|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  654 655 [656] 657 658   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:26:04   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: dadada

ja isto mrzim oruzje...pa i igrackuuser posted image user posted image ...ALI sam mu kupila da izgusta...jerbo u protivnom cim kod nekog vidi nastaje lom...e da moje dijete ne bi bilo ZELJNO ruzja...ja sam odlucila da mu kupim da i to rjesimo...i mogu vam reci da mu upola vise nije interesantno...jest u prodavnici kada vidi novi pistolj...ali nema vise vriske i placa kada kazem da ne moze...tako da...to vam je isto kao i sa slatkisima...sto vise krijete...vise ce zeljetiuser posted image
nisi mogla bolje rec user posted image
Nego dal da vodim A ped user posted image user posted image ima ture 37,5 kad sam ga vodila na hitnu rekli blaga upala grla nije dala antb.
Al on meni slabo jede skorz slabo vruc je  mislim ispod vrata bas vruc ....




odvedi ga..i kod ans ista tura..kod R. je grlo..i crp ke tako pokazao! i grlo je bas crvenkasto...i slabo je jeo..pojede ali na silu...
na kraju je pedijatrica rekla posto nije urin. infekcija da ne dajem ziant, vec pancef, ali ja ipak odlucila najblazu varijantu Ospen..mislim da ce mu pomoci!


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16376
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:42:59   
Anoniman
Felix...odvedi ga ped da si mirna...sto se antibiotika tice...mene ne pitaj nistauser posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 16377
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:57:42   
Anoniman
a hvala vam na  odg . necu sutra ponedeljak je guzva da ga ne vodim bas medju bolesnu jako djecu
strpit cemo se do utorka ,  al ako vidim da je i sutra  "onako" naz cu ped da vidim radil posle podne da ga odvedem .
Sad zasad, paracetamol pomaze al jeo 0 bodova .
Sto kaze poci jedino na silu, kad kazem na silu mislim da se dobro oznojim dok pojede bilo sta svasta izvodim gluposti da mu ubacim "nesto" u usta .


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16378
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 20:59:52   
Leena
Ja samo da zaželim sretne praznike onima koji slave! kod mene radno, pa nemam vremena ni da provirim na RR... I danas sam radila cijeli dan, onda malo odmarala, sada uspavala dijete i nastavljam... Sad je makar od kuce, pa mi je lakse, ali sutra opet cijeli dan i to veliki dio dana vani na ovom minusuuser posted image . Najgore mi je sto razmisljam kako da trazim slijedeci cetvrtak i petak slobodno, jer mi mama ide na put, pa ne znam gdje cu sa esmom dok smo na posluuser posted image ... mm predlagao da je damo dva dana u neku igraonicu ili sl., ali meni se to nikako ne sviđa, pa ne znam, vidjet cemo.

Ljubim vas i bebare i ako u normalno neko vrijeme zavrsim sa poslom, probat cu vas iscitati da vidim sta ima kod vasuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 16379
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 21:11:37   
anidla
Sretan Bozic svim forumasicama katolicke vjeroispovijesti! user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi se maloprije vratili sa Bozica, do sada imam osjecaj da mi je najljepsi Bozic bio...bila gitara, pjesma, veselje, i kuhano vino user posted image user posted image user posted image

Noa je trpio jadan, nije citav dan spavao, eno ga ko top sad hrce user posted image isplesao se danas ko nikad do sada.....

za poklone sam se snasla nekako, u kotonu sam kupila divne stvarcice.....50% snizenje....user posted image

eh od sutra opet jovo nanovo....moram doktoru da se javim, pa u utorak na gastroskopiju user posted image da je i to prezivjet....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 16380
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 21:26:14   
Anoniman
pa ne znam gdje cu sa esmom


Dovedi je kod nas user posted image .


Vece i od nas. Ja djecu polijegala i kao prava domacica narucila veceru sebi i mm, pa cekam dostavu i samo gledam na sat sto ih nema viseuser posted image . Bila sam jutros na suncanju tabana...hvala Bogu sve ok, malo neke upalice ima, ali nista strasno. Nije mi radila papu, kaze da prodju dvije-tri menstruacije, pa tada da radim papu i hormonski status zbog ovih mojih cistih, da i nagovjestila mi je da u ovih par dana "bjezim" od mm ako en zelim treceuser posted image . Obradovala se pokloncicu sto mi je bas drago, jer sam se danima pitala sta da joj kupim, jer ona je tip koji ne prima poklone, koverte i ostalo izuzem ako je bas neka sitnica. Kod Luke izgleda da se opet vratila Mrsa, i to gnojnica mu na licu iskocila, tako da moguce da su onako visoki leukociti od toga. Sutra cu ga voditi na kontrolu pa cemo vidjeti sta i kako.

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 16381
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 21:32:00   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

ipak je ovo Otoka...nema ovda zeljevaca...osim mm(moje mame)user posted image



auuu, kako se varašuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16382
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 21:40:50   
rose 87
sta mislite vi jeli dovoljan samo nalaz crp-a da dok. ustanovi jeli bakterijska ili virusna inf. ili moramo raditi i ksuser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16383
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 21:43:14   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

inace, ladyblue zaintrigirala si me ovim repertoarom 7.1. evo ve cmuntam muza da ga zadamo..ali me privlaci i Karan u coloseumu istu noc.samo me jos obraduj i reci da je ovo u pub-u ranije, tj da zavrsava taman kad Karan pocne user posted image da se samo prebacimo i nastavimo derneciti..



pitala sam mm-a i on misli da ovo u Pub-u mora biti završeno oko 23h a tada će i Karan početi u Coloseumu tako da možemo u Pub pa nastaviti daljeuser posted image
ja sam mm-u rekla da nam se ostavi sto u Pub-u za tu noć. ipak smo mi "ozbiljne" gospođe i nije u redu da stojimouser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16384
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 21:46:40   
Mala Selma
Vece drage moje,

svim forumasicama koje slave Bozic, zelim sretan i blagoslovljen od srcauser posted image
Mi smo danas divan dan proveli, bilo smo vani 2 sata, napravili smo dva ogromna snjeska, stavit cu slike da vidite, jedva smo usli kuci.Ja evo "pristavila" gras za sutra, a moze i za prekosutrauser posted image user posted image
Dogovorili smo se i za novu godinu, slavit cemo kod prijatelja na vikendici i bas sam sretna, naravno bit ce i djecicauser posted image
Sto se tice pistonja-igracki ja to nekupujem niti mu iko kupuje, nikad nije vidio pistolj igracku i nastojat cu da tato i bude, nekupujem cak onaj ni na vodu.Takodjer negledamo BEN10, bakukan( valjda se tako zove) i sl. crtane koji su puni gluposti i nasilja, nazalost..

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16385
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 21:48:49   
Anoniman
Bas ste neke, bas 7. nasle izlaziti, a gdje sam tu ja, a?

(odgovor članu Mala Selma)
  Neposredna veza do poruke: 16386
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 21:50:18   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Bas ste neke, bas 7. nasle izlaziti, a gdje sam tu ja, a?


pa hajde i ti...taman da se izvedeš za Božićuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16387
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 21:55:45   
Anoniman
A gostima kazem samo vi sjedite, ja odoh user posted image . Vec unazad evo bice peti bozic kako prvi dan Bozica uvece dolaze od mm prijatelji, samo bude musko drustvo, tako zene bujrum da razbijete monotonijuuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16388
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 21:58:33   
Anoniman
Rose CRP i pokazuje da li u pitanju virus ili bakterija, a zasto da ne vadite leukocite i KS kad je ista kolicina krvi potrebna za oboje kad ga vec bodu.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16389
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:00:26   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

A gostima kazem samo vi sjedite, ja odoh user posted image . Vec unazad evo bice peti bozic kako prvi dan Bozica uvece dolaze od mm prijatelji, samo bude musko drustvo, tako zene bujrum da razbijete monotonijuuser posted image


auuuu, možeš misliti da ti upadnemo u kuću?! user posted image user posted image user posted image  pa ljudi bi se istravili od žena koje oko ponoći dolaze u gosteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16390
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:18:24   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: pocahontas

inace, ladyblue zaintrigirala si me ovim repertoarom 7.1. evo ve cmuntam muza da ga zadamo..ali me privlaci i Karan u coloseumu istu noc.samo me jos obraduj i reci da je ovo u pub-u ranije, tj da zavrsava taman kad Karan pocne user posted image da se samo prebacimo i nastavimo derneciti..



pitala sam mm-a i on misli da ovo u Pub-u mora biti završeno oko 23h a tada će i Karan početi u Coloseumu tako da možemo u Pub pa nastaviti daljeuser posted image
ja sam mm-u rekla da nam se ostavi sto u Pub-u za tu noć. ipak smo mi "ozbiljne" gospođe i nije u redu da stojimouser posted image


moRe..odli;no..koliko nas ide_ ti, hanady, jelenaT, ja i anybody elseuser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16391
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:18:57   
R&T@
Kod mene svaka nedjelja ista... jedi, peri, jedi, peri...
Ali uzivam kad smo svo cetvero u kuciuser posted image





_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16392
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:20:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: pocahontas

inace, ladyblue zaintrigirala si me ovim repertoarom 7.1. evo ve cmuntam muza da ga zadamo..ali me privlaci i Karan u coloseumu istu noc.samo me jos obraduj i reci da je ovo u pub-u ranije, tj da zavrsava taman kad Karan pocne user posted image da se samo prebacimo i nastavimo derneciti..



pitala sam mm-a i on misli da ovo u Pub-u mora biti završeno oko 23h a tada će i Karan početi u Coloseumu tako da možemo u Pub pa nastaviti daljeuser posted image
ja sam mm-u rekla da nam se ostavi sto u Pub-u za tu noć. ipak smo mi "ozbiljne" gospođe i nije u redu da stojimouser posted image


moRe..odli;no..koliko nas ide_ ti, hanady, jelenaT, ja i anybody elseuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
joj i sto nam rezervisale, mašalllah...
nego dva spiska odma zadajte...prvo ko će u pab a drugi ko nastavlja u coloseum...mene na oba ofcirse...ne mogu rano kućiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 16393
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:31:49   
ladyblue RR
i mene i na drugi stavite namahuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16394
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:34:10   
Anoniman
Lady, 08. ili 09. planiraj kod mene da znas. Za tebe ce bude special flasa viskijauser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16395
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:35:33   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady, 08. ili 09. planiraj kod mene da znas. Za tebe ce bude special flasa viskijauser posted image


jeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image  
hoće biti i ono što ja volim da jedem?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16396
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:37:07   
Anoniman
Biće, biće user posted image , za tebe jedan ogroman oval specijalnouser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16397
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:40:19   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Biće, biće user posted image , za tebe jedan ogroman oval specijalnouser posted image


to Jelo, jedva čekam pravoslavni Božićuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16398
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:44:15   
Anoniman
Kaze B da te on doveze i odveze, da ne dolazis autom ipakuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16399
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 22:50:52   
Anoniman
a gdje vi to idete 7....kako ja nista ne znamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  654 655 [656] 657 658   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  654 655 [656] 657 658   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *