|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  585 586 [587] 588 589   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:03:20   
leona81
@tajra mozes li mi please reci gdje si isla da potpises ugovor za vas vrtic, tj koji je glavni u centru? moram da zovem sve moguce jer nemam jos opciju za vrtic nikakvu.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 14651
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:08:32   
bananica
IZVORNA PORUKA: bebacha

ma Tajra znam to al vise puta u zadnji par dana napisala sosta bitni stvari a niko nije ni primjetio.netrazim da se o mom postu pise 2 stranice al mi bezveze kad niko niko ni ne primjeti.dode mi ko da se samo ispovjedim. pa et citam al nepisem nesto posebno.

ladyuser posted image
ladyblueuser posted image
jelenauser posted image
felix jel Anelko u vrticu
mala1994 falis punoooo



neka si ti prisutnauser posted image user posted image
ima li kod vas snijega? (iako ja i ne znam gdje ti zivisuser posted image )

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14652
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:10:10   
bananica
felix, je li A u vrticu?? kako se snalazi? place li?

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14653
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:11:36   
R&T@
Nemojte, zene, molim vas, cekati reakciju...

Pa na ovoj temi vise nije ni moguce pobrojati sve zenice...

Mnogih se ja sjetim, ali mi glupo "prozivati", jer svaka ima slobodu da se ne javi ako tako zeli...

Vec dugo nema ElleH, a ona meni bas nedostaje, sve se pitam sta je s njom...
Sada nema MALE, i bas je neobicno...

Zatim, veliki je broj zenica koje se bas rijetko jave, i to uvijek kad ja nisam tu...a meni onda glupo za dva dana da reagujem na njihov post...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 14654
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:14:58   
R&T@
IZVORNA PORUKA: leona81

@tajra mozes li mi please reci gdje si isla da potpises ugovor za vas vrtic, tj koji je glavni u centru? moram da zovem sve moguce jer nemam jos opciju za vrtic nikakvu.


Ugovor potpisujes u vrticu, unutar njihove zgrade...
I tu se dogovaras s sekretaricom (ili kako li se ta funkcija zove) o prijemu...

A glavna zgrada im je iza Zare, prekoputa BBI centra...
Tu ides samo kad ti treba potvrda o izmirenim obavezama ili kad zelis izracunati iznos za uplatu (npr. u slucaju bolesti)...

Ovako je za vrtic Skenderija, za ostale ne znam...

< Poruku je uredio tajra -- 19.12.2011 13:16:45 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 14655
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:17:30   
DM
Joj ljepote i snijegauser posted image još ko dva dečkića izvede na nj-znaće o čemu pričam!
Mene mm jutros "pustio" da spavam do 10 sati(imajte u vidu da preksinoć nisam haman ni spavala zbog djeteta koje je povraćalo i proliv imalo prije nego li mi pozaviditeuser posted image )
Jutros smo hB dobro-nema ni ture, ni proliva, ni povraćanja, ali ipak nismo u školi bili-bilo me strah poslati ga u prvu smjenu,ali aBda od sutra...
Joj cunami generacije-k'o da snijeg nije ni prestajao cijele godine-kako li se svega sjete?!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14656
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:25:09   
Lady26
Ja usla u kancelariju s pauze, svi smrknuti, kontam - hebala sam macka user posted image user posted image
Kad frka trka, kolegica za sefa nesto priprema za novine, druga za Ministra priprema, zvali seficu sa seminara da se vrati user posted image , uzaaaaaas....
A ja cool udjem i sjednem, otvorim portale i citam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 14657
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:26:46   
R&T@
Ja tek od sest radim, ali odoh da se osisam...
kosa mi je user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14658
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:30:10   
Lady26
Nego zene, ja teti jos nisam rekla za "otkaz" user posted image user posted image , dusa me boli majke mi...al nemam izbora...koliko njoj trebaju pare toliko i meni...
Danas cu joj reci a nervoza me puca opasno... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14659
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:32:45   
teki
sta te briga lady pravi se da si nevidiljiva

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14660
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:33:36   
R&T@
Reci joj sto prije... lakse i tebi i njoj...user posted image

Razumjet ce...

Znam da ce ti biti neobicno, i da ces imati milion zamjerki kad mala bude s tatom...ali bit ce i puno pozitivnih strana...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14661
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:36:44   
Lady26
Moram to danas rijesiti, jer radim sad do petka i na odmor...znaci kod nje je jos samo ovu sedmicu
A prije cu imati problem nego zamjerku, on je nikad nece natjerati da jede user posted image user posted image
Reci nije htjela i to je to...znam....
Al sta cu...

Kad sam je neki dan skinula za kupanje user posted image user posted image user posted image , noge kao grisini, malo stomacica, rebra a sva sitna....suze mi krenule majke mi, sreca bile smo same....

< Poruku je uredio Lady26 -- 19.12.2011 13:37:34 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14662
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:40:27   
Anoniman
lady  , tebi bar niko nema da jos dodaje "soli na ranu" kad ja A obucem helanke tanke kuci toplo u trenirci mu vruce on sidje kod sveki , ona zna rec kao joj sto si mu to obukla vidi kakav je u tome mrsav , jos mrsaviji izgleda a ionak je ko  igle nogeuser posted image pa rekoh vruce mu one lagane znam da je u njima mrsav kao sto i jest al et....mislim si de eto , dodaji mi soli .


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 14663
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:42:53   
Lady26
Kako nema Felix....samo sto ja odbrusim....kazem visoka je pa izgleda mrsavije user posted image - lazem i sebe i druge ali ne dam da mi dodaju so na ranu....ja patim u sebi user posted image i nasamo....
Ne daj bona na sebe...
Nisi ti kriva sto je mrsav...

Tvoj bar hoce jesti, moja melja ali toliko je aktivna da nema kad da nabaci koji gram...

< Poruku je uredio Lady26 -- 19.12.2011 13:43:09 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14664
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:45:40   
salmy
Pozdravljamo raju

Ja napravila brusnicu i ubijam se,i razmisljam sta maznem iz paketicauser posted image a momak spavauser posted image user posted image joj meraka,snijeg pada laganini,a ja ne radim.....proslih dana sam se smorila tako da malo odmaram

Dok pofatam sta ste pisale,ode voz
zanima me kako se koristi onaj kao prasak sto smo dobili u paketicuuser posted image hipp izasla sam iz fazona 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14665
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:46:50   
Anoniman
jede on ja ne kazem da nece al znam ja samo kako pojedeuser posted image i sta ja radim da pojede al on je previse aktivan tako da se to, stopi za cas user posted image nem kod njega zimske zalihe za nedo bog kad se razboli svaki se gramic na njemu primjeti da je ofalio .
Ima sitnu kost , sitan se i rodio uopce ne lici na musko , mislim ono muzevno kao djecaciuser posted image cvrsti jaki, muskobanjasti jok bas je sav  mrsavica , ne muskobanjastog licauser posted image user posted image ......
Al eto nekad me ne dira to njegovi grami nekad me dira i tako to kako se rodiouser posted image .
Al na sl. Lana ima lijepe obrasciceuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 14666
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:49:10   
marinčii
evo još jedne s mršavim djetetomuser posted image on u priliku dobro jede,mogu rći otkako pije ovaj pikovit malo još i bolje al i dalje dosta stvari odbija,a on još i prilično visok,95cm a svega 12,500 kg,a ne smijem se buniti ja sam u školu pošla sa 19kg tako da do škole valjda i on stigne toliko nakupitiuser posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14667
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:51:55   
Anoniman
Marinci user posted image user posted image ljubi mrsavicu od mene heheh neka ih sta ce mo udebljat ce se valjda kad budu veliki neka su zdravi al nije na odmet imat koju kg zalihe al eto tako je kako je user posted image
Imal snijega kod vas kod nas nema bio poceo padat i stade hm ono sto je teke napadalo oslo u bljuhavicu .


(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 14668
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:54:02   
R&T@
IZVORNA PORUKA: salmy


zanima me kako se koristi onaj kao prasak sto smo dobili u paketicuuser posted image hipp izasla sam iz fazona 


Razmutis s toplom vodom...


Lady, znam da se ne brines sto ne jede...ali ona je zaista sasvim normalno dijete...

Ja sam opsjednuta debljinom svoje djece...T. je bas pretjerala, ima 26 kg... sva garderoba joj je cudna...samo sakrivam hranu i tjeram je da se krece...
Vjeruj, ni to nije dobro...
debelo nije zdravo i neka prica sta ko hoce...

A cini mi se da je i R. pocela...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 14669
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:56:31   
marinčii
felix  a baš tako,samo ja uvik kukam kako je mršav a svekrva uvik kaže ma nije  bona on je baš taman vidiš kako je visokuser posted image ,hehe tješi me,ma samo nek su zdravi to je najvažnije ;kod nas pada kiša stvarno je više dosadila već tjedan dana bez prestankauser posted image ,ljubi mi Anelkauser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14670
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:56:48   
salmy
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: salmy


zanima me kako se koristi onaj kao prasak sto smo dobili u paketicuuser posted image hipp izasla sam iz fazona 


Razmutis s toplom vodom...

Ma to sam skontalauser posted image ali ondje pise kao probitik? nisam prije koristila,i nemam pojma kako izgleda kad se razmuti,jeli kao ad?ili kao kasica? Bezveze mi otvoriti ako je kao mlijeko,jer moj momak to nece.Da poklonim nekoj maloj bebici

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14671
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:57:47   
leona81
i meni se cini da ti malo tripujes s njenom mrsavoscu, po meni je sasvim normalno da u ovoj dobi imaju izmedju 11-13 kg, sve preko mi je nekako previse, osim za djecake. a ni moja M ne jede kako treba pa me izludi, ali joj ne fali nista, a ne fali ni tvojoj Lani. projest ce se valjda nekad.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14672
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:59:10   
Aiša
Lady, tvoja L.je taman, i ne treba joj više kg, najvažnije je da je zdrava.

Različite faze će oni prolaziti, samo nek sa su dobro i zdravo.

Evo mene žive, a u 8.razredu osnovne sam imala 36 kg.

bebacha, kako sluša A? Ovaj moj je pravo aktivan, ali su zato mnogo interesantniji, kako li će tek poslije biti user posted image






< Poruku je uredio Aiša -- 19.12.2011 14:00:18 >

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14673
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:00:09   
bananica
ajjjjj sta mene snadje
udje covjek u radnju i pruzi mi ruku da se pozdrav, kaze uh ledenih ruku, losa cirkulacija, sacekaj malo, uze kremu iz aktovke, podize kosu i poce masiratiuser posted image ja ga zbunjeno gledam, nista mi nije jasno, izvadi 3 kreme, kaze 30KMuser posted image user posted image a ja ko tele za novcanik i plati
izlazi vani, te kaze nazovite me ukoliko vas nema niko masirati ja dolazim na adresuuser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14674
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:02:41   
Aiša
bananice, eh svašta user posted image . Mogu zamisliti da si ostala zatečena, ali što kupi kreme, jesu li bar šta pomogle user posted image user posted image user posted image ?

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  585 586 [587] 588 589   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  585 586 [587] 588 589   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *