|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  631 632 [633] 634 635   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 15:59:34   
leona81
IZVORNA PORUKA: Lady26

user posted image user posted image
Jesi "sredila" cipelice user posted image ?


nisam ni probala, samo ih spakovala, a i da ne moze da se skine ne budali...pusa

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15801
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 16:03:48   
Lady26
Jesam umorna covjece, prica mi kuma vic, ne mogu da ga skontam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15802
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 16:07:12   
Anoniman
Joj bebacha, ova tvoja strudla mi "mast vadi". Odoh i ja potkuvatiuser posted image

Lady ja pitam danas gdje si ti, a tebe neJma pa neJma, ali mi rece Tajra da si na seminaru.

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 15803
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 16:08:20   
Lady26
Jednodnevni "trening"...pa sve strpali u 8h user posted image user posted image
Al bi dobar rucak user posted image user posted image - sreca...
Zato mi mozak ________________________ user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15804
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 16:13:01   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Rabi, jeste to sam ja. Da, da, ja sam trazila mamu one male djevojcice. Pridje mi uplakano dijete i trazi mamu i meni je bas nesto bilo zao, vjerovatno se uplasila.

Hanady, hvala na komplimentima za haljinicu. Moram se pohvaliti da sam haljinicu sama sila. Moj prvi projekat takve vrste. user posted image

user posted image
dok se skoncetrišem pa ćeš imat PP...user posted image
samo se ti hvali da znaš onako lijepo sašituser posted image


user posted image user posted image
Ma joj, do 4 ujutro sam sjedila rucno usivala onu djevojcicu. I jos se nafurala kako je to fino i antistres. Pa i bilo bi da se ne moram buditi u 7 da idem na posao. user posted image user posted image

A samo se ti skoncentrisi Hanady. user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15805
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 16:20:55   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Iman83

...Ladyblue hoćemo u subotu...odgovara li?


meni svejedno. da znaš da hoće i mame sa "male" teme da piju kafu sa nama pa se skontaj šta ćeš i kako ćeš. znam da hoće taurus, rose, Super beba, sigurno. već su mi se prijavile da ih ne zaboravim.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15806
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 18:07:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: tajra

Marina, kakav li poklon dolazi ovako kasno...
Sumnjiva siuser posted image
Samo uzivajuser posted image


ladyblue, bas joj to dugo trajeuser posted image
glupe pelene, ne moze se guza ni odmoriti...
ma kakvi sumnjiva mogu reci da je bilo fakat romanticno.

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15807
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 18:12:58   
taurus

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Iman83

...Ladyblue hoćemo u subotu...odgovara li?


meni svejedno. da znaš da hoće i mame sa "male" teme da piju kafu sa nama pa se skontaj šta ćeš i kako ćeš. znam da hoće taurus, rose, Super beba, sigurno. već su mi se prijavile da ih ne zaboravim.


hoće, hoće taurususer posted image
je li to u ovu subotu, da znam radi organizacije

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15808
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 18:38:35   
Anoniman
vece
mi bili na hitnoj dobio inhalacije , florindan sirup, nistantin kapi jer ima afti po jeziku ,
nije dobio antib . jer nije tako kako kaze " STRASNO" UPALJENO  grlo a nemora znaciti da ga nece zaboliti hm . ne dade nam znaci ....
I sirup za suhi kasalj dobili eto...... tura tu i tamo hoda.....
javise ped. ako ne bude bolje sutra

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 15809
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 19:04:13   
bananica
IZVORNA PORUKA: bebacha

evo Bananice:) posluzi se

user posted image



hvalauser posted image
super su ti strudlice, dobro ja rekoh od svake po komadic,da sta ne preskocimuser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15810
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 19:05:36   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

vece
mi bili na hitnoj dobio inhalacije , florindan sirup, nistantin kapi jer ima afti po jeziku ,
nije dobio antib . jer nije tako kako kaze " STRASNO" UPALJENO  grlo a nemora znaciti da ga nece zaboliti hm . ne dade nam znaci ....
I sirup za suhi kasalj dobili eto...... tura tu i tamo hoda.....
javise ped. ako ne bude bolje sutra



dobro pa ste otisli doktoruuser posted image ti nisi te aftice primjetila??
da brzo ozdravite user posted image
mozes mu ih i sodom bikarbonom mazati, isto pomaze veoma dobro

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15811
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 19:40:37   
pocahontas
večer..evo i nas..bili kod pediajtrice..pregledala, kaze nije strašno, opće stanje djeteta dobro, tep. ne prelazi 38,4 u guzi (realno to je 37,9), grlo blago crveno, ospi se totalno povukao (dakle, sigurno je bilo od mokraće), ali eto za svaki slučaj da uvedem Zinat user posted image nisam za ovo nikako jer već treći dan ima temp koja nije strašna uopšte, odlično on ovo podnsi i ja čak sto vise aBd sutra očekujem da temp. ode..i sad mi je tako kretenski da mu uvedem zinat koji mora piti 10 dana..nema mi nista gore...a mislim, moj instinkt mi govori da je nepotrebno..čak je i dr. ekla kako hoćete, nije neophodno, ali ona preporučuje i ne misli da je loše da ga uključimo user posted image user posted image

zaboravih napisati da smo radili i crp nalaz i pokazao je 55g/mol (dakle, upala, vjerovatno ovo grlo što i ona vidje)..

Pitanje: mogu li pustiti da se dijete samo izbori bez antibiotika.user posted image .jer opće stanje mu uopste nije lose? odlično podnosi temp. lako mu je hB skidam samo panadolom baby, jednom mu dala dalcy i to sinoc da lijepo zaspe...Zinat me muči..na meni je da odlučim..
još ću mu sutra odnijeti mokraću da vidim da nije ne daj Bože kava baja u urinu, pa ako nalaz urina bude ok, da mirne savjesti bacim zinat u kantu za smeće user posted image user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 22.12.2011 19:41:10 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15812
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 19:44:28   
Emica_sa
Ako bude urin ok,nemas potrebe.Ja bi bacila zinat,ali ti znas najboljeuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15813
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 19:44:35   
leona81
iako je grlo blago crveno, mislim da je taj crp dosta visok i da bi trebalo dati antibiotik iako sam ja inace protiv bespotrebne terapije, i da je crp nizi slobodno bi rekla da ga bacis, ali ovako, mislim da bi ipak trebala da ukljucis terapiju, ako je neka slabija upala nije mi jasno zasto preporuka za zinat a ne nesto blaze?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15814
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 19:47:05   
Emica_sa
crp jeste visok,leona je upravuuser posted image

Ali mene nervira ova receenica za svaki slucaj da mu uvedes,joj Boze nasih doktora

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15815
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 19:48:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ako bude urin ok,nemas potrebe.Ja bi bacila zinat,ali ti znas najboljeuser posted image user posted image
i ja bi vako postupila opet kako hoces na tebi je da odlucis .


(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 15816
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 19:50:52   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: leona81

iako je grlo blago crveno, mislim da je taj crp dosta visok i da bi trebalo dati antibiotik iako sam ja inace protiv bespotrebne terapije, i da je crp nizi slobodno bi rekla da ga bacis, ali ovako, mislim da bi ipak trebala da ukljucis terapiju, ako je neka slabija upala nije mi jasno zasto preporuka za zinat a ne nesto blaze?


kao navodno ziant je antibiotik širokog spektra pa eto, da ne luta..ako je grlo pomoći će, ako je i urin što je kod djece često, opet će pomoći.on i kašljuca, pa eto i nos malo da pročisti..ma niđe veze..znaš našu A. iz vrazove..suepr je ona meni, ali sto voli dati antibiotike Boze dragi user posted image user posted image

hbeo ga led..i mene brine ovaj crp u pm..kaze ona ako mu bude do 15-18 da ne dajm zinat, a ako bude preko da ne razmisljam!

jos sad mi šuha,garant je urin hebem mu miša user posted image

a vezano za R. i njegov urin i "problemćić" koji je imao još kao beba - zapravo nikad nije ni imao nikakvih simptome toga ali uzv je pojkazivao neku manu. dijte sasvim normalno... (otkrili mi to u trudnoći) pisaću nekad na temi prošireni Pyelon na bubrezima bebe sad ne moguser posted image u..nisam nikad imala snage o tome da pišem, ali kako se kod njega hB sve odlično završilo i spontano nestalo, pisaću, čisto kao iskustvo drugim majkama..pa me svaka temp. prvo sterefi i pomislim sta ako je uro infoekcija i ode ba bubreg...user posted image user posted image




< Poruku je uredio pocahontas -- 22.12.2011 19:55:31 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15817
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 19:53:00   
leona81
ne znam sta da ti kazem, ali ako mozete ujutru vaditi urin i u toku dana dobiti nalaz, nemoj mu jos nista ukljucivati, vrlo je moguce da je bakterijska infekcija, moze biti i nos pa je mozda dala antibiotik jer ne moze cekati bris nosa i grla, kakva je sedimentacija, leukociti?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15818
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 19:57:00   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: leona81

ne znam sta da ti kazem, ali ako mozete ujutru vaditi urin i u toku dana dobiti nalaz, nemoj mu jos nista ukljucivati, vrlo je moguce da je bakterijska infekcija, moze biti i nos pa je mozda dala antibiotik jer ne moze cekati bris nosa i grla, kakva je sedimentacija, leukociti?


nsiam to radila..samo crp..nista vise...
urin ce sutra m odnijet, i paralelno neka odmah odnese prvu urinokulturu pa sta nam Bog da..

sutra imam i advokatsku veceru u hotelu evropa, a vidi sad ovo..ako bude bolje R. ostavicemo ga mami da ga čuva, a mm i ja odosmo user posted image user posted image joj tuge...ma ne bih ni otišla ako mu temp totalno ne spadneuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15819
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 20:47:07   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Iman83

...Ladyblue hoćemo u subotu...odgovara li?


meni svejedno. da znaš da hoće i mame sa "male" teme da piju kafu sa nama pa se skontaj šta ćeš i kako ćeš. znam da hoće taurus, rose, Super beba, sigurno. već su mi se prijavile da ih ne zaboravim.


hoće, hoće taurususer posted image
je li to u ovu subotu, da znam radi organizacije


jok, sljedeća

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 15820
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 20:51:00   
ladyblue RR
Pocy, uradi urinokulturu ali ja mislim da je to ipak grlo u pitanju. taj CRP je uvijek 55 - 60 kod upale grla.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15821
   [Obrisana poruka]
22.12.2011 20:52:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 15822
   [Obrisana poruka]
22.12.2011 20:54:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 15823
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 20:55:26   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Iman83

Taurus, Lady next saturday onda...
Lady tamo nekad predvečer oko 5-6 sati...bi li odgovaralo???...ti reci mjesto i bićemo tamo...meni je svejedno gdje ćemo...ima li kakva igraonica da djecu potrpamo da se druže a mi kafendišemo user posted image ...divna sam i pažljiva mama jel da?user posted image

Javićemo i malim bebama...user posted image


Leona, vidi ti krajiška snajka user posted image ...ako budeš raspoložena za user posted image i druženje javi se!



neće u igraonice tako malu djecuuser posted image
može 5-6, svejedno mi je. samo ti dođi a ostalo ćemo sve dogovoritiuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15824
   [Obrisana poruka]
22.12.2011 20:57:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 15825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  631 632 [633] 634 635   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  631 632 [633] 634 635   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *