|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  655 656 [657] 658 659   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:51:06   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Kaze B da te on doveze i odveze, da ne dolazis autom ipakuser posted image


da ne bude kada se vratim kući ona pjesma "gdje si bio propalico, svinjo jedna, pijanico...."user posted image user posted image user posted image
zna moj muž koga je oženio. vozi Miško i zatvorenih očijuuser posted image
doduše, kod tebe je fina uzbrdica i one krivine ako ga maznem da ne završim u čijoj avlijiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16401
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:52:35   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

a gdje vi to idete 7....kako ja nista ne znamuser posted image user posted image user posted image user posted image


Bujrum...idemo u Pub na Marketu ili ti ga pod šator.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16402
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:53:11   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

a gdje vi to idete 7....kako ja nista ne znamuser posted image user posted image user posted image user posted image


Samo ako mozes ostati cijelu noc, pozvana siuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16403
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:55:16   
Anoniman
A sta ima tamo 7.?user posted image user posted image mislim...sta ima sto nema 6 ili 8user posted image
moram li m voditiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 16404
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:58:25   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

A sta ima tamo 7.?user posted image user posted image mislim...sta ima sto nema 6 ili 8user posted image
moram li m voditiuser posted image user posted image user posted image



eeee da samo znaš....ma pjeva mm a poslije toga je Goran Karan u Coloseum-u. od mm-ova će biti moj ali ne sa nama nego će nam pjevati i ne znam vodi li Pocy svog. Hanady i ja smo solo s tim što se meni ne mogu nabacivati frajeriuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16405
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:01:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: dadada

A sta ima tamo 7.?user posted image user posted image mislim...sta ima sto nema 6 ili 8user posted image
moram li m voditiuser posted image user posted image user posted image



eeee da samo znaš....ma pjeva mm a poslije toga je Goran Karan u Coloseum-u. od mm-ova će biti moj ali ne sa nama nego će nam pjevati i ne znam vodi li Pocy svog. Hanady i ja smo solo s tim što se meni ne mogu nabacivati frajeriuser posted image user posted image user posted image

zaklonit ćemo te mi ne briniuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16406
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:02:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: dadada

A sta ima tamo 7.?user posted image user posted image mislim...sta ima sto nema 6 ili 8user posted image
moram li m voditiuser posted image user posted image user posted image



eeee da samo znaš....ma pjeva mm a poslije toga je Goran Karan u Coloseum-u. od mm-ova će biti moj ali ne sa nama nego će nam pjevati i ne znam vodi li Pocy svog. Hanady i ja smo solo s tim što se meni ne mogu nabacivati frajeriuser posted image user posted image user posted image
to tm predgrupaa g.karanuuser posted image user posted image ...haj speruser posted image ...a sta pjeva?
salim se ja..necu da vam smetamuser posted image
odoh spavat
ljubite djecu...muzeve...komsije
cujemo se tj. tipkamo sutra

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16407
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:05:06   
Hanady RR
dadada bonauser posted image

u pabu je muž njenuser posted image a ankon toga coloseum...
čuj nećeš da smetaš...što više to boljeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16408
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:09:26   
rose
ja zaboravila sta znaci izaci navece i zapiti se u kafani user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16409
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:12:41   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

to tm predgrupaa g.karanuuser posted image user posted image ...haj speruser posted image ...a sta pjeva?
salim se ja..necu da vam smetamuser posted image

 

ahahaha, slična im je muzika pravo.user posted image user posted image user posted image

i što ćeš smetati?! mi smo pozvale sve pa god god hoće sa nama, bujrum! da se malo izvedemo i popijemo kojuuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16410
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:14:01   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: rose

ja zaboravila sta znaci izaci navece i zapiti se u kafani user posted image


ma nisam ti ni ja bolja ali se popravljam u zadnje vrijeme.
sinoć sam u 3h došla kući. jutros kada se N probudila, jedva sam skontala da je ona ustvari moje dijeteuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 16411
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:18:31   
Anoniman
Vecer!
Sretan Bozic svima koji slaveuser posted image
I prodje i ovaj vikend, ne volim ponedjeljakuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16412
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:19:22   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: rose

ja zaboravila sta znaci izaci navece i zapiti se u kafani user posted image


ma nisam ti ni ja bolja ali se popravljam u zadnje vrijeme.
sinoć sam u 3h došla kući. jutros kada se N probudila, jedva sam skontala da je ona ustvari moje dijeteuser posted image


ma ja ne znam ni bil se znala ponasati sada u javnosti u sitne sate user posted image a da ne pominjem da se ne bih mogla opustiti...s mm izasla zadnji put nekad ljetos...i to smo oko 10 dosli kuci zurno jer je mala vristala i nana je nije mogla smiriti (sveki dosla na 2 dana jer smo mi bili pozvani na jedno vjencanje)


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16413
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:23:05   
Hanady RR
rose još dok poraste...opustit ćeš se...i ja se tel sad ono pravo opuštam...jer i ako plaču kome može im seodkazat da ušute i bez mene user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 16414
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:26:35   
ladyblue RR
ja nemam tih problema. Stavim je u krevet i preko vrata. Ona se svakako sama uspavljuje i nikada ne place tako da i ne znam kada je zaspala. Ja nikada i ne ulazim u sobu da vidim spava li.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16415
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:28:17   
R&T@
Joj, kad se sjetim...
ostavim T. i noc provedem na telefonu...
a moja sestra sasvim hladno: Spava, sto je radila i kad si nazvala prvi put, i drugi, i desetiuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16416
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:30:53   
Anoniman
Joj lady, mala je kraljica, znas kad bi moja zaspala sama, mislim da bi mi raja iz socijalne sluzbe zvonila na vrata za 5 minuta, ona je pekmez nevidjeni, ali sreca veca je pa moze ostati s nekimuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16417
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:31:36   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja nemam tih problema. Stavim je u krevet i preko vrata. Ona se svakako sama uspavljuje i nikada ne place tako da i ne znam kada je zaspala. Ja nikada i ne ulazim u sobu da vidim spava li.


ma i S je takva al ne znamo sta joj bi tada pa se probudi i u vrisku...mi smo je ostavili oko 2...ona se igrala, zaspala standardno u 7 i onda se probudila i vriska i hajd kuci oko 10 a taman dosli s vjencanja i otisli u celtic pub da popijemo po jos jedno pice kad ono zovu da dodjemo


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16418
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:32:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Joj, kad se sjetim...
ostavim T. i noc provedem na telefonu...
a moja sestra sasvim hladno: Spava, sto je radila i kad si nazvala prvi put, i drugi, i desetiuser posted image


user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16419
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 23:55:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

da ne bude kada se vratim kući ona pjesma "gdje si bio propalico, svinjo jedna, pijanico...."user posted image user posted image user posted image
zna moj muž koga je oženio. vozi Miško i zatvorenih očijuuser posted image
doduše, kod tebe je fina uzbrdica i one krivine ako ga maznem da ne završim u čijoj avlijiuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16420
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 0:15:57   
malenaa
uhhhh odmah uskocih na temu... prica se o kafani,tj derneku. ja zamerakam cesto sa svojim drugama a i sa mm cesto zalomimo. malcu nist ne falu spava kao top kod moje mame a sutredan jos se i naspavam :) ejjjh ocekujem bujrum tu gdje se ide
user posted image user posted image
taman novo upoznavanje,to je nesto kao nocna rr kafica ;)

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16421
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 7:28:37   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: dadada

A sta ima tamo 7.?user posted image user posted image mislim...sta ima sto nema 6 ili 8user posted image
moram li m voditiuser posted image user posted image user posted image



eeee da samo znaš....ma pjeva mm a poslije toga je Goran Karan u Coloseum-u. od mm-ova će biti moj ali ne sa nama nego će nam pjevati i ne znam vodi li Pocy svog. Hanady i ja smo solo s tim što se meni ne mogu nabacivati frajeriuser posted image user posted image user posted image

a što ti se ne bi mogli nabacivati frajeri? misliš zbog muza u bliziniuser posted image niđe vezeuser posted image

i meni je malkice problem (više emocionalne prirode) ostaviti R. kada izlazimo, zato jako rijetko izlazimo ali u posljednje vrijeme radimo na tome malo više user posted image
on jadničak samo stoji kod vrata, grli me i pita:" a gdje ćeš to mama, lijepa si, je li to haljina za seke" user posted image ...reko idem na ples sa tatom...a on:"nemoj mama ići na ples, pleši s bebom" user posted image user posted image ..."nece beba nita, samo nemoj ici na pes mama" ...srce moje drago...user posted image user posted image inače odmah zaspe, ne plače i ne pravi probleme, ali eto...fakat mu je uzasno krivo kada idemo, ali to trpi...user posted image user posted image

a sad...jutro "radni" narode... user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 26.12.2011 7:34:07 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16422
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 8:23:04   
ladyblue RR
jutro i od mene...

N se nadigla jutros u 6:10user posted image . Naspavala se cura. sreća pa je radni dan pa sam svakako morala ustati.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16423
   [Obrisana poruka]
26.12.2011 8:52:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16424
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 9:22:12   
Emica_sa
Dobar jutar

Cestit Bozic i puno zdravlja,srece i para za sve koji slaveuser posted image

Joj jutros jedva ustala,nezgodno spavala,vrat mi se ukocio,kriza samuser posted image

Ja nisam izasla od kad se Alan rodio,znaci 2 godine,ali iskreno mi se i ne izlazi,ne vuce me uopceuser posted image

Sama sam zivila 5 godina i stalno izlazila,svaku noc,dosadilo mi vise bilouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  655 656 [657] 658 659   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  655 656 [657] 658 659   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *