|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  615 616 [617] 618 619   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:15:43   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Lady26

Taaaaaaaaajra, priiiiiiimiiiiiiiiiiii meeeeeeeeeee u rajuuuuuuuuuuuuuuuuuu user posted image


user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15401
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:18:40   
R&T@
"Opali" prezentaciju ili grupni rad i pregledaj na casu...
Sve ide u radni staz...


Felix, otkud sad to?
Bas mi je zaouser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15402
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:21:12   
ladyblue RR
Jel' me neTko tražio?user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15403
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:21:54   
Hanady RR
felixuser posted image
nadam se ništa strašno...da do sutra nema ništauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15404
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:23:33   
R&T@
IZVORNA PORUKA: ladyblue

Jel' me neTko tražio?user posted image


Pitao za meeeeeneeeeee...user posted image

Jesi li se izborila s bolnom guzom?user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15405
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:24:06   
Anoniman
Hej dame hvala na cestitkama.pokusala sam pisati danas ali pise server zauzet tako da nista ne napisah.elem super dan danas evo iscekujem jos jedan poklon samo sto nije stigao. Amancek i tebi zelim sretan rockas.ljubi teta marina i drug adi. Mahanje svima

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15406
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:26:11   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Jel' me neTko tražio?user posted image


Pitao za meeeeeneeeeee...user posted image

Jesi li se izborila s bolnom guzom?user posted image


jok ženo, čini mi se da je gore. plače kada je presvlačim. baš mi je žao. moram sutra neku drugu kremu pokušati. zvala sam i homeopaticu da vidim da mi da kakve bobe ali mi se ne javljauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15407
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:27:47   
Anoniman
Imal sanse da malo manje pisete kada nisam tuuser posted image user posted image user posted image user posted image
vidim dosl zima na rruser posted image user posted image ...moramo i mi avatar mijenjatiuser posted image

poky...ja mislim da ti je to od pisake...ali svakako potrazi strucno misljenje...i garant mu neki zub izbija...tj. da je sve na kraju od zuba

eh...kupila sam case m...nasla u merkatoruuser posted image ...valjda su to teuser posted image user posted image ...bila sam prije toga na soc. u onoj profesionalnoj radnji...nisam stigla na kovacice...daleko miuser posted image ...a tamo bili samo one fensi...sa postoljem...a to onnece

kupila sam mami stapove za planinarenjeuser posted image ...valjda se nece vise lomiti...A. je dobio lego...i eto...ja sam sve manje vise podmirila...jos mi je m sestra ostala...njoj cu valljda nesto skontati...a valjda nece ni mene DM zaboravitiuser posted image user posted image

snizenja su katastrofalna...kao i da ih nema...ako koga interesuje...u nafnafu ima snizenje i do 70%...al je meni opet skupo user posted image ...dzemper/haljina snizena 70% 130kmuser posted image ...pa zaista i nadasve...a ovo ostalo max. 30% i to samo zlj roba...e i u ovs vam je snizenje do 50%...za curice ima svega...decki su opet donji...eto



(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15408
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:28:51   
R&T@
Marina, kakav li poklon dolazi ovako kasno...
Sumnjiva siuser posted image
Samo uzivajuser posted image


ladyblue, bas joj to dugo trajeuser posted image
glupe pelene, ne moze se guza ni odmoriti...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15409
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:29:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

felixuser posted image
nadam se ništa strašno...da do sutra nema ništauser posted image
kaslje , tesko dise  ne slini nos suh al hropti kasalj suh
bojim se da se opet nije upalio bronhitis ! Tura 38,5 skoro oborila ipubrufenom .
Vidjecemo sta nam nosi noc, do jutra .....
Znala sam ja da ovo njegovo deranje uzadnja dva dana nece izac na dobro !


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 15410
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:31:02   
R&T@
Veceras je u Importane centru snizenje...
od 22.00 do 24.00...

dadada, a sta si ti napisala u pismu DM?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15411
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:31:31   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

felixuser posted image
nadam se ništa strašno...da do sutra nema ništauser posted image
kaslje , tesko dise  ne slini nos suh al hropti kasalj suh
bojim se da se opet nije upalio bronhitis ! Tura 38,5 skoro oborila ipubrufenom .
Vidjecemo sta nam nosi noc, do jutra .....
Znala sam ja da ovo njegovo deranje uzadnja dva dana nece izac na dobro !




a da ga malo inhaliraš na kamilici?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15412
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:32:45   
Lady26
Ma Tajra, kani se tih naocala i pogleda ispod obrva, priiiimiiiiiiiiii meeeeeeeee!!!
Jes' me cula?!

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15413
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:32:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Jel' me neTko tražio?user posted image


Pitao za meeeeeneeeeee...user posted image

Jesi li se izborila s bolnom guzom?user posted image


jok ženo, čini mi se da je gore. plače kada je presvlačim. baš mi je žao. moram sutra neku drugu kremu pokušati. zvala sam i homeopaticu da vidim da mi da kakve bobe ali mi se ne javljauser posted image




trazi SUDOKREM on je spas za crvenu guzuuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 15414
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:34:22   
Anoniman
tajra, vec je bilo od 19 sati snizenje, kao svuda je 10% a na neke proizvode i do 50%, ma bezveze, sad kao sve neka snizenja a nigdje veze



(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15415
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:34:42   
Lady26
Felix, da brzo prodje user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15416
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:37:20   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: noa

trazi SUDOKREM on je spas za crvenu guzuuser posted image



ima li te kreme u svim apotekama?
nisam više pametna. ova krema što sam je kupila kao sa cinkom i maslinovim uljem i blablabla...ma ništa. jadnica vidim da je strašno boli a ona je dobro dijete pa ne plače i ne tersa dok joj baš ne gori.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15417
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:37:54   
Anoniman
dobro veceuser posted image user posted image user posted image felix noa 3 dana temp.tako neka glupa i spadala od lupoceta,kasalj i nervoza ubi Bozeuser posted image
Marina Sretan ti rođendan,ostale imate mahanjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 15418
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:40:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: noa

trazi SUDOKREM on je spas za crvenu guzuuser posted image



ima li te kreme u svim apotekama?
nisam više pametna. ova krema što sam je kupila kao sa cinkom i maslinovim uljem i blablabla...ma ništa. jadnica vidim da je strašno boli a ona je dobro dijete pa ne plače i ne tersa dok joj baš ne gori.




u Mostaru ima samo u jednoj a ti vidi u toj nekoj vasoj Dina pisu zene da tamo sve ima..
ukoliko ne nađes salji sms- ja cu ti kupiti i poslatiuser posted image vjeruj ja sam se 3 mjeseca borila sa crvenom guzom i ''kokom''user posted image nakon 3 dana sa Sudokremom kao da nista nije bilouser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 15419
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:41:06   
ladyblue RR
Marina, sretan rođendan!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15420
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:42:29   
Hanady RR
ladyblue...
ja sam sa prvim djetetom s atakvim osipom zavšila kod pedijatra...ona mi napisla kremu da mi naparve u apoteci...ja dođem u apoteku i žena mi kaže ova je da vam napravim 25 Km ali galasova beba krema ima potpuno isti sastav i košta cca 5 Km...probajte ako vam ne pomogne dođite napravot ćemo ovu...nebi vejrovala za 24 sata lrema je pomogla...

ja sma do tada smao tu kremu i koristila njoj...

onda sma s amlađom s asvakim novim zubićem isto porlazila...ova krema mi je rješaval porblem...jednom sam u nedostatku nje stavila galaosvu pentalon mast jer obe imaju cinka us ebi što sma kao skontala da je potrebno da krema ima d apomogne...i ta je msta u zelenoj tubi oko 4 km...

u svakom slučaju ako s edouži ...otiđi i porvjeri da nisu gljivice ond ati stavljanje ovih krema i nije preporučljivo...neke nisu dobre za gljiviceuser posted image tada ćete trebati genicijanu onu ljubičastu tečnost

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15421
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:43:02   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: noa

trazi SUDOKREM on je spas za crvenu guzuuser posted image



ima li te kreme u svim apotekama?
nisam više pametna. ova krema što sam je kupila kao sa cinkom i maslinovim uljem i blablabla...ma ništa. jadnica vidim da je strašno boli a ona je dobro dijete pa ne plače i ne tersa dok joj baš ne gori.




u Mostaru ima samo u jednoj a ti vidi u toj nekoj vasoj Dina pisu zene da tamo sve ima..
ukoliko ne nađes salji sms- ja cu ti kupiti i poslatiuser posted image vjeruj ja sam se 3 mjeseca borila sa crvenom guzom i ''kokom''user posted image nakon 3 dana sa Sudokremom kao da nista nije bilouser posted image



potražit ću sutra pa ti javim jesam li našla. hvala ti puno.
i kod nje je guza i koka crvena a guza više izgleda kao da je ispržena nečim. plače mi se svaki put kad joj skinem pelenu.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15422
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:46:41   
ladyblue RR
Hanady,ja ću sada probati šta god mi ko predloži, samo da ovo prođe, da mi se dijete ne muči. odoh sutra da tražim i ovu kremu što mi je noa predložila a kupit ću i tu što si ti koristila. zove se samo Krema za bebe?

e da , danas sam vozila u Tz i nazad i fasovala kaznu. puče me radar u Kladnjuuser posted image

< Poruku je uredio ladyblue -- 21.12.2011 22:47:58 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15423
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:49:19   
Anoniman
hanady nama nista nije pomoglo a propisivali su svastauser posted image ladyblue Noi je jadnici vise bilo prokrvarilouser posted image ja sam kremu kupila u Hrvatskoj ito veliku i dajem kome god okolo zatreba..ujutro salji sms da do navece krema bude u SA,znam koje su muke i sad bi ti dosla s kremom samo da si blizeuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 15424
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:52:25   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: noa

hanady nama nista nije pomoglo a propisivali su svastauser posted image ladyblue Noi je jadnici vise bilo prokrvarilouser posted image ja sam kremu kupila u Hrvatskoj ito veliku i dajem kome god okolo zatreba..ujutro salji sms da do navece krema bude u SA,znam koje su muke i sad bi ti dosla s kremom samo da si blizeuser posted image


user posted image user posted image user posted image

i mi smo na granici da prokrvari. znala je ona imati crvenu guzu ali sam uspijevala rješavati Jekodermom. ovo je neko ludilo koje je krenulo od osipa i sada se pretvorilo u veliku sprženu masu.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  615 616 [617] 618 619   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  615 616 [617] 618 619   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *