|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  528 529 [530] 531 532   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 8:56:23   
leona81
i meni je prenatal otvorio apetit a pila sam ga cijelu trudnocu, nakon poroda vise nisam htjela, dobila sam nekih 20ak kg, nisam sigurna koliko tacno jer sam zadnji mjesec samo rasla a isla na kontrolu na Kosevo gdje me nikad nisu izvagali, kod moje doktorice sam u 8 mjesecu vec imala+18kg, sigurno sam imala oko 90 kad sam otisla da se porodim. dio izgubila u bolnici, nekih 6 kg, pa opet vratila sve u prva 3 mjeseca. nisam spavala skoro nikad, jela sve sto bi mi doslo pod ruku jer sam stalno bila gladna, muku mucila sa dojenjem, i pila sokove jer mi je stalno padao secer. sad sam jedva skinula nekih 10 kg, i imam jos minimalno 10 da skinem da se vratim na neku normalnu kilazu.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13226
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:11:38   
pocahontas
leona, OT, pape su vaše user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 13227
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:14:49   
malenaa
pape su vec kod leone user posted image user posted image

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13228
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:21:18   
Emica_sa
Jutro

Dadada napisi sta je rekao cika logo,kako da vjezbas da i ja vjezbamuser posted image

Mene je prenatal stvarno zeznuo,ja sam stalno bila gladna,a u drugoj trudnoci ga nisam pila i sve bilo normalnouser posted image

Farah se samo penje i hoda,a ne smije da se pusti,napravi 2 koraka i sjedneuser posted image

Ja ispado pravi puter,ja sam 86 godisteuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 13229
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:26:32   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Mene je prenatal stvarno zeznuo,ja sam stalno bila gladna,a u drugoj trudnoci ga nisam pila i sve bilo normalnouser posted image

Ja ispado pravi puter,ja sam 86 godisteuser posted image


kazem vam ja za taj prenatal..ali kasno je sada..nego, za drugu user posted image valja znati user posted image

a nisi puter, sto, pa ja sam 83, selebreti je 84, marijanna je isto mislim jako mlada, felix takodjer je puter user posted image ima nas vuckove generacije i poslje vucka! user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 13230
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:28:15   
leona81
IZVORNA PORUKA: malenaa

pape su vec kod leone user posted image user posted image


nije kome je namijenjeno vec kome je sudjeno:) btw odlicna je pidzama, vec smo je spakovali za poklon, mislim da ce se malenom svidjeti, i skafander je vrh, eno ga susi se, mala je odusevljena:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 13231
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:29:46   
Anoniman
jutro
mi se opet budili sinoc usto u neka doba place probudi se al place place jako usto nezna sta mrmlja ja suti anel evo mama ma nista on se dere place usto nezna dje biuser posted image eh sad me zanima dal to ima sa njegovim kasnim jelomuser posted image kasno zaspe oko 00 00
i zna mi svaku noc oko 23 trazi da jede da mu namazem krisku ja mu pomazem jede i opet oko 23.30 popije mlijeko i legne
dal mozda sanja kao veliki kad jede kasno pa zato nemam pojma evo dvi noci kako me prepadne sa svojim placom izasna jakim placom place neki par minuta
ja ga uzmem zagrlim ninam na sebi smiri se spustim on gotov zaspouser posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 13232
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:30:32   
leona81
prenatal je odron...nikad vise. mi svakako trebamo cekati najmanje godinu, dvije da radimo na drugoj bebi, znaci minimalno 4 godine razlika ce biti. dotad valjda skontam jos neke stvari da se ne zeznem kao u prvoj.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 13233
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:34:39   
Emica_sa
Ja nisam pila nikakve vitamine u drugoj trudnoci,na mene to stvarno dijeluje jako ruznouser posted image

Ja imam 2,ovo drugo sasvim slucajno,a ni prvo iskreno nisam planirala tada,sve nesto neplanskiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 13234
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:39:31   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: leona81

prenatal je odron...nikad vise. mi svakako trebamo cekati najmanje godinu, dvije da radimo na drugoj bebi, znaci minimalno 4 godine razlika ce biti. dotad valjda skontam jos neke stvari da se ne zeznem kao u prvoj.


još kad skontam kako su doslovno konjskog oblika i ne znam kako si ono mogla gutati.user posted image .ja se davim na onu veličinu tablete! user posted image ali dobro..popljuvasmo mi prenatal...hajmo dalje user posted image

felix, i R. često sanja i plače u snu i tuče se user posted image ,  a najbolja je stvar kada sanja mene i priča neću mama ili puti bebu da si iga u pjeku (pusti bebu da si igra u pjesku)...valjda sanja da ga vučem za ruku da idemo kuci iz parka i prekidam igru tako pa me mrzi u snu...ne moguga tada ni utjesiti jer je ljut na mene zbog sna user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 13235
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:39:40   
sretna_mama
Jutro cure ..

Moj E i ja smo prehlađeni...ja posebno..kašalja uništi..

Vidim, pišete o prenatalu..Ja koja sam uvijek ogromna..u trudnoći sam dobila 9kg..sve ukupni..što malo ko vjeruje..kako sam uspjela, a sve sam jela..Nisam primjećivala apetit nešto posebno no inače..doduše..i pazila sam kao nikad u životu..

No..ja sam sad OGROMNA..i u brizi sam veeeelikoj..šta sad? Dijete nisu za mene..a da stisnem malo...oooo teško..


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 13236
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:41:17   
Lady26
Jutrooooooooooooooooooooo, jeste li se naspavaleeeeeeeeeeeeeee?
Ja nisaaaaaaaaaam user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 13237
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:42:41   
Emica_sa
Ja iskreno nikada nisam bila debela,poslije ove 2 trudnoce sam ostala debela i to mi je skroz novo stanje,ne osjecam se dobro u vlastitoj kozi,uhhh moram na dijetuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 13238
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:43:14   
sretna_mama
Laaaaaaaaady..jutro i tebi..

Šta si radila pa se ne naspava? Jaa sam hripala..pa zato nisam..hihi


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13239
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:44:02   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

Jutrooooooooooooooooooooo, jeste li se naspavaleeeeeeeeeeeeeee?
Ja nisaaaaaaaaaam user posted image user posted image


ni ja..ja samo nešto sanjam po cijelu noć..sinoč kako sam one slike za BB postavljala, sanjam (na hajr na dobro što se kažeuser posted image ) kako mi R. svojim malim ručicama gura stvari u ladicu ispod krevetića i neda ih..i sanjam dalje kako je gurnuo tu ladicu i rukice mu ostanu i priklješti ga ladica user posted image jojjjjjj..i slijedeća scena, ja se derem u snu RAFAELLLLLL..krizaaaaaaaa....srećom dijete spavalo ko top pa ga nisam istraumirala user posted image
trenutno se osjećam ovako user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13240
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:44:15   
Lady26
Nastavak o kilama? user posted image
Ja sam prije trudnoce bila zgodna hajmo tako reci....65kg maximalno na visinu 170cm...
Zatrudnim sa 70 i hebo te odem na porod sa 95 user posted image user posted image ....
Koji crnjak....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 13241
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:45:24   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

Nastavak o kilama? user posted image
Ja sam prije trudnoce bila zgodna hajmo tako reci....65kg maximalno na visinu 170cm...
Zatrudnim sa 70 i hebo te odem na porod sa 95 user posted image user posted image ....
Koji crnjak....


sad si opet ko pišta i haj dosta više - osim ako nećete sada stavljati slike prije i poslje jer ne mogu da vas sve zamišljam user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13242
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:45:33   
Lady26

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Laaaaaaaaady..jutro i tebi..

Šta si radila pa se ne naspava? Jaa sam hripala..pa zato nisam..hihi



Spavala user posted image user posted image user posted image
Al smo do 12 gledali neku glupu "horor" seriju na fox lifu....
I onda me muz ceskao po glavi, dalje se nicega ne sjecam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 13243
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:45:36   
sretna_mama
Ja na porodu..ravno 102kg

...a hajde što tad..ni sam nisam puno manja..ako nisam i veća..haooooooos..sve na stražnjicu i struk otišlo..fuj..

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13244
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:46:25   
selebriti


IZVORNA PORUKA: pocahontas


a selebreti, ja bih tebe mogla znati sto posto..bile smo skupa u smjeni..ti treći razred a ja četvrti...koje si bila odjeljenje?



Evo sam našla "Gimnazijalce sa Vilsonovog" user posted image user posted image
Imaju slike vaše generacije, ali E. mi uze sada. Tu si garant user posted image user posted image user posted image

Ja sam bila prvo odjeljenje sve vrijeme, Elbisa mi je bila razrednica...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13245
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:46:45   
Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

sad si opet ko pišta i haj dosta više - osim ako nećete sada stavljati slike prije i poslje jer ne mogu da vas sve zamišljam user posted image


Ima jos, ali nastavak slijedi iza praznika user posted image user posted image
Prije i poslije cega slike?
Trudnoce?
Rado cu postaviti pa da se sokirate user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 13246
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:46:52   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Nastavak o kilama? user posted image
Ja sam prije trudnoce bila zgodna hajmo tako reci....65kg maximalno na visinu 170cm...
Zatrudnim sa 70 i hebo te odem na porod sa 95 user posted image user posted image ....
Koji crnjak....



Isto,samo sto sam ja otisla na porod sa 98,a sad stojim na 89,sto je za mene previseuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13247
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:47:02   
Anoniman
poci, dal to ima veze recimo sto jede kasno pa sanja user posted image mm zna rec mozda od toga sanja kasno jede zapravo zvace stalno nesto dok ne legne da to nema neke veze .
Al on place bas place i nesto mrmlja samo skontam da kaze tata , mozda njega sanja .I ustane iso bi njedje i place ...ja ga vratim smirim i zaspi.Posto je lakog sna kao i ja kad trebam dobiti uh da mi je da procuri vise brm ti svako jutro me budi stomak boli a jos nista pa slabo spavam, ja ustanem pred jutro na wc nemogu trpit budi me ja ustala anel place vice me tako da i on ustane i ceka me na hodniku dok zavrsim sa pi piuser posted image user posted image a sav se lila jedva stoji iz polu sna nece da lezi sam u sobi ceka me strah ga plahljivko je uzas
Neku noc vjetar bio pa puse vani nesto trnda vani on ce taje nono-sta je ono reko vjetar kad se on meni priblizi strah ga
Navecer kad oce zaspat dodje na moj jastuk meni se neda okrenut na stranu ja neznam zaspat na ledjima oce glava uz glavu da bude
Tako skoro ja cujem on hrce , ja lagano da se okrenem na lijevi bok kad on mene za ruku keni se amo......okreni se vamo prema njemuuser posted image
Il me drzi za ruku tako u posledjnje vrijeme prije nije tako bilouser posted image evo ima par noci ja moram cekat da on zahrce da bi ja zaspala namjestila se kako treba .


(odgovor članu sretna_mama)
  Neposredna veza do poruke: 13248
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:48:47   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Ja na porodu..ravno 102kg

...a hajde što tad..ni sam nisam puno manja..ako nisam i veća..haooooooos..sve na stražnjicu i struk otišlo..fuj..



ja na porod sa 68 kg..samo mi bilo bitno da ne naguram na 70kg..i odmah izgubila 8kg i preostalih 5kg tokom godine dana postepeno, neprimjetno same od sebe odoše...user posted image a dok sam dojila jela sam ko budala, nisam tako u trudnoći ni blizu...u trudnoći zapravo nisam ni jela user posted image (na poslu mi se svi ibretili kako mogu pregurati dan sa 2 kivija, 4 mandarine, 1 jogsi jogurt, bananom i jabukom)..ozbiljno, to grickala po cijeli dan i tek kad dodjem kuci rucam momački nesto i nista vise navecer..nije mi se nista jelo..samo mandarine i Rafaelo! mmmmmmuser posted image



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 13249
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 9:48:54   
Mala Selma
Jutro i od mene, ja sam svauser posted image , stomak me bas boli!!
Lady ako te tjesi ja nikada nisam naspavana, legnem u 12-1h i ustanem u 6huser posted image , a kad dodje vikend spavam najduze do 9h, nema sanse vise!!
Ja se kroz maglu sjecam vucka, 80 sam godiste, a u ratu sam isla u gimnaziju dobrinja generacija 1994/1998, nije bilo sanse da se ide u neku drugu skolu u graduuser posted image
Radujem se suboti i druzenju sa deda mrazom i vamauser posted image
Lady kad cemo u igraonu ali ne skafu, tamo nikad viseuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 13250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  528 529 [530] 531 532   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  528 529 [530] 531 532   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *