|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  670 671 [672] 673 674   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:16:13   
rose
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: felix

a zene od 35 pa nadalje ne smiju pusiti 



Opasne te neke godine...
prenosim samo sta mi je rekla nemam ja pojma .
Al je vise rizicno kao za zene preko 35 god kad bi pusile cigare i pile tab ...
eto ako ona laze lazem i ja user posted image a ja ne planiram cigare ostaviti nema ti tab  user posted image



a koliko jos imas do 35-e user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16776
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:21:52   
Anoniman
jos deset godina user posted image

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 16777
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:26:20   
teki
sto si mlada felix cak 2 godine od mene mladja blago tebi hehehe

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16778
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:28:16   
Hanady RR
pih...ja nemama još puno fore da te tablete probamuser posted image
strašno...
sad mi ne trebaju a kad mi budu trebale ja ne msilim prestata puštit čak razmišljala sam tada pušenje intezivirat...a vidi vraga...imat ću preko 35user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16779
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:29:22   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

evo mene, ziva ostala user posted image

nista, uradila sam gastroskopiju user posted image user posted image user posted image ruzan brate osjecaj....ali bitno je da je nalaz uredan: zeludac,  jednjak i dvanaestopalacni....sve uredno....

odem na razgovor kod gastroentereologa: ispricali se, objasnila mu svu historiju bolesti....on mi dao preporuku za MRCP.....

sad opet kod svog ljekara po uputnicu moram....i onda traziti veze za MRCP.....nazalost tako je.....




user posted image za nalaz...ma zdrava si ko drenuser posted image

ja ti ne htjedoh nešta posebno opisivat taja nalaz...al mene kad bi neko sad puškom tjerao natjerao me nebiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16780
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:30:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teki

sto si mlada felix cak 2 godine od mene mladja blago tebi hehehe
user posted image user posted image user posted image user posted image nisu meni bar bitne godine kaze bitno je da se cojk osjeca u dusi mlad user posted image user posted image user posted image ....
Ja se ne sramim svoji god da imam 18 il 37 (lupam) user posted image .......
Bolje sto si starija kaze stariji-iskusniji
sta sam ja mlada-zelena user posted image user posted image ne iskusna .....


(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 16781
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:31:32   
R&T@
Svi pricaju da je gadno uraditi taj pregled...
A sta ustvari rade?
Kako sprijece nagon za povracanje?
Ja jedva tabletu progutam...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16782
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:33:08   
teki

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: teki

sto si mlada felix cak 2 godine od mene mladja blago tebi hehehe
user posted image user posted image user posted image user posted image nisu meni bar bitne godine kaze bitno je da se cojk osjeca u dusi mlad user posted image user posted image user posted image ....
Ja se ne sramim svoji god da imam 18 il 37 (lupam) user posted image .......
Bolje sto si starija kaze stariji-iskusniji
sta sam ja mlada-zelena user posted image user posted image ne iskusna .....



ja se u dusi vala osjecam mlada doduse od kad sam se udala i rodila malo mi se u dusi duplale godine heheh

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16783
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:33:18   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: anidla

evo mene, ziva ostala user posted image

nista, uradila sam gastroskopiju user posted image user posted image user posted image ruzan brate osjecaj....ali bitno je da je nalaz uredan: zeludac,  jednjak i dvanaestopalacni....sve uredno....

odem na razgovor kod gastroentereologa: ispricali se, objasnila mu svu historiju bolesti....on mi dao preporuku za MRCP.....

sad opet kod svog ljekara po uputnicu moram....i onda traziti veze za MRCP.....nazalost tako je.....




user posted image za nalaz...ma zdrava si ko drenuser posted image

ja ti ne htjedoh nešta posebno opisivat taja nalaz...al mene kad bi neko sad puškom tjerao natjerao me nebiuser posted image


pa ne bi rekla da sam zdrava ko dren, negdje problem postoji, ali najzalosnije sto predugo traje dok skontas....

ali eto odvazila sam se traziti sta mi je....

a ova gastroskopija je grozna, uzas zivi, ali eto covjek na sve je spreman kad boli....meni je ovo 3 put da radim u svojih 27 godina , puno brate.....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16784
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:34:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Svi pricaju da je gadno uraditi taj pregled...
A sta ustvari rade?
Kako sprijece nagon za povracanje?
Ja jedva tabletu progutam...

tajar stave ti u usta tubu...tvrdu...pa je zagrizeš zubima al enma šanse usta da zatvoriš...
i onda kroz to ide gatroskopijska cijev...ono je najgore kad kroz grlo prolazi...kad porđe ne osjetiš ti toliko al je gadan osjećaj...usta zatvoriš ne možeš...i ja sma povraćalauser posted image meni predugo i trajala gastroskopija...pa sam pošto se leži na stranu komlet majicu svojom kiselinom uniptila...hebo deomstos kako sma je izbjelilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16785
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:35:14   
R&T@
IZVORNA PORUKA: teki


IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: teki

sto si mlada felix cak 2 godine od mene mladja blago tebi hehehe
user posted image user posted image user posted image user posted image nisu meni bar bitne godine kaze bitno je da se cojk osjeca u dusi mlad user posted image user posted image user posted image ....
Ja se ne sramim svoji god da imam 18 il 37 (lupam) user posted image .......
Bolje sto si starija kaze stariji-iskusniji
sta sam ja mlada-zelena user posted image user posted image ne iskusna .....



ja se u dusi vala osjecam mlada doduse od kad sam se udala i rodila malo mi se u dusi duplale godine heheh


Kod mene je suprotno...
Ja uvijek bila preozbiljna, a sad podjetinjilauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 16786
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:36:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: anidla

evo mene, ziva ostala user posted image

nista, uradila sam gastroskopiju user posted image user posted image user posted image ruzan brate osjecaj....ali bitno je da je nalaz uredan: zeludac,  jednjak i dvanaestopalacni....sve uredno....

odem na razgovor kod gastroentereologa: ispricali se, objasnila mu svu historiju bolesti....on mi dao preporuku za MRCP.....

sad opet kod svog ljekara po uputnicu moram....i onda traziti veze za MRCP.....nazalost tako je.....




user posted image za nalaz...ma zdrava si ko drenuser posted image

ja ti ne htjedoh nešta posebno opisivat taja nalaz...al mene kad bi neko sad puškom tjerao natjerao me nebiuser posted image


pa ne bi rekla da sam zdrava ko dren, negdje problem postoji, ali najzalosnije sto predugo traje dok skontas....

ali eto odvazila sam se traziti sta mi je....

a ova gastroskopija je grozna, uzas zivi, ali eto covjek na sve je spreman kad boli....meni je ovo 3 put da radim u svojih 27 godina , puno brate.....




ma mislih u smislu ovoga nalaza zdrava ko dren ljepotouser posted image
a biće i to drugo aBd ok...samo polako ...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 16787
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:37:13   
rose
IZVORNA PORUKA: felix

jos deset godina user posted image


ih pa ti si onda dobra user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16788
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:38:21   
Anoniman
a ja jos u pubrtetuuser posted image user posted image pise na ovim tab da se
koza podmladjuje bolji izgled koze materemiuser posted image user posted image smanjuje nervoza user posted image ,
uh rekouser posted image user posted image ....


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 16789
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:38:53   
Hanady RR
nego ženice jeste vi čule za zemaljski muzej...što sam ja nešto pod negativnim dojmom...nakon galerije i oni mislim baš ododmo u hondurasuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 16790
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:39:14   
rose
IZVORNA PORUKA: tajra

Svi pricaju da je gadno uraditi taj pregled...
A sta ustvari rade?
Kako sprijece nagon za povracanje?
Ja jedva tabletu progutam...


ja sam jednom imala zakazanu gastriskopiju...probah progutat ono crijebo i nema sanse...na nalazu napisase da ne saradjujem....a mm s druge strane imao cir na zeluci...i kad je bio u bolnici u jednom danu 3 gastroskoipije user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16791
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:41:00   
Anoniman
anidla user posted image user posted image super da si to rijesila
tekja user posted image drago mi je da nije grlo kod druga upaljeno bit ce dobro abd
mene jedino od svega muci knedla mi u grlu uzv dojkiuser posted image strah me nemate pojma koliki strah
kad sam bila zadnji put kad sam imala 19est god
bojim se jako se bojim, jer su kvrzice jos tuu a danas cujem zena prica da joj dokt rekao imala kvrzice ciste kao ja da se te ciste da se pomaknem s mjesta mogu pretvoriti u nesto lose s godinama strah me i izgovoriti
Jos me boli na opip, a on ce mi dirati dok. uzv uh .....boze moj

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16792
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:41:43   
Anoniman
Ja okitila svojoj princezici jelku i smjestila je u njenu sobu, ona spava. sad cekam da se probudi i ocekujem reakciju...ili ce je polomiti ili je nece uopste zanimati trece nemauser posted image

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 16793
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:43:46   
R&T@
Ide li ko na Veseli cas (priredbu u BKC s paketicima)?

Eno, na Sarajevo-x, neki dobili karte...
Mi nismouser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16794
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:45:54   
anidla
tajra, zagriznes neku plastiku, i kroz tu plastiku ubace cijev koju ti moras da progutas...kad je progutas  guraju cijev sve do zeludca, dvanaestopalačnog crijeva i jednjak gledaju....ti "rigas" ali ne mozes povratiti jer taj dan ne smijes nista ni jesti ni piti....

tup je osjecaj, osjecas u sebi nesto grubo i ma ne znam...tesko za objasniti....


joj radosti kad je krenu vaditi(cijev), uh.....

hanady, Bog te cuo....

meni kaze doktor da on misli da ne moze vise biti kamen u jetri jer ja nemam zuci pa taj kamen nema gdje da "ispada" user posted image





_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16795
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:45:54   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

nego ženice jeste vi čule za zemaljski muzej...što sam ja nešto pod negativnim dojmom...nakon galerije i oni mislim baš ododmo u hondurasuser posted image


Zar i oni?
Kad nam je sveuser posted image
Samo da posalju svu djecu i studente jednom godisnje, mogao bi muzej zivjeti...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16796
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:47:45   
R&T@
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ja okitila svojoj princezici jelku i smjestila je u njenu sobu, ona spava. sad cekam da se probudi i ocekujem reakciju...ili ce je polomiti ili je nece uopste zanimati trece nemauser posted image


A mozda ce da kaze: Lijepa...
user posted image  daj boze...

Ja nadjoh ono "Dadada" jaje u lokalnom granapu, ali nisam smjela kupiti zbog R.
Cijena mu je 2 KM...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16797
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:48:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

tajra, zagriznes neku plastiku, i kroz tu plastiku ubace cijev koju ti moras da progutas...kad je progutas  guraju cijev sve do zeludca, dvanaestopalačnog crijeva i jednjak gledaju....ti "rigas" ali ne mozes povratiti jer taj dan ne smijes nista ni jesti ni piti....

tup je osjecaj, osjecas u sebi nesto grubo i ma ne znam...tesko za objasniti....


joj radosti kad je krenu vaditi(cijev), uh.....

hanady, Bog te cuo....

meni kaze doktor da on misli da ne moze vise biti kamen u jetri jer ja nemam zuci pa taj kamen nema gdje da "ispada" user posted image




uh znam to nazalost prosla sam to  najgore riga ti se a nemozes povratiti a oni tu cijev vade polako ti kontas nema vise kad opet je guraju u zdrijelo
svaka cast izdrzala siuser posted image neznam kako bi to opet ponovo prosla .


(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 16798
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:48:27   
Hanady RR
e tačno tkao tajra...al nikome na pamet muzej ne pada...a sve drugo pada i previše im na pametuser posted image

andila ima i logike to što doktor kažeuser posted image

tajar mi imamo te karte...ja dobila bez fotkanja kod deda mraza...smao biće tu gužve prevelika skroz pa još ne znam jel njih dvije diuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16799
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 15:54:44   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

tajar mi imamo te karte...ja dobila bez fotkanja kod deda mraza...smao biće tu gužve prevelika skroz pa još ne znam jel njih dvije diuuser posted image


Pitam zbog Tajre...
galantno bismo sestru ostavile u kuci...jer vodimo je i sutra i prekosutra, aBd...dosta joj...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  670 671 [672] 673 674   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  670 671 [672] 673 674   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *