|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  671 672 [673] 674 675   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:55:40   
anidla
hej zene, jel ovo faza? :

Noa me poceo da udara, i mene i mm....i onda kao se smije....ja zagalamim na njega,objasnjavam da to ne valja i da ce ici po kazni u sobu, i on meni na to kaze : otem ja u pobu (Hocu ja u sobu) , jos se fol slaze sa kaznama....user posted image

ili ovo: pitam ga sta ce jestii on mi kaze npr. pupu (supu) ja donesem supu on vristi place i govori netem ja pupu (necu ja supu) ja otem ninu (ja hocu Linu), ja napravim linu on opet place hoce nesto trecce user posted image   izludi on mene s tim.....

sta mi se desilo s mirnim djetetom koje je sve slusalo? uh




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16801
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:58:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

nego ženice jeste vi čule za zemaljski muzej...što sam ja nešto pod negativnim dojmom...nakon galerije i oni mislim baš ododmo u hondurasuser posted image


Zar i oni?
Kad nam je sveuser posted image
Samo da posalju svu djecu i studente jednom godisnje, mogao bi muzej zivjeti...
ja sam bila na protestima kada se galerija zatvarala...zgadio mi se zivotuser posted image ...znas sta znaci niko...ama niko od prof. sa akademije se nije pojavio...iz umjetnicke...troje...sve skupa mozda 10-20 studenata...ostalo su novinari bili...eto ti podrske...ne kazem ja da nisu i sami krivi...ali to su institucije koje ipak drzava treba da gura u vecoj mjeri...ma ovo samo govori o nama samima...nista vise...mozda je i bolje da se sve ugasi....sve sto ima veze sa kulturom...ionako je grad sve drugo sem grada...pa da vise ne mozemo ni glumiti grad

Meni Andrejevic spava...ja rucak kuham pa mu se ne mogu pridruzitiuser posted image user posted image

anidlauser posted image user posted image da si prezivjela zahvat...cula sam da je grozno...vani ti barem daju nesto sto te malo omami...pa je navodno lakse...a je li moguce da se kod tebe radi o tzv. "fantomskoj" boliuser posted image mislim...ovo ja lupetam...znam da se moja mama zna zaliti kako je "boli" zuc...iako je nema...mada onda to nisu toliko jaki bolovi...otidji ti kod nekog vrsnog interniste...ja ti mogu mackica preporuciti i ovog sto je mm dr. avdo...nesto...ako hoces posaljem ti pp

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 16802
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 16:02:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

hej zene, jel ovo faza? :

Noa me poceo da udara, i mene i mm....i onda kao se smije....ja zagalamim na njega,objasnjavam da to ne valja i da ce ici po kazni u sobu, i on meni na to kaze : otem ja u pobu (Hocu ja u sobu) , jos se fol slaze sa kaznama....user posted image

ili ovo: pitam ga sta ce jestii on mi kaze npr. pupu (supu) ja donesem supu on vristi place i govori netem ja pupu (necu ja supu) ja otem ninu (ja hocu Linu), ja napravim linu on opet place hoce nesto trecce user posted image   izludi on mene s tim.....

sta mi se desilo s mirnim djetetom koje je sve slusalo? uh



faza
ukljuci tipku "ignore" i zeeeeeeeen
samo slijezi ramenima...tako ih nerviras pa prestanuuser posted image ...barem kod ovog mog pali

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 16803
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 16:02:37   
anidla
IZVORNA PORUKA: dadada

anidlauser posted image user posted image da si prezivjela zahvat...cula sam da je grozno...vani ti barem daju nesto sto te malo omami...pa je navodno lakse...a je li moguce da se kod tebe radi o tzv. "fantomskoj" boliuser posted image mislim...ovo ja lupetam...znam da se moja mama zna zaliti kako je "boli" zuc...iako je nema...mada onda to nisu toliko jaki bolovi...otidji ti kod nekog vrsnog interniste...ja ti mogu mackica preporuciti i ovog sto je mm dr. avdo...nesto...ako hoces posaljem ti pp



nek se bol zove kako hoce, al boli....ajd posalji pp,detaljno moljem user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16804
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 16:04:02   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada


Meni Andrejevic spava...ja rucak kuham pa mu se ne mogu pridruzitiuser posted image user posted image




I meni se spava...
legoh oko 1 nocas, a probudih se u pola 6...

Cak sam i kahvu sad popila, ali ne mogu da se trgnem...


Anidla, mrzim tu rijec, ali je FAZA...
ispituje granice i privlaci paznju...istovremeno...

Moja R. je malo popustila, ali je upala u Fazu Ljuta Sam...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16805
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 16:09:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: dadada

anidlauser posted image user posted image da si prezivjela zahvat...cula sam da je grozno...vani ti barem daju nesto sto te malo omami...pa je navodno lakse...a je li moguce da se kod tebe radi o tzv. "fantomskoj" boliuser posted image mislim...ovo ja lupetam...znam da se moja mama zna zaliti kako je "boli" zuc...iako je nema...mada onda to nisu toliko jaki bolovi...otidji ti kod nekog vrsnog interniste...ja ti mogu mackica preporuciti i ovog sto je mm dr. avdo...nesto...ako hoces posaljem ti pp



nek se bol zove kako hoce, al boli....ajd posalji pp,detaljno moljem user posted image



posaljem ti cim se A. probudi jer su mi u sobi nalazi na kojima su br.teluser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 16806
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 16:32:17   
Anoniman
i ja ga znam lupiti ko nikouser posted image sad citam da s f. bol odnosi samo na amputirane udove....gluho i dalekoo bilouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16807
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 16:50:18   
anidla
IZVORNA PORUKA: dadada

i ja ga znam lupiti ko nikouser posted image sad citam da s f. bol odnosi samo na amputirane udove....gluho i dalekoo bilouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   joj jesi ti meni smijesna user posted image user posted image a ja jos gora, kontam sta joj znaci f.bol?

ja napravila rucak, potrudila se,a mm otisao s posla po Nou u vrtic i pravac na kafu sa jos jednim prijateljem i njegovom curicom.....rucak se ohladio, a ja ko fol ljuta, iako mi godi samoca user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16808
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 16:58:15   
ladyblue RR
Prohodala mi curauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16809
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 17:08:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

Prohodala mi curauser posted image
user posted image user posted image CESTITAMuser posted image user posted image user posted image
e sad si gotovauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16810
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 17:14:54   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sam u Americi selila sa sjevera na jug i vozila kamion sa stvarima i prikolicu na kojoj mi je bilo auto i motoruser posted image


koji si ti gigant...i motor vozis user posted image



taj motor sam prodala i nikada ga nisam prežalila. kakav je to Harley bio...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 16811
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 17:17:09   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: felix

jos deset godina user posted image


ih pa ti si onda dobra user posted image



rose, mi ne smijemo piti te tableteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 16812
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 17:34:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mirkica

Dobro jutro zene


Imam jedno pitanje , moj mlai pje prestao dojiti ali zato po itavu noc se bud i trazi nesto za piti tako da nikako doci do onog kada prespava noc :((( , jeste li vi imale isti problem i kako ga rijesiti?


ova moja se i dan danas budi i trazi vode ili cucu kad skonta da joj je ispala u snu, nekad i po 2-3 puta (zavisi sta je jela). ne znam jel ikad do sad prepavala noc bez ijednog budjenja


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 16813
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 17:40:48   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Ev dogovorile smo se mama i ja....teki....jelena... bujrum user posted image
zvacu malu selimu user posted image , posto vidim da ne prati ovu temu baš...

kono hvala ti sto mislis na nas, ali mi vec imamo od 18,00 do 20 sati sutra u importanu i igraonici Bambi rezervaciji za paketice i druzenje sa trokom, organizuje lissing!!

I dobar dan drage moje, kako ste mi vi danas? Ja sam ok, imam posla preko glave, kraj godine, izvjestaji i sl., ali sve ce to biti juceuser posted image
Veceras moja firma organizuje paketice i predtsavu i CDA i jedva cekam da se druzim sa rajom s posla i da gledamo nasu prvu predstavuuser posted image
Mi s,p vec isplanirali gdje cemo za Novu i to jedva cekam, a 29.mi je godisnjica braka pa se radujem i tome....sve u svemu volim decembaruser posted image user posted image user posted image


jel u 18.00?user posted image i moja lana je upravo krenula sa tatom i zaovom, vode je na njihovu predstavu i paketiceuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 16814
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 17:46:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Prohodala mi curauser posted image

cestitamoooouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16815
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 17:50:24   
teacher75
iscitah sve, pa rekoh da se javim, evo uzivam malo i odmaram u miru i tisini doma svogauser posted image mm i lana otisle kod deda mraza i paketice od zaove a sutra ce na deda mraza i paketice od moje skoleuser posted image ja jedva docekala da malo odmorim u tisini, juce i danas se bas umorila, jedva gledam. jedva cekam raspust, samo jos da izguram ovu sedmicu, jos malo....user posted image oko zgrade nam je uzasan led, klizaliste nam nije ravno, pa me bas strah da hodam, moram paziti...danas poslije posla malo setala po gradu i u BBI sa drugaricom, snizenja smijesna, nista posebno pa nista ni ne kupih. dadada, pingivin je super, moram i ja kupiti to jajeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16816
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 18:24:25   
teacher75
sad me zove mm- lana pobjegla iz sale cim je vidjela deda mraza, place i nece ni da gleda predstavuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16817
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 18:27:29   
Anoniman
ladyblue cestitamuser posted image user posted image  
Nikola je ozdravio,jos malo kasljuca al polako prolazi..

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 16818
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 19:01:17   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: felix

jos deset godina user posted image


ih pa ti si onda dobra user posted image



rose, mi ne smijemo piti te tableteuser posted image user posted image user posted image


stare pusacice user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16819
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 19:02:23   
teacher75
dijete mi je interesdjijauser posted image cim je vidjela da DM dijeli paketice odmah hoce i ona, tako da je uspio slikati pored DM- nije htjela u krilo, al dobro da je ikako htjela, bas sam se bila zabrinula kako ce sura kod mojih na poslu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16820
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 19:14:40   
selebriti

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Prohodala mi curauser posted image


user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16821
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 19:28:34   
vjestica
ladyblue čestitamo user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 16822
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 20:24:53   
Mala Selma
Mi bili na predstavi i paketicima i super nam je bilouser posted image user posted image
Teacher bilo je u 18,00 satiuser posted image
ladyblue cestitamouser posted image user posted image
Odoh sad kafenisatiuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 16823
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 20:30:33   
R&T@
Veceruser posted image

Jesam penzija zesca... dijeca kod nane, mm radi, a ja u pidzamiuser posted image

Da je kakva spavacica pa da prosetam pored prozorauser posted image

Cestitke za prve korake djevojciciuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 16824
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 20:34:02   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Mi bili na predstavi i paketicima i super nam je bilouser posted image user posted image
Teacher bilo je u 18,00 satiuser posted image
ladyblue cestitamouser posted image user posted image
Odoh sad kafenisatiuser posted image

lana dobila interaktivnu bebu i odusevljena je, svasta nesta prica kad se pritisne, evo je nosa sve vrijeme od kako je dosla kuciuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 16825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  671 672 [673] 674 675   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  671 672 [673] 674 675   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *