|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  632 633 [634] 635 636   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 21:07:54   
selebriti
Samo bih da pozdravim, .. uopšte nisam u toku user posted image Pokušat ću vas "pofatat" user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15826
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:05:16   
Lady26
Gud murning...
Cura spava, ja iscitavam lektiru user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 15827
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:10:45   
rose
IZVORNA PORUKA: selebriti

Samo bih da pozdravim, .. uopšte nisam u toku user posted image Pokušat ću vas "pofatat" user posted image



ovdje jos jedna takva user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 15828
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:12:34   
rose 87
evo i nas bili u nekoj kupovini,trazili stvarcice za rodjendan sto nam trebaju u t. centru neko stavio nekog buba maza(tako E. zove djeda mraza) igracka plese i pjeva jedva ga odvoji,hoce dijete da gleda
mi ture nemamo vise hB,ja mu ukljucila onaj sirup prirodni za kasalj,a mislila sam mu napraviti i ono s lovorovim listom jeli mogu oboje davatiuser posted image
felix da ozdravite sto prije a i vi pociuser posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15829
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:18:10   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

Gud murning...
Cura spava, ja iscitavam lektiru user posted image


ja pokušala, pa odustala...izašla sa mm-on nekoliko sati i vratim se a ispisano milion stranica...uh, ne mogu da čitam. nervozna sa k'o pašče...dobilauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15830
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:19:39   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: rose 87

evo i nas bili u nekoj kupovini,trazili stvarcice za rodjendan sto nam trebaju u t. centru neko stavio nekog buba maza(tako E. zove djeda mraza) igracka plese i pjeva jedva ga odvoji,hoce dijete da gleda
mi ture nemamo vise hB,ja mu ukljucila onaj sirup prirodni za kasalj,a mislila sam mu napraviti i ono s lovorovim listom jeli mogu oboje davatiuser posted image
felix da ozdravite sto prije a i vi pociuser posted image user posted image



ma možeš, samo da što prije riješi kašalj

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 15831
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:20:15   
Anoniman
laku noc vas da pozelimo
mi gledamo na rtl simbu crtic user posted image A se uzivio ne trepće okicama . Jos malo pa cemo u krpice .


(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 15832
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:22:13   
rose 87
lady hvala i od mene vam laku nocuser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15833
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:25:03   
ladyblue RR
felix, kako je drug?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 15834
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:27:07   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Lady26

Gud murning...
Cura spava, ja iscitavam lektiru user posted image


ja pokušala, pa odustala...izašla sa mm-on nekoliko sati i vratim se a ispisano milion stranica...uh, ne mogu da čitam. nervozna sa k'o pašče...dobilauser posted image

Samo nek dolazi hb user posted image user posted image user posted image
Ja joj se obradujem kao paketicu user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15835
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:30:56   
Anoniman
hej ženeuser posted image i sedma vrsta kolaca zavrsena i svi mi uspjeliuser posted image ovo se malo hvalimuser posted image user posted image
Nikola mi promukao,odjednom mu se veceras glas promijeniouser posted image normalno dise,nosic cist, ne kaslje al je bas promukao..jede fino pa pretpostavljam da ga ne boli grlouser posted image


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 15836
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:34:46   
Lady26
A jest me mm ispi*dio u minuti...user posted image user posted image
Hebem ti!!!
On ce sa Lanom kako on hoce, njega ne placam i necu mu odredjivati kako ce i sta ce s njom?!?!
Ako ne bude htjela spavati - ne mora, ako ne bude htjela jesti - ne mora, davat ce joj cucu, iako se ja borim 2 sedmice da je nema preko dana, osim kad spava....jer mi je pocela jesti...
A Bog te vidio, zamalo da ga gadjam daljinskim....sekunda mi je falila....
Kazem jel ti to mene provociras, hoces da je ne ostavim kuci, jel to? Kaze nije, nego nece je tjerati ni na sta...
A gledam kako cu mu plazmu kupiti, da mu ispunim zelju na svu situaciju i neJmanje posla...ccc....user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15837
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:40:02   
Anoniman
ladyblue hvala na pitanju user posted image drug je bolje  ..... inahlacije pomogla , pa manje ksljuca lakse dise.Vidim tebi dosla u posjetu user posted image neka je , neka curi bolje nego da nije ....
Marijana sta rec, sem svaka cast user posted image
Rose drago mi je da ste dobro user posted image
lady neznam sta da ti kazem sem poznavajuci svog muza nebi bio nista bolji od tvoga i kod njega je sve ne mora user posted image user posted image i ugadjanje isto tako ......tako da te razumijem ....
Nego sta mislis da ga ucjenjujesuser posted image reci za tu plazmu ako ne bude dobar s L nece ju dobiti ako ju, bas zeli imati i dodje ti 1:1 haja bar bi ja tako.


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 15838
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:42:50   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Lady26

Gud murning...
Cura spava, ja iscitavam lektiru user posted image


ja pokušala, pa odustala...izašla sa mm-on nekoliko sati i vratim se a ispisano milion stranica...uh, ne mogu da čitam. nervozna sa k'o pašče...dobilauser posted image

Samo nek dolazi hb user posted image user posted image user posted image
Ja joj se obradujem kao paketicu user posted image


ja pijem tablete pa nemam tih stresovauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15839
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:43:26   
Lady26
Nemam se ja sta oko svog djeteta cjenkati...
Odgajam je 2 godine i uvodim neki red, sad ce mi on to sve poremetiti, e nece nema sanse...
Dobra sam k'o hljeb ali kad poludim, ne biram sredstva ni rijeci....user posted image
Zato sad idem u krevet...bolje je...
On gleda tekmu, taman cu zaspati dok ne zavrsi...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15840
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:43:35   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: marijanna

hej ženeuser posted image i sedma vrsta kolaca zavrsena i svi mi uspjeliuser posted image ovo se malo hvalimuser posted image user posted image
Nikola mi promukao,odjednom mu se veceras glas promijeniouser posted image normalno dise,nosic cist, ne kaslje al je bas promukao..jede fino pa pretpostavljam da ga ne boli grlouser posted image




da nije Laringitis?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15841
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:45:38   
Emica_sa
Muskarci Lady,ja bi to sve podavilauser posted image Meni moj trubi u zadnje vrijeme kako ja treba da pocnem da radim,a ne razmislja sta cu sa 2 djece,ko ce ih cuvati,ako ih upisem u vrtic,hoce li mi se uopce isplatiti raditi neke glupe poslove,svaki dan se raspravljamo oko togauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15842
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:46:48   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

A jest me mm ispi*dio u minuti...user posted image user posted image
Hebem ti!!!
On ce sa Lanom kako on hoce, njega ne placam i necu mu odredjivati kako ce i sta ce s njom?!?!
Ako ne bude htjela spavati - ne mora, ako ne bude htjela jesti - ne mora, davat ce joj cucu, iako se ja borim 2 sedmice da je nema preko dana, osim kad spava....jer mi je pocela jesti...
A Bog te vidio, zamalo da ga gadjam daljinskim....sekunda mi je falila....
Kazem jel ti to mene provociras, hoces da je ne ostavim kuci, jel to? Kaze nije, nego nece je tjerati ni na sta...
A gledam kako cu mu plazmu kupiti, da mu ispunim zelju na svu situaciju i neJmanje posla...ccc....user posted image


i ja bih poludila ali poslušaj me...

prvo, ne kupuj plazmu, ko ga j***
drugo, pusti ti njega neka on radi sa Lanom šta hoće jer neće trajati dugo. neka je ne stavlja da spava pa kada mu postane nervozna onda će skontati da ipak treba da ide na spavanje. neka je ne tjera da jede i sljedeći put ćim se prehlai, nabij mu na nos da joj je pao imunitet jer ne jede. možda mu savjest proradi. a za cucu ti nemam savjet jer moja cucla prst.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15843
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:47:41   
Lady26
On misli da je sve igra....
Polako....
Ako poludim, a sve su prilike da hocu, nece na dobro... user posted image

Laku vam i mirnu noc zelim user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15844
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:49:01   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Muskarci Lady,ja bi to sve podavilauser posted image Meni moj trubi u zadnje vrijeme kako ja treba da pocnem da radim,a ne razmislja sta cu sa 2 djece,ko ce ih cuvati,ako ih upisem u vrtic,hoce li mi se uopce isplatiti raditi neke glupe poslove,svaki dan se raspravljamo oko togauser posted image


nije bitno hoće li ti se ispalatiti ili ne-trebaš izaći iz kuće a ne biti domaćica jer nema težeg posla na svijetu. ja bih kopala kanale samo da ne sjedim u kući. odem na posao da mozak odmorim.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15845
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:50:28   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26

On misli da je sve igra....
Polako....
Ako poludim, a sve su prilike da hocu, nece na dobro... user posted image

Laku vam i mirnu noc zelim user posted image


naravno da misli jer veze nema šta znači brinuti se o malom djetetu. samo ti njega pusti, nadoći će on. moj sa 47 nadolazi a ne tvoj 15 godina mlađi....

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15846
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:52:19   
Lady26
Nemam ja Lady zivaca za to user posted image
Kod mene mora biti po mom i tacka.... ili zarez, kako kad user posted image
Ionako mi slabo jede, taman sam uspjela da pocnemo da redovnim obrocima, i sa raznovrsnom hranom (mada su to vecinom corbice)
A za spavanje, kao ako ne zaspe na vrijeme, stavit ce je iza rucka (15-16h)...pa kad ce mi uvece zaspati?! U 23h..ma nema teorije ba....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15847
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:53:33   
Anoniman
a za cucu ti nemam savjet jer moja cucla prst.
user posted image user posted image user posted image ma ja ba sta ce joj duda kad ima svoje prstice inace nista cudno djeca koja nece dude uzmu prstice u usta bas slatko.
Moj je uzme dudu mislim samo, kad je nervozan i pred spavanje preko dana rijetkost ne planiram ga odvikavat jer koristi samo u teske svrheuser posted image i potrebne zaspat i smirivanje nervoze .
Lady , neznam sta da ti recem onda al ako ne bude spavala bit ce nervozna ko pas znam po A dva puta mi se desilo treci puta sigurno nece
Za jelo/ ne jelo , neznam al znam mm kad mu recimo da zalogaj dva kaze on se najouser posted image daj mu caja da zalije a caj ne smije spominjat dok se ne najede jer nece vise da jede ponovo napije se puno.
Bezbroj puta sam rekla jos jednom mu spomeni u pola jela pa cak zna zalogaj izabaciti ako se spomene ikakva tecnost prilikom jela tu me bas nanervira user posted image i jos me gosp posle smiruje molim lijepouser posted image kao sta  dizem halambuku djete je jelo hm pored njega nesmijem da zamislim sta bi bilo da su skupa non .stop
Esmica ,user posted image
neznam sta da ti kazem user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 15848
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 22:54:14   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Muskarci Lady,ja bi to sve podavilauser posted image Meni moj trubi u zadnje vrijeme kako ja treba da pocnem da radim,a ne razmislja sta cu sa 2 djece,ko ce ih cuvati,ako ih upisem u vrtic,hoce li mi se uopce isplatiti raditi neke glupe poslove,svaki dan se raspravljamo oko togauser posted image


nije bitno hoće li ti se ispalatiti ili ne-trebaš izaći iz kuće a ne biti domaćica jer nema težeg posla na svijetu. ja bih kopala kanale samo da ne sjedim u kući. odem na posao da mozak odmorim.



Znam,u pravu si ali duga je to prica da ti sada pricam,ja mu govorim neka me jos malo s njima dok su bas mali,ali on ne prestaje trubitiuser posted image


Ili kad mu kazem da prestane psovati pred djecom,nema sanse da bi poslusaouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15849
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:00:34   
Anoniman
Mahanje i od nas.
Pocahontas veliki je to CRP, ja bih bez razmisljanja ukljucila antibiotik, ali antibiotik bas sirokog spektra ili eventualno ujutru hitno povadila sve nalaze da vidis sta je uzrok tolikoj upali pa onda reagovala odredjenim antibiotikom.

Kod mene Luka pod temperaturom i pod dijagnozom jake upale, ali upale cega nemamo pojma. Leukociti mu 46,8 sto oznacava veliku upalu, ali dr kaze cisto grlo kao suza, tako da grlo nije, pluca se malo cuje, ali ona kaze da je od nosa to hroptanje, sad sumnjamo na urin ili usi, ali kao prije urin. Tako da sutra idemo nositi urin i ORL pa cemo vidjeti sta dalje. Propisala nam je antibiotik sirokog spektra.

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 15850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  632 633 [634] 635 636   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  632 633 [634] 635 636   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *