|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  652 653 [654] 655 656   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 12:25:15   
Hanady RR
dan ženice...oni klinci i klinceze koji nam iz generacije slave Božić..želimo im sve najbolje...zdravlje, sreću i veselje sa najmilijima dugo dugo...
da ih dedamraz sa prelijepim poklonima obraduje i d aim osmijeh zauvijek lice krasi...user posted image


minja je mami dala cool poklon, svaka joj častuser posted image

Kod nas pada li pada i prelijepo je...user posted image
moje cure su sada vani sa svojim babom i očekujem snješka bjelića visine kuće jer ga najavljuju do jučeuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16326
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 12:41:18   
Anoniman
Kod nas pada li pada i prelijepo je...user posted image
moje cure su sada vani sa svojim babom i očekujem snješka bjelića visine kuće jer ga najavljuju do jučeuser posted image
user posted image user posted image user posted image ocu i jaaaaaaa mogu mislit jest vam fino napadao

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 16327
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 13:16:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

aa nisam vidjela ljepotot...
evo ga namah ovdje...

kiflice iz vozauser posted image


500 gr. brasna
kesica kvasca od 10g ( ili jedna supena kašika)
1 jaje ( žumanac samo u tjesto a premazat bjelancetom)
250 ml. mlijeka (toplog
100 ml. ulja
čajna kašika soli i pola iste šećera ( a ako ćeš slatke soli kroz prste malo a 1 kašika čajna šećera)
ako treba a obično ne treba ništa više...da dobiješ glatko tijesto dodaš tople vode malo...al uglavnom ova gore mjera je taman meni uvijek.

Zamjesit tijesto od gore navedeni satojaka samo izostavit bjelanjak.

Kad ste zamjesili tijesto pustite ga da izraste,kad je izraslo rastavit na dvije lopte od svek razvit ga pa isjec na jednake trokutice. ( iz jedne lopte 8 kifli)

Na svaki trokutic stavit namaz, ja stavljam il mladi sir ili skuhane hrenovke one male ili eurokrem il džem...po želji.

Izmutit bjelanjak svaku kiflicu premazat bjelanjkom porut sesamom i stavit da se pece.

Gotove kiflice natapkat puterom i prekrit papirom za pečenje pa krpom da malo opuste.

Kad su omekle uzmite solju mlijeka jednu kiflicu i uzivajte :))user posted image



vrijeme pecenja? na koliko stepeni?

Hvala Hanadyyyyyuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 16328
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 13:25:33   
Anoniman
Moram se pohvaliti...jer   nam je stavarno fantastican ispaouser posted image ...toliko, da sam sal halalilauser posted image ...eno ga gledam sad sa prozora i derem se na svakog ko mu pridjeuser posted image
user posted image
a vec su pokusali sal da mu ukradu...i kontam da sidjem opet i pocnem slikanje naplacivatuser posted image user posted image ...jer sta rade...slikaju se pored NASEG BLijedicauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16329
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 13:47:17   
zvončica
dadada, mogu li ja posto sam ti kona djabalesku da se slikam, a jos ima plavi sal user posted image ...da je bordo, ne bih ni pod razno...user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16330
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 13:54:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

Moram se pohvaliti...jer   nam je stavarno fantastican ispaouser posted image ...toliko, da sam sal halalilauser posted image ...eno ga gledam sad sa prozora i derem se na svakog ko mu pridjeuser posted image
user posted image
a vec su pokusali sal da mu ukradu...i kontam da sidjem opet i pocnem slikanje naplacivatuser posted image user posted image ...jer sta rade...slikaju se pored NASEG BLijedicauser posted image user posted image

prelijepa slika user posted image user posted image cije je remek djelo snjeske user posted image user posted image joj pravi vam Bozici ugodaj koliko snijega user posted image !
Jel to A lize snijeguser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16331
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 13:54:37   
teacher75
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni zao sto nije dan ko juce, po ovom vremenu ne mozes nigdjeuser posted image
tiki
de mi opsii malo vase vrijeme boljeuser posted image user posted image
ako ti je toliko mrzak snijeg saljiiiiiiiiiiiii ga nama evo vama sunca  user posted image user posted image i blata ......
Kod nas ga nema bas mi jeuser posted image nije fer !!!



padao je jako puno tako da ne bih nigdje mogla bez kisobrana (posto nosim naocale, kapa mi ne pomaze), pa me to iznerviralo a i nismo se mogli uputiti na planinu autom, ko zna kako je, niti bismo mogli set_ati dok je mecava a nema nimalo sunca. napadalo je pravo. sad vise ne pada a lana spava, pa cemo izaci kad se probudi i jede, necemo dugo ostati jer eto mrakauser posted image meni je bitno samo da ima sunca i da nema padavina, sve ostalo mi je ok

< Poruku je uredio teacher75 -- 25.12.2011 13:55:07 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16332
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 13:58:24   
rose
zene cestit bozic onima koji slave user posted image

moja mici se sat vremena uspavljivala...brbljala, dirala zvjezdice na zidu dok nije zaspala u 1 i sad ce vjerovatno do 3-4 otceifiti kao i obicno ...ona to spavanje u komadu odradi...trebali danas kod sveki u kakanj pa smo odustali a i mm je tek jutros oko 9 dosao kuci (nije dernecio...radi tamo gdje drugi dernece user posted image )...ja sam napokon na odmoru do iza nove godine...kako neobocan osjecaj a ko da gledam malo malo ce me neko zvati da nesto odradim...al nema veze nek sam ja sa svojom guzlom kuci user posted image

inace kako ona jos ne hoda, napredak je da sada malo hoda drzeci se samo jednom rukom...i dalje bi ona i drugom se drzala al ja joj sve cesce u drugu dam igracku i pomalo tatamo po kuci user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16333
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 14:10:53   
Anoniman
dadadauser posted image user posted image user posted image . prelijep je snjesko, ali mi je andrej medeniji user posted image

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 16334
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 14:13:42   
rose
IZVORNA PORUKA: jelenaT

dadadauser posted image user posted image user posted image . prelijep je snjesko, ali mi je andrej medeniji user posted image


jelena ja ne upratih sta bi na kraju Anina dijagnoza...sto je bila bolesna?


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16335
   [Obrisana poruka]
25.12.2011 15:54:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 16336
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 16:20:26   
salmy
Pozdrav za rajuuser posted image

Ja se slomila danas,usisavala prala i ostalouser posted image user posted image  momak bio vani sa tajicom,dok sam se ja lomila,sad uzivamo tuto kompleto

Imate mahanje od nas,dadadada snjegovic je boli glOvauser posted image user posted image user posted image user posted image svaka cast 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16337
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 16:36:59   
rose 87
dan user posted image
joj kod nas nista snijega,sinoc dok smo bili napolju padao i ja se obradovala  a danas se sav otopio,ajd valjda ce nam opet napadati brzo
E se sinoc slikao sa DM i njegovim pomocnikom magarcicemuser posted image ,ja danas radila po kuci pripremala za rodjendan,sutra idemo opet doktoru,izvadit cemo nalaze i vidjeti sta dalje,E. i dalje nema turu,samo kaslje pravo i nosic ga zeza,malo je nervozan nadam se da ce sutra biti raspolozeniji


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 16338
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 16:58:43   
Honey3
veceuser posted image danas tema pustauser posted image sto zbog slavlja, sto zbog snijeznih radostiuser posted image user posted image user posted image moja mala cura se danas doooobro smrzla vani,ma cura uziva u snijegu pravouser posted image Juce smo bili kod naseg Amana na rodjendanu,bilo prelijepo,djecica se super druzila i uzivala,a sve pohvale nasoj domacici,bas se potrudilauser posted image Poslije slavlja smo isli kd nane i dede,ma dedo podjeinjio sa Esmom,dobro mu doslo da se isankauser posted image
dadada snijesko je bas sladak,da sam ga prije vidjela,dosla bih i ja da se slikamuser posted image felix kako kod vas nema snijegauser posted image rose lijep provod za rodjendanuser posted image salmy i ja sam svoje danas sve izbacila vani da mogu malo pospremiti po kuciuser posted image
snijezna puuuuuuusa vam svimauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 16339
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:10:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zvončica

dadada, mogu li ja posto sam ti kona djabalesku da se slikam, a jos ima plavi sal user posted image ...da je bordo, ne bih ni pod razno...user posted image
user posted image
da je bordo...ne bih ga tek tako ostavilauser posted image user posted image user posted image

Hvala vam...al je snjesko unisten vecuser posted image ...ne kontam...zasto i kome je toliki ceif unistiti ih...majkemi cu kamere postaviti...samo da vidim o kome se radi...stvarno mi nije jasno...al svaki put ne traje duze od tri satauser posted image

(odgovor članu zvončica)
  Neposredna veza do poruke: 16340
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:12:53   
nanika
Pozdrav zenice.......mada nema nigdje nikogauser posted image
Uh sto se mi danas nauzivasmo na snijegu. Isli na Igman, zadundali se ko eskimiuser posted image , djeca su bas uzivala a i nas dvoje starihuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 16341
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:14:07   
nanika
Dadada decko je slatkisuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16342
   [Obrisana poruka]
25.12.2011 17:14:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16343
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:15:45   
Honey3
dadada unisten je zbog plavog sala...na greskama se uciuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16344
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:16:19   
nanika
Iman negdje sam cula da se to ne zna do trece godine. Moj maleni stalno drzi u lijevoj, mi svi pisemo sa desnom

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16345
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:17:16   
nanika
Zahauser posted image , pusa za E

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16346
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:18:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zaha

dadada unisten je zbog plavog sala...na greskama se uciuser posted image
bice da je touser posted image user posted image user posted image user posted image ipak je ovo Otoka...nema ovda zeljevaca...osim mm(moje mame)user posted image

Iman...bona...tek sa tri godine ces znati 100%  sta jeuser posted image user posted image pusti dijeteuser posted image

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 16347
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:18:58   
Honey3
Iman od mog prijatelja brat kad je posao u skolu pisao i sa lijevom i sa desnom rukom,a sto je najinteresantnije kad pise lijevom pise sa lijeve strane u desnu,a kad pise desnom ide sa desne strane u lijevuuser posted image sad je veliki i neznam kako sad pise,ali nam je to svima bilo smijesno pravo...

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 16348
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.12.2011 17:22:03   
Honey3
IZVORNA PORUKA: nanika

Zahauser posted image , pusa za E
ljubi nam druga i imenjakinju user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 16349
   [Obrisana poruka]
25.12.2011 17:22:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 16350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  652 653 [654] 655 656   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  652 653 [654] 655 656   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *