|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  529 530 [531] 532 533   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:49:14   
škorpija
joooj tek sad vidjeh na prethodnim stranama da su leena i dadada svrstali ajdina u šarmereuser posted image , aj esma je divna, fakat bila sam u iskušenju da je stalno ljubim ali kontam da ne skontaju leena i muz da sam neka lujkauser posted image . a da su se izljubili jesu, što jest jest, iako ja sumnjam da je ajdin kriv za esminu prvu čvorugu, nešto mi je sumnjiv bio kad je ona zaplakala, imao je onaj polukrivoustrašeni pogled u očima.

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 13251
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:50:27   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: felix

poci, dal to ima veze recimo sto jede kasno pa sanja user posted image mm zna rec mozda od toga sanja kasno jede zapravo zvace stalno nesto dok ne legne da to nema neke veze .




i ovo je moguće, naročito možeš imati košmarne snove ako se navečer jede slana hrana..ja zato R. za večeru dajem griz sa voćem ili domaćim džemom...to je to! nikad slano i začinjeno!


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13252
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:51:20   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: škorpija

joooj tek sad vidjeh na prethodnim stranama da su leena i dadada svrstali ajdina u šarmereuser posted image , aj esma je divna, fakat bila sam u iskušenju da je stalno ljubim ali kontam da ne skontaju leena i muz da sam neka lujkauser posted image . a da su se izljubili jesu, što jest jest, iako ja sumnjam da je ajdin kriv za esminu prvu čvorugu, nešto mi je sumnjiv bio kad je ona zaplakala, imao je onaj polukrivoustrašeni pogled u očima.


a o tvom Ajdinu je bilo riječi? jojjjjjjjjjjjj user posted image user posted image
pa đe si ti ženo draga ovdje? fališšššš user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 13253
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:52:27   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: selebriti



IZVORNA PORUKA: pocahontas


a selebreti, ja bih tebe mogla znati sto posto..bile smo skupa u smjeni..ti treći razred a ja četvrti...koje si bila odjeljenje?



Evo sam našla "Gimnazijalce sa Vilsonovog" user posted image user posted image
Imaju slike vaše generacije, ali E. mi uze sada. Tu si garant user posted image user posted image user posted image

Ja sam bila prvo odjeljenje sve vrijeme, Elbisa mi je bila razrednica...


ja sam ona sto je na svim priredbama svirala gitaru i bila pored Clintona kada je dolazio user posted image moraš me znati user posted image
ja znam clintona, šta vam, morate paziti kako samnom pričate..user posted image

a btw, ima i anegdota iz tog perioda kada je bas bila afera Monica Lewinsky-Clinton..kaze meni jaran iz razreda kada sam se silazila s bine s Clintonom: "de se malo obriši oko usta bona" user posted image user posted image a ja mahinalno ko kreten rukom po ustima brišem i pitam: "a šta mi to ima"? user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 13.12.2011 9:59:17 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13254
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:53:00   
Mala Selma
user posted image ja sam uvijek imala oko 65kg i visina 170 ( dodduse imala sam jako dugo samo 52 do 56 kila, izgledala sam kao avez bozija), zatrudnila sam sa 71kg, u trudnoci sam garant dobila 15-16 kg,bila sam ogromna i sada imam oko 74kf, sto je puno puno je.Da mi je smrsati samo 5-6kila, bas sam skromna zar ne

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 13255
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:54:00   
Anoniman
ajoj a A. svaku noc oce da mu namazem tetomuser posted image pastatom il trazi ćamu-salamu il mu dam suhu kiflu
Sinoc oko 23. kaze dije tata (inace mora pobjec da bi zaspo inace nikad nebi zaspouser posted image ) reko oso na poso ......
Kad ce on dobo , daj mi heba i ćame i tetu i ocu gedat pokoju crtaniuser posted image ja mu namazala jednu malu krisku pastetom
i opet oko 23.30 popio 150ml mlijeka i posle mlijeka uzme smokija pojede malo ili oce bananu neku noc vise od pola pojo il jabuke ....
tako svaku noc ruzna navika mu

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 13256
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:54:04   
Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja na porod sa 68 kg..samo mi bilo bitno da ne naguram na 70kg..

user posted image user posted image
Kako te nije stid user posted image user posted image user posted image
Cak toliko imala kila? user posted image user posted image user posted image
Bjezi tamo Pocy....user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13257
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:54:46   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Lady kad cemo u igraonu ali ne skafu, tamo nikad viseuser posted image

Sto bona, Skafa rules user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 13258
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:55:46   
bebacha
Felix to moze biti do hrane jer je stvarno kasno.ni ni odrasli nebi trebali tad da jedu.drzuga stvar je sto kasno zaspi.skontaj ti koliko on aktivnost ima i sta sve prozivi do ponoci kas zaspi.i on to sve sanja.ja sam skontala kad ovi moji tako kasno zaspe da uvjek placu u snu.
ja cjelo jutro nikakva,valjda vrijeme,noge me uzas bole.i sad me totalno upropasti vjest da jos jedna draga osoba vise nije medu namauser posted image

< Poruku je uredio bebacha -- 13.12.2011 9:57:30 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13259
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:55:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Ja na porodu..ravno 102kg

...a hajde što tad..ni sam nisam puno manja..ako nisam i veća..haooooooos..sve na stražnjicu i struk otišlo..fuj..



ja na porod sa 68 kg..samo mi bilo bitno da ne naguram na 70kg..i odmah izgubila 8kg i preostalih 5kg tokom godine dana postepeno, neprimjetno same od sebe odoše...user posted image a dok sam dojila jela sam ko budala, nisam tako u trudnoći ni blizu...u trudnoći zapravo nisam ni jela user posted image (na poslu mi se svi ibretili kako mogu pregurati dan sa 2 kivija, 4 mandarine, 1 jogsi jogurt, bananom i jabukom)..ozbiljno, to grickala po cijeli dan i tek kad dodjem kuci rucam momački nesto i nista vise navecer..nije mi se nista jelo..samo mandarine i Rafaelo! mmmmmmuser posted image


ja zatrudnila sa 55 kg rodila sam 73 kg posle poroda sva sam bila napuhana ko otecena viseuser posted image uh kad se vidim
Sad imam 57kg
Imala sam i 65 kg al nekako sletile na 57 .....


(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 13260
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:56:02   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja na porod sa 68 kg..samo mi bilo bitno da ne naguram na 70kg..

user posted image user posted image
Kako te nije stid user posted image user posted image user posted image
Cak toliko imala kila? user posted image user posted image user posted image
Bjezi tamo Pocy....user posted image

jah, ali zatrudnila sa 56..


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13261
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:56:29   
Lady26
Felix prekasno je da toliko jede u 23h...
Tu mu naviku moras izbaciti...
Al kontam kako ces kad legne u ponoc user posted image , ogladni dijete....
Bas ruzna navika...mislim hb sto jede ali je to bas kasno...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13262
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:58:04   
Emica_sa
suti pocy,da je meni sada 68,bila bi ko gisele bundchen user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13263
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:58:44   
Anoniman
lady kad kasno zape svaku noc user posted image po dani legne oko 1il 2 spava do 4 dva puna sata jedva ga probudim i jos sat posle budan al se ne dize mahmura bude 5 kad ustane dodje sebi
i dice lec ranije probala sam da preko dan ne spava onda bude ne horan i dzaba opet ne legne prije 23 ....



(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 13264
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:01:07   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: felix

lady kad kasno zape svaku noc user posted image po dani legne oko 1il 2 spava do 4 dva puna sata jedva ga probudim i jos sat posle budan al se ne dize mahmura bude 5 kad ustane dodje sebi
i dice lec ranije probala sam da preko dan ne spava onda bude ne horan i dzaba opet ne legne prije 23 ....



i meni R. spava po 3 debela sata dnevno (od 14-17h) ali navečer zaspe oko 23h, i večera najkasnije do 21.30..poslije budalesa, lezimo gledamo tv, ali nema da jede...samo malo vode i laku noc


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13265
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:02:06   
bebacha
Felix stavi ga u 12 u podne na spavanje.
i navece mu polahko pomjeraj.recimo ako zaspi u ponoc veceras u 23:30 pocni s novim rezimom i tako pomjeraj.odvedi ga u spavanju i zatvori vrata,ugasi svjetlo i lezite.ako hoce nek i place.nista dnevna,igracke,upaljen tv i slicno.ja tako radim kad se njima nekad derneciuser posted image sreca pa je rjetko.nedam ja te budalastine iza 21.ebiga imam i ja dusu


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13266
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:04:42   
Lady26
Zaha
Sahara
Amani

Upale na spisak za paketice u subotu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13267
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:05:56   
selebriti
Ev Pocy, nasla sam Gordanin razred, četvto odjeljenje??? Daj mi još nešto reci o sebi user posted image

I ko je ovdje selebriti majku mu user posted image user posted image user posted image Sad sam veri đelis user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 13268
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:06:17   
Lady26
Kod nas se zna, maximalno 9,15-9,30 kad Lana navece lijeze....
Jedino "lose" je sto jos uvijek pije flasicu, jer nece nista drugo...
Znaci nema "vecere", posljednji obrok oko 18-19h i to je to....i ujutro je flasica i do 11 ne doruckuje... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13269
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:07:33   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: selebriti

Ev Pocy, nasla sam Gordanin razred, četvto odjeljenje??? Daj mi još nešto reci o sebi user posted image

I ko je ovdje selebriti majku mu user posted image user posted image user posted image Sad sam veri đelis user posted image


pa rekoh ti..svirala gitaru na priredbama i pjevala user posted image user posted image
bila s Clintonom!
ličim na pocahontas user posted image duga tamna kosa, smedje oči, crne obrve user posted image user posted image
koja si ti? daj mi na pp reci


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13270
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:09:27   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Lady26

Zaha
Sahara
Amani

Upale na spisak za paketice u subotu user posted image user posted image user posted image


Wtf? user posted image

Ja sam s marsa user posted image

Je li mi to nešto vraćate zbog Škafe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13271
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:09:40   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: selebriti

Ev Pocy, nasla sam Gordanin razred, četvto odjeljenje??? Daj mi još nešto reci o sebi user posted image

I ko je ovdje selebriti majku mu user posted image user posted image user posted image Sad sam veri đelis user posted image


koju sliku imaš? ona sa panoa matursku?
cek da izbrojim koji sam red i koji dzep?
ali moras i ti meni reci koja si! user posted image

evo ga - četvrti red i četvrti džep! ako imamo istu sliku!


< Poruku je uredio pocahontas -- 13.12.2011 10:10:37 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13272
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:10:20   
selebriti

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: selebriti

Ev Pocy, nasla sam Gordanin razred, četvto odjeljenje??? Daj mi još nešto reci o sebi user posted image

I ko je ovdje selebriti majku mu user posted image user posted image user posted image Sad sam veri đelis user posted image


pa rekoh ti..svirala gitaru na priredbama i pjevala user posted image user posted image
bila s Clintonom!
ličim na pocahontas user posted image duga tamna kosa, smedje oči, crne obrve user posted image user posted image
koja si ti? daj mi na pp reci



Je li imaš brata??? Ja mislim da ti zna brata user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13273
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:11:04   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: selebriti

Ev Pocy, nasla sam Gordanin razred, četvto odjeljenje??? Daj mi još nešto reci o sebi user posted image

I ko je ovdje selebriti majku mu user posted image user posted image user posted image Sad sam veri đelis user posted image


pa rekoh ti..svirala gitaru na priredbama i pjevala user posted image user posted image
bila s Clintonom!
ličim na pocahontas user posted image duga tamna kosa, smedje oči, crne obrve user posted image user posted image
koja si ti? daj mi na pp reci



Je li imaš brata??? Ja mislim da ti zna brata user posted image user posted image user posted image



da, sve cure znaju mog brata user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 13274
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 10:14:03   
selebriti

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: selebriti

Ev Pocy, nasla sam Gordanin razred, četvto odjeljenje??? Daj mi još nešto reci o sebi user posted image

I ko je ovdje selebriti majku mu user posted image user posted image user posted image Sad sam veri đelis user posted image


pa rekoh ti..svirala gitaru na priredbama i pjevala user posted image user posted image
bila s Clintonom!
ličim na pocahontas user posted image duga tamna kosa, smedje oči, crne obrve user posted image user posted image
koja si ti? daj mi na pp reci



Je li imaš brata??? Ja mislim da ti zna brata user posted image user posted image user posted image



da, sve cure znaju mog brata user posted image




Ma ja, ... on je bio "dobar" user posted image .. Poslala sam ti PP
Al vidim da vam familijarno nije mane user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  529 530 [531] 532 533   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  529 530 [531] 532 533   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *