|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  586 587 [588] 589 590   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:04:25   
bananica
ma izgubila se ja skroz, jos mi nije jasno sta biuser posted image user posted image
tri kreme mi covjek poreda na sto, kaze to je prva terapijauser posted image ja valjda zesci pacijent
i nekakvu spondilozu je spominjao, od sjedenja za komp se to kao desavauser posted image user posted image

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 14676
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:04:51   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Lady26

Moram to danas rijesiti, jer radim sad do petka i na odmor...znaci kod nje je jos samo ovu sedmicu
A prije cu imati problem nego zamjerku, on je nikad nece natjerati da jede user posted image user posted image
Reci nije htjela i to je to...znam....
Al sta cu...

Kad sam je neki dan skinula za kupanje user posted image user posted image user posted image , noge kao grisini, malo stomacica, rebra a sva sitna....suze mi krenule majke mi, sreca bile smo same....


Moras teti odmah reci... pa svudge je barem 15 dana otkazni rok ...

A kada Lana ostane s tatom, naci ce oni zajednički ritam, to nemoj da brineš, .. iznenadit će te... možda njemu bude bolje jela, potrudit će se i on oko nje kad mu bude non stop na očima... vidjećeš..



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14677
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:05:41   
bananica
pa kako sto kupih, nije me ni pitao zelim liuser posted image user posted image , samo ih izvadi i kaze 30KM, aj tih trgovaca

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14678
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:07:07   
Lady26

IZVORNA PORUKA: selebriti

Moras teti odmah reci... pa svudge je barem 15 dana otkazni rok ...

A kada Lana ostane s tatom, naci ce oni zajednički ritam, to nemoj da brineš, .. iznenadit će te... možda njemu bude bolje jela, potrudit će se i on oko nje kad mu bude non stop na očima... vidjećeš..



Kakav otkazni rok, pa nisam ja preduzece user posted image user posted image user posted image

A za mm....zivi bili pa vidjeli...voljela bih da bude tako.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 14679
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:07:31   
megi
bananice user posted image user posted image user posted image user posted image
izvini al bas me nasmija

Lady, felix, marinci evo i nas u klub mrsavica, al ja polako oglusujem na to
ako nece da ruca pustim je pa za sat-dav sama trazi
jeste da cesto spojimo rucak i veceru u jedno al sta cu
i mogu nam cak neke majice sto na njima pise za godinu do godinu i po a nama dvije i po godine user posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14680
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:07:56   
selebriti

IZVORNA PORUKA: bananica

pa kako sto kupih, nije me ni pitao zelim liuser posted image user posted image , samo ih izvadi i kaze 30KM, aj tih trgovaca


Ti si baš budala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14681
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:07:58   
Aiša
Eh ti trgovci koji imaju "priču", bolje rečeno ne znaš šta te snađe, pa kao hipnotoziran kupiš ono što nude i idemo dalje, a sada ništa više ne kupujem tako "na prepad", niti na vrata kada mi neko dođe (do sljedećeg puta kada mi neko tako nešto proda user posted image )

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 14682
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:10:00   
bananica
IZVORNA PORUKA: Aiša

Eh ti trgovci koji imaju "priču", bolje rečeno ne znaš šta te snađe, pa kao hipnotoziran kupiš ono što nude i idemo dalje, a sada ništa više ne kupujem tako "na prepad", niti na vrata kada mi neko dođe (do sljedećeg puta kada mi neko tako nešto proda user posted image )



user posted image najgore sto ovaj nije ni pricaouser posted image user posted image on je masirao i nesto komentarisao vise za sebeuser posted image user posted image i eto ga prva terapija, pa eto ako kome trebaju kreme rado prodajemuser posted image

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 14683
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:10:29   
Lady26
Mene nema sanse da ce neko nagovoriti da kupim ako ja to ne zelim...moze pricati do ujutro... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 14684
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:10:30   
bananica
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: bananica

pa kako sto kupih, nije me ni pitao zelim liuser posted image user posted image , samo ih izvadi i kaze 30KM, aj tih trgovaca


Ti si baš budala user posted image user posted image user posted image



i tebi bi ovaj izmasirao samo da si ovdje bilauser posted image user posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 14685
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:11:38   
bananica
IZVORNA PORUKA: Lady26

Mene nema sanse da ce neko nagovoriti da kupim ako ja to ne zelim...moze pricati do ujutro... user posted image


ama sve se odigralo za manje od 2 minuser posted image , nisam ni skontala sta se desava vec sam imala 30KM manje u novcaniku

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14686
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:11:38   
Aiša
Znači on radi user posted image , sa riječi ili bez riječi na djela user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14687
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:11:39   
selebriti

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: bananica

pa kako sto kupih, nije me ni pitao zelim liuser posted image user posted image , samo ih izvadi i kaze 30KM, aj tih trgovaca


Ti si baš budala user posted image user posted image user posted image



i tebi bi ovaj izmasirao samo da si ovdje bilauser posted image user posted image



Ma nema šanse, ..aaaa.... a novčanik više i ne nosim svakako user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14688
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:12:41   
Lady26

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Lady26

Mene nema sanse da ce neko nagovoriti da kupim ako ja to ne zelim...moze pricati do ujutro... user posted image


ama sve se odigralo za manje od 2 minuser posted image , nisam ni skontala sta se desava vec sam imala 30KM manje u novcaniku


Zato ja ne nosim kes user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14689
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:12:44   
bananica
IZVORNA PORUKA: Aiša

Znači on radi user posted image , sa riječi ili bez riječi na djela user posted image


ej al obrazi mi goreuser posted image Bog zna cim on mene namazauser posted image

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 14690
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:13:30   
R&T@
Nisam znala, bananice, da se tako brzo trzas za novcanikuser posted image user posted image

Salmy, moje poguzije su probale...
Izgleda i ukusa je kao Frutolino, kao kasica...

Sad stvarno odoh...
Uvijek me zapricateuser posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14691
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:15:54   
selebriti

IZVORNA PORUKA: tajra


Sad stvarno odoh...
Uvijek me zapricateuser posted image




... a tebi nešto teško user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14692
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:16:26   
bananica
nisam ni ja to znalauser posted image

trazit cete vi broj ovog covjeka da vas izmasira, covjek i na adresu dolazi, naravno sa kremamauser posted image
eh sad ozbiljno, dobila sam i papir, sta sve lijeciuser posted image , po ovome ovaj mehlem je zakon, za sve, grlobolju,glavobolju,kurije oci, kozne bolesti, vene, reumu,isijas,zivce, losu cirkulaciju,itd.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14693
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:17:36   
teki
mehlem zvani cudotvorac

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14694
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:19:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: marijanna

Nikola u vrticu,ja imam jos malo uciti ,al skoro sam gotova..  zavrsila sam s ciscenjem kuce i kod sebe i kod tate i od danas pocinjem praviti kolaceuser posted image


ja kada pročitam kako si ti tako plaho vrijedna, dobijem džinovski kompleks..pa i oko djeteta deveraš, pa fax, pa učiš, pa čistiš svoju kuću, kuhaš, praviš kolače, pa uz to još trkneš do tate i njemu sve to obaviš..pa kako user posted image user posted image svaka čast..meni da ova žena ne poradi malo po stanu, bilo bi kao da je bomba pala ..o kuhanju da ne pričam user posted image da mi nije mm, crkli bi od gladi user posted image user posted image
fakat, ove današnje žene poput mene ništa ne valjaju pih user posted image



pocahontas ti me  pravo nahvaliuser posted image   ma sve se stigne uz dobru organizaciju,sad mi je jos super ,Nikola je do 3 u vrticu pa sve stignem a kad se rodio nisam zaledila godinu nego sam i isla na fax pa trcala kuci za 2 sata da ga podojim, e tad mi je stvarno gorilo.. 


(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 14695
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:19:49   
bananica
imam 3 kutije, pozurite dok nije nestalouser posted image

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 14696
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:24:48   
Anoniman
bananiceuser posted image user posted image user posted image   jos ces imat besplatnu masazu pa jel bar neka faca cojkuser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 14697
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:31:20   
bananica
samo se ti zezaj felixuser posted image , nece ovaj mene vise masiratiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14698
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:31:37   
bebacha
Aisa,Alen je nemirko pravi,pravo je aktivan i nemiran.na sve se penje,al je i velika maza.uglavnom nikad dosadno s njimuser posted image
posato je i velika brbljivicauser posted image

< Poruku je uredio bebacha -- 19.12.2011 14:35:57 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14699
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:33:15   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

bananiceuser posted image user posted image user posted image   jos ces imat besplatnu masazu pa jel bar neka faca cojkuser posted image user posted image


ih sve se bojim da je besplatna, koju bi tu cifru tek izletila, jos kaze obavezno svaku noc trebam masazu, narednih mjesec dana pa onda da se vidi ima li poboljsanja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  586 587 [588] 589 590   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  586 587 [588] 589 590   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *