|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  633 634 [635] 636 637   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:03:08   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

Nemam ja Lady zivaca za to user posted image
Kod mene mora biti po mom i tacka.... ili zarez, kako kad user posted image
Ionako mi slabo jede, taman sam uspjela da pocnemo da redovnim obrocima, i sa raznovrsnom hranom (mada su to vecinom corbice)
A za spavanje, kao ako ne zaspe na vrijeme, stavit ce je iza rucka (15-16h)...pa kad ce mi uvece zaspati?! U 23h..ma nema teorije ba....


i sama sam ti takva. i kod mene je ili po mom ili je lom
uvijek sam bila ljuta na sebe što ne znam mudro odraditi neke stvari nego je uvijek haos. i kontala sam da ću vremenom steći tu mudrost ali još uvijek se ništa ne dešava. jebeš mudrost kada mi bude 60 i budem luda jer sam živce pogubila.
sve ja tebe razumijem. kod mene nije nikada ni opcija bilo da mm ostane sa N duže od sat vremena. i to moram naštimati da je kakila jer je neće presvući. ali zato ja sve fino organizujem kako meni odgovara i nikog ništa ne pitam.
kod tebe je situacija drugačija. probaj da mu objasniš ali ne sada jer ćeš još više poluditi. sutra kada se malo smiriš.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15851
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:06:50   
bananica
i kod mene je ili po mom ili je lom


jesmo se nasleuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15852
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:08:08   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: bananica

i kod mene je ili po mom ili je lom


jesmo se nasleuser posted image



ma ja sam prava škorpijetinauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15853
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:08:13   
bananica
jelena nadam se da cete ovo brzo prevazici i da ce maleni sto prije ozdraviti,pravo vas je zaredalo, slijedeci je tm i da zavrsite za ovu zimuuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15854
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:16:42   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Lady26

On misli da je sve igra....
Polako....
Ako poludim, a sve su prilike da hocu, nece na dobro... user posted image

Laku vam i mirnu noc zelim user posted image


naravno da misli jer veze nema šta znači brinuti se o malom djetetu. samo ti njega pusti, nadoći će on. moj sa 47 nadolazi a ne tvoj 15 godina mlađi....


moj A vec godinu dana cuva S...i redovno je stavlja na spvanje i hrani po nekom rasporedu jer ja svaku put trazim referat user posted image ...ima dana kad mala bojktuje spavanje u vrijeme kad bi trebala spavati pa se onda sama uspava u ogradici par sati kasnije...al je generalno dobra...odvali po 3-4 sata u komadi popodnevnog spavanja user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15855
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:16:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

i kod mene je ili po mom ili je lom


jesmo se nasleuser posted image



ja ovo sutilnije kažem...
moj mm mene poštuje i sve za mnom ponavlja tako jeuser posted image
a on je škorpija al sma zato ja laficauser posted image ne može me stići sve da se na glavu nasadiuser posted image

nego...pocyvisok je to CRP...ja bih antibiotik uključila...zinat je i za urinarne infekcije dobra...nebih ja nešto previše čekala...jer jedan urin neće dati antibiogram koji je natibiotik najbolji...čekanje urino kulture može vas dovesti do većega porblema. žalo mi je...nadams e bićete super već sutrauser posted image

Jelena
šta god da kažem samoj mi je niđe veze a kamoli tebi...žao mi je da vas ne popušta...nije valjad ženo d ai s aLukom počinje borba s aušima...žeim vam da nije da je sve nešto malo i prolazno i da konačno sve stane

Lady...
samo opušteno...on s anjom dva dana...
halooooooooo...za 7 dana on će nju naučit dva puta dnevno da mu spava da odmori mozak...vjeruj mi na riječ...a ti smao polako i staloženo...
i prepusti mu hranjenje, dok sma ne skonta neće ništa što je zdravije i bolje za unijeti pa mu mazno reci mu daj joj sad da jede...ti joj mili daj ti znaš najbolje kakouser posted image user posted image

a Emice...ti fino kupuj novine i oglase i traži sebi posla...
pa svaki dan mu reci eto ja sma mogla na razgovor oko 14...al nemama kome djecu..
pa za 10 dana mu reci...aaaa vidi crnjaka ne mogu ni na jedan razgovor da odem...imaš kakav prijedlog, al konkretanuser posted image

Nisu muškarci tupavi...samo malo sporije s epale ponekad...zato žene sabur...nadođu oni kad taduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15856
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:17:49   
rose
IZVORNA PORUKA: Lady26

Nemam ja Lady zivaca za to user posted image
Kod mene mora biti po mom i tacka.... ili zarez, kako kad user posted image
Ionako mi slabo jede, taman sam uspjela da pocnemo da redovnim obrocima, i sa raznovrsnom hranom (mada su to vecinom corbice)
A za spavanje, kao ako ne zaspe na vrijeme, stavit ce je iza rucka (15-16h)...pa kad ce mi uvece zaspati?! U 23h..ma nema teorije ba....


moja je juce zaspala u 16 a probudila se u 18,30...i uredno otisla na spavanje u 20,30 i odvalila do jutra...mislim da to ako ode kasnije spavati ne mora znaciti da nece moci zaspati kad joj je vrijeme


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15857
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:24:52   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

i kod mene je ili po mom ili je lom


jesmo se nasleuser posted image



ja ovo sutilnije kažem...
moj mm mene poštuje i sve za mnom ponavlja tako jeuser posted image
a on je škorpija al sma zato ja laficauser posted image ne može me stići sve da se na glavu nasadiuser posted image



muške škorpije ti nisu baš opasne kao ženske. oni su mnooooogoooo nagodnijiuser posted image
ja imam tvrdoglavog strijelca. možeš misliti kod mene lomova?!user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15858
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:26:10   
Anoniman
Iskreno da kazem ja se bojim pluća, cudno mi dise i hropinja, a nosic m ne curi. Ni ona kategoricno nije odbacila pluca, rekla je d amisli da nisu. zato je dala antibiotik koji moze i za usi i za pluca i za urin. Ujutru cu uraditi urin i odvesti ga orl tako da vidjecu sta je, pa cu ga posle sa nalazima urina i ORL-a odvesti nasoj pedijatrici pa nek i ona poslusa da vidi sta bi moglo biti. Temperatura nikako da mu spadne, ali ne raste preko 38,9.

Lady, Emice... Hanady vam je pravo rekla, svaka cast. I ja sam tip koji reaguje na prvu, ali se vremenom trudim da to ispravim i dobro mi ide...lijepa rijec gvozdena vrata otvara kako ono kazu ;)

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 15859
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:26:58   
Hanady RR
znam ja lady moja razliku između muških i ženskih škorpija...meni sestra i muž isti dan rođeni...moga mi zeta nekada naprosto žao bude...
al ne radi i čuva malenog...znaš šta uvela je ona njega u šišu nesmije zet fulit neki program i plana rada njen jer ta odmah sastavlja pismeno noviuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15860
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:27:47   
Hanady RR
a...moj zet srijelac...1.decembra sad skontahuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15861
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:28:48   
bananica
I ja sam tip koji reaguje na prvu, ali se vremenom trudim da to ispravim i dobro mi ide...lijepa rijec gvozdena vrata otvara kako ono kazu ;)


ovo jest istina i veoma pozitivna osobina, al ja nemam strpljenja za taktike, kod mene se nesuglasice odmah rjesavajuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15862
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:29:25   
Anoniman
Ja zato imam ovna i u znaku i u podznakuuser posted image , ali ja kao blizanac veoma dobro balansiram sa njimuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 15863
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:30:49   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ja zato imam ovna i u znaku i u podznakuuser posted image , ali ja kao blizanac veoma dobro balansiram sa njimuser posted image


user posted image kod nas je obrnuto



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15864
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:31:00   
Anoniman
Bananice ja sam vremenom naucila da na prvu nista ne dobijam jer mm je tip koji ne voli i nece da se svadja, ali hvala Bogu nismo ni imali cesto povoda. On samo cuti, a ja drobim li drobim. Zato sam i ja promjenila taktiku, pa se on ziv pojede kad ja cutim, a kad drobim crce mi od smijeha pa se ja jos vise iznerviram.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15865
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:31:39   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

znam ja lady moja razliku između muških i ženskih škorpija...meni sestra i muž isti dan rođeni...moga mi zeta nekada naprosto žao bude...
al ne radi i čuva malenog...znaš šta uvela je ona njega u šišu nesmije zet fulit neki program i plana rada njen jer ta odmah sastavlja pismeno noviuser posted image


ma šta ti je?! ja se nakada zapitam jesam li uopšte normalnauser posted image  pa se onda trudim malo korigovati. i tako se ja korigujem nekoliko dana pa me "prenese" i onda open ona stara ja ispliva na površinu. sreća pa je mm podosta stariji i iskusniji pa on to nekako uhasuli inače bi ovaj brak davno bio gotov.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15866
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:32:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Iskreno da kazem ja se bojim pluća, cudno mi dise i hropinja, a nosic m ne curi. Ni ona kategoricno nije odbacila pluca, rekla je d amisli da nisu. zato je dala antibiotik koji moze i za usi i za pluca i za urin. Ujutru cu uraditi urin i odvesti ga orl tako da vidjecu sta je, pa cu ga posle sa nalazima urina i ORL-a odvesti nasoj pedijatrici pa nek i ona poslusa da vidi sta bi moglo biti. Temperatura nikako da mu spadne, ali ne raste preko 38,9.

Lady, Emice... Hanady vam je pravo rekla, svaka cast. I ja sam tip koji reaguje na prvu, ali se vremenom trudim da to ispravim i dobro mi ide...lijepa rijec gvozdena vrata otvara kako ono kazu ;)


pa moguće...ma može biti i bronhitis...mislim i on ima simtome heboliga isteuser posted image

polako...sutra ti i urin i uši d aznaš na čemu si a pluća onda nek presluša opet...

e miš mali...
a Ana jel ona dobra, vesleija, njopa li...

znaš šta danas si rekla da sebaciš s abalkona...al ja ti imam bolji prijeldog...ha proljeće dođe...a ti sveki i zaovu zadaj jedna vikend i ženo bjež neđe u soamu s ačojekom...samo da dopuniš te jake durasel betrije svojeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15867
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:33:27   
taurus

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Iman83

...Ladyblue hoćemo u subotu...odgovara li?


meni svejedno. da znaš da hoće i mame sa "male" teme da piju kafu sa nama pa se skontaj šta ćeš i kako ćeš. znam da hoće taurus, rose, Super beba, sigurno. već su mi se prijavile da ih ne zaboravim.


hoće, hoće taurususer posted image
je li to u ovu subotu, da znam radi organizacije


jok, sljedeća


pa to je pred novu godinuuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15868
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:34:16   
Mya_81 RR
Jelena, nas je odmah hitno poslala u bolnicu kad su nam leukociti bili 30. Bili smo nesto stariji od vas tada. Bas se doktori i praksa razlikuje. Doduse, svaki put kad bi zavrsili u bolnici rekli bi mi da zivim u nekoj razvijenijoj sredini ne bih ni vidjela bolnicu.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15869
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:35:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Bananice ja sam vremenom naucila da na prvu nista ne dobijam jer mm je tip koji ne voli i nece da se svadja, ali hvala Bogu nismo ni imali cesto povoda. On samo cuti, a ja drobim li drobim. Zato sam i ja promjenila taktiku, pa se on ziv pojede kad ja cutim, a kad drobim crce mi od smijeha pa se ja jos vise iznerviram.

oato...
ja s početka braka planem drečim on šuti gleda me...
onda ništa rješeno nije a on ide kafu rpavi...
a reko idiota što me zeza...

a sad...ja šutim...čim ja šutim taj zna zezno je...al zna on i šta...odmah on to isparvlja i kafu pristavlja...
zato se mi i ne svađamo...dovoljno je da ja smao njega pogledam zna on koja lampica se paliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15870
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:35:58   
teacher75
blago vama pa mozete drobiti, ja ako jednu odgovorim dobijem 101 od mm pa ne smijem ni pisnuti, bolje mi da sutimuser posted image on je ters nemoguc a ja za njega flegman, mada nisam al tako njemu djelujem, ne znam sta ga vise iznervira kad sutim il kad odgovorim, valjda kad sutim ne moze dovoljno da se ispuse pa mu to jos gore dodje... sad je u depresivnoj fazi pa i ja trpim, sta cu...user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15871
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:36:30   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: taurus


pa to je pred novu godinuuser posted image


jes, jes. što? imaš neke lude planove?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 15872
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:36:43   
Anoniman
imate svi mahanje od mene...ja sam mrtva

jelo...zao mi je sto vas je opet nesto safatalouser posted image prati molim te to disanje...mozda ne bi bilo zgoreg da mu pluca snime

poky...znam da su vecina rekli ZA antibiotik...ja opet mislim da ne treba...mislim da to nije strasno visok crp...da moze biti upaljeno malo grlo...i da je sve od zuba...a ti kako hoces...ako se i odlucis...sacekaj barem da prodju cetiri dana temp pa onda...ako spadne...oonda stvarno nema potrebe

nadam se da ste mi svo ol rajtuser posted image
odoh vam ja u krpe...budem vas sutra iscitavalauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 15873
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:37:15   
Anoniman
Sutra cemo vidjeti sta je. Klasicni bronhitis nije, bar iz mog iskustva sto znam, sad cete reci da sam manita, ali cak sam ga i ja slusala sa stetoskopom od aparata za pritisakuser posted image . Jer mi je bilo da li da ga vodim dr ili ne, kad sam cula stetoskopom hropinjanje, hajde ti sine da te mama vodi, hvala Bogu pa ga odvedoh jer ovo nisu mali leukociti. Ma najgora je hebena mrsa, pa cim ko vidi u kartonu da je imao odmah se svi i nje zakace, pa mi dodje stvarno da poludim. Znam da ne dao bog moze biti da ona uzrokuje visoke leukocite, da postoji njom izazavano zariste u organizmu, ali ovi doktori bas nemaju takta, suptilnije to malo recite, a ne zakukaju odmah sa vrata cim vide da je bio pod dijagnozom iste. Sutra cu provjeriti ovo, ako bude ok urin, ok usi, nasa dr ne cuje nista na plucima odvescu ga kod onog dr na Jezero sto sam Anu vodila, dao mi je broj mob da ga zovem kad treba.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 15874
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:38:15   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

blago vama pa mozete drobiti, ja ako jednu odgovorim dobijem 101 od mm pa ne smijem ni pisnuti, bolje mi da sutimuser posted image on je ters nemoguc a ja za njega flegman, mada nisam al tako njemu djelujem, ne znam sta ga vise iznervira kad sutim il kad odgovorim, valjda kad sutim ne moze dovoljno da se ispuse pa mu to jos gore dodje... sad je u depresivnoj fazi pa i ja trpim, sta cu...user posted image


e neka ima i takvih sto drobe i nabrajaju, kako se ja nekad pozelim s nekim posteno isvadjatiuser posted image user posted image ovako mm suti i blijed me gleda, a ja kljucam od huje, obicno zbog gluposti,al ipak

a zasto je depresivan?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  633 634 [635] 636 637   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  633 634 [635] 636 637   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *