|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  590 591 [592] 593 594   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 21:10:15   
Rabi
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: emi7908

veče...
neće da žvače-pazite sada krišku hljeba - sredine namazane sa nutellomuser posted image user posted image user posted image pa recite mi koje dijete to ne voliuser posted image


e pa draga puser posted image koliko hoćeš ali ništa promjeniti nećeš ako ti je lakše ni moj neće ni nutele niti bilo kakav džem,bestilj,marmeladu da ne nabrajam...
kod mene tegla nutele stoji danima i znaš ko je jede ? Ja...user posted image



hajd sad mi je malo lakše..ali ja to nekako vežem sa njegovim žvakanjem(nežvakanjem)? nekako smo na početku, kao da mu je 8 mjeseci user posted image luda sam...a sama sam si kriva,,i mm i ja,,kreteni!
sta predlazete? sta da mu dajem da počne da žvače? šta je onako malo mekše a ukusnouser posted image jao žalosti majko user posted image


ti bome isto k'o ja sa Adnanom nekad....Miksala, miksala i na kraju se shebalauser posted image
Ni Adnan nije htio da zvace, on se uvijek davio...ja mu ubacim u usta, a on odma krene da guta i da se davi...da povraca....jednostavno navikao da mu dolazi u usta ''gotovo'' za gutanjeuser posted image
ali ja sam polako corbice(ne znam da li ti voli) ili supice samo gnjecila, ne blendala...i malo po malo smo se navikli!
A samo strpljenja, mora nauciti!
i ne sikiraj se oko ne jela njegovog, jesce kad ogladni...
Mislim, naidje period sigurno kad jede, a i kad ne jedeuser posted image
Znam samo jednouser posted image Da sa drugim djetetom neces pogrijesitiuser posted image user posted image Barem sto se tice blendanjauser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14776
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 21:14:21   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Iman83

Ja i dalje blendam hranu...sve kontam neću još dugoo....zabrinu me Pocy...user posted image

Moja isto neće mermeladu, samo maslac i donedavno sirni namaz...neće ni nutellu...a sad mi Škorpija zašmiga s kašikom Nutelle user posted image user posted image



mojoj Ajsici je 1 godina i 17 dana na zdravlje!!! Nista ne blendam odavnouser posted image Sve jede, zvace k''o vel''ka!!!!
Ta nista ne odbija, samo nek se jede...a ne mora ni biti za jelouser posted image
Zena ide po kuci i ako gdje nadje mrvu pravo u usta...jos malo, pa cu prestati i usisavatiuser posted image user posted image
Nego, prestani da blendas...


< Poruku je uredio Rabi -- 19.12.2011 21:16:19 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14777
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 21:15:46   
Anoniman
Mi maloprije bile napolju, ispred zgrade, dijete se izvaljalo na snijegu, ma prelijepo, volim kad tek padne snijeg i ono jos cist, milina, same mi, svi se sakrili u kuceuser posted image

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 14778
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 21:20:27   
Anoniman
vece
mi skoro dosli bili kod kume anel je slusao bas je bio sega ismijali smo mu se samo tako kuma ima malog prvi razred o.s pametna anel se nije odlepljivo od njegauser posted image user posted image user posted image sve malo malo ispituje ga hamede -muhamed se mali zove taje ono hamede aj utani hamede aj ovo hamede hamede stalno djetu dotuzilo pa pobjego kod tate sjeo nema on brata ni seku pa mu neobicno i dosadno a anel obozava djecu ne odlepljuje se koga prihvati ko uskauser posted image user posted image user posted image
Kad oko 21 kuma natjera malog ajde lec rani u skolu anel ce mama amo tuci ode hamed pajat reko mora hamed u skolu
On ce nece anel u koku (skolu)anel nece pajatuser posted image user posted image user posted image reko hoces i ti ko hamed slusat
Super nas sluso malog je dobro utusio ispitivanjemuser posted image user posted image user posted image pricom, i hodanjem za njim mi posjedili ko nikad user posted image
I da se pohvalimo dobili smo od kume AS user posted image user posted image predobru crvenuuser posted image user posted image udobnu graco.


< Poruku je uredio felix -- 19.12.2011 21:21:37 >

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 14779
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 21:20:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 14780
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 21:28:56   
bananica
felix super za poklon od kumeuser posted image user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14781
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 21:30:43   
ladyblue RR
moja N jede miksano kod kuće i slabo hoće da žvaće ali kada smo vani, jede sve bez problema. najviše voli "zdravu hranu" - pomfrit iz MC, pizz-u, ćevape i žvaće sve kao da oduvijek jede tu hranu. kući nekada hoće, nekada neće da žvaće. neće meso, nešto se muči ali s druge strane ćevape jede super.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14782
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 21:32:03   
Hanady RR
ja opet mislim da je prividno to što mi imamo osjećaj da izblendanog više pojedu...jedina je istina da oni to prije pojedu nego u komadima i onda se nama čini da je toga više...jer su pojeli brše, to je određeni broj kašika itd...

moje cure su vrlo rano počele jesti same i u komadićima...sa prvim rođendanom su obe jele samo blendano ako sam napravila neku voćnu zanimaciju od kombinacije voća...
mislim nekako nisma im brojala koliko pojedu...koliko god u komadima njima doe niz grlo meni taman.

mislim da smao malo trebate da se opustite i da će sve to doći u reduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14783
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 21:33:31   
tekja
Pocy, Iman pocnite prvo sa viljuskom gnjeciti hranu, potom sitno sjeckati komadice, pa tek onda uvoditi 'normalnu' hranu...

Sahara i mi smo tako...tapkali gdje niko nijeuser posted image ...evo vam jedan osmijeh od mog snjegoljupcauser posted image

http://img830.imageshack.us/img830/6913/pc190004i.jpg

felix, divno sto te A. slusao...ova djeca ascare vole starije gnjaviti...i V. su zanimljivija veca djeca...tako valjda uce bolje zijaneuser posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14784
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 21:33:53   
Anoniman
banaanice bio je red il kupit AS il neznam pa tako kuma imala od malog nova pa nam dala user posted image
A. obozava stariju djecu recimo od 4,5 god pa nadalje ma malom disat nije dao hahhah kad kazem oce mama rodi bebu malu kaze nece
a kad kazem oce mama rodi Muhameda -hameda druga kaze Moze user posted image user posted image
Bebe ne voli a stariju djecu voli i KOPIRA i samo ih ispituje i priljepi se ko us za njih samo za njima trckara user posted image i prica im .....

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14785
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 21:36:32   
Anoniman
tekja V je ko za razgledniceuser posted image user posted image user posted image fotogenicna dusa lijepa vec ste znaci progazili snijeguser posted image user posted image
Mi cemo sutra abd  evo od 6 . pada sipa ,ko iz rukavice sutra abd idemo user posted image user posted image na naseg prvog snjeska .


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14786
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 21:39:37   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mislim da smao malo trebate da se opustite i da će sve to doći u reduser posted image


ja sam opuštenauser posted image
ako hoće da jede super, ako neće, ja je natjeram i ćaouser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14787
   [Obrisana poruka]
19.12.2011 21:40:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 14788
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 21:50:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mislim da smao malo trebate da se opustite i da će sve to doći u reduser posted image


ja sam opuštenauser posted image
ako hoće da jede super, ako neće, ja je natjeram i ćaouser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi vec odavno ne blendamo sem mesa ne zato sto ga nezna jest vec sto je spor nakon dva tri zalogaja omrzne mu zvakat a zna zvakat to kad hocu da pojede bas brzinski rucakuser posted image user posted image samo meso izblenadam ostalo nista niti gnjecam vilicom jok, na sitne komad. isitnim vilicom prepolovim on pojede .
Najvise voli,picu, cevape, rostilj, slatlko da se njega pita svaki dan bi picu jeouser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14789
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 21:58:47   
Anoniman
tekja, super slikauser posted image ja ne ponesoh nista osim kljuceva napolje a steta sto je nisam snimala koliko se izvaljalauser posted image

felix, sad imas sjedalicu pa dodji na kaficu u SAuser posted image

A sto se tice hrane, ma mislim ima li ijedna od nas da je bas svaki dan zadovoljna kolicnom hrane koju dijete pojede, mislim da ne treba navaljivati ali opet covjek ne moze da se ne trudi, ja bas volim kad se najede kako treba, a ne ono i hoce i nece, ali ima i takvih dana, ni ja vise nista ne blendam vec dugo ali da ne jede bogami bih blendala, ako treba do skoleuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14790
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:21:15   
Anoniman
sahara  sad snijeg pada nisu bas ceste prohodne user posted image abd ovo ljeto cemo ljeto je ipak ljeto nidje nismo prispjeli zimi user posted image
Od iceg to mi je najveca  zelja sreca pa imamo gore familije inace boga pitaj kak bi se ja "majem" nakanila doci gore vako moze se user posted image .
Boze zdravlja bit ce i to sigurno hoce .......
A vala i tebe kad mozes doc u ZE  MO mozes i u TE  ne samo ti vec i ostale user posted image zenice koje vole hodnje .
Jel zaspala A. anel gleda gafilda sad sprovodimo novu metodu. Ne cekam vice 00 da idemo lec
oKO 23 kad jede flasu svi crtani prodju koje gleda ja kazem ajmo A u spavacu spavat on ce nece  A u papajacu ice suta u papajacu pajat reko ne ne idemo sada on opet suta suta ce
Dobro reko, ja odoh ti ostani tu sam (u dnevnoj ) lezi gledaj tv laku noc ko fol ja odo ti ostani u polumrakaci sam
On se predomisli kad vice hade idemo
Jedino sto moram i ja ic snjim htjela ne htjela nece sam da zaspi , i tako zaspe gledala sam u sat za 15min hrce ...
Tako ima par noci ......


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14791
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:26:59   
tekja
Thanks girlzzzzzzzzz!

Joj Anela pregovara kao veliki..user posted image ...i V. spava ceskeci mene ili MM...on ne zna zaspati sam, osim u voznji u as...al' ni ne forsiram, jer neopisiva je uzivancija kad ugasimo svjetla, a on upali jezik 500 na sat...15-ak min. melje, pjeva, prepricava i onda u po rijeci zasuti i zaspiuser posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14792
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:30:38   
Lady26
Helou, niko meni ne napisa nista za kolac, dddoooooooooooobroooooooooo user posted image user posted image

Lana nece odavno sama da zaspe, obicno je to kompletna koreografija svaku vece...valja se po krevetu, pa daj medu, pa hoce kod mame, da je ljubim, pa nece vise to nego hoce kod mene na jastuk...i tako u krug, dok ja ne izadjem iz sobe a ona se pocne derati mama vrati se evo pavam...i zaspe za 5 minuta...
Kaze mi veceras : ja ti ne mogu user posted image user posted image user posted image , vidi kako nece (pokazuje na otvorene oci) user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 14793
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:31:56   
Hanady RR
lady on je dole suh i mljecav ko medeno srceuser posted image
al nije baš presuh...ja ga pododbo namažem marmeladom od šipurka ili pekmezom od šipurkauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14794
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:32:13   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tekja

http://img830.imageshack.us/img830/6913/pc190004i.jpg



user posted image user posted image user posted image
Blago vama kad imate blizu park user posted image
Mi smo bili malo na terasi, kratko, sutra cemo duze, kad fino napada snijeg...user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 14795
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:33:40   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

lady on je dole suh i mljecav ko medeno srceuser posted image
al nije baš presuh...ja ga pododbo namažem marmeladom od šipurka ili pekmezom od šipurkauser posted image

Bogme nije mljecav nigdje, ni gore ni dole user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14796
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:35:26   
Lady26
Iman, ti si u pravu 100%....za kolac...
JA sam pojela 3 komada user posted image user posted image user posted image
MM mi oteo tepsiju iz krila (kakvo vadjenje u tanjiric) user posted image user posted image user posted image i metnu je u frizider user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14797
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:36:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

lady on je dole suh i mljecav ko medeno srceuser posted image
al nije baš presuh...ja ga pododbo namažem marmeladom od šipurka ili pekmezom od šipurkauser posted image

Bogme nije mljecav nigdje, ni gore ni dole user posted image user posted image user posted image user posted image


jesi ti jnjega mazala mameladom ženouser posted image ...ta kora dole nema prašak za pecivo i ne zaljeva se..logično suha je..al marmelada to izbalansirauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14798
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:39:37   
Lady26
Ima prasak za pecivo user posted image , ja procitala recepAt 486359473564x user posted image
Ma jesam mazala, nisam imala puno, precijenila sam kolicinu maremlade u teglici user posted image user posted image user posted image
Al je ukusan...
Sveki kaze ja bih ga zalila, ja bih ovo, ja bih ono, rekoh - hocu ja vadit komad ili necu, kaze vadi nego sta user posted image user posted image user posted image , rekoh onda necu negativne komentare...pojeli su svi sve user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14799
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 22:39:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tekja

Thanks girlzzzzzzzzz!

Joj Anela pregovara kao veliki..user posted image ...i V. spava ceskeci mene ili MM...on ne zna zaspati sam, osim u voznji u as...al' ni ne forsiram, jer neopisiva je uzivancija kad ugasimo svjetla, a on upali jezik 500 na sat...15-ak min. melje, pjeva, prepricava i onda u po rijeci zasuti i zaspiuser posted image


ovo mi je najdraze user posted image sinoc smo pricali legli ja mu pricala kako ce past snijeg kako cemo se sankat grudvat a on dodaje bucem kavice,papu, budu i idemo user posted image reko moze.on ponavlja mozeuser posted image
Nekad mi zna rec  tuti mama tuti , kad mu se pridrijema spava da sutim valjda pa mi stavi na usta ruku da zacepim
A meni se ne spaava pa ja bi pricala pa se navijem a njemu dosadno
Al kad on prica kad mu cef , vice meni mama picaj picaj ......da pricam pa makar i posvajam
Zagrli svoje ću,ću vozice  medu bobija  ugura ih  na moj jastuk mene uzme za ruku glava uz glavu i zaspemouser posted image
Bas smo ko priljepci nebi se ja sad mogla odvici od njega njegove blizine da spaava u krevetcu .
Uzivam snjim, dok je jos mali user posted image brzo ce on meni porast pa se bojim da necu neceg biti posle zeljna ..


(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 14800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  590 591 [592] 593 594   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  590 591 [592] 593 594   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *