|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  584 585 [586] 587 588   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:21:17   
R&T@
dadada, daj mi otkrij sta se mora vidjeti u Pragu?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 14626
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:31:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

dadada, daj mi otkrij sta se mora vidjeti u Pragu?
To ides u Praguser posted image hocu i jaaaaaaaaaauser posted image
Sve moja tajrauser posted image
neces imati problema cak ni ako ne budete imali vodica...nekako je koncipiran tako da na sve sto je najbitnije "nabasas"...cim si u centru...popnes se prvo na hracane...to je dvorac...sa hracana se spustas niz ulicu gdje su nekad zivjeli valjda trgovci...to je opet specificno...jer su im plafoni tj. zidovi nenormalno niskiuser posted image a kucice sarene...kao da su patuljci zivjeli u njima...znace mya garant kako se zove ta ulica...pa onda ravno ides na karlov most...sa hracana, cini mi se, sa lijeve strane na mostu ti je onaj "zlatnik" gdje stavis ruku i pozelis zelju...kao palac sv.duje u splitu...pa onda predjes most(e ispod mosta imas park to ces morati nekoga pitati kako da dodjes do njega...za turiste je malo teze...tu ti se nalazi grafit jona lenona dok je jos bio ziv...ogroman...doduse ostecen je do pola...samo mu se oci i kosa jos vide) pa onda predjes most...procices pijacu na kojoj se prodaju famozne rukotvorine od drveta...pa onda ces doci do onog sata sa reklame za pivouser posted image (ja sam sve zaboravila kako se zoveuser posted image ) tu sacekajte puni sat da vidite gigure...zivota i smrti...a posebno cu ti objasniti kako da dodjes do jame....najboljeg pubauser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 14627
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:33:09   
Anoniman
Nikola u vrticu,ja imam jos malo uciti ,al skoro sam gotova..  zavrsila sam s ciscenjem kuce i kod sebe i kod tate i od danas pocinjem praviti kolaceuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 14628
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:35:24   
Anoniman
ma mislim...gdje god glavu okrenes nesto je...nevjerovatno nesto...oni to ni neprimjecuju ja mislim...ali toliko skulptura...ma na svakom koraku...u najobicnije pasazu...prljavom...zapustenom...naidjes na remek djela...fenomenalno!!
neko Prag poredi sa budimpestom...ma meni budimpesta nije ni sluga pragu

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14629
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:38:19   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

...a posebno cu ti objasniti kako da dodjes do jame....najboljeg pubauser posted image



Obaveznouser posted image

Ja volim (osim "birtija"user posted image ) obici ona mjesta gdje nas vodici ne odvedu... kao sto su stambene cetvrti, pijace, interesantne kuce...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14630
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:39:53   
R&T@
Evo vam jedno mahanje iz moje avlije...


user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14631
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:47:28   
Amani12
T. i R. user posted image user posted image
Njihovi osmijesi govore sve.
Mi odosmo u rodjendanko shoping.
Imate mahanje.user posted image
Dadada tebi jedan poseban user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14632
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:51:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Evo vam jedno mahanje iz moje avlije...


user posted image
user posted image user posted image user posted image
kod nas nema toliko snijega al evo ga ponovo pada user posted image   ...mozda nam napada ono sto je bilo oslo u bljuhavicu mokar .

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 14633
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:52:45   
tekja
Tajra, medene suuser posted image ...sad bi ti V. poslala da se malo s njima grudvauser posted image

V. izbija petica, na jednoj strani se fino vidi zub, a na drugoj se od koze desni napravilo kao bradavica, visi na tankoj niti i toliko ga nervira, a ne smijem da diram...maloprije me natjerao da mu dam malo ibuprofena, kaze : daj malo sirupa, Dado ima turu (pa stavi rukicu na celu) i boli Dadu zubuser posted image

Mama2009, drago mi je da si uzivalauser posted image ...a haljina ti stoji 'vam tako...rekoh ti jauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14634
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 11:57:26   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: marijanna

Nikola u vrticu,ja imam jos malo uciti ,al skoro sam gotova..  zavrsila sam s ciscenjem kuce i kod sebe i kod tate i od danas pocinjem praviti kolaceuser posted image


ja kada pročitam kako si ti tako plaho vrijedna, dobijem džinovski kompleks..pa i oko djeteta deveraš, pa fax, pa učiš, pa čistiš svoju kuću, kuhaš, praviš kolače, pa uz to još trkneš do tate i njemu sve to obaviš..pa kako user posted image user posted image svaka čast..meni da ova žena ne poradi malo po stanu, bilo bi kao da je bomba pala ..o kuhanju da ne pričam user posted image da mi nije mm, crkli bi od gladi user posted image user posted image
fakat, ove današnje žene poput mene ništa ne valjaju pih user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14635
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 12:04:25   
R&T@
Hvalauser posted image

Ovdje pada sitna kisa, pa su morale pobjeci u kucu...ali imamo Snjeskovica i to je najvaznijeuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14636
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 12:07:01   
selebriti
Mahanje i od nas...

Evo E. zaspala pa da i ja malo sta progovorimuser posted image

Jutros smo skupa čistile kuću, nisam mogla vjerovati da će doći taj dan da mogu nešto s njom poraditi user posted image ...

Tajra je li to ti opet negdje putuješ? user posted image :smajlikkojipucaodljubomore: user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 14637
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 12:14:01   
R&T@
Ove godine, ne...user posted image

Za iducu, ne smijem reci...user posted image

Nemoj da mi zavidis, ja sam stara koka koja godinama nije nigdje isla, a koja se rijesila pelena...to mi je super mjesecni dzeparacuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 14638
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 12:22:07   
teki
zdravo dame,
meni crko usisivac user posted image moram poslije posla po novi vandredna investicija ovaj mjesec sam imala previse investicija jos nova godina uuuu. moj mali boy otisao u vrtic u po njeo sa sobom pepu pig kad mu je neko uzme bit ce belaja lud je za pepom pig ne ispusta je iz ruka po cjeli dan spava sa njom, jede, vani ide sa njom a kazem mu uzet ce ti neko od djece htjet ce da vide tvoju pepu ali djaba nece da je ostavi u kuci samo da se ne pobije zbog pepe.
je li iko isao na onaj holiday market valja li ista?

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14639
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 12:24:12   
mama2009
IZVORNA PORUKA: tajra

mama2009, divno... bas super tematika, i cini mi se da si pogodila s ovom haljinomuser posted image

A koliko si platila aparat?
Gdje je najjeftiniji?


tajra ja sam platila aparat najmanji 69€ plus originalne solje gratis.....

al juce je bilo na akciji po 59€ isti aparat




_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14640
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 12:30:06   
selebriti

IZVORNA PORUKA: teki


je li iko isao na onaj holiday market valja li ista?


Vrati se nekoliko strana, ... isao je neko....

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 14641
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 12:32:41   
veeseelaa
zdravo dame,
meni crko usisivac user posted image


a joj


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 14642
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 12:41:49   
mama2009
dal mi neko moze pomoci, povrat poreza gdje se radi, dal samo vracaju u raiffeisen banci na skenderiji ili moze jos negdje

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14643
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 12:45:48   
tekja
bebacha gdje si ti? Je l' sve ok?

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14644
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 12:49:52   
teki
moj djecak je naucio sam pravit kafu na dolce gusto aparatu. i sad me stalno dusi kafa kafa sinoc u 8 mama kafa kazem ja ne mogu je vise i on se raskrivi i morala sam piti kafu da mi on napravi naravno ja mu ukljucim u struju i stavim vodu ostalo sve on zna a nema jos 2 godine ako Bog da za mjesec tacno ce nam rodjendan, i mala djeca su luda za dolce gustom hahah

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 14645
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 12:51:42   
bebacha
Tekja tu.hvala sto pitas.kod nas masala sve ok.samo mi nesto bezveze pisatuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 14646
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 12:56:39   
R&T@
Joj, bebacha, kao da je ovdje nesto s vezomuser posted image

Ona Lady se usutjela jutros, a ja sve cekala da nam zada temuuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14647
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:00:29   
selebriti

IZVORNA PORUKA: tajra

Ove godine, ne...user posted image

Za iducu, ne smijem reci...user posted image

Nemoj da mi zavidis, ja sam stara koka koja godinama nije nigdje isla, a koja se rijesila pelena...to mi je super mjesecni dzeparacuser posted image



Ma šalim se ja, samo putuj i uživaj...

user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14648
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:01:27   
bebacha
ma Tajra znam to al vise puta u zadnji par dana napisala sosta bitni stvari a niko nije ni primjetio.netrazim da se o mom postu pise 2 stranice al mi bezveze kad niko niko ni ne primjeti.dode mi ko da se samo ispovjedim. pa et citam al nepisem nesto posebno.

ladyuser posted image
ladyblueuser posted image
jelenauser posted image
felix jel Anelko u vrticu
mala1994 falis punoooo


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14649
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 13:02:05   
leona81
Lady nije bila tu, bila je sa mnom na user posted image  sad ce da nam zada temuuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 14650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  584 585 [586] 587 588   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  584 585 [586] 587 588   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *