|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  592 593 [594] 595 596   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 23:33:50   
bebacha
Alena vagili u Tuzlu,kad smo isli na kontrolu,na kliniku a Ajlu u obdanistu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 14826
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 23:43:09   
R&T@
Evo sad iscjedih sebi narancu u oko...
jesam smotana...

Leena, veceras mrzim autobus, jer sam morala doci iz Vogosce...
a od kombija nemam koristi...
odustala sam od ove jedne stanice do Bistricke stanice...
Ja sam djak pjesakuser posted image

Kako noga?

Lady, mogla bih i ja tog kolaca...

Poki, bas si veceras ljuta...nikad vise ovih vrazica ne "procitah"user posted image

Jelena, bas, bas, bas mi je drago da ste porodicno set_aliuser posted image

Imanuser posted image

Hanady, sta si kupila? Vrijedi li otici?
Sta mislis znam li ja napraviti one slane rolateuser posted image

Bebacha, user posted image  za Alena...prava pametnica...

Tekja, slicica je user posted image ... moram ti ja ujutro "skinuti" one iz igraonice...

< Poruku je uredio tajra -- 19.12.2011 23:44:08 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 14827
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 0:04:47   
Leena
Tajra, ja sam ljenguza, ja sam prije i kad po Esmu krenem kod mame, tu blizu tebe uvijek tu jednu stanicu i onda preko okrugle gore do terezije... A sad me i kombiji nerviraju, hem ih nema, dok ih docekam mogla sam tri puta pjeske stici, hem sto i kad ima, moras se tuci da uđeš, a ja to ne znamuser posted image .
Noga dobro... Bice dobro, ima jos otoka, ali kako sam mogla, super sam proslauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14828
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 0:32:23   
Hanady RR
Tajra znaš napraviti rolate...sotnica vjerujuser posted image

a dole svašta sam kupila...iskreno igračke samo ja i skvo pokupile...user posted image
mi smo igračke kupovale...nisam gardarobu gledala previše...malo sma šuhveli na secend hend gardarobu za djecu...da je nemaju pa hjad al ovako...kupila sam igrački i prezadovoljna sam...novih i upakovane sam našlauser posted image
kakav sam kretaivni set hanadi uzela...ludilo...pun kofer...slomili s ei ja i mahir i ona crtajući, bojama koje se brzo suše, pa precrtavajući preko folije pa more šablona, pa pečati...user posted image
zadovoljna i ja i one i nana i babouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 14829
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 0:34:52   
neki x
IZVORNA PORUKA: Leena

Tajra, ja sam ljenguza, ja sam prije i kad po Esmu krenem kod mame, tu blizu tebe uvijek tu jednu stanicu i onda preko okrugle gore do terezije... A sad me i kombiji nerviraju, hem ih nema, dok ih docekam mogla sam tri puta pjeske stici, hem sto i kad ima, moras se tuci da uđeš, a ja to ne znamuser posted image .
Noga dobro... Bice dobro, ima jos otoka, ali kako sam mogla, super sam proslauser posted image

Slucajno uletih na ovu temu,i znam da je OT,ali samo da pitam Leenu,kojim se to kombijem vozi,mozda smo kone,a i ne znam???user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 14830
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 8:12:59   
Anoniman
Jutro vam ???Mi doruckovali vec kafenisem bujrum ko je za kafu ...Spremamo se pomalo za Bozic,Novu...Mama cisti Adi belajise i tako standard

(odgovor članu neki x)
  Neposredna veza do poruke: 14831
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 8:17:09   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Leena

I da, zaboravih, Pocahontas, ne vrti ciko rucno onu vrtesku, nego je mora rucno zavrtiti da bi pokrenuo motor, onda ide dalje na motor, i meni se ucinilo da vrti, pa mi muz objasni kako sam blesavauser posted image


i tu ga i ti meni reče kako sam i ja blesava user posted image
gledah tvoje slike na fb ...kako si ti nekako filmski, umjetnički lijepa user posted image


IZVORNA PORUKA: Iman83

Ništa ne kuham...isjeckam prvo i onda zblendam...ma više mi ide ova riječ na živce nego sami čin 

A Pocy zadade temu i ispari...

I kod mene je medeno srce s pzp...


hvala vam zene za utjehu i savjete...poenta je da on žvače, nije da se davi, dapače user posted image ali jednostavno, više pojede (100% vise pojede) kada je nešto blendano, jer znam koliko i sta mu uguram u blender...ali ne znam koliko je i to ok jesti haman pa tečnu hranu user posted image ..
postepeno ću mu davati gnječeno, pa sjeckano i postepeno izbacivati blender u većini obroka...voljela bih zadržati doduše taj belnder po pitanju voća, jer i ja sama pojedem tako kilu voća u blend varijanti, a što neko reče, da ga žvačem cijeli dan, ne bih ga nikad pojela..
R. nije neki ljubitelj hljeba user posted image mrsko mu valjda to zvakati..jer recimo, on bez problema pojede punjenu papriku ili japrak (ono meso samo unutra) ali bez hljeba...dakle, faširano meso jako lijepo žvače i pojede...isto tako komadiće jabuke, kockike...teta mu isjecka i ponese u park i tako pojede cijelu jabukuuser posted image dakle, nije da ne zna da žvače ili da se ne daj Bože davi, ali eto..gnjavi, ali kada mu je blendano, sve smaže za 2 minute!




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 14832
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 8:20:46   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: tajra

Poki, bas si veceras ljuta...nikad vise ovih vrazica ne "procitah"user posted image



uh da ste me samo sinoć vidjeli..isto kao da šizim majke mi...i onda sam samu sebe htjela nogom u glavu koliko sam samo odvratna bila prema djetetu..a on jadničak me gleda tako ljutu i kaže "mama mogu te zagiliti" user posted image user posted image user posted image i onda smo ostatak večeri proveli grleći se i samo samo mu govorila koliko ga volim..pitah ga: " a znaš li ti zašto je mama ljuta na tebe"? kaže on: "zato sto Jaho (Rafo) nije jeo nutelju" user posted image kako oni sve znaju mudrice male..a ja mislila veze nema user posted image

kasni mi 3 dana pa sam ovakva...user posted image opasna i loša po okolinuuser posted image

danas mi je godišnjica braka user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 20.12.2011 8:22:18 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14833
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 8:24:39   
bebacha
jutro.
Pocy bil to mogla biti slatkauser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14834
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 8:26:00   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bebacha

jutro.
Pocy bil to mogla biti slatkauser posted image



mogal bi, ali ne znam ja umetnuti ovdje one kolače i cugu...
dadadadaaaaaaaaaaaaa gdje siuser posted image helppppp...stavi nešto slatko i ubitačnouser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14835
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 8:27:51   
bebacha
Pocy mislim na kasnjenje menstruacijeuser posted image user posted image
sretna godisnjica


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14836
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 8:34:57   
ladyblue RR
dobro jutro...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14837
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 8:35:01   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bebacha

Pocy mislim na kasnjenje menstruacijeuser posted image user posted image
sretna godisnjica



user posted image

hvala za godišnjicuuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14838
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:22:31   
Lady26

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Jutro vam ???Mi doruckovali vec kafenisem bujrum ko je za kafu ...Spremamo se pomalo za Bozic,Novu...Mama cisti Adi belajise i tako standard

Jutro user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14839
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:24:09   
Anoniman
jutro
imal snijega kod vas jel napadao? Kod nas i dalje pada .
Marina user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 14840
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:27:14   
Lady26
Dobro jutro svima user posted image tek pristavljena, izvol'te user posted image
Kako ste mi sve redom...mi fino spavali user posted image
Zvoni alarm a u sobi mrkli mrak...kontam jel mi telefon poludio - kad nije user posted image
Lanu jedva utrpavam u auto....dijete bi an snijeg user posted image , morat cu danas kad dodjemo kuci malo duze je pustiti na terasu pa neka se igra...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14841
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:27:26   
emi7908
Jutro, svima,nikako da pročitam sve ali helem, ako ima bolesne dječice želim im da što prije ozdrave, ako ima ljutih mama da ih što prije popust user posted image a vama ostalima želim ugodan radni dan i da budete vesele, raspoložene, nasmijane ....

Meni djete kašlje,sinoć išli pedijatrici kaže ništa strašno ali opet mu dala sirup. A meni ga žao ni jesti ne može od kašlja. U subotu je od 8 navečer pa do 2 ujutru povraćao, užas ali hB nema ture. Dogovorili smo i za vakcinu, zapravo do 4 god. ne treba ništa primati pa ćemo morati kod privatnika da se konsultujemo ehhhh onda ću morati moliti da gospoda sastavi komisiju pa da vidim hoće li se dalje vakcinisati.
Eto pedijatrica mi kaže da su čitav problem napravili bezveze user posted image i to sve zbog njihove arogantnosti i bezobrazluka ali ja im koverte neću gurati jer čini mi se da su za to plaćeni (čast Izuzetcima) hajde da vas ne davim ali eto htjela sam samo reći da mi je malo lakše jer mi je žena dala nadu i svaka joj čast na strpljenu i ukazanom vremenu da porazgovara sa mnom a cijeli dan radi. I da riječ je o dr. Sabihi Jahić u Dz Ilidža

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14842
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:29:36   
emi7908
Dobro jutro svima tek pristavljena, izvol'te


meni je prijeko potrebna, eto mene user posted image
Blago Lanici, ja svog ne smijem još kašlje mi nešto grozno...user posted image aon jadničak toliko se obradovao da nisam mogla vjerovati koliko je djete oduševljeno snijegom user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 14843
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:31:22   
Lady26
Lana ga se last year bojala...a ove... user posted image
Kad silazimo stepenicama ona oabvezno ide onom stranom gdje je snijeg user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 14844
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:31:49   
mama2009
jutro, ja sam se naspavala.....moje dijete je juce svoje roditelje iznenadilo pozitivno...
poslije ture od 1 i 30 minuta vristanja inegodvovanja da se skine (kapu, jaknu, hlace i cizme) postala je fino dijete.

Kad sam je presvlacila malo se bunila, al kad sam je presvukla nakon 5 min izlazi iz sobe sa trenerkom svucenom do clanaka, skinutom pelenom i drzi bodi da ne spadne joj.....kaze piki Dena...dobro Deno piskila si ajde obuci pelenu, piki Dena ...pitam je dal ce da piski kaze oce Dena....stavim dijete na solju popiski se...mi ostali paff, nakon 2-3 sata ista situacija, kini Denu piki, skinem je popiski se i super, jutros ja prespavala, spremam nju za vrtic sebe oblacim, budim mm da nam ocisti auto...taman je obukla odlazim u kupatilo perem ruke, kaze ona piki Dena, skinem je pelena suha, stavim na solju ona se popiskila.....
sretna sam, tuta nam ne pali, ni ona koja svira, niti ona stolica....adapter za solju je cudo

ljubi je majka, tako sam ponosna


jos jednom dobro jutro


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14845
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:31:55   
Lady26
A sto mu je dala sirup ako mu "nije nista" user posted image
Da ti njemu to cajevima saniras?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14846
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:33:52   
Mala Selma
Jutro drage zene...
vidim Ana je bolje, hvala Boguuser posted image , a neki nece da zvacu..ma bitno je da unose u sebe hranu, a nacin je najmanje vazanuser posted image .A.je stvarno rano poceo da zvace, mislim da je ima oko godinu dana, i jedan dan dodjem po njega kod zene koja ga je cuvala, on sjedi u ruci mu batakuser posted image , zamalo nisam u nesvjest pala, a Bahra meni kaze, ma tako ja njemu dajem, bas se fino zabavi i cijeli batak pojede, a malo i masira desne ( nicali mu zubici)user posted image user posted image Reko, samo ti njemu tako daji, ali nemoj Bogati kad sam ja tu , sve mislim udavit ce seuser posted image user posted image I sada sve jede i zvace, nece nista blendano ni kasasto tiba cokolino i sl., samo pojede blendanu krem supu.
Noc nam je protekla buro, A.kaslje strasno, pun je zrelog slajma a nikako da izbaci, danas ga vodim dr. da vidim sta ce mi reci, bas menjegov kasalj brine...valjda izadje na dobrouser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 14847
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:33:57   
Lady26
Pa dobro jutro, vratila si se....
Dobro dosla....
Pusa za D.

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14848
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:35:20   
mama2009
 
IZVORNA PORUKA: Lady26

Pa dobro jutro, vratila si se....
Dobro dosla....
Pusa za D.


ma jos sam user posted image user posted image user posted image kakve ste sutra ili prekosutra sa vremenom...da idemo se grudvat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


veceras imam goste

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14849
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:37:20   
Lady26
Ja sam odlicna sa vremenom, vaka smo raja user posted image user posted image
Salim se....
Nemam obaveza, zovi...prekosutra Mario ima termin pa mozemo tada....(cetvrtak)

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 14850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  592 593 [594] 595 596   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  592 593 [594] 595 596   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *