|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  591 592 [593] 594 595   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:39:53   
tekja


Blago vama kad imate blizu park user posted image



O draga nismo dobacili do parka, mi malo hodali ispred doma zdravljauser posted image

A koje medeno srce si pravila...ja sam postavila jednom recept, ali ide djem od sljiva i bude njami, socan..jer i u smjesu stavljam djem...samo ga i ja izbjegavam praviti iz gore pomenutih razlogauser posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14801
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 22:40:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 14802
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:40:34   
bebacha
ja oko pola 9 skonta da snijeg sipa,obucem veliko djete i pobjegnemo napoljeuser posted image grudvale se i smrzle,nigdje nikako a mi se smijemo ko da je pola dana.usle u kucu Alen nas gleda ko budale.mokre,hladneuser posted image al je njoj bio dozivljaj
sad kaze odo odma zaspat,da budem dobra,hocu sutra opet na snijeg al mi mama obuci rukaviceuser posted image user posted image veceras zaboravila


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14803
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:41:12   
Anoniman
Da vam mahnemo... jedva vas iscitah i gotovo sve pozaboravljahuser posted image

Lady Lana je visocija, ona je veca od Ane a Ana je 91-92 visoka. Sto se tice kilaze moja cura je sa godinu imala 12,950, a i sad toliko ima otprilike, imala je prije mjesec-dva nesto manje od 14, ali nas bolest unazadila, a Luka je extra teska kategorija, on je rodjen sa 2,960, kalirao je jedno 200grama, a sa cetiri mjeseca je imao oko 8,5kg i dug je oko 71-72. Tako da izgleda da se moja djeca bacila na komsije, jer i mm i ja smo bas sitni, oboje sa krevetom nekih 100kg, a visina metar i ziletuser posted image . Sto se tice blendanja hrane, moja bas vise pojede kad joj izblendam. Rucak joj izgnjecim viljuskom, a voće blendam, jer ona da jede voce u komadicima pojela bi maksimalno pola mandarine, a kad joj izblendam, evo npr veceras sam joj za veceru blendala, bananu, krusku i jabuku sa plazmom i sve u sekundi smazala. Tako neka meni blenera. Samo da jede pa kako god.

Bananice user posted image , znaci najlakse ti izmamiti pare masazom, dobro da znamouser posted image

Mama2009 slika je extrauser posted image , hvala jos jednom na poklonima, predivni suuser posted image

Tajra princezice su premedene, Vedo smeker takodje.
Marijana sve hocu da kazem da je meni tvoj djecacic premede, tako mi je graciozan, ma pravi mali sarmer, ljubimo gauser posted image

Marina user posted image

Koko user posted image

Dadada i moja popije po dvije-tri flasice cjedjene narandže tako da se ja ne opterecujem, samo nek pije, zdravo joj je. Ja ujutru cim ustane odmah joj dam cjedjenu narandžu prije dorucka i bas je voli, jos ja meda stavim u nju.

Mi danas malo skitali, malo sa tajom uzivali, onda malo po kuci sredjivala...predvece isli malo do Alte, moram se pohvaliti da je moje dijete veliko prava velika djevojcica, tak je preko noci porasla, samo tako je slusala, za ruku i ne odmice se od nas, mama pravo ponosna, ali zato mali harambasa je postao nepodnosljiv sa spavanjem oko pet ujutru se budi i spava maksimalno sat-sat i po danu.

Ljubimo vas sve user posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 14804
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:44:39   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tekja

O draga nismo dobacili do parka, mi malo hodali ispred doma zdravljauser posted image

A koje medeno srce si pravila...ja sam postavila jednom recept, ali ide djem od sljiva i bude njami, socan..jer i u smjesu stavljam djem...samo ga i ja izbjegavam praviti iz gore pomenutih razlogauser posted image user posted image

Kod nas je dom zdravlja na betonu i sve okolo beton user posted image user posted image
Neko sto je MAja stavljala recepat...ukusan je jako, meni malo posuh, mozda jer nisam imala puno marmelade...
Bti ce bolji drugi put...
Prvi macici se u stomak bacaju user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 14805
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:45:10   
Leena
Vece, dame!

Vala ste mi vrijedne, nikad vas iscitati, dok dođem do kraja, ne znam ni ko je sta pisao...
Ugl., ja sam bila na poslu cijeli dan, sretoh i Teacher danas na poslu, divno izgledas draga, bas ti prija trudnocauser posted image . Kad sam dosla kuci mm me obavijestio da idemo kod zaove (tako me i sinoc obavijestio da idemo kod skorpije, on samo planira gdje bi, a ja bivam obavijestena)... Esma i mala od zaove budalesale, da mi se zamantalo od njih dvije... I da... Vrhunac noci je moj pad niz stepenice (sa djetetom u rukama!)... I to suhe stepenice, ne neke prekrivene snijegom, to bih jos i skontala... Ugl. sacuvala sam Esmu da se ni ne ogrebe, ali sam imala srece da mi je noga ostala u komadu... uganula sam zglob strasnouser posted image Neise, prezivjesmo i to.

A juce smo bili po danu malo na tom Holiday marketu, malo vozica, malo vrteske, smrzla se guza i trk kuci... Lazem, trk u Importane, pa tek onda kuciuser posted image Slomi mene ovaj ritam pred praznike, mm uhvatilo praznicno raspolozenje, samo bi skitao, a meni posla preko glave, pa jedva stizem i to...

Iman, zbog toga se ja radujem bordanju njegovom-idi ti, samo mene ostavi na miruuser posted image . I btw, Esma i Iman imaju isto kila, i da, isti problem, fino ona jede, ali ne staje sekunde jedne u danu da se odmori, uvijek je neka trka frkauser posted image

Gdje nam je Jela?! Kako je Anci?

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14806
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:45:13   
Lady26
Bravo za Anu user posted image user posted image
Pusa velika


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14807
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 22:46:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14808
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 22:48:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 14809
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:49:17   
Hanady RR
e nije to kod mene recept za medno srce moj nema prašak za pecivouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14810
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:50:21   
Leena
jeleeeeeee! Dok ja ispisah roman, ti se i javila! user posted image za Anušku! Eto, kad ste opet dobro, prvi slobodan dan i eto me da vas vidim, aBd!

I da, zaboravih, Pocahontas, ne vrti ciko rucno onu vrtesku, nego je mora rucno zavrtiti da bi pokrenuo motor, onda ide dalje na motor, i meni se ucinilo da vrti, pa mi muz objasni kako sam blesavauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 14811
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:50:45   
Anoniman
Ja njoj zblendam jednu jabuku, bananu, pola kruške, pola naranče, 1 plazmu, malo meda i ona sve smaže...a inače melja jabuku po cijeli dan na tanke kriške sječenu...
samo mi nesto kazi da ja probam A on voce ne voli nece user posted image sem jabuke ponekad na kriske i bananu hoce ovo ostalo ne
jel ti jabuku krusku skuhas pa zblendas da ja probam tako jer A obozava plazmu znam mu cesto plazmu izmrvim onu u keks mislim ne mljev u mlijeko i dodam pola banane pojede 5 plazma keksa i pola banane sve ukupno kad je bas gladan
Pa da pokusam sa vocem mozda upali?!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 14812
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 22:53:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14813
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:54:56   
bebacha
kad vec pisete o voc.gleda Alen Bumbu i pojavi se u crticu jabuka i AAlen ko iz topa "nana".ma reko nije dusa banana nego jabuk,a on gleda i u mene i kaze"daj abuku"user posted image user posted image i citavu pojede

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14814
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:55:39   
Leena
Leena, zamisli kad u jednu sobu smjestimo Esmu, Deu i Iman...kaže Jasmin da njih dvije ionako neprepoznajete koja je koja...šta će tek sad biti 

Baš se radujem što ćemo se vidjeti

I čuvaj none miša mu...


Bice: kad krenes kuci, kupi onu koja ti je najbliza da se ne zahmetis, svakako su sve tri isteuser posted image user posted image ! Maloprije gledala Imanine slike sto si stavila na fb, ama ovi nasi A. i njihovi geni... Mene samo tjesi sto Esma u poslijednje vrijeme dosta lici na moju sestru kad je imala gdoinu-dvije, pa ima nade da ima barem nesto na meneuser posted image
I ja se radujem!
A cuvam... Usla ja kod Jasmina i Adele i kukam, jaucem, rekoh: Sva moja i Esmina tezina zavrsise na jadnom zglobu! Kad ce ti Armin: Hajde, sta imas od Esmine tezineuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 14815
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 22:56:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 14816
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:56:57   
Leena
kad vec pisete o voc.gleda Alen Bumbu i pojavi se u crticu jabuka i AAlen ko iz topa "nana".ma reko nije dusa banana nego jabuk,a on gleda i u mene i kaze"daj abuku" i citavu pojede

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image koji car!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 14817
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 22:58:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 14818
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:59:18   
bebacha
user posted image user posted image user posted image user posted image al nece drugi.a moram mu nesto pustit da bar 10 minuta sjedi.sve smo crtane probasli al nemoze.samo Bumba.ja otvorim youtube a on sam samo prstom pokazuje i govori "ovo,ovo"user posted image user posted image user posted image bem ti bumbu.
i jos danas uoci gresku il je do mene.kad bude ona kruska.kaze na kraju zeleena kruska i djeca ono jeeee a kruska zutauser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14819
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 23:03:03   
bebacha
danas mu seka kaze "dosadan si s Bumbom",gledaj Traktor Toma,Tomicuuser posted image user posted image a ona trenutno luda za pepa piguser posted image user posted image neznam sta je gore od to dvoje.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14820
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 23:05:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 14821
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 23:08:55   
bebacha
user posted image user posted image znaci i vi volite pepu.ssamo da ne hrokcu onolikouser posted image
meni je u Bumbe najbolje kad on prica s onom pticom.noni,noni,ne noniuser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14822
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 23:13:20   
R&T@
Maloprije dodjoh kuci...

Mrzim bljuzgavicu, javni prijevoz i moje cizmeuser posted image

Eto, izjadah seuser posted image

Sad da vas lijepo pozdravimuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14823
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 23:23:51   
ladyblue RR
sad se nesto zamislih,kako vas citam,ja veze nemam koliko kila ima moje dijete. Kako vi to uopste upratite i gdje ih vagate? Ja se nikada nisam bavila njenom kilazom,a mozda bih trebala?! Meni se ona ne cini mrsavom a da ima viska-nema. Nemam pojma...ja nekako idem logikom,dok god jede nema potrebe da se brinem.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14824
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 23:25:20   
Leena
meni je u Bumbe najbolje kad on prica s onom pticom.noni,noni,ne noni

Mi smo Esmu zezali kad je bila pocela govoriti misimojsi i slicno: noni, noni, noni, kivi kiviuser posted image , ona nas gleda k'o da smo s marsa paliuser posted image

Tajra, kono, koji gradski prevoz mrzis? Kombi? Mrzim ih sve, ali je kombi, iako mi stane pred kucom, pobijedio na takmicenju za najgori prevoz i nekad radije idem pjeske... A ti znas sta to znaci na nasim visinama i bez planinarske opremeuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  591 592 [593] 594 595   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  591 592 [593] 594 595   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *