snu svadjao i govorio joj bjezi fifi. sinic u importanu je bila prevelika guzva bilo nam je zagusljivo a i tata dosao po nas pa smo morali ici, a zao mi je sto nisam stigla progovoriti koju sa zenicama.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 17096
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 10:26:37   
Hanady RR
jutro...
ladyblue ona neće ništa da jede...to je najtragi�nije al baš ništa ona neće ništa sem vode...
doktorica je rekla da uzmemo porbiotik Ad d avidimo jel hoće da pije po 120 ml dnevno ...da bar nešto tako unosi jer je mala valja i mirovat na infuzijama ...
a nema ni snage dijete...ma strašno neštouser posted image




< Poruku je uredio Hanady RR -- 29.12.2011 11:09:47 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 17097
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 10:31:25   
R&T@
Dobro jutro user posted image

Vidi, vidi, sto se neke izdaju da su u toku jucerasnje "privatne" razmjene postovauser posted image

Jelena, jeli li danas Lukin nalaz?

Hanady, kako je djevojcica?



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 17098
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 10:42:55   
Hanady RR
pa ima temperaturu...pa ima porljev...pa povraća...
pa čekam sad da mi jave nalaze valjda vizita dok porđe šta li...
ne jede to je najgore nit pije smao hoće vode i to po malouser posted image






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17099
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
29.12.2011 10:47:31   
R&T@
user posted image  Bas mi je zao...

Kad bi barem moglo da nikad nicije dijete ne bude bolesnouser posted image

Ali, opet, sve ima gore od goreg... brzo ce oni pobijediti tu slabost,aBd...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  682 683 [684] 685 686   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  682 683 [684] 685 686   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *