|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  595 596 [597] 598 599   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:45:54   
teacher75
IZVORNA PORUKA: pocahontas

dijete...user posted image ali dobro, nije on toliko loš koliko sam ja loša pa me nije problem ispizuser posted image

neće da žvače-pazite sada krišku hljeba - sredine namazane sa nutellomuser posted image user posted image user posted image pa recite mi koje dijete to ne voliuser posted image

odatle je sve kernulo..onda se upišo u gaće (a inače bez problema ide na tutu)...pa me počeo grliti..a ja ljuta ko puška i istovremeno mi se srce cijepa koliko nemam strpljenja s njim..sta mi je Bože?user posted image user posted image user posted image user posted image
da hoću više dobiti user posted image pa da znam onda bar sta je razloguser posted image

ljuta sam na sebe, na muza na sviju sto smo nekako uvijek isli linijom manjeg otpora po pitanju njegovog jela i njegovih kila i nekila i sve mu pasrali ijedino je tako jeo...i sada kada treba da pojede krišku hljeba, da izvinete, poludim user posted image žvače četiri zalogaja i onda kaže dota je bebi..u pmuser posted image
a onda kaze izbendaj mi malo toga user posted image koji sam ja konj! e pa neće moći!


da te utjesim lana ne voli nista, ama bas nista namazano, ona jede suh hljeb, a nutelu nece ni da proba, ni da lizne, a cokolade voliuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14901
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:46:21   
bananica
mama koji sex shop drziuser posted image , posto ja u Sa znam samo jedan da ima, a znam i stariju i mladju tetu sto radeuser posted image , i obje su predivne i preljubazne. Nasi sex shopovi bas slab izbor imaju, zato sam ja rodicu zamolila da mi kod njih u Holandiji kupi posto dolazi za Bozic pa da pravo obradujem mm i zaovu sa poklonom, tako orginalne stvarcice imaju za male pare.



a i ti si se usutila da nabavljas kvalitetnu robu, jos za zivot neophodnuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14902
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:46:33   
Lady26

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mi smo malo manita familija, ja i mamu i tatu za godisnjicu braka obradujem nekom džidžom iz sexy shopauser posted image

user posted image user posted image
Legenda user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14903
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:46:59   
teacher75
IZVORNA PORUKA: škorpija

uuuu i ja bih mogla nutele sad, ali ne smijem da ajdin ne vidi, mm galami što je jedemo kašikom a ne namažemo na hljebuser posted image .

pocy mislim da je to do zime, od kad je zima počela (iako je ja volim) ajdin nas izluđuje, jedva čekam proljeće pa će i sa ovom djecom biti lakše

hahahahhah, ja isto nutelu jedem kasikom, ne volim namazati na hljeb a mm me ruziuser posted image on namaze dvije-tri kriske a ja pojedem pola tegle odjednomuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 14904
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:47:14   
veeseelaa
ona jede suh hljeb


a moja haman nikako ne jede hljeb


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14905
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:47:30   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mi smo malo manita familija, ja i mamu i tatu za godisnjicu braka obradujem nekom džidžom iz sexy shopauser posted image


memoris ti negdje i moja rodjendanuser posted image user posted image , a mozes i godisnjicu, nemam nista protivuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14906
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:47:52   
R&T@
mama2009, jesmo li ti rekle da te volimouser posted image

Samo Lady i ja nismo probirljive, pa ti odmjeri za nas...i nemoj kupiti najmanji pa da kazu: Vidi skrticeuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14907
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:48:22   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ona jede suh hljeb


a moja haman nikako ne jede hljeb



i moja skroz slabo hoce hljebauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14908
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:48:54   
bananica
IZVORNA PORUKA: tajra

mama2009, jesmo li ti rekle da te volimouser posted image

Samo Lady i ja nismo probirljive, pa ti odmjeri za nas...i nemoj kupiti najmanji pa da kazu: Vidi skrticeuser posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14909
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:48:58   
Emica_sa
Pocy od srca Vam zelim sve najljepse,da ostarite zajedno i da dobijete jos puno mali slatki Rafauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14910
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:49:33   
Apotekarka
Jutro....Ja na poslu pomalo radim, vise se dosađujem...a posla kod kuce tona....Ovo pred praznike...
Antonio ustao jutros u 10,iskreno se nadam da ce kad dođem s posla bar malo spavati,imam posla a mm ima treninguser posted image user posted image ...


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 14911
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:49:33   
emi7908
Dadada ovo nije dobro za moje oči sabahilde, a to rušenje snješka i meni je fujjjj. Bezobrazluk malo žešći, ali eto ima svega u božijoj bašti user posted image . Mi smo prošle godine proveli tako cijeli dan ispred zgarde a kad smo ušli u stan ja stražu čuvala da ga neko ne sruši user posted image mm kaže stvarno nisi normalna pusti djecu da se igraju. Kažem; ok mogu se igrati ali rušiti no,no user posted image .... ali džaba ujutro je fallo pola glave user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 14912
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:50:13   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tajra

mama2009, jesmo li ti rekle da te volimouser posted image

Samo Lady i ja nismo probirljive, pa ti odmjeri za nas...i nemoj kupiti najmanji pa da kazu: Vidi skrticeuser posted image

Nismo nismo user posted image user posted image user posted image
Samo nemoj da je mal, tanak i prebrz user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14913
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:50:34   
teacher75
IZVORNA PORUKA: tekja

Pocy, Iman pocnite prvo sa viljuskom gnjeciti hranu, potom sitno sjeckati komadice, pa tek onda uvoditi 'normalnu' hranu...

Sahara i mi smo tako...tapkali gdje niko nijeuser posted image ...evo vam jedan osmijeh od mog snjegoljupcauser posted image

http://img830.imageshack.us/img830/6913/pc190004i.jpg

felix, divno sto te A. slusao...ova djeca ascare vole starije gnjaviti...i V. su zanimljivija veca djeca...tako valjda uce bolje zijaneuser posted image user posted image

ovako smo mi prestali blendati, a blendali smo sigurno dok nije imala 18mj., mozda i vise. sad nekad izgnjecim, isitnim i pojede, a meso voli i onako u komadu, uzme u ruku i zvace, voli meso- nekidan za tren pojela sudzukicu, hoce i batak i tako to....


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 14914
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:50:39   
Apotekarka
Antonio kruh slabo jede ali vise me muci sto vodu nece gotoo nikakouser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14915
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:51:13   
Lady26
Opet ja sa temom?! user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14916
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:52:16   
Anoniman
sto manji i sa sto vecom brzinom je najboljiuser posted image .


ps. lady opet zadala temuuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 14917
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:52:18   
Apotekarka
Lady garant pms puca,ovamo o kruhu,nuteli se prica,blendanju a ona zapela za vibratoruser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14918
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:53:13   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: tekja

Pocy, Iman pocnite prvo sa viljuskom gnjeciti hranu, potom sitno sjeckati komadice, pa tek onda uvoditi 'normalnu' hranu...

Sahara i mi smo tako...tapkali gdje niko nijeuser posted image ...evo vam jedan osmijeh od mog snjegoljupcauser posted image

http://img830.imageshack.us/img830/6913/pc190004i.jpg

felix, divno sto te A. slusao...ova djeca ascare vole starije gnjaviti...i V. su zanimljivija veca djeca...tako valjda uce bolje zijaneuser posted image user posted image

ovako smo mi prestali blendati, a blendali smo sigurno dok nije imala 18mj., mozda i vise. sad nekad izgnjecim, isitnim i pojede, a meso voli i onako u komadu, uzme u ruku i zvace, voli meso- nekidan za tren pojela sudzukicu, hoce i batak i tako to....




Ja nisam nikada blendala,mozda samo par puta,samo viljuskom,a meso nisu nikada nesto pretjerano volili,pojedu nesto,ali sve je to slabouser posted image

Kako beba u pupi?

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14919
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:53:36   
emi7908
Nismo nismo
Samo nemoj da je mal, tanak i prebrz


stvarno si otkačila user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14920
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:53:58   
teki
moj najvise voli hljeb sa sirom trapistom onaj livanjski trapista njega i onako jede draze mu je to od cokolade, a bas voli cokoladu.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14921
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:55:58   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jedno pitanjce, djevojke gdje ima kupiti lijepih dječijih kišobrančića a da nisu aman nešto skupi jer ova moja će mu svakako dokuntisat vrlo brzo user posted image


ja vidjela jučer u DM-u,,ne znam koliko suuser posted image

IZVORNA PORUKA: dadada

Poky...a bog da se vi meni ostarili skupa i stapovima po kuci se ganjali
user posted image
user posted image

Mi smo jucer citav dan proveli vani...tj. samo usli da jedemo i na popodnevno spavanje...ostalo sve na snijegu...ispred zgrade...napravili smo dva s.blijedica...sad kroz prozor gledam, oba su srusena ...ne znam kome je to merak...bezze pravo...a bas su dobri bili...Sad odosmo opet...imamo dogovoren snjesko bLijedic sastanak



dadada hvalaaaaaaaa user posted image

IZVORNA PORUKA: tajra

Nemoj, Poki, da se ljutis...procurit ce ona...mozda sutra, dok veceras procackate, pardon proslavite



user posted image

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Pocy od srca Vam zelim sve najljepse,da ostarite zajedno i da dobijete jos puno mali slatki Rafa


ovo sigurno...jer ja sam ubijeđena da žensko dijete ne mogu roditi...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14922
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:57:14   
Emica_sa
pocy mozes,mozes,samo radiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14923
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:57:23   
Anoniman
Pocahontas sve najljepse od srcauser posted image ...

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 14924
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:58:35   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pocahontas sve najljepse od srcauser posted image ...


pridruzujem se cestitkamauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  595 596 [597] 598 599   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  595 596 [597] 598 599   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *