|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  614 615 [616] 617 618   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
21.12.2011 19:49:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15376
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 20:04:03   
R&T@
Iman, kako je tvoja djevojcica?

Ima li hladnoce u tvojim krajevima?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15377
   [Obrisana poruka]
21.12.2011 20:06:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15378
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 20:19:18   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Iman83


Poslah ti zahtjev na Fb...ho'š me prihvatiti u raju?user posted image



user posted image ...odoh da prihvatim...user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15379
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 21:10:02   
mersiha 77
ja kao pravi padobranac ma stacu moramuser posted image

da vas pitam posto ste vi malo iskusnijeuser posted image
sta vi mislite dali bi ovo moje dijete spavalo malo mirnije ako bih mu skinula po noci ovu ogrlicu od cilibara sto inace neradim
jesteli vi to radile ili ne?
pomozite mi i nemojte me ignorisatiuser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15380
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 21:13:55   
tekja
vece...

Mi maloprije usli u kucu...bili smo satak na snijeguuser posted image ...vecerao, jos malo i spavanac...

Kako su nam E. i R....je li spala tura, prosao osip?

Iman, tajrauser posted image

mersiha, nasmija me tvoje pitanje...skines mu ogrlicu i vidis hoce li veceras bolje spavati bez nje, pa je l?user posted image ...mada mislim da to nema veze...on je sad u fazi intenzivnog rasta zuba i to nespavanje bi moglo potrajati...imaj na umu da rast zuba je dugotrajan proces, a ne samo ono kad mi vidimo da su desni natekle...Ja evo navijam da A. ubrzo pocne fino pajkitiuser posted image

< Poruku je uredio tekja -- 21.12.2011 21:19:27 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15381
   [Obrisana poruka]
21.12.2011 21:18:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 15382
   [Obrisana poruka]
21.12.2011 21:19:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 15383
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 21:24:38   
dafri
veče,
pocahontas,rose user posted image
Amani sretan rođendan druguuser posted image user posted image
mersiha ne znam hoće li bolje spavati, ja sam uvijek skidala ogrlicu,nešto me bilo strah da se ne udavi

mi uživamo u snijegu,u pretprazničnoj atmosferi iako je malo hmm ma nije ko nekada ali nedamo se
jelka okićena,poklon kupljen i već ga je išćejfila,ona beba što piški i kaki,iako to nismo probaliuser posted image user posted image mama nije mogla izdržati da ga ne otvori pa ćemo morati još nešto kupiti da je čeka ispod jelke
lopov ništa ne sluša,samo se penje i skače i tako ukrug,mi joj napravili mjesto za skakati ,stavili lezibega ,jastuka i ona se igra rijeke   kontamo popiti kafu na miru bar deset_ minuta ,malo sutra ona fino skoči i viče iz sveg glasa nosi me voda,pomozite user posted image

< Poruku je uredio dafri -- 21.12.2011 21:26:44 >


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 15384
   [Obrisana poruka]
21.12.2011 21:24:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 15385
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 21:36:53   
rose 87
hvala vam svima user posted image user posted image
E. sam uspavala,tura je 37,nadam se da ce na tome i ostati,poceo je i kasljati pomalo,onaj suhi kasalj i nosic mu curiuser posted image ,ja od neke muke pocela sebe da krivim jer kasljem dugo a nikad otici dok.,bas iskasljavam user posted image pa kontam da nije neka bakterija i da je mozda nije pokupio od mene,ma bas sam pesimista veceras valjda cu sutra biti bolja
poci nadam se da je kod vas bolje stanjeuser posted image
mersiha mi smo je skidali navecer ali nam nije nesto znacila i kad ju je nosio,pomagale su nam dentonix kapi,cini mi se da se tako zovu,a i dojenja je bilo po citavu noc,u to vrijeme zubica sam ko zombi bila


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15386
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 21:40:06   
bananica
IZVORNA PORUKA: mersiha 77

ja kao pravi padobranac ma stacu moramuser posted image

da vas pitam posto ste vi malo iskusnijeuser posted image
sta vi mislite dali bi ovo moje dijete spavalo malo mirnije ako bih mu skinula po noci ovu ogrlicu od cilibara sto inace neradim
jesteli vi to radile ili ne?
pomozite mi i nemojte me ignorisatiuser posted image


ja nikad nisam ni kupovalu tu ogrlicu pa i ne znam je li bolje da je skidas il ne! ti bas vjerujes da to pomaze?

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 15387
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 21:55:02   
leona81
@lady mi uzeli M isti paketic za jucerasnju bozicnu proslavu:) odusevljena je, nismo stavljali slatkise jer je dobila nekidan onaj od banke pun slatkisa...fenomenalan je stvarno...ima raznih od 10 KM pa navise, ali su svi bili za vece curice a ovaj je idealan za njihovu dob. M obozava fifi, bumbu i timmija, super im je stvarno idejauser posted image

pozdrav svima, mi odlucili za vrtic i abd prelazimo s pocetkom nove godineuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15388
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:00:22   
mersiha 77
ma eto posto je kupljena u apoteci
i jede mi masallah fino i napreduje pa valjda je to to
neznam vise ni jauser posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15389
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:01:28   
R&T@
Leona, gdje cete?

Moje spavaju, muz radi, ja uzivam...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15390
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:03:39   
Hanady RR
Veče....
moje kod nane...muž došao...malo kafu popismo i on ode na posao...čekam ga opet da dođe
user posted image

leona super za odlukuuser posted image gdje ste odlučiliuser posted image gdje god želim vam da imate iše sreće u poštivanju dogvora nego u prethodnom i d acura bude rapoloženija za odlazakuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15391
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:05:22   
bebacha
ja samo da pozdravim i pozelim laku noc.
djeca spavaju a mi cemo gledat film,ako ne zaspimuser posted image
isli malo trazili djeci igracku za paketic,katastrofa opcauser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15392
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:06:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mersiha 77

ma eto posto je kupljena u apoteci
i jede mi masallah fino i napreduje pa valjda je to to
neznam vise ni jauser posted image


ja sam je imala mlađoj...nama nije pomagala...u kratkom vremenu dok smo je koristili ja sma je skidala noću i stavljala na prozor da mi ujutri scjetlost usnce budu blizu iste...
nisma ja smjela d ami dijete spava sa tim...
uglavnom brzo smo i skontali da njoj to za vzube i ne pomaže pa smo je i ostavili...završila je na vječnim lovištima iako sma je uredno ua poteci kupila...hajd reko i to da probamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 15393
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:08:16   
R&T@
IZVORNA PORUKA: bebacha


isli malo trazili djeci igracku za paketic,katastrofa opcauser posted image user posted image



Sta trazis?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15394
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:09:53   
teacher75
ja preumornaaaaaaaa, imam jos testova da ispravljam a najradije bih zaspala a sutra 1.smjenauser posted image jedva cekam raspust!!! ne smijem nigdje hodati s lanom a ni sama, okolo zgrade nam klizaliste, uzas jedanuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15395
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:10:38   
Lady26

IZVORNA PORUKA: leona81

@lady mi uzeli M isti paketic za jucerasnju bozicnu proslavu:) odusevljena je, nismo stavljali slatkise jer je dobila nekidan onaj od banke pun slatkisa...fenomenalan je stvarno...ima raznih od 10 KM pa navise, ali su svi bili za vece curice a ovaj je idealan za njihovu dob. M obozava fifi, bumbu i timmija, super im je stvarno idejauser posted image

pozdrav svima, mi odlucili za vrtic i abd prelazimo s pocetkom nove godineuser posted image

JA sam ostala user posted image sta su sve stavili u paketic, pa jbt sve ono pojedinacno je papreno skupo...
Super za vrtic user posted image , za koji ste se odlucili?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15396
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:11:42   
Lady26
Taaaaaaaaajra, priiiiiiimiiiiiiiiiiii meeeeeeeeeee u rajuuuuuuuuuuuuuuuuuu user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 15397
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:13:20   
R&T@
Ticerko, pojednostavi sebi...

Sad lezi i naspavaj se, a ujutro pregledaj testove...

I mene je u trudnoci bilo strah poledice...
Imas li kvalitetne cizme?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 15398
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:15:25   
Anoniman
vece
moj anel kaslje i ima ture eto toliko ,  a ja sva nikakva sutra se kanila da odem podici nal papa test vise  odkad se nakanjujem a nikad otic .
Da bi pre dva sata divljo od nervoze , placa nerviranja me da bi skoro samo lego kad ja gori i kaslje ......


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15399
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 22:15:30   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

Ticerko, pojednostavi sebi...

Sad lezi i naspavaj se, a ujutro pregledaj testove...

I mene je u trudnoci bilo strah poledice...
Imas li kvalitetne cizme?

ne mogu pregledati ujutro jer radim od 8 tako da moram ustati prije 7, i to mi je prerano, a ispravak im je sutra. imam dobr cizme al kad je led nista ne pomaze, jer je bukvalno led svuda oko zgrade, sutra cu taxijem u skolu, danas me hb mm mogao i odvesti i doci po mene, ne znam kako bihuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  614 615 [616] 617 618   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  614 615 [616] 617 618   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *