|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  527 528 [529] 530 531   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:58:41   
nanika
IZVORNA PORUKA: Hanady RR



al što s eona bambi više ne jAvlja nikakouser posted image


Ona se bas rijetko javi, sace njenom Nanetu rodjendanuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13201
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:59:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

nije bila jedna skola ali je bio rat kada smo mi zavrsile srednju i mislim da smo bas ostecene za neke super trenutke koji se desavaju u tom periodu
svi smo mi osteceniuser posted image ...nema generacije koja nije...pa cak i generacija moje mame

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 13202
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 22:59:25   
Lady26

IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: Lady26

Zene, javi li se ona KOKA ikad? Sad mi pade na pamet, otkad nisam vidjela njene postove? user posted image

Nema nam kokeuser posted image
Lady ja ne mogu da se sjetim Snjezane Babicuser posted image , jeli bila starija


Hocu sliku tebe user posted image pa cu ti objasniti ko je Snjeza
Moze na pp
Sta se krijes, da nisi Michel Obama? user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 13203
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 23:01:32   
Lady26
Ma koliko je mogla imati 4oak godina, ne znam...nije stara bila...
Vesela, kratko skroz osisana, mrsava, engleski predavala...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13204
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 23:05:11   
selebriti
Laku noć user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13205
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 23:08:48   
nanika
Lady stavicu koju na fb pa cu te obavjestiti blagovremenouser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13206
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 23:56:24   
Leena
da nije bas naj sa djecom...da je malo prehladan...a o tome ni ne mogu da sudim...sto jest jest...A. nije prisao..niti mu je trazio da pridje...sigurna sam da on ima svoje metode kako ustanoviti da li nesto djetetu fali...e sad...vjerovatno se oslonio i na to sto sam mu rekla da smo vec prije bili kod logopeda...da je ona njega pregledala..On jeste zovnuo Andreja...A. se okrenuo...to mu je valjda bilo dovoljno...mada se sad sjetih..nije mu jezik ni pregledao vjerovatno se na prethodni pregled oslonio...ne znam...probacu sad sa njegovom metodom..nista mi drugo nepreostaje


Dadada, ne znam ga kao ljekara, moja sestra je isla kod njega i pomogao joj je (šuškala je dok govori), ali ga znam privatno i stvarno je diiivan čovjek. I da, ima i on dvoje male djece, ne vjerujem da bi tek tako bio nepažljiv kada su tuđa djeca u pitanju.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 13207
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.12.2011 23:59:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Leena

da nije bas naj sa djecom...da je malo prehladan...a o tome ni ne mogu da sudim...sto jest jest...A. nije prisao..niti mu je trazio da pridje...sigurna sam da on ima svoje metode kako ustanoviti da li nesto djetetu fali...e sad...vjerovatno se oslonio i na to sto sam mu rekla da smo vec prije bili kod logopeda...da je ona njega pregledala..On jeste zovnuo Andreja...A. se okrenuo...to mu je valjda bilo dovoljno...mada se sad sjetih..nije mu jezik ni pregledao vjerovatno se na prethodni pregled oslonio...ne znam...probacu sad sa njegovom metodom..nista mi drugo nepreostaje


Dadada, ne znam ga kao ljekara, moja sestra je isla kod njega i pomogao joj je (šuškala je dok govori), ali ga znam privatno i stvarno je diiivan čovjek. I da, ima i on dvoje male djece, ne vjerujem da bi tek tako bio nepažljiv kada su tuđa djeca u pitanju.


ako mislimo na istoga logopeda sa dvoje male djece ( jedna članica horauser posted image )
dadada ne brini on je superuser posted image
samo pozitivna isksutva za njega se vežu

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 13208
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 0:10:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leena

da nije bas naj sa djecom...da je malo prehladan...a o tome ni ne mogu da sudim...sto jest jest...A. nije prisao..niti mu je trazio da pridje...sigurna sam da on ima svoje metode kako ustanoviti da li nesto djetetu fali...e sad...vjerovatno se oslonio i na to sto sam mu rekla da smo vec prije bili kod logopeda...da je ona njega pregledala..On jeste zovnuo Andreja...A. se okrenuo...to mu je valjda bilo dovoljno...mada se sad sjetih..nije mu jezik ni pregledao vjerovatno se na prethodni pregled oslonio...ne znam...probacu sad sa njegovom metodom..nista mi drugo nepreostaje


Dadada, ne znam ga kao ljekara, moja sestra je isla kod njega i pomogao joj je (šuškala je dok govori), ali ga znam privatno i stvarno je diiivan čovjek. I da, ima i on dvoje male djece, ne vjerujem da bi tek tako bio nepažljiv kada su tuđa djeca u pitanju.
znam, rekao mi je da ima cini mi se dva sina...ili sam ja krivo skontalauser posted image ma meni je ok...jest mi malo prepotentan bio prvi putuser posted image ...vjerovatno se zezao a ja to tako protumacila...danas skroz druga osoba...bas je temeljit bio...ja mislim da sam se sat zadrazala...i to je Andrejevic dosta nervozan bio...citaj...kukao...vristao...i tako touser posted image ...jedva ssmo se culi...meni je bitno bilo da neko i mene saslusa...da znam da nije do mene...sad cu probati po njegovom nacinu rada...on cak smatra da smo trebali i puno prije reagovati...ja sam njemu rekla da sam bila i kad je A. iamo 2 god.....po njegovom se moglo i sa 8 mj. vec poceti raditi...e sad...sa 8 mj. niko ne razmislja da li ce mu dijete jezik savladavati teze ili normalno...pa tako ni ja...a eto...drugi logopedi misle da se tek od trece god. moze raditi
Ma sve u svemu...meni je legao...doduse i Irma mi je pravo fina...samo njen metod mi nije urodio plodom...e sad cemo vidjeti sa njegovim...jest da je to sve u pet deka...ima razlika...koje jesu bitne...al o tome cu na temi logoped...sutra...danas nemam voljeuser posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 13209
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 0:17:34   
Leena
ako mislimo na istoga logopeda sa dvoje male djece ( jedna članica hora )
dadada ne brini on je super
samo pozitivna isksutva za njega se vežu


Ovaj grad je stvarno samo jedna malo veca mahalauser posted image . Jeste, ima kcerku koja je isla na hor, i ima sina (2-3 mjeseca mlađi od moje Esme). E bas je mali svijetuser posted image Njegova zena je jedna od najboljih prijateljica moje zaove, pa se kod njih stalno srecemo.

Dadada, ja sam sa 13 mjeseci kad mi se brat rodio znala sve reći osim r, nisam i tepala. Brat je krenuo u skolu i jos je tepao, jedva on progovori sa skoro pune 3. Ali, mama nije brinula, jer je tetka, njena sestra, progovorila sa 3.5 godine, vec se svi pomirili s tim da je nijema, ali kad je guzi zatrebalo nesto sto nije mogla rukom pokazati, progovoriuser posted image

Btw, ovo moje dijete ima dvije cvoruge na glavi!user posted image user posted image , jedna sinoc, druga veceras... SInoc se igrala sa Skorpijinim Ajdinom, trcala i spucala u zid, a veceras lijepo polako hodala i opet glavom u zid... Samo da se covjek sekira

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13210
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 0:22:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leena

ako mislimo na istoga logopeda sa dvoje male djece ( jedna članica hora )
dadada ne brini on je super
samo pozitivna isksutva za njega se vežu


Ovaj grad je stvarno samo jedna malo veca mahalauser posted image . Jeste, ima kcerku koja je isla na hor, i ima sina (2-3 mjeseca mlađi od moje Esme). E bas je mali svijetuser posted image Njegova zena je jedna od najboljih prijateljica moje zaove, pa se kod njih stalno srecemo.

Dadada, ja sam sa 13 mjeseci kad mi se brat rodio znala sve reći osim r, nisam i tepala. Brat je krenuo u skolu i jos je tepao, jedva on progovori sa skoro pune 3. Ali, mama nije brinula, jer je tetka, njena sestra, progovorila sa 3.5 godine, vec se svi pomirili s tim da je nijema, ali kad je guzi zatrebalo nesto sto nije mogla rukom pokazati, progovoriuser posted image

Btw, ovo moje dijete ima dvije cvoruge na glavi!user posted image user posted image , jedna sinoc, druga veceras... SInoc se igrala sa Skorpijinim Ajdinom, trcala i spucala u zid, a veceras lijepo polako hodala i opet glavom u zid... Samo da se covjek sekira
seher grad=selouser posted image

ma procice cvorugeuser posted image to se ona u Ajdinauser posted image user posted image user posted image ...ljubav je cudnauser posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 13211
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 0:23:00   
Leena
I da, jos jedna stvar i odoh spavatiuser posted image . Moja prijateljica je, carica, sa 25 (da, da i to, ja sam '85. godisteuser posted image ) odlucila da napokon nauči reći R. Ode kod logopeda i on joj kaze da je problem sto nije na vrijeme dosla i nije naucila proizvoditi vibraciju jezikom za glas r. Zamislite samo scenu zene od 25 godina koja sjedi na djecijoj stolici (onoj k'o u vrticima), gleda se u ogledalo, pod jezikom drzi aparat koji proizvodi te neke vibracije i govori:rrrrrr... rrr...r.rrr... r!user posted image user posted image user posted image Ja kad ne umrijeh tada od sege, necu od toga ni umrijeti, a steta, to bi bas bila super smrtuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 13212
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 0:24:41   
Leena
ma procice cvoruge to se ona u Ajdina ...ljubav je cudna


Evo, slagah, moram odgovoriti. Ajdin je zagrlio i poljubio, kad eto ti carice trci za njim i govori: jos jos jos luuubiii! ( i pri tome ljubi zrak dok joj on bjezi)user posted image user posted image user posted image A mm samo govori:"Esma! Neka, Esma! aaa, djeteta"user posted image user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 13213
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 0:27:07   
Hanady RR
znači isti lik...
dadada ne brini...
ja sma izgubila brojeve telefona kad su mi maznuli mobilac...a bila sam rada da ga nazovem da onako sa njim popričaš jer si mi se bila opteretila

al eto vidiš svijet je maliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 13214
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 0:27:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leena

ma procice cvoruge to se ona u Ajdina ...ljubav je cudna


Evo, slagah, moram odgovoriti. Ajdin je zagrlio i poljubio, kad eto ti carice trci za njim i govori: jos jos jos luuubiii! ( i pri tome ljubi zrak dok joj on bjezi)user posted image user posted image user posted image A mm samo govori:"Esma! Neka, Esma! aaa, djeteta"user posted image user posted image
ma znala sam ja...Ajdin sarmeruser posted image ...vidis ti sta njega ona skorpija uciuser posted image ...prvo poljubi a onda bjeziuser posted image
user posted image user posted image user posted image za frendicu

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 13215
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 0:34:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

znači isti lik...
dadada ne brini...
ja sma izgubila brojeve telefona kad su mi maznuli mobilac...a bila sam rada da ga nazovem da onako sa njim popričaš jer si mi se bila opteretila

al eto vidiš svijet je maliuser posted image
ma morala sam pitati strucnjaka...ipak smo zadnji put bili prije skoro pa 1 god....od tad se nije nesto posebno promijenilo...hebiga...eto vidis...on kaze da se moglo i prije poceti...a da slusam sta mi svijet prica...ne bi ga odvela do pete...jer sam cula i takve komentareuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 13216
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 0:36:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

znači isti lik...
dadada ne brini...
ja sma izgubila brojeve telefona kad su mi maznuli mobilac...a bila sam rada da ga nazovem da onako sa njim popričaš jer si mi se bila opteretila

al eto vidiš svijet je maliuser posted image
ma morala sam pitati strucnjaka...ipak smo zadnji put bili prije skoro pa 1 god....od tad se nije nesto posebno promijenilo...hebiga...eto vidis...on kaze da se moglo i prije poceti...a da slusam sta mi svijet prica...ne bi ga odvela do pete...jer sam cula i takve komentareuser posted image


user posted image
što je puno puno je
al usavršio bi madarniski skrozuser posted image

joj dadada kad s eon otčepi ...kad ti staneš nama pisati...
ja šta je on sunđer sve tebi pripremio...smao zamišljam..i jedva čekamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13217
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 0:40:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

znači isti lik...
dadada ne brini...
ja sma izgubila brojeve telefona kad su mi maznuli mobilac...a bila sam rada da ga nazovem da onako sa njim popričaš jer si mi se bila opteretila

al eto vidiš svijet je maliuser posted image
ma morala sam pitati strucnjaka...ipak smo zadnji put bili prije skoro pa 1 god....od tad se nije nesto posebno promijenilo...hebiga...eto vidis...on kaze da se moglo i prije poceti...a da slusam sta mi svijet prica...ne bi ga odvela do pete...jer sam cula i takve komentareuser posted image


user posted image
što je puno puno je
al usavršio bi madarniski skrozuser posted image

joj dadada kad s eon otčepi ...kad ti staneš nama pisati...
ja šta je on sunđer sve tebi pripremio...smao zamišljam..i jedva čekamuser posted image
ma samo da odcepiuser posted image ...a lako cu ja...kupicu si cepove za usiuser posted image user posted image user posted image

Odoh vam spavati
se tipkamo za koji satuser posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 13218
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 7:34:24   
ladyblue RR
jutro...
odoh da kahvenišem pa put Istočne Bosne...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13219
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 8:05:05   
leona81
jutro svima, mi nismo otisli u vrtic, izgleda da su petice krenule, pao imunitet, kaslje pomalo i probudila se sva upisana, propustila joj pelena? zaspala sinoc u 12, nekoliko puta se budila i plakala i u 7 se skroz digla i nema sanse da zaspi. jos joj dali paracetamol? svasta. jucer su nam iz vrtica skrenuli paznju da je bila jako lose, ruke u ustima, nervozna, nisu je mogli nikako oraspoloziti...user posted image


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13220
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 8:08:24   
bebacha
jutro.ja pijem kafu i molim Boga da Alen odspava jos 5 minutauser posted image i veliko djete danas kod kuce pa kontam sta da radimo,izgleda nista od setnje,vrijeme grozno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 13221
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 8:34:01   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

moje seleberti davno sma ja u treću gimnaziju išla....ihhhhhhhhh ni sama se ne sjećam višeuser posted image
samo znam lad ke vratiše nakon rata mi tad završismo...nismo u obnovljenu ušli na vilsu nažalost...
al eto zvali su nas na dan škole ( prvi dna porljeća) da se družimo sa predsjednikom klintonomuser posted image


pa onda se sjećaš mene ja sam sjedila tik do Clintona na pozornici. imala sam samo 15 godina! user posted image

a gordana je moja razredna bila..dakle, preuzela nas poslije vas! ti si sigurno onda pune 4 godine starija od mene user posted image
znaš li Soleta? jesi li njegova generacija? i sunčicu? ili si ti generacija sa onim slatikim Dadom koji je imao dugu kosu i Sanjinom? joj kako sam ja ludila za njima awwwwwwwwwww user posted image

a selebreti, ja bih tebe mogla znati sto posto..bile smo skupa u smjeni..ti treći razred a ja četvrti...koje si bila odjeljenje?


< Poruku je uredio pocahontas -- 13.12.2011 8:35:10 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 13222
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 8:35:21   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja vam neću sjedati na muku sa svojom linijom. ja sam u trudnoći dobila cijelih 5 kg a rodila Nađu sa 4150gr. izašla iz bolnice mršavija nego prije trudnoće...


eki touser posted image user posted image pa ti si fenomen user posted image
ja sam mislila da sam fensi sa svojih 13kg nabijenih u trudnoći jer zapravo sam imala samo stomak, ostalo se ništa odokativno nije mijenjalo..kada se porodih, stomak se vrati na mjesto, ostalo nekih 4-5kg povagi viška, ali i to sam sredila brzo...sada sam na 58kg (prije trudnoce 56kg) ali mi sve stvari mogu..kako to? user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 13223
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 8:35:42   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja ponekad fino pricam ali ne pali,pa na kraju poludimuser posted image

Mlada sam,ali ne znam gdje su mi zivci,sva sam rasijana,posebno danasuser posted image


I ja sa svojih 28 imam jako tanke zivce user posted image user posted image user posted image
U sekundi planem, pa za 5 minuta sam ok...
Bas se brinem?! user posted image
nekako mi lakse kad vidim da nisam jedina user posted image user posted image user posted image
a vala i ja bi ga nekad u top ispalila nekad kontam ma znam sine dosadno ti neznas kako bi mu ugodio .
Slabo slusa , kad gdje odemo sve m je necu user posted image valjda je faza sto hanady kaze
Skoro bili u shopingu naidje teta fina anelu ce jao a ti lijepi cizmica gdje si kupio on se dere necuuuuuuuser posted image
Kad bilo gdje odem, tete ga od mm pitaju pa gdje si ti sve fino odi meni malo bal bla anel se DEREEEEEEEEEEEEEE necuuuuuuuuuuser posted image
Vani kad smo komsinica ga zna dozivati pa A. sta mi radis on njoj preko ograde necuuuuuuuuser posted image
user posted image user posted image user posted image eh sta mu to znaci nemam pojma .
Da nezna pricat nista drugo sem necu rekla bi hajd al zna svasta pricat al kad mu se neko obrati glavo je necu .....
I dernjava naravno kod njega nema nista normalno.polako terso neko djeteuser posted image



joj felix, meni su Anel i Raffi toliko nekad slični..ali stvarno user posted image
prvo, obojica su žilavi, živahni i tanki..obojica su pomalo ters s tim nećuuuu...isto kake tj. neće da kake na tutu pa se sakriju user posted image i ne mogu da sjetim, ali bilo je još oar stvari gdje sam pomislila jao pa isti su user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13224
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.12.2011 8:35:46   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja sam se u prvoj trudnoci udebljala 28 kG od prenatala mi apetit porastao katastrofa,i naravno nisam puno smrsala jer sam 6 mjeseci poslije prvog poroda opet ostala trudna,u drugoj trudnoci nisam pila prenatal,konsultovala se sa doktoricom i udebljala se 13 kguser posted image

Ti mi je 13 otislo odmah,ali oni od prije stoje,pa sam bukvalno ko slonicauser posted image


prenatal je zlo..i ja sam ovo čula da otvara apetit, tako da ga nisam ni probala..meni je odličan bio Pregnacare..pila ga i prije i poslije trudnoce, odnosno za vrijeme dojenja...kontam, i sada opet da pocnem jer mi se pomalo nekad manta user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 13225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  527 528 [529] 530 531   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  527 528 [529] 530 531   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *