|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  552 553 [554] 555 556   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:41:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Meni upravo mm javio da je ostao bez posla...ukida se njegovo radno mjesto. Srce me presjece. radi on dosta privatno, ali njegova plata u firmi je dobro popunjavala budžet. Jbte ja vise ne znam sta je ovo od kako sam se porodila Boze nedaj sve nizvodno krenulo, tacno cu poludjeti.
Hebemtiuser posted image user posted image user posted image Jelena...stvarno mi je zao...bice to dobro...uvijek tako krene...jedno za drugim...meni se isto svasta nesto ruzno izdesavalo tada u roku od tri mjeseca...nakon toga opet sto se kaze...zassjalo sunce...ne dajte seuser posted image ...imate mimo prihoda...to je bitno...bice opet posla...i boljeg...ja sad kazem...hvala bogu da su mu onda dali otkaz..jer se svakako samo tamo sekirao...uzasan je bio...sad je skroz drugacije...zadovoljan covjek...plata jos bolja...ma da kucnem...u svakom zlu ima nesto dobro...samo glavu gore

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13826
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:42:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Meni upravo mm javio da je ostao bez posla...ukida se njegovo radno mjesto. Srce me presjece. radi on dosta privatno, ali njegova plata u firmi je dobro popunjavala budžet. Jbte ja vise ne znam sta je ovo od kako sam se porodila Boze nedaj sve nizvodno krenulo, tacno cu poludjeti.


user posted image salis seuser posted image
ne mogu vjerovati, to bas iznenada?!



ah svašta, pa kako odjednom????


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 13827
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:45:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Meni upravo mm javio da je ostao bez posla...ukida se njegovo radno mjesto. Srce me presjece. radi on dosta privatno, ali njegova plata u firmi je dobro popunjavala budžet. Jbte ja vise ne znam sta je ovo od kako sam se porodila Boze nedaj sve nizvodno krenulo, tacno cu poludjeti.


user posted image salis seuser posted image
ne mogu vjerovati, to bas iznenada?!



ah svašta, pa kako odjednom????

ovako je i mm...bez ikakve najave...samo me nazvao i rekao eto mene kuci, ostao sam bez posla
sta vam je...nema sigurnog posla vise...nema ni u drzavnim sluzbama a kamoli kod privatnika...dzaba ugovori na neodredjeno

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 13828
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:46:46   
Anoniman
U septembru su oni radili sistematizaciju radnih mjesta i njegovo mjesto je ostalo. Tada su podijelili otkaze i rekli to je to, ali on je cijelo vrijeme imao predosjecaj da ce i on dobiti. Sve je govorio da nisu to cista posla, tako da je on nekako i ocekivao iskreno, i ako su oni govorili da nece, da on ostaje gdje jeste, da njegovo radno mjesto treba itd. Prije sat vremena ga ja zvala da mi kupi Luki mlijeko i on govori evo radim, crtam projekat neki, sve super bilo, da bi ga samo zovnuli u kancelariju i rekli da se ukida njegovo radno mjesto, da je tehnoloski visak i da ne mora vise dolaziti na posao, godisnji da iskoristi i jos mjesec dana otkaznog roka ima, ne mora dolaziti na posao, dobice platu za taj otkazni rok.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 13829
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:47:14   
bananica
ovako je i mm...bez ikakve najave...samo me nazvao i rekao eto mene kuci, ostao sam bez posla
sta vam je...nema sigurnog posla vise...nema ni u drzavnim sluzbama a kamoli kod privatnika...dzaba ugovori na neodredjeno


pa to je strasnouser posted image ljude preko noci ostaviti bez posla
je li kod tm bilo ikakve sumnje,price....mislim ikakve nagovijesti da bi se to moglo desiti, aj pa ja to prvi put cujem da se takvo sto desava

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13830
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:47:42   
veeseelaa
ovako je i mm...bez ikakve najave...samo me nazvao i rekao eto mene kuci, ostao sam bez posla
sta vam je...nema sigurnog posla vise...nema ni u drzavnim sluzbama a kamoli kod privatnika...dzaba ugovori na neodredjeno



ma znam al kad firma u kojoj radiš ide prema dole i kad ne posluje dobro uposlenici se bar nadaju otkazu al odjednom???
stvarno strašno.... stavim se u tu poziciju da npr sutra dodjem na posao a šef mi kaže otkaz.... pa kako? zašto? valjda bi prije nešto skontala šta se sprema???
kakav je ovo vakat došaouser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13831
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:50:10   
Anoniman
danas je najbolje biti sam svoj gazda kakvo je vrijeme ludo doslo
Jelena zao mi je .

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 13832
   [Obrisana poruka]
15.12.2011 14:50:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 13833
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:51:21   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

U septembru su oni radili sistematizaciju radnih mjesta i njegovo mjesto je ostalo. Tada su podijelili otkaze i rekli to je to, ali on je cijelo vrijeme imao predosjecaj da ce i on dobiti. Sve je govorio da nisu to cista posla, tako da je on nekako i ocekivao iskreno, i ako su oni govorili da nece, da on ostaje gdje jeste, da njegovo radno mjesto treba itd. Prije sat vremena ga ja zvala da mi kupi Luki mlijeko i on govori evo radim, crtam projekat neki, sve super bilo, da bi ga samo zovnuli u kancelariju i rekli da se ukida njegovo radno mjesto, da je tehnoloski visak i da ne mora vise dolaziti na posao, godisnji da iskoristi i jos mjesec dana otkaznog roka ima, ne mora dolaziti na posao, dobice platu za taj otkazni rok.


bas mi je zao, a jest vas krenulouser posted image
ne brini se puno, bit ce posla opet, cak i boljeg od ovoga


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13834
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:52:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83


Ja više neću ni zašta da se sikiram, samo nek smo živi i zdravi kud ćeš bolje...pa ja.

tako je draga Iman kad je neko bolestan il nesto nidoceg mi nije da imam vilu , ma neznam sta zdravlje je najprece i sacuvat ovo teke dobri zivaca cojk koliko ima user posted image .....


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 13835
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:52:33   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: felix

danas je najbolje biti sam svoj gazda kakvo je vrijeme ludo doslo
Jelena zao mi je .



ma i to je zahebano, ovisi o kakvom je biznisu riječ, ko si, šta si, gdje su ti radnje itd
ljudi stalno zatvaraju firme


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13836
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:54:07   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: felix

danas je najbolje biti sam svoj gazda kakvo je vrijeme ludo doslo
Jelena zao mi je .



ma i to je zahebano, ovisi o kakvom je biznisu riječ, ko si, šta si, gdje su ti radnje itd
ljudi stalno zatvaraju firme



kako god okrenes gadno neko vrijeme doslouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13837
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:54:23   
Lady26
Jelo bas mi je zao, majke mi srce mi lupa, citam ovo i citam post od jutros user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13838
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:54:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: felix

danas je najbolje biti sam svoj gazda kakvo je vrijeme ludo doslo
Jelena zao mi je .



ma i to je zahebano, ovisi o kakvom je biznisu riječ, ko si, šta si, gdje su ti radnje itd
ljudi stalno zatvaraju firme

nije lahko sigurno da nije nijedn poso nije lak raditi
mi imamo privatno firmu tako da sad zasad dobro je hb .
al da je lako nije samo neznam zasto, svi misle da je privatnicima najbolje nije ba varate seuser posted image grdno

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 13839
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:54:33   
chuci
IZVORNA PORUKA: Iman83

Hanady, mi oboje radimo u državnim firmama...al ja sine više ni u šta sigurna nisam.

Jedan dan bih ga odmah išla kupiti...ma sad, skontam šta ljudi devera s kreditama od po 100 000 km, pa rekoh mogu i ja s duplo manje...
Pa onda drugi dan me uhvati crnjak...strah, prpa....mah...ne znam ni sama...biće nešto!



ide smanjenje regresa, dnevnice i toplog obroka (max će biti 8 KM) i to vjerovatno od sljedećeg mjeseca već. neki novi zakon. nama najavili. Plus što će se porezi promijeniti (čini mi se na plate veće od 1500 će biti 15%, preko 2500 će biti 20% umjesto dosadašnjih 10%). helem kriza



_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13840
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:55:13   
bananica
Jelena, a sta tm radi privatno?

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13841
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:55:31   
rose 87
stvarno mi je zao Jelenauser posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 13842
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:56:15   
bananica
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: Iman83

Hanady, mi oboje radimo u državnim firmama...al ja sine više ni u šta sigurna nisam.

Jedan dan bih ga odmah išla kupiti...ma sad, skontam šta ljudi devera s kreditama od po 100 000 km, pa rekoh mogu i ja s duplo manje...
Pa onda drugi dan me uhvati crnjak...strah, prpa....mah...ne znam ni sama...biće nešto!



ide smanjenje regresa, dnevnice i toplog obroka (max će biti 8 KM) i to vjerovatno od sljedećeg mjeseca već. neki novi zakon. nama najavili. Plus što će se porezi promijeniti (čini mi se na plate veće od 1500 će biti 15%, preko 2500 će biti 20% umjesto dosadašnjih 10%). helem kriza





mi nikako iz krize da se izvucemouser posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 13843
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:56:19   
tekja
Jelena, zao mi jeuser posted image ...stvarno vam nije trebao jos i taj stresuser posted image ...al' dobro u svemu je sto ti imas jednog vrijednog, snalazljivog muskarca pored sebe, naci ce on neki izlaz, cim sebi dodje...ja imadoh osjecaj da sam musko, ne bih bila ovako dugo bez poslauser posted image ...al' me polako taj osjecaj napusta...



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13844
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:56:21   
Lady26
Kod nas je odavno topli 8km...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 13845
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 14:57:05   
bebacha
a joj Jelena,stvarno nemam rjeci vise.grozno pa et.sreca pa ima to privatno i imate svoju kucu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 13846
   [Obrisana poruka]
15.12.2011 15:01:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 13847
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:03:06   
Anoniman
Hvala Bogu pa on radi privatno, ali da ce se osjetiti da nema te plate iz firme, osjetice se, s tim da s druge strane moci ce vise privatno raditi.

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 13848
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:04:15   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Hvala Bogu pa on radi privatno, ali da ce se osjetiti da nema te plate iz firme, osjetice se, s tim da s druge strane moci ce vise privatno raditi.


samo nek ste vi svi zivi i zdravi, a posla ce biti
a sta radiiiii privatno?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13849
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:04:34   
Lady26

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Hvala Bogu pa on radi privatno, ali da ce se osjetiti da nema te plate iz firme, osjetice se, s tim da s druge strane moci ce vise privatno raditi.

user posted image user posted image user posted image
Da kao nadoknadu ima sto vise posla privatno user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  552 553 [554] 555 556   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  552 553 [554] 555 556   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *