|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  593 594 [595] 596 597   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:42:00   
emi7908
A sto mu je dala sirup ako mu "nije nista"
Da ti njemu to cajevima saniras?


Pa nije upala grla, nema turu, hB a to što je povraćao kaže da je vjerovatno bilo isprovocirano kašljanjem...
Lady kašlje već četiri dana, malo je sad kao popustilo kako je bilo, ali neće gospon da pije čajeve, nema šta nisam davala sad i za med mi kaže "mama med se pokvario user posted image "samo da ga ne forsiram a žao mi ga jer prošli sam put isto pokušavala sama da saniram i čekala da ga popusti pa smo na kraju završili na inhalacijama.

Mama2009 user posted image za malenu, i stvarno onaj hepek šolju je čudo user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14851
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:42:25   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ja sam odlicna sa vremenom, vaka smo raja user posted image user posted image
Salim se....
Nemam obaveza, zovi...prekosutra Mario ima termin pa mozemo tada....(cetvrtak)


mere eto cetvrtak (zdogovoreno)


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14852
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:45:43   
Emica_sa
Jutrouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 14853
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:46:28   
Lady26
Gud murning user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 14854
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:51:57   
Emica_sa
Pa sad bas da je Guduser posted image

Alan skici citavo jutro nervoza ga neka uhvatila,Farah se spava,a ne moze nikako da zaspe,sad sam ih ostavila na pod i poravnila,sto se vise trudim,sve je goreuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14855
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:56:03   
Anoniman
Jutro i od mene. Moje malo dijete se ljulja, a veliko mi kuva kafi i rucak, pa onda moram da jedem njen imaginarni rucak i pijem imaginarnu kafu, a uz sve to pravi hljeb mi donijela i jedem suh hljebuser posted image

Pocahontas ni moja A nece nutelu, kao manja htjela je namaze razne jesti sad nece nista.

Bravo za Deniz user posted image user posted image user posted image , ljubimo nasu pametnu drugaricuuser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 14856
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 9:58:05   
Lady26
Emice, bit ce bolje user posted image
Kad se udaju i ozene user posted image - tjesim se user posted image

Jelena user posted image

Nece ni moja spica tih slatkih namaza, samo moze abc sir, pavlaka i co...drugo nix...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14857
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:00:58   
Emica_sa
Moji vole dzemove svih vrsta,to im je najdraze od slatkoguser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14858
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:01:42   
R&T@
Nemoj, Poki, da se ljutis...procurit ce ona...mozda sutra, dok veceras procackate, pardon proslaviteuser posted image


Emi, pusti dijete vani...sto si na kraj srca...nema kasalj nista s boravkom vani...osim da cisti zrak sve procisti...

Marina, dobro jutro...

user posted image  za Deniz...ljubim ja nju pametnuuser posted image


Vi svi koji imate Nutelu koju niko nece, uzivajte jer je ne morate sakrivati...



Ja sama u kuci...
i sve mi cudno sto tisina sumi...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14859
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:03:00   
Emica_sa
Lady kaze moj muz sinoc,joj da hocete porasti,idite vani,u 3 dodite kuci,samo me malo popustiteuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 14860
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:04:17   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tajra

Vi svi koji imate Nutelu koju niko nece, uzivajte jer je ne morate sakrivati...


Ja ne moram nista sakrivati user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14861
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:06:26   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Lady kaze moj muz sinoc,joj da hocete porasti,idite vani,u 3 dodite kuci,samo me malo popustiteuser posted image


Divno zvuci...samo sto je Gospodja Priroda okrutna...
dok oni nauce spavati, ti zaboravisuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 14862
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:08:39   
Anoniman
Moje malo dijete vec osmo jutro se ujutru budi oko 5h, sve sam se nadala neka faza, ali izgleda da nije vec krenuo uveliko sestrinim stopamauser posted image . Nemam pojma sta da radim ujutru sa njim, u ta doba. Ana se budila tako rano ali je ona htjela gledati i crtani i malo se sama zanimati, a on hoce samo da se nosa i nosa i tako u nedogled, a meni ruke do poda. S tim da ga je jutros tajo njegov nosao, a mama spavalauser posted image . Ja mislila jutros otici izvaditi nalaze, da prekontrolisem zeljezo, a i urin jer me bas pecka u zadnje vrijeme kad mokrim, ali prispala. Probudila se u pola devet i bas mi se nije dalo na vrat, na nos spremati. a moram i kod ginekologa, a nikako da se nakanim. Toliko su mi se smucili doktori da sam bas neodgovorna postala po svojoj gospodji tamo dolAm sto kaze Ella.

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 14863
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:09:50   
Emica_sa
E bas tako tajra,ali sta ces,sve je to zivotuser posted image

Prekipilo mu sinoc,nije vise mogao,kaze meni,ja se tebi divim,ja ne bi mogao s njimauser posted image

Gdje su ti princezeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14864
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:11:19   
Lady26
Moram vam ovo reci user posted image
Sinoc mi mm skidao igrice na mobitel, sad ja ne znam sta je sve skinuo i listam i listam...i naidjem na vibrator user posted image , ima i 10 brzina, da biram koju cu user posted image user posted image user posted image ....
Boze sacuvaj, niej normalan, kaze naletio na to i inatalirao...
Bolje da je kupio pravi, sta cu od ovog....isto kao da nekome ko ima secer mases cokoladom na displeju user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14865
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:16:17   
R&T@
Jelena, ja se tebi stvarno divim... kako ih mozes nosati...

Meni je to bilo stvarno nemoguca ekspedicija, pa neka sam nemajka 100 puta...

T. se i nije bunila, a R. jeste, i to bas bucno...ona place, a ja je ne podizem...samo pricam, pricam...
Kasnije sam je smjestila u onu lezaljku sto se ljulja...samo je kod mene bila neka jeftina varijanta, bez muzike i nije se sama ljuljala...

Ta lezaljka je bila i u kupatilu, i u kuhinji, i ispod konopca za ves...cak je putovala sa nama i u goste...

Platno na dnu je svo pocijepano, a meni i sad zao da je bacim...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 14866
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:16:33   
emi7908
Emi, pusti dijete vani...sto si na kraj srca...nema kasalj nista s boravkom vani...osim da cisti zrak sve procisti...


Tajra draga znam nego me nešto strah user posted image bojim se da se ne nahladi, šta znam ? hmmmmmm eh ja ti ne postavi čizmice, bratova djevojka hoće da proba pa eto ako ne budu njoj pasale onda ću postaviti na BB....

Lady stvarno,user posted image kako je gledati u taj vibrator?user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14867
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:17:32   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Lady26

Bolje da je kupio pravi, sta cu od ovog....isto kao da nekome ko ima secer mases cokoladom na displeju user posted image


user posted image

a kad ti je ono rodjendan?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14868
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:19:00   
Lady26
Tuga. brate, tuga user posted image user posted image user posted image
'nako fin, rozi....10 brzina....i vibrira telefon kako koju brzinu mijenjas....kud cu ga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 14869
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:19:50   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tajra

a kad ti je ono rodjendan?

14.03. user posted image user posted image user posted image user posted image
Nek se zna da mi je mama2009 obecala prije 2 godine i ne dobih nikad user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14870
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:20:11   
Neca xxx
Joj Lady, sto ti je muz naizgled tolerantan i otvoren za druge mogucnosti. user posted image user posted image
Pocahontas, "mama je ljuta jer Rafi nece nutelu". user posted image  Ma ne brini, promijenice se to. I mene moja L nekada stvarno zabrine kada nece da jede, pa ja onda brojim zalogaje. I ja sam sizila, ali sam generalno odlucila da se ne nerviram. Jer ona kada ogladni, jede (mada mi se nedavno desilo da je bas ogladnila tek drugi dan). user posted image  

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14871
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:21:03   
R&T@
IZVORNA PORUKA: emi7908

Emi, pusti dijete vani...sto si na kraj srca...nema kasalj nista s boravkom vani...osim da cisti zrak sve procisti...


Tajra draga znam nego me nešto strah user posted image bojim se da se ne nahladi, šta znam ? hmmmmmm eh ja ti ne postavi čizmice, bratova djevojka hoće da proba pa eto ako ne budu njoj pasale onda ću postaviti na BB....

Lady stvarno,user posted image kako je gledati u taj vibrator?user posted image


Ne da se meni da se ponovimuser posted image

Nema veze, nadam se da ce djevojci moci...

Mozda sam ja budala, ali ne vjerujem u "nahladu"...
Bolesti izazivaju bakterije i virusi, a njih ces uvijek vise naci u prostoriji, nego na cistom snijegu...
Vani lijepo nosic procuri i izbaci svo "smece"...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 14872
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:23:02   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: tajra

a kad ti je ono rodjendan?

14.03. user posted image user posted image user posted image user posted image
Nek se zna da mi je mama2009 obecala prije 2 godine i ne dobih nikad user posted image user posted image user posted image


eto hoces u cetvrtak da odemo da ga izaberes


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14873
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:24:39   
Lady26
user posted image user posted image user posted image
Ja da "mogu" otici izabrati ne bi mi drugi trebali imala bih ga odavno user posted image user posted image user posted image
Ma salim se, ev imam na telefonu, kad pozelim upalit cu ovdje pa bar nek ruka vibrira user posted image user posted image a ja cu zamisljati user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 14874
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 10:25:32   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: tajra

a kad ti je ono rodjendan?

14.03. user posted image user posted image user posted image user posted image
Nek se zna da mi je mama2009 obecala prije 2 godine i ne dobih nikad user posted image user posted image user posted image


Znas i da je Noa htjela biznis pokrenutiuser posted image user posted image user posted image


I ne odgovorih: Djeca su mi kod svekrve. Ja sam sinoc kasno dosla, a i danas sam druga smjena...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  593 594 [595] 596 597   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  593 594 [595] 596 597   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *