|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  596 597 [598] 599 600   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:59:48   
bananica
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mi smo malo manita familija, ja i mamu i tatu za godisnjicu braka obradujem nekom džidžom iz sexy shopauser posted image


memoris ti negdje i moja rodjendanuser posted image user posted image , a mozes i godisnjicu, nemam nista protivuser posted image



ne ignorisi me, jesi li dobro u memoriju ucrtalauser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14926
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:00:04   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jedno pitanjce, djevojke gdje ima kupiti lijepih dječijih kišobrančića a da nisu aman nešto skupi jer ova moja će mu svakako dokuntisat vrlo brzo user posted image

bilo je u azelu pravo slatkih al ne znam jesu li rasprodali


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14927
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:00:31   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: tajra

mama2009, jesmo li ti rekle da te volimouser posted image

Samo Lady i ja nismo probirljive, pa ti odmjeri za nas...i nemoj kupiti najmanji pa da kazu: Vidi skrticeuser posted image

Nismo nismo user posted image user posted image user posted image
Samo nemoj da je mal, tanak i prebrz user posted image user posted image


Nemoj mi velikog i sporog...
takvog imam od krvi i mesauser posted image user posted image user posted image


Pa, zar ne pricamo o blendanju?user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14928
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:01:59   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mi smo malo manita familija, ja i mamu i tatu za godisnjicu braka obradujem nekom džidžom iz sexy shopauser posted image


memoris ti negdje i moja rodjendanuser posted image user posted image , a mozes i godisnjicu, nemam nista protivuser posted image



ne ignorisi me, jesi li dobro u memoriju ucrtalauser posted image



meni će sad rodjendan user posted image al ja toga imam na bacanje user posted image user posted image user posted image radije ću neš drugo user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14929
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:02:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jedno pitanjce, djevojke gdje ima kupiti lijepih dječijih kišobrančića a da nisu aman nešto skupi jer ova moja će mu svakako dokuntisat vrlo brzo user posted image

bilo je u azelu pravo slatkih al ne znam jesu li rasprodali



pogledaću


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14930
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:02:13   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ona jede suh hljeb


a moja haman nikako ne jede hljeb


doduse vise voli kifle ali pojede i sredine od hljeba nekad, ali nece nista namazano, probala sam sve moguce varijante i nece


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14931
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:03:16   
Anoniman
Tajra zeno oplakah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bananice kazem ti slab izbor kod nas user posted image . A jos smjesniji su mi oni sto udju u sex shop i postide se i kao eto samo za nekog gledaju, ne treba to njima, kao da je to neki bauk

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 14932
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:04:22   
veeseelaa
ja sam bila u sexi shopu u Amserdamu, e to je nešto user posted image al ništa nisam kupila, samo onako razgledala s prijateljima

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14933
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:04:28   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: tajra

mama2009, jesmo li ti rekle da te volimouser posted image

Samo Lady i ja nismo probirljive, pa ti odmjeri za nas...i nemoj kupiti najmanji pa da kazu: Vidi skrticeuser posted image

Nismo nismo user posted image user posted image user posted image
Samo nemoj da je mal, tanak i prebrz user posted image user posted image


Nemoj mi velikog i sporog...
takvog imam od krvi i mesauser posted image user posted image user posted image


Pa, zar ne pricamo o blendanju?user posted image



joj tajra user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14934
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:04:49   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Tajra zeno oplakah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bananice kazem ti slab izbor kod nas user posted image . A jos smjesniji su mi oni sto udju u sex shop i postide se i kao eto samo za nekog gledaju, ne treba to njima, kao da je to neki bauk




user posted image user posted image je li ti radis u sexy shopu kad i musterije dobro procjenjujes ili se tamo u inventar ubrajasuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14935
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:05:21   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam bila u sexi shopu u Amserdamu, e to je nešto user posted image al ništa nisam kupila, samo onako razgledala s prijateljima


postidila seuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14936
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:05:47   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: tekja

Pocy, Iman pocnite prvo sa viljuskom gnjeciti hranu, potom sitno sjeckati komadice, pa tek onda uvoditi 'normalnu' hranu...

Sahara i mi smo tako...tapkali gdje niko nijeuser posted image ...evo vam jedan osmijeh od mog snjegoljupcauser posted image

http://img830.imageshack.us/img830/6913/pc190004i.jpg

felix, divno sto te A. slusao...ova djeca ascare vole starije gnjaviti...i V. su zanimljivija veca djeca...tako valjda uce bolje zijaneuser posted image user posted image

ovako smo mi prestali blendati, a blendali smo sigurno dok nije imala 18mj., mozda i vise. sad nekad izgnjecim, isitnim i pojede, a meso voli i onako u komadu, uzme u ruku i zvace, voli meso- nekidan za tren pojela sudzukicu, hoce i batak i tako to....




Ja nisam nikada blendala,mozda samo par puta,samo viljuskom,a meso nisu nikada nesto pretjerano volili,pojedu nesto,ali sve je to slabouser posted image

Kako beba u pupi?

dobro je, hb, idem kasnije na UZ, jedva cekam da vidim bebu, nadam se da ce biti raspolzenija za snimanje nego prosli putuser posted image ja inace ovih dana imam puuuno posla,. pismene i tako to, pa me nema tako cesto, ne mogu vas upratiti. lana jos nije bila na snijegu, nemam je kad izvesti i evo na posao cu za pola sata, tj na UZ pa na posao, a i sutra druga smjena, pa mi se ne isplati silaziti s njom ujutro radi pola sata (dok se obucemo i sidjemo prodje pola sata, pa jos dok se vratimo i skinemo isto toliko) a ona spava vec u 12, pa bas nezgodan timing. cekam cetvrtak da budem 2.smjena pa cemo valjda izletiti. al eto u ned. smo se nahodale, mada nije bilo snijega


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 14937
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:07:24   
teacher75
ja nisam ljubitelj tih sexy pomagala, nekako me nikad to nije privlacilo, ja volim samo naturaleuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14938
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:07:43   
Anoniman
Problem je sto nas narod cim kazes sex shop misli na vibrator, a kako lijepih stvari se moze kupiti u sex shopu, zezancija, da covjeka nasmiju do suza. Po meni ubjedljivo najorginalnija ideja za poklon ti moze pasti na pamet u sex shopu, ali nazalost kod nas nema puno potraznje pa je slabo i snadbjeven.



(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 14939
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:08:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam bila u sexi shopu u Amserdamu, e to je nešto user posted image al ništa nisam kupila, samo onako razgledala s prijateljima


postidila seuser posted image



ma kakvi, još sam jednu prijateljicu vibratorom spucala po glavi hahahah
al za nas su još tad to bile cijene goleme a ja relativni kokuz


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14940
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:08:28   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Problem je sto nas narod cim kazes sex shop misli na vibrator, a kako lijepih stvari se moze kupiti u sex shopu, zezancija, da covjeka nasmiju do suza. Po meni ubjedljivo najorginalnija ideja za poklon ti moze pasti na pamet u sex shopu, ali nazalost kod nas nema puno potraznje pa je slabo i snadbjeven.





user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14941
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:09:02   
megi
pozzz
tiki sretno na UZ

vidim bilo je svega, od blendanja mi ne blendamo odavno,
a jedemo kako-kad

mama2009 brano za D, i mi lagano idemo na tutu, nekad se upiskimo, nekad ne stignemo ali eto idemo

mi se probudli jutros zacepljena nosa, znaci veceras opet vriska i babyvac

pozzzzzzzzzzzz

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14942
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:09:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Problem je sto nas narod cim kazes sex shop misli na vibrator, a kako lijepih stvari se moze kupiti u sex shopu, zezancija, da covjeka nasmiju do suza. Po meni ubjedljivo najorginalnija ideja za poklon ti moze pasti na pamet u sex shopu, ali nazalost kod nas nema puno potraznje pa je slabo i snadbjeven.



slažem se da ima zeza simpa i to al sestro vibrator je vibrator user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14943
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:10:47   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: tekja

Pocy, Iman pocnite prvo sa viljuskom gnjeciti hranu, potom sitno sjeckati komadice, pa tek onda uvoditi 'normalnu' hranu...

Sahara i mi smo tako...tapkali gdje niko nijeuser posted image ...evo vam jedan osmijeh od mog snjegoljupcauser posted image

http://img830.imageshack.us/img830/6913/pc190004i.jpg

felix, divno sto te A. slusao...ova djeca ascare vole starije gnjaviti...i V. su zanimljivija veca djeca...tako valjda uce bolje zijaneuser posted image user posted image

ovako smo mi prestali blendati, a blendali smo sigurno dok nije imala 18mj., mozda i vise. sad nekad izgnjecim, isitnim i pojede, a meso voli i onako u komadu, uzme u ruku i zvace, voli meso- nekidan za tren pojela sudzukicu, hoce i batak i tako to....




Ja nisam nikada blendala,mozda samo par puta,samo viljuskom,a meso nisu nikada nesto pretjerano volili,pojedu nesto,ali sve je to slabouser posted image

Kako beba u pupi?

dobro je, hb, idem kasnije na UZ, jedva cekam da vidim bebu, nadam se da ce biti raspolzenija za snimanje nego prosli putuser posted image ja inace ovih dana imam puuuno posla,. pismene i tako to, pa me nema tako cesto, ne mogu vas upratiti. lana jos nije bila na snijegu, nemam je kad izvesti i evo na posao cu za pola sata, tj na UZ pa na posao, a i sutra druga smjena, pa mi se ne isplati silaziti s njom ujutro radi pola sata (dok se obucemo i sidjemo prodje pola sata, pa jos dok se vratimo i skinemo isto toliko) a ona spava vec u 12, pa bas nezgodan timing. cekam cetvrtak da budem 2.smjena pa cemo valjda izletiti. al eto u ned. smo se nahodale, mada nije bilo snijega




Ja svog sinoc izvela 15 minuta kad je muz dosao,a curica citavo vrijeme preplakala,muz me zvao da se vratim,jer je nije mogao smiriti.U zadnje vrijeme non stop place,ako ja s njim negdje izadem.Ja sa njima nema sanse da izadem na snijeg sama,zato mi stojimo na prozoru i gledamo ko izbjeglice vani snijeguser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14944
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:12:48   
Amani12
Masemo vam.user posted image
Moj djecak od jucer ima turu,jutros u 2h ,41 user posted image
Vodila ga dr jutros,kaze zubi user posted image
Nema upale,nista,ali tura divlja.
Petice mu rastu,gura rucice u usta i kaze ga boji zub.user posted image
Ujuutro idemo vaditi nalaze,ja bih ipak da to sve fino lijepo provjerim.
A sutra nam rodjendanko.user posted image
Drzite fige da nas tura popusti.
Moj rockas ove godine smo docekali na pedijatriji,ne dao Bog i ovaj...user posted image

Pocy sretna godisnjica,sve najljepse!user posted image
Mama 2009 bravo za curicu,adapter za wc solju je zakon.user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14945
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:13:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jedno pitanjce, djevojke gdje ima kupiti lijepih dječijih kišobrančića a da nisu aman nešto skupi jer ova moja će mu svakako dokuntisat vrlo brzo user posted image

preslatki i kvalitetni kišobrančići po 3Km kod malene u second hednu a ne korišteni...ja juče uzela barbi i jedan u raznim nijansma ljubičaste za onom špagom da ga lakše nosi hanadi kad krene u školuuser posted image
Mislim i ako im dokunišu ko dosadašnjim neće mi biti žaouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14946
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:14:31   
Emica_sa
Amani12 zao mi je,nadam se da ce te brzo ozdravitiuser posted image user posted image pusa za djecaka

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 14947
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:15:06   
teacher75
ja ne volim snijeg nikako, bas me neko ili nesto treba natjerati (posao npr.) da izadjem po ovakovom vremenu, ja bih ko medo da prespavam citavu zimuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14948
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:17:30   
Hanady RR
A sad dančić od mene...
mama2009 hajd nećem ti rbisati post o reklami ako baš budeš naveliko kupovala tamouser posted image meni je rođkas prošao al naćemo nakav praznik većuser posted image nego slika je super i haljina je bila pun pogodakuser posted image

ja radim radim i zamišljam svoje cure u snjeganu...nana im je na sedreniku i sad će vani na igranje...prelijepo jeuser posted image

Jelena...pokušaj ga staviti u kolica i ljuljuškaj kolica nogom a ti mirno sjediš i kafu piješ sem što ti nona ''trza'' kod mene je to palilo ponekaduser posted image

Amani žao mi je za turu....
al ne sikiraj se...proće...ima dana za alvalj i rođkaseuser posted image

teacher sretno na UZuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14949
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 11:18:16   
Hanady RR
U pocy sretan godišnjica...da ih dočekate još puno u zdravlju i srećiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  596 597 [598] 599 600   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  596 597 [598] 599 600   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *