|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  553 554 [555] 556 557   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:07:51   
chuci
mi smo ajšu naučili kad se kupa da digne glavi kad joj sapiremo kosu. počela praviti probleme oko toga, mi se satirali, jedno čuva tuš, drugo sapire da ne ode u oči čuva joj ruku na čelu, njoj smetalo i rekli joj fino de digni glavu pa ti neće ići u oči pjena i sad to sama radi.
ali se i sada boji pjene u kadi, to nipošto ne smije biti, samo čista voda user posted image

što se tiče kredita, bolje da se ja ne javljam. imamo stambeni, gluho bilo gotovo 1000 rata, i ja imala do prije mjesec još jedan mali, tamam mi završio, ja se obradovala da će mi ''porast plata'' jer nemam kredita više, kad čujem ovo za poreze i topli obrok i ode moje ''povećanje plate''.

da hoće snijeg barem pasti, bilo bi mi lakše. user posted image  

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13851
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:09:24   
chuci
jlena baš mi je žao. aBd da vam krene na bolje na svim poljima, a posebno oko zdravlja

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 13852
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:16:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

ovako je i mm...bez ikakve najave...samo me nazvao i rekao eto mene kuci, ostao sam bez posla
sta vam je...nema sigurnog posla vise...nema ni u drzavnim sluzbama a kamoli kod privatnika...dzaba ugovori na neodredjeno


pa to je strasnouser posted image ljude preko noci ostaviti bez posla
je li kod tm bilo ikakve sumnje,price....mislim ikakve nagovijesti da bi se to moglo desiti, aj pa ja to prvi put cujem da se takvo sto desava

slusaj, u firmi se osjecala losa atmosvera, necu reci godinama...al godinu dana sigurno...zato i jeste bio stalno nervozan i sa mucninom isao na posao...samo sto niko nije racunao na to da ce ostati bez posla...firma se tako reci za dan ugasila...jednostavno...tj. ne citava firma vec dio ...bas dio gdje je mm radio...hebiga...14 ljudi je taj dan ostalo bez posla

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 13853
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:17:32   
ladyblue RR
ja sam u instituciji na nivou BiH (ne federacije ili kantona) i nama je topli obrok 8 KM već 2,5 godine. kada su usvijili zakon o platama na nivou institucija BiH tada su nam i topli obrok smanjili i počeli prevoz odbijati za svaki dan koji ne radimo.
regres smo do sada imali linearni, 586 KM, čini mi se ali kako je krenulo i ne očekujem ga sljedeće godine. a priča se i da će plate ponovo smanjivati 10%.
ali ne mogu da se nerviram. šta bude-biće!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 13854
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:18:35   
Anoniman
koga interesuje...vidjela sam vam "sirmove" za kupanje tj. ispiranje kose...bas to da djetetu ne ide sapunica i voda u oci
u apoteci u robotu...mislim da je na prvom spratu

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13855
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:20:37   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

ovako je i mm...bez ikakve najave...samo me nazvao i rekao eto mene kuci, ostao sam bez posla
sta vam je...nema sigurnog posla vise...nema ni u drzavnim sluzbama a kamoli kod privatnika...dzaba ugovori na neodredjeno


pa to je strasnouser posted image ljude preko noci ostaviti bez posla
je li kod tm bilo ikakve sumnje,price....mislim ikakve nagovijesti da bi se to moglo desiti, aj pa ja to prvi put cujem da se takvo sto desava

slusaj, u firmi se osjecala losa atmosvera, necu reci godinama...al godinu dana sigurno...zato i jeste bio stalno nervozan i sa mucninom isao na posao...samo sto niko nije racunao na to da ce ostati bez posla...firma se tako reci za dan ugasila...jednostavno...tj. ne citava firma vec dio ...bas dio gdje je mm radio...hebiga...14 ljudi je taj dan ostalo bez posla



zalosno, al sta da se radi, takvo nam vrijeme doslo, samo da nam bar malo krene nabolje
bas mi je drago da se on snasao za novi posao, koji mu je eto i bolji od staroguser posted image

bas mi je danas dolazila neka zena, nesto da kupi, place od tuge, radi kao cistacica u nekoj drzavnoj firmi i sada ih je 10 visak, zena sva izbezumljena, svaki dan ocekuje da je vrate s posla

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13856
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:23:47   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

koga interesuje...vidjela sam vam "sirmove" za kupanje tj. ispiranje kose...bas to da djetetu ne ide sapunica i voda u oci
u apoteci u robotu...mislim da je na prvom spratu




to je prava stvaruser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13857
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:24:11   
bebacha
bananice sta ti radis

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 13858
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:24:43   
Anoniman
ma to je...nemas danas siguran posao nigdje
zato ja stalno i govorim...stekajte ljudiuser posted image ...koliko god...ruzna su vremena dosla pravo...a kazu da ce biti jos gore...nego "vjeruj u se i u svoje kljuse"...kako se rekne...pa barem znas zasto se lomis...a sve ostalo...ruski rulet

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 13859
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:25:33   
škorpija
joj jelena baš grozna vijest, ja uvijek kad me mm nazove usred radnog vremena konta, Evo ga, dobio je otkazuser posted image , u pravu su što kažu, niko i nigdje nije siguran, još recesija u 2012. bit će sigurno još takvih vijesti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13860
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:26:31   
bananica
IZVORNA PORUKA: bebacha

bananice sta ti radis


ja radim privatno, u salonu namjestaja, vise je to neki manji izlozbeni salon, uglavnom prodajem sve od drveta

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13861
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:26:37   
Lady26
Hm, a ja fina zena, pa pustila supruga da "odmara" a placam zenu...ma nece vise nema sanse!!!

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 13862
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:28:21   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

ma to je...nemas danas siguran posao nigdje
zato ja stalno i govorim...stekajte ljudiuser posted image ...koliko god...ruzna su vremena dosla pravo...a kazu da ce biti jos gore...nego "vjeruj u se i u svoje kljuse"...kako se rekne...pa barem znas zasto se lomis...a sve ostalo...ruski rulet



za stek si 100% upravu, samo sto ja to ne znam, ja ne znam sa parama nikako, na kraju mjeseca se za glavu fatam kad saberem koliko sam potrosila i to sve na gluposti, o ovim redovnim troskovima i ne razmisljam, sta se mora, mora se

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13863
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:31:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

Hm, a ja fina zena, pa pustila supruga da "odmara" a placam zenu...ma nece vise nema sanse!!!


jah ja ovo ne skontah


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13864
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:32:27   
veeseelaa
zato ja stalno i govorim...stekajte ljudi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13865
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:32:33   
Lady26
Muz kuci, ja placam zenu koja Lanu cuva...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13866
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:33:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

ma to je...nemas danas siguran posao nigdje
zato ja stalno i govorim...stekajte ljudiuser posted image ...koliko god...ruzna su vremena dosla pravo...a kazu da ce biti jos gore...nego "vjeruj u se i u svoje kljuse"...kako se rekne...pa barem znas zasto se lomis...a sve ostalo...ruski rulet



za stek si 100% upravu, samo sto ja to ne znam, ja ne znam sa parama nikako, na kraju mjeseca se za glavu fatam kad saberem koliko sam potrosila i to sve na gluposti, o ovim redovnim troskovima i ne razmisljam, sta se mora, mora se

otvori racun i na to gledaj ko da ga nemas...ako treba zamisli da placas banci ratuuser posted image ...jer kako kaze ona jedna reklama sto bude na fox-u...kada trebamo placati kredit onda imamo...a kad treba stediti...onda nemamo...i stvarno je tako

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 13867
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:33:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

ma to je...nemas danas siguran posao nigdje
zato ja stalno i govorim...stekajte ljudiuser posted image ...koliko god...ruzna su vremena dosla pravo...a kazu da ce biti jos gore...nego "vjeruj u se i u svoje kljuse"...kako se rekne...pa barem znas zasto se lomis...a sve ostalo...ruski rulet



za stek si 100% upravu, samo sto ja to ne znam, ja ne znam sa parama nikako, na kraju mjeseca se za glavu fatam kad saberem koliko sam potrosila i to sve na gluposti, o ovim redovnim troskovima i ne razmisljam, sta se mora, mora se



ja više i ne sabiramuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 13868
   [Obrisana poruka]
15.12.2011 15:34:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 13869
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:34:19   
veeseelaa
jer kako kaze ona jedna reklama sto bude na fox-u...kada trebamo placati kredit onda imamo...a kad treba stediti...onda nemamo...i stvarno je tako


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13870
   [Obrisana poruka]
15.12.2011 15:34:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 13871
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:34:59   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Lady26

Hm, a ja fina zena, pa pustila supruga da "odmara" a placam zenu...ma nece vise nema sanse!!!


Ja rekoh da si ti žena meka srca, nisam se šalila user posted image

Kome si sve žirant i kako paziš tm...hajd me posvoji!user posted image



user posted image budi mi žirant il mi digni kredituser posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13872
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:35:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Muz kuci, ja placam zenu koja Lanu cuva...
vidis...odmah rezi to...bice i Lani bolje, a i tm ce svasta naucitiuser posted image + lovauser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 13873
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:35:34   
megi
jelena bas mi je zao, ali bice abd posla
niko ne zna sta ga sutra ceka

chuci i adna je jedno vrijeme dizala glavu, cak je prala kosu i u frizeraju i naucila je tamo teta kako da namjestio glavu al odnedavno nece nema sanse
a mi moramo imati sto vise pjene i baloncica da se kupamo i naravno more igracaka

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13874
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.12.2011 15:36:35   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

ma to je...nemas danas siguran posao nigdje
zato ja stalno i govorim...stekajte ljudiuser posted image ...koliko god...ruzna su vremena dosla pravo...a kazu da ce biti jos gore...nego "vjeruj u se i u svoje kljuse"...kako se rekne...pa barem znas zasto se lomis...a sve ostalo...ruski rulet



za stek si 100% upravu, samo sto ja to ne znam, ja ne znam sa parama nikako, na kraju mjeseca se za glavu fatam kad saberem koliko sam potrosila i to sve na gluposti, o ovim redovnim troskovima i ne razmisljam, sta se mora, mora se

otvori racun i na to gledaj ko da ga nemas...ako treba zamisli da placas banci ratuuser posted image ...jer kako kaze ona jedna reklama sto bude na fox-u...kada trebamo placati kredit onda imamo...a kad treba stediti...onda nemamo...i stvarno je tako




user posted image definitivno moram nesto uraditi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  553 554 [555] 556 557   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  553 554 [555] 556 557   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *