|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  634 635 [636] 637 638   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:39:51   
teacher75
boji se da ce ostati bez posla pa mu nije nidocegauser posted image onda plane u sekundi itd...sve ga nervira i depresivan je i pesimistauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15876
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:40:36   
taurus

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: taurus


pa to je pred novu godinuuser posted image


jes, jes. što? imaš neke lude planove?user posted image user posted image user posted image


pa nisu baš ludiuser posted image , ali to poslijepodne moram pripremiti par stvari u kuhinji, razvući djecu mami i svekrvi....idemo kod priejtelja na doček
bojim se da neću moći sve uklopitiuser posted image
je li ti to nigdje ne ideš za NG

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15877
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:41:23   
ladyblue RR
moj se svađa samnom a glas mu onako tih i umilan. ma to lom nastane. a i ja onako tiha i smirena. to svi ukući pobjegnu u sobe. i cuko pobjegne u wcuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15878
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:41:44   
Hanady RR
ne znam jelena jel ti sesinoć štucalo...
moj suprug došao s ajednog seminara sa igmana i navio se sad on apmetan meni o Mrsi pirča...elem držali predvanja ovi sa GAK-a i koševo...
joj reko šuti šuti molim te...kome oni priče pričaju...nemoj da ima na sljedeći skup jelenu dovedem pa nek odna pričaju te priče...neboluze smao takoe...

uglavnom nisi prala ruke redovno pa si dobila mrsuuser posted image user posted image

hej vjeruj poludila sma...još mi donio skripte...
pa rkeo gdje su vam mediji...ne smiju priznat u meidjima da je imauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15879
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:42:05   
teacher75
IZVORNA PORUKA: ladyblue

moj se svađa samnom a glas mu onako tih i umilan. ma to lom nastane. a i ja onako tiha i smirena. to svi ukući pobjegnu u sobe. i cuko pobjegne u wcuser posted image

hahaha, ovaj moj kad drekne, sve se treseuser posted image a i ja sam grlata, doduse jednom u 100 godina

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15880
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:42:13   
Anoniman
Tiki zar je moguce da je veci pesimista od tebe?

Hanady Anuska nesto nervozna pravo i juce i danas, ne znam koji joj je. Pokusavam da vezem tu nervozu za Lukino cjelonocno kenkanje pa da je i nju budio u dr sobi pa da se nije naspavala, ma samo bi mi trebalo da i nju opet nesto uhvati jer ja stvarno vise ne mogu ovo podnijeti. Kao da sam se kamenjem na Boga bacala.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 15881
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:42:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue

moj se svađa samnom a glas mu onako tih i umilan. ma to lom nastane. a i ja onako tiha i smirena. to svi ukući pobjegnu u sobe. i cuko pobjegne u wcuser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15882
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:43:13   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: taurus


pa to je pred novu godinuuser posted image


jes, jes. što? imaš neke lude planove?user posted image user posted image user posted image


pa nisu baš ludiuser posted image , ali to poslijepodne moram pripremiti par stvari u kuhinji, razvući djecu mami i svekrvi....idemo kod priejtelja na doček
bojim se da neću moći sve uklopitiuser posted image
je li ti to nigdje ne ideš za NG


ma gdje ću? mm radi a meni mrsko bilo gdje kada me moja budilica ujutro čeka. mogu ja s njim ali mi i to mrsko. najbolje je kod kuće u pidžamiuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 15883
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:44:10   
Anoniman
Ma ja hanady nisam prala ruke pa mi na rani bila mrsa, na rani koju nisam ni vidjela a ne dotakla rukama, a isto tako sigurno i luka nije prao rukeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15884
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:44:11   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Tiki zar je moguce da je veci pesimista od tebe?

Hanady Anuska nesto nervozna pravo i juce i danas, ne znam koji joj je. Pokusavam da vezem tu nervozu za Lukino cjelonocno kenkanje pa da je i nju budio u dr sobi pa da se nije naspavala, ma samo bi mi trebalo da i nju opet nesto uhvati jer ja stvarno vise ne mogu ovo podnijeti. Kao da sam se kamenjem na Boga bacala.


ja nisam bila pesimista dok se nisam udala, nije bilo veceg optimiste i veseljaka od mene, omiljena vazda u drustvu, spremna za zezanciju i ludi provod, poznata po tome, al jednostavno, obabeze i odgovornosti i negativna energija mm je napravila od mene ovo sto sam sada, jer ne mogu ja biti happy i super raspolozena ako je on 80% vremena u crnjaku

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15885
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:45:33   
bananica
negativna energija mm je napravila od mene ovo sto sam sada, jer ne mogu ja biti happy i super raspolozena ako je on 80% vremena u crnjaku


naravno da mozes, furaj svoj fazon, a on nek se crnjaci do zore, sto se on ne okrene da tebi ugodi i bude vedriji, nasmijaniji...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15886
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:45:59   
ladyblue RR
uh hebo te tiki, to je baš crnjak! moj barem pjeva po kući pa je uvijek veselo. a ja stalno govorim "ušuti više, ne mogu da te slušam"user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15887
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:46:02   
Anoniman
Svaka ti cast onda Tiki. Moj je od 365 dana u godini 5dana u crnjaku pa ja poludim. Eto neki dan on ostao bez posla i zove mene i pita mene kako sam, ja u veci crnjak pala nego on iskreno.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 15888
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:46:09   
taurus
ladyblue pa nek on radi, i ti sa njim radi....pomozi muuser posted image
dobra vam je lokacija ove godine

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15889
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:47:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Tiki zar je moguce da je veci pesimista od tebe?

Hanady Anuska nesto nervozna pravo i juce i danas, ne znam koji joj je. Pokusavam da vezem tu nervozu za Lukino cjelonocno kenkanje pa da je i nju budio u dr sobi pa da se nije naspavala, ma samo bi mi trebalo da i nju opet nesto uhvati jer ja stvarno vise ne mogu ovo podnijeti. Kao da sam se kamenjem na Boga bacala.


Joj Jelo šuti...biće ona super...
pa nervoza i kod nje bato slab kenjak, a i ona izmorena...možda joj i dosadno po malo..džabauser posted image

kakav bog i kamenje sve su to iskušenja...

Ima na forumu zapisano moja 4 mjeseca prva sa djecom...ludilo jedno ludo preludo...mislila sma kraj života tu je...
i muž nije još imao ugovor zastalno
i na sve to dobije dva puta za redom uplalu pluća pa na bolovanje
pa ne može privatno
a na sve to starija mi bolesna ko ana ovo zadnje...misli H1N1 a mlađa bronhitis samo takav...
i još meni ukinu ono do 100% plateuser posted image

kontam dodoh u PM...
al hvala bogu stane to...sve se smiri i ustabili i zdravlje djece za koje sma po cijelu noć molila na svoje dođe...
zato samo sabur samo da ostaneš jaka i pozitivna...sve ćeš ti ovo zvati davnom prošlosti i jučeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15890
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:50:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

negativna energija mm je napravila od mene ovo sto sam sada, jer ne mogu ja biti happy i super raspolozena ako je on 80% vremena u crnjaku


naravno da mozes, furaj svoj fazon, a on nek se crnjaci do zore, sto se on ne okrene da tebi ugodi i bude vedriji, nasmijaniji...


ne znam zasto, valjda je previse usmjeren na sebe i svoje probleme. ja se trudim da furam svoj fazon al kad se pojavi i najmanji problem, umjesto da cujem nesto pozitivno, izlaz iz situacije, cujem najvece crnjake, onda se i ja pocnem brinutiuser posted image a ako se oglasim sa nekim pozitivnim komentarom samo postignem kontraefekat jer onda ispadnem neko ko je rastao pod staklenim zvonom i ko gleda svijet kroz ruzicaste naocale. pa je nejbolje da sutim, imam i dugogodisnje iskustvo sa najboljom prijateljicom koja je slican tip kao mm, kadgod sam pokusala da je utjesim i nadjem neko pozitivno rjesenje, nju je to jos vise nerviralo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15891
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:50:54   
Anoniman
Ladyblue meni je tako gotivan tm, ali kad mi se javi na tel ja sva pretrnem, isto kao da zovem simpatiju iz osnovne pa se javi tata, tako se ja osjecamuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 15892
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:52:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: taurus

ladyblue pa nek on radi, i ti sa njim radi....pomozi muuser posted image
dobra vam je lokacija ove godine

user posted image

da ne bježim dalje ja bih tamo...ipak je Inn innuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 15893
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:52:42   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: taurus

ladyblue pa nek on radi, i ti sa njim radi....pomozi muuser posted image
dobra vam je lokacija ove godine


svake godine je on tamo. mislim da je ovo već 7 Nova godina kako on tamo radi. samo da nije van Sarajeva...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 15894
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:53:33   
Anoniman
Lady ja sam neupuĆeta, a gdje je za Novu?

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 15895
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:53:41   
bananica
uh pa tebi je sto se toga tice bas gadnouser posted image al ja se opet ne bih puno obazirala, mislim pricaj ti sa njim kako mu pase,al nemoj dopustiti da to na tebe utice, u svojoj glavi nadji uvijek pozitivno rjesenje, sretan izlazi iz krize, nikad nemoj misliti da sve tone

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15896
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:53:59   
teacher75
odoh u krevet, jedva gledam, bas sam user posted image laku noc

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15897
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:55:07   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ladyblue meni je tako gotivan tm, ali kad mi se javi na tel ja sva pretrnem, isto kao da zovem simpatiju iz osnovne pa se javi tata, tako se ja osjecamuser posted image


ahahahahaha, valjda zbog onog dubokog glasa, šta li?!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15898
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:55:11   
Hanady RR
teacher...
spucaj ga nečim po glavi nek s eon malo sovejsti...
bome haman on nake cvike ima...
đe bona niste za ružičastoih čala...vidi djete imaet zdravo i pravo, bebu čekate...svoj stan, auto...oboje radite...mislim štaš više u BiHuser posted image

jeste bezobrazan...pa šta i ako soatne bez posla...ima iskustvo...naće novi...

aaaa bi ja njega trzla jednom...
ja bih njega nečim plaho prepla pa bi s eon onda imo čime srnjačit...

nedaj ti sebe...de ti budi ona ko prije udaje...ha ja...i ja sma...ja sma sita mahnita i blesava bila i rpije udaje...nije meni udaja ništa veće brige donijel nego sma ih imala prije...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15899
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:55:58   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady ja sam neupuĆeta, a gdje je za Novu?


blizu, blizuuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  634 635 [636] 637 638   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  634 635 [636] 637 638   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *