|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  589 590 [591] 592 593   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 19:18:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 14751
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 19:19:37   
Lady26
Mi je hranimo zajedno user posted image user posted image user posted image
Ja vristim i trpam a on je zabavlja user posted image user posted image
Sad ce sve sam, neka vidi kako je...samo se bojim da je ne tjerati al sta cu...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 14752
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 19:19:43   
marinčii
Žene meni treba mala pomoć ,imam svinjsku  mast al neznam kako se to uopće stavlja djeci,M kašlje pomalo pahoću da probam s  tim neće li pomoći,ako ko zna nek piše?


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14753
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 19:25:48   
Lady26
Marinci, pak papir dobro izbockas, namazes sloj masti i uvece mu stavis na prsa...ili ako imas lanenu krpicu nju namazi i stavi...i do ujutro neka mu je...
ALi samo ako nema temperature...
Mora biti supljikavo da bi koza mogla disati....


< Poruku je uredio Lady26 -- 19.12.2011 19:26:26 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 14754
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 19:26:15   
DM
 Ja sam stavljala koziji loj,a li valjda je postupak isti:otopila u mikrovalnoj-manje smrdi-i onda u to umočila komad pelene pamučne(izrežeš onoliko koliko ti je potrebno)i izvadiš da se osuši na sobnoj temp.(da prestane kapiti s nje) i tako sa sobne temp.(ali da nije ni hladnoo)jednu noć stavljaš na pšrsa, jednu noć na leđa...
Sretno


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 14755
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 19:28:22   
bananica
IZVORNA PORUKA: marinčii

Žene meni treba mala pomoć ,imam svinjsku  mast al neznam kako se to uopće stavlja djeci,M kašlje pomalo pahoću da probam s  tim neće li pomoći,ako ko zna nek piše?



ja sam stavljala na lanenu krpu, prvo zagrijem krpicu, namazem sa svinjskom masti i stavim , preko sam stavljala peskiric user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 14756
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 19:40:44   
koka i po
dobro vece drugarice user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14757
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 19:43:08   
marinčii
hvala vam moje ženice,šta bi ja bez vasuser posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 14758
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 19:46:41   
tekja
dobro vece...i jedan posebni pozdrav za posebnu zenuuser posted image

MM i ja gledamo slike, maloprije bili na snijegu i slikali se, kad u po frke pogledam gdje je V., a on donio tutu, skinuo se, podigao tutu do cune i piskiuser posted image ...s obzirom da je u isto vrijeme gledao medu ruperta, cudo je da nije nigdje promasiouser posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 14759
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 19:49:19   
koka i po
kriza kriza user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 14760
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 20:08:12   
sretna_mama
Večer cure..
Nadam se da ste sve dobro skupa s bebicama..

Malo da navratim kod vas..
Mom E se spavanje poremetilo haos..danju skroooz slabo..e nešto ga je u 7 savladalo i sad spava..konačno..

Sutra malo dolazimo u SA...:-D..

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 14761
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 20:18:44   
bananica
hanady user posted image

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 14762
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 20:20:28   
pocahontas
user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14763
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 20:23:15   
bananica
ko je tebe naljutio?

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14764
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 20:38:25   
pocahontas
dijete...user posted image ali dobro, nije on toliko loš koliko sam ja loša pa me nije problem ispizuser posted image

neće da žvače-pazite sada krišku hljeba - sredine namazane sa nutellomuser posted image user posted image user posted image pa recite mi koje dijete to ne voliuser posted image

odatle je sve kernulo..onda se upišo u gaće (a inače bez problema ide na tutu)...pa me počeo grliti..a ja ljuta ko puška i istovremeno mi se srce cijepa koliko nemam strpljenja s njim..sta mi je Bože?user posted image user posted image user posted image user posted image
da hoću više dobiti user posted image pa da znam onda bar sta je razloguser posted image

ljuta sam na sebe, na muza na sviju sto smo nekako uvijek isli linijom manjeg otpora po pitanju njegovog jela i njegovih kila i nekila i sve mu pasrali ijedino je tako jeo...i sada kada treba da pojede krišku hljeba, da izvinete, poludim user posted image žvače četiri zalogaja i onda kaže dota je bebi..u pmuser posted image
a onda kaze izbendaj mi malo toga user posted image koji sam ja konj! e pa neće moći!


< Poruku je uredio pocahontas -- 19.12.2011 20:40:43 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14765
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 20:41:42   
marinčii
pa recite mi koje dijete to ne voliuser posted image
Evo odma da prijavim moj M to ne voli ,njemu je to bljakuser posted image kao i svi namazi,tako da zasad svako jutro doručkkujemo čokolinouser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14766
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 20:43:41   
emi7908
veče...
neće da žvače-pazite sada krišku hljeba - sredine namazane sa nutellomuser posted image user posted image user posted image pa recite mi koje dijete to ne voliuser posted image


e pa draga puser posted image koliko hoćeš ali ništa promjeniti nećeš ako ti je lakše ni moj neće ni nutele niti bilo kakav džem,bestilj,marmeladu da ne nabrajam...
kod mene tegla nutele stoji danima i znaš ko je jede ? Ja...user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14767
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 20:44:55   
Hanady RR
neka pocy...sve to ide u majčinski staž...

što s ebona nerviraš...neće da jede ne mora...ha ja...
ješće sutrauser posted image

Bome polako...nije mu zabremedet danas da jede nutelu pa nije jeo...user posted image

Ja danas radila ubrazno..pa pobjegla u 14 pa završila sa skvo RR kod malene u econd hendu...ajjjjjjjjjj svega sma kupila...igračćaka najvišeuser posted image tačnije samo njihuser posted image

Uglavnom cure s eraspametile kad sma došlauser posted image a i jauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14768
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 20:45:28   
škorpija
uuuu i ja bih mogla nutele sad, ali ne smijem da ajdin ne vidi, mm galami što je jedemo kašikom a ne namažemo na hljebuser posted image .

pocy mislim da je to do zime, od kad je zima počela (iako je ja volim) ajdin nas izluđuje, jedva čekam proljeće pa će i sa ovom djecom biti lakše

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 14769
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 20:46:10   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: emi7908

veče...
neće da žvače-pazite sada krišku hljeba - sredine namazane sa nutellomuser posted image user posted image user posted image pa recite mi koje dijete to ne voliuser posted image


e pa draga puser posted image koliko hoćeš ali ništa promjeniti nećeš ako ti je lakše ni moj neće ni nutele niti bilo kakav džem,bestilj,marmeladu da ne nabrajam...
kod mene tegla nutele stoji danima i znaš ko je jede ? Ja...user posted image



hajd sad mi je malo lakše..ali ja to nekako vežem sa njegovim žvakanjem(nežvakanjem)? nekako smo na početku, kao da mu je 8 mjeseci user posted image luda sam...a sama sam si kriva,,i mm i ja,,kreteni!
sta predlazete? sta da mu dajem da počne da žvače? šta je onako malo mekše a ukusnouser posted image jao žalosti majko user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 14770
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 20:46:31   
škorpija
do koliko radi malena radnim danom,

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 14771
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 20:53:53   
Hanady RR
škorpija ne bih znala fakat do kada radi...ne pitah jeuser posted image
pitaj na Fb stranici ili na ovo temi koju ima na Rr otvorenu...ažurna je ona javit će ti 100%.
a ima na fb i broj telefona, vrlo je pristojna odgovorit će na poruku sad pa sad :)

pocy...pokušaj na način da mu staviš komadiće hljepa, pržene piletine i kromprića pečenih...pa manje komade naparvi i stavi pred njega ( ako je u hranilici još još bolje) a ko ne onako mu stavi na stol...
u neko doba morat će početi jesti te male komadiće...
napravi mu uljevak od krompira, špinata itd pa recimo oblicim aza kolače napravi krugove, kocke, zvjezdice...pa ke jede kao male keksiće
ne znam...da pokušaša...al da će ti trebati strpljenja trebat ćeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 14772
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 20:58:48   
emi7908
hajd sad mi je malo lakše..ali ja to nekako vežem sa njegovim žvakanjem(nežvakanjem)? nekako smo na početku, kao da mu je 8 mjeseci user posted image luda sam...a sama sam si kriva,,i mm i ja,,kreteni!
sta predlazete? sta da mu dajem da počne da žvače? šta je onako malo mekše a ukusnouser posted image jao žalosti majko user posted image


i sama sam s tim žvakanjem imala problema,desilo mi se par puta da se umalo udavi a ja sam takve šokove proživljavala da me toliki strah bio kad ga krenem hraniti i tako sam sjeckala hranu na male mrvice da su mi starci govorili da nisam normalna šta radim od djeteta .I trajalo je to malo duže i dobro se i ne sjećam kako je pročepilo...  sjećam se da smo bili kući u krajini i moja tetka napravila domaći hljeb i odreže šnitu i E. u ruke.. Ja počela vrištati uadviće se, udaviće se... Kaže ona meni opusti se ti više i pusti dijete samo da jede, kaže mi ne gledaj ga nikako i tako je i bilo. Ja izađem jer nisam mogla da gledam šta radi od hljeba i tako je s vremenom počeo sam da jede, ja više nisam obraćala pažnju na njega kad smo za stolom a djete se opustilo i počelo da žvače i trpa sam.... Eh sad se toliko opusti da nekad pretjera ali snađe se...
Probaj da ne pokazuješ pred R. da šiziš od toga što on ne žvače, kuliraj malo pa da vidiš njegove reakcije neće to preko noći ali s vremenom doće na svoje ..


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 14773
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 21:05:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 14774
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 21:09:05   
Lady26
user posted image user posted image user posted image user posted image
Kolac mi je ispao suh user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  589 590 [591] 592 593   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  589 590 [591] 592 593   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *